Kokie yra 20 geriausių

Kalėdos daugeliui šeimų yra laimės ir vilties sinonimas: yra daugybė mūsų, kuriems artėjant šiam sezonui mus užplūsta Kalėdų dvasia. Medis užima svarbią vietą kalėdinėse dekoracijose. Jos istorija, kurią jums pasakosime vėliau, siekia XVI amžių, tačiau jos šaknys yra daug gilesnės.

Kalėdoms lieka vis mažiau, o medžių pirkimas šiais mėnesiais išauga į viršų, todėl nepakenks iš anksto informuoti save, jei jums to trūksta ar reikia pakeisti jau turėtą. Šiame straipsnyje mes pasakojame viską, ką reikia žinoti norint jį įsigyti. Žinote, jei esate goblinas, geriau nebeskaitykite.

Svarbiausias

  • Eglutė yra vienas iš svarbiausių ir efektingiausių šio ypatingo metų laiko puošybos elementų.
  • Dirbtiniai medžiai daro mažesnį poveikį aplinkai nei natūralūs, jei jie pakartotinai naudojami kelerius metus.
  • Pirkdami eglutę, rekomenduojame atsižvelgti į jos matmenis ir kambario, kuriame planuojate pastatyti, matmenis, medžiagą, iš kurios ji pagaminta, ir spalvą.

Geriausios eglutės: mūsų mėgstamiausi

Galima pagalvoti, kad visos eglutės yra panašios viena į kitą, tačiau nuo tiesos nėra nieko. Šiandien galime įsigyti skirtingų medžiagų, skirtingų dydžių, skirtingų formų ir net skirtingų spalvų medžių. Čia yra keturi įvairūs variantai, mes neabejojame, kad vienas atitiks jūsų pageidavimus!

Geriausia klasikinė eglutė

Užmerkite akis ir įsivaizduokite eglutę. Dabar atidarykite juos, ką manėte apie pušį, panašią į šią? „FairyTrees“ mums pateiktas variantas yra labai realus ir yra pagamintas iš aukščiausios kokybės PVC plastiko.

Papuošimui jis turi tikrus ananasus. Jis atstumia ugnį, taip išvengdamas nelaimingų atsitikimų namuose, ir yra įvairių aukščių ir stilių.

Geriausia eglutė kelioms baltoms dienoms

Jei kada nors norėjote praleisti baltas Kalėdas, tai yra puikus medis jums. Ši parinktis turi metalinę atramą, jos dydis yra 180 centimetrų, nors ji yra skirtingo aukščio, ir turi 477 visiškai lanksčius didelio tankio antgalius, kad jie nebūtų pavojingi vaikams.

Norėdami jį įdiegti, tereikia linijiškai sujungti atskirus žurnalus.

Geriausia Kalėdų eglutė ankštoms erdvėms

Išvydus vešlias eglutes, kurias jums iki šiol rodėme, atrodys, kad šioms buvo taikoma dieta. Tai aukšta pušis, 180 centimetrų ilgio, tačiau sumažintas 50 centimetrų skersmuo, todėl ji yra idealus medis mažiems kampams.

Nepaisant akivaizdaus siaurumo, šakos yra labai krūmingos. Jis susideda iš dviejų lengvai surenkamų dalių.

Moderniausia, ekologiška eglutė

Čia mes turime kiek neįprastą eglutę ir suprantame, kad ji skirta ne visiems skoniams. Kaip bebūtų, negalima paneigti, kad jo dizainas yra paprastas ir blaivus.

Jis pagamintas iš natūralios spalvos Slovėnijos buko medienos ir yra visiškai tvarus ir nekenksmingas aplinkai. Iš jo šakų galite pakabinti įvairiausius papuošalus, nes jie puikiai palaiko svorį. Jis yra skirtingo aukščio.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie eglutes

Kai galvojate apie prekės įsigijimą, geriausia kuo daugiau apie tai informuoti, kad nesuklystumėte. Šiame skyriuje bandysime išspręsti kelias dažniausiai kylančias abejones tarp žmonių, galvojančių įsigyti eglutę: nuo jos istorijos iki vietos, kur ji turėtų būti, iki to laiko, kai laikas ją padėti.

Šeima puošia eglutę

Nors tyčia yra mažiau tankių medžių, įprasta, kad geriausi medžiai yra labiau apgyvendinti spygliais, kurie yra spygliuočių lapai. (Šaltinis: „Ammentorp“: 88275904 / 123rf.com)

Kokia eglučių istorija?

Kalėdų eglutės istorija nėra visiškai aiški. Panašu, kad kai pirmieji krikščionys atvyko į Europos žemyno šiaurę, jie nustatė, kad naujakuriai puošniu medžiu šventė saulės dievo gimimą ir vaisingumą. Atsivertėliai išsaugojo šią tradiciją ir ją sukrikščionino, norėdami paminėti Jėzaus Kristaus gimimą.

Medžių tradicija, kaip mes ją šiandien žinome, prasidėjo Vokietijoje ir Skandinavijoje apie XVI amžių, o vėliau paplito visoje Europoje. Pagal krikščionišką tradiciją eglutė reprezentuoja Rojaus medį, tačiau, remiantis kitomis interpretacijomis, ji taip pat vaizduoja gyvenimo ar amžinojo gyvenimo medį.

Kada dedama eglutė?

Nors kiekvienas medį montuoja tada, kai nori arba kai turi laiko, ir daugelis iš mūsų to laukia iki pat gruodžio mėnesio, tradicija liepia jį dėvėti gruodžio 8 d., Nes tą dieną švenčiama Nekalto Prasidėjimo diena. Taip pat yra sakančių, kad jį reikia įdėti į pirmąjį advento sekmadienį ir laikyti iki Sausio 3 d., Sausio 6 d.

Kalėdinė dekoracija

Dauguma dirbtinių medžių gaminami iš polivinilchlorido (PVC), polietileno, plastikų arba aukščiau paminėtų medžiagų mišinio. (Šaltinis: Gilitukha: 46608783 / 123rf.com)

Kur reikėtų padėti eglutę?

Pirmas dalykas, apie kurį turėtumėte būti aiškus, yra tai, kad tai yra ornamentas, kuris, kaip bebūtų keista, kelias savaites per metus vaidina pagrindinį vaidmenį – bent jau turėsite jį dvi savaites – todėl turėtumėte jį įdėti į vietą, kurioje visa šeima gali ja mėgautis., pavyzdžiui, holas ar svetainė.

Atminkite, kad mes kalbame tik apie ne natūralius medžius.

Kitas klausimas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra tai, kad medžio dydis turi atitikti erdvę, kurioje planuojate jį rasti, kad visuma būtų subalansuota. Labai mažas medis labai dideliame kambaryje liks visiškai nepastebėtas; Priešingai, peraugusi eglė mažame kambaryje vizualiai suės visą erdvę.

Kaip surinkti eglutę?

Gerai, tarkime, jūs jau nusipirkote savo eglutę, grįžote namo su ja ir pagaliau atėjo laikas ją surinkti. Tai gali atrodyti paprasta užduotis ir yra, bet viskas vyks dar sklandžiau, jei atliksite šiuos veiksmus:

  • Išvalykite vietą, kurioje planuojate ją įdėti, ir išimkite visas medžio dalis iš jos dėžutės.
  • Pirmiausia surinkite medžio pagrindą ir įsitikinkite, kad rezultatas yra stabilus.
  • Beveik visos eglutės yra padalintos į dvi ar tris dalis, kurios lengvai sujungiamos viena su kita. Pirmiausia pritvirtinkite apatinę dalį ant laikiklio, o tada – viršutinius.
  • Tai padarius, atėjo laikas atidaryti šakas. Švelniai juos atskirkite, kad gautumėte natūralią formą ir kuprinę išvaizdą.
  • Išsamiausias gali šakų galiukus lenkti šiek tiek aukštyn, kad medis atrodytų dar natūraliau.
  • Ir belieka tik ją papuošti, apie kurią kalbėsime toliau.

Kalėdų eglutė

Kitas klausimas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra tai, kad medžio dydis turi atitikti erdvę, kurioje planuojate jį rasti, kad visuma būtų subalansuota. (Šaltinis: Leon: 8VQhCM9C1nM / Unsplash.com)

Kokias galimybes turime papuošti eglutes?

Tradiciškiausi eglutės puošybos elementai yra šviesų girliandos, putojančios juostelės, kalėdiniai kamuoliukai ir žvaigždės, ypač ta, kuri vainikuoja eglę ant jos viršutinės šakos. „Problema“ kartais iškyla derinant medžio spalvas, kaip rezultatą padaryti kuo harmoningesnį?
Pagrindinė spalva Kaip mes galime tai sujungti?
Raudona Žalios, baltos, auksinės, tartano, holio rutuliukai, puansetija, Kalėdų Senelis, elniai, girliandos ar saldainių lazdelės.
Mėlyna Sidabras, balta, žalia, snaigės ar sniego seniai.
pakilo Sidabras, baltas, žalios kalkės, blizgučiai ar kristalai.
Balta Auksas arba sidabras, apsnigtos šakos, baltos šviesos, raudonos uogos, amalas, angelai ar kitos spalvos natos.
Ruda Auksas, turkis, apelsinas, grietinėlė, ananasai, elniai, džiovintos apelsino skiltelės ar cinamono lazdelės.
Žalias Balta, ruda, bronzinė, auksinė, kankorėžiai, elniai ar lankai.
Violetinė Balta, auksinė, alyvinė, snaigės, apsnigtos šakos ar blizgučiai.

Kas yra geriau aplinkai: natūralus ar dirbtinis medis?

Kai ateina laikas pirkti ar atnaujinti eglutę, daugelis žmonių svarsto, kas yra tvaresnė: dirbtinis ar natūralus medis. Kiekvienas variantas turi savo ekologinius pranašumus, kurie priklauso nuo skirtingų parametrų, pavyzdžiui, kaip mes tuo rūpinamės, kiek laiko jis tęsiasi, ar mūsų vietos valdžios institucijų atliekamos perdirbimo politikos.
Natūralūs medžiai Dirbtiniai medžiai
Poveikis aplinkai Jie auginami ir restauruojami: jie neapleidžia miško. Jie palaiko miško plotus švarius, kad išvengtų miško gaisrų. Be to, jie yra biologiškai skaidūs. Nors daugelis jų pagaminti iš plastiko, taip pat galite nusipirkti medžių, pagamintų iš tvarios medienos ar kitų visiškai biologiškai skaidžių organinių medžiagų. Jas galima pakartotinai naudoti tiek kartų, kiek norite.
Privalumas Jie palaiko vietos ekonomiką. Jie nereikalauja didinti monokultūrai skirtų plotų. Karštose ir sausringose ​​vietovėse jie išvengia transporto išmetamų teršalų.
Anglies pėdsakas Remiantis „Carbon Trust“ ataskaita, jos anglies pėdsakas yra 3,5 kilogramo anglies dioksido, kai jis paverčiamas medžio drožlėmis, arba 16 kilogramų, kai jis suyra sąvartyne. Jų anglies pėdsakas yra 40 kilogramų, taigi, pakartotinai juos naudojant, jie yra tvaresni.

Ar medis su įmontuotu apšvietimu ar be jo yra geresnis?

Šiandien medžius galima įsigyti su apšvietimu ant šakų arba be jų. Medžiai be apšvietimo gali būti įvairiapusiškesni, nes jie leidžia įdėti jums labiausiai patinkančius žibintus. Taip pat turite atsižvelgti į tai, kad yra iš anksto apšviesti visų rūšių medžiai: su spalvotais, baltais, šiltais, kombinuotais žibintais ar net su šviesolaidžiu.

Kita vertus, medžiai su integruotu apšvietimu laikomi saugesniais, nes jie suprojektuoti kartu su žiburiais, taip sumažinant trumpojo jungimo ar avarijų riziką. Kas atsitiks, kai dega lemputė? Mes negalime žinoti. Vien jūsų sprendimas įsigyti medį su apšvietimu arba be jo.

Kalėdų eglutė

Dirbtinius medžius galima pakartotinai naudoti tiek kartų, kiek norite. (Šaltinis: Ozerova: 34257551 / 123rf.com)

Kai Kalėdos pasibaigs, kaip mes jas išlaikysime?

Kaip gaila! Kai Kalėdos baigsis, laikas laikyti mūsų …