Kokie yra 20 geriausių

Vadinamosios „universaliosios replės“ yra būdingos visam gyvenimui, turinčios jiems būdingą formą, ir taip vadinamos, norint jas atskirti nuo kitų, vėliau sugalvotų, replių. Mes kalbame apie labai universalų įrankį. Universalių replių galvutė skirta atlikti tris pagrindines funkcijas: įvorę, žandikaulį ir pjaustytuvą.

Universalios replės yra nepakeičiamas įrankis elektrikams, mechanikams ir statybininkams. Tačiau jų negalima praleisti ir namuose, nes tai yra universalus įrankis „par excellence“. Norėdami laikyti nagus, priveržti veržles, nuimti ir pjauti kabelius ir atlikti daugybę kitų užduočių, įrankių dėžutėje visada reikės gerų replių.

Svarbiausias

 • Universalių replių galvutė turi tris skirtingas dalis ir tris pagrindines funkcijas: įvorę, žandikaulį ir pjaustytuvą.
 • Universalių replių rankenos turi būti ergonomiškos, neslidžios ir elektrą izoliuojančios.
 • Profesionalaus tipo replės turi atitikti tam tikrus patvirtintus stiprumo ir saugos standartus, ypač susijusius su elektros izoliacija.

Geriausios universalios replės rinkoje

Vokiečių prekės ženklai yra labai svarbūs bet kuriame įrankių reitinge. Mūsų sąraše pamatysite perkamiausių ir geriausiai vertinamų universalių replių derinį su skirtingu jų naudojimo lygiu – tiek profesionaliu, tiek buitiniu. Mes įtraukiame prestižinį ispanų prekės ženklą ir britišką, kuris, įdomu, yra perkamiausias.

„Brüder Mannesmann Werkzeuge M10937“

Vokietijos prekės ženklas „Brüder“ čia pasirodo su šia pusiau profesionalia ir vidutinės kokybės replėmis plačiajai visuomenei. Tai yra „Amazon“ teikiama pirmenybė universaliųjų replių skyriuje, nors ji ir nėra tarp perkamiausių produktų. Jie pagaminti iš aukštos kokybės plieno, su daugiasluoksniu chromu.

Tai idealus pasirinkimas naudoti namuose, jo kaina yra labai prieinama ir suteikiama 10 metų garantija. Kita vertus, jis nerekomenduojamas elektrotechnikos specialistams, nes jis neatitinka minimalių saugos standartų dirbant su aukšta įtampa. Bet jei nesate „kibirkštis“, jie idealiai tinka jūsų naminių įrankių rinkiniui.

Gilė 6100-180 universalios replės 180

Jau daugiau nei šimtą metų gyvuojanti Ispanijos prekės ženklo „Bellota“ priemonė turi vieną iš labiausiai vertinamų universalių replių. Jie pagaminti iš specialaus plieno, su suklastota galva ir korpusu, kad atlaikytų bet kokias pastangas. Jis turi ergonomišką dviejų medžiagų rankeną, pasižyminčią specialiu dizainu, užtikrinančiu efektyvų sukibimą.

Šis profesionalių universalių replių modelis yra 180 mm dydžio, kuris yra dažniausiai naudojamas. Prekės ženklas taip pat siūlo du kitus dydžių kintamuosius, kurių 160 mm ir 200 mm modeliai pritaikyti skirtingoms užduotims ir vartotojams. Gilės įrankiai garsėja savo ilgaamžiškumu. Jei jų neprarasite, šios replės tarnaus jums visą gyvenimą.

S&R universalios elektriko replės 200 mm VDE 1000V serija

Čia mes turime dar vieną vokišką prekės ženklą savo sąrašui, nors šiuo atveju produktas turi aukščiausius saugos standartus. „S&R“ universalios replės turi sukibimo zonas, kad būtų galima apdoroti plokščią ir apvalią medžiagą. Pjovimo briauna yra specialiai suklastota, pasiekianti aukštą kietumo lygį (58-63HRC).

Jie gaminami iš chromo vanadžio, specialaus įrankinio plieno, sukietinto aliejuje. Jo dydis – 200 mm – suteikia didelę apkrovą. Ergonomiškos rankenos yra pagamintos iš dviejų komponentų. Griebimo paviršius izoliuotas tvirtais neslidžiais dangčiais. Idealiai tinka elektros instaliacijos darbams, kai įtampa mažesnė nei 1000 V.

NWS 109-69-180 – universalios replės dirbtuvėms ir mechanikams, 180 mm

Geras pasirinkimas tiek profesionalams, tiek namams. Dvikampis lizdas naudojamas veržlėms priveržti nuo 11 iki 17 mm skersmens. Pjovimo zonos kraštai yra indukciniai grūdinti ir tinka pjauti minkštus ir kietus laidus. Jis turi titano spalvos teflono galvutę, o rankenos pagamintos iš dviejų neslidžių komponentų.

Nepaisant to, kad šios universalios replės yra prastai aprašytos „Amazon“, jos turi naują 5 žvaigždučių įvertinimą. Šis vokiškas prekės ženklas yra aukščiausia kaina mūsų reitinge, tačiau jo ilgas tarnavimo laikas pateisina investicijas. Šio modelio standartinis dydis yra 180 mm, nors yra ir 205 mm.

„Silverline 868648“ – universalios replės (160 mm)

Jie yra tvirtos replės, pagamintos iš grūdinto ir indukcinio grūdinto chromo vanadžio plieno. Tai yra numeris vienas „Amazon“ pardavėjas universaliųjų žnyplių kategorijoje ir jie turi mažiausią kainą sąraše. Mažas 16 cm dydžio britų replės idealiai tinka nešiotis automobilio pirštinių skyriuje.

Apžvalgos sutinka, kad šios „Silverline“ universalios replės yra geras, nebrangus pasirinkimas, tačiau skirtas naudoti tik namuose. Pats prekės ženklas jį atpažįsta pagal savo saugos specifikacijas. Tai nėra tie, kuriuos pirktų profesionalas ar savadarbis meistras, tačiau jie jums padės, jei susitvarkysite su žnyplėmis kritinėms situacijoms namuose.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie universalias reples

Universalios replės yra būtinos jūsų įrankių dėžėje. Dėl jų universalumo jie yra nepakeičiamas įrankis namuose, nes jie naudojami beveik viskam, pradedant nagų laikymu, veržlių priveržimu arba kabelių pjovimu ir nuėmimu. Geros replės tarnauja visą gyvenimą, todėl prieš išsirenkant savo verta sau užduoti keletą klausimų.

Darbuotojas, kuris naudojasi replėmis

Universalios replės yra labai naudingos atliekant įvairias užduotis, pavyzdžiui, nuimant laidus ar priveržiant veržlę. (Šaltinis: gajus: 26275345 / 123rf.com)

Kas yra universalios replės?

Mes kalbame apie įprastas, viso gyvenimo, replės. Jie yra vadinami „universaliomis replėmis“, kad būtų galima atskirti juos nuo kitų, kurie buvo išrasti per tuos metus, atliekantys labai skirtingas funkcijas. Jei tiesiog paieškos sistemoje įvedate „replės“, labai tikėtina, kad pasirodys ir skirtingų laukų rezultatai, pavyzdžiui, manikiūras.

Universalios replės yra universalus įrankis par excellence. Jie išsiskiria tuo, kad jų galva yra padalinta į tris dalis, turinčias skirtingas funkcijas: antgalis tarnauja kaip replės, dantyta skylė – veržlėms priveržti, o apatinė dalis – kaip pjovimo įrankis, juostelėms ir pjovimui. Rankena yra neslidi ir izoliuojanti elektrą.

Kokie yra pagrindiniai universalių replių naudojimo būdai?

Universalių replių dizainas skirtas atlikti keletą pagrindinių funkcijų: replės, replės ir pjovimas. Šio įrankio daugiafunkciškumas yra pagrindinė jo savybė, todėl jo negalima praleisti dirbtuvėse ar namuose. Nes visada kyla kasdienių situacijų, kurios sprendžiamos replėmis. Tai yra dažniausiai naudojami:

 • Griebtuvas. Galvos galas turi plokščią paviršių, kad vienas objektas būtų prispaustas prie kito. Ši dalis yra šiek tiek dantyta, kad objektai neslystų.
 • Žandikaulis. Dantyta skylė centre pritaikyta priveržti arba atlaisvinti skirtingų formų veržles.
 • Žnyplės. Naudojant antgalį ar net pjovimo plotą, universalios replės tarnauja kaip replės vinims ir bendrajai aparatūrai traukti.
 • Iškirpti. Pjovimo vieta yra galvos apačioje. Tai yra labiausiai paplitusi funkcija atliekant elektros užduotis ir naudojama kabeliams nuimti ir pjauti. Jis taip pat gali būti naudojamas vielai ir panašiems daiktams pjauti.

Ar žinojote, kad replės buvo išrastos maždaug 2000 metais prieš mūsų erą, kad būtų paimti karšti daiktai?

Kodėl patartina visada turėti universalias reples po ranka?

Replės gali keletą mėnesių praleisti „miegodamos“ jūsų įrankių dėžėje ir staiga atsiranda tipiška avarinė situacija: nuo maišytuvo tvirtinimo, baldo montavimo ar kabelio nuplėšimo. Anksčiau ar vėliau kasdienis gyvenimas nukreipia mus į situacijas, kurios išsprendžiamos šiuo įrankiu. Universalios replės turi daug funkcijų. Tai yra keletas jų.

 • Laikykite vinį. Jei norite išvengti tipiškų kvailų nelaimingų atsitikimų, kurie baigiasi skausmo šauksmu ir sutraiškytu pirštu, prieš smūgį plaktuku laikykite nagą replėmis.
 • Traukite nagus. Jei neturite patogių replių, tą patį darbą gali atlikti ir universalios replės. Galite ištraukti vinis ir varžtus, laisva ranka ar smalsiu būdu.
 • Priveržkite ir pritvirtinkite veržles. Replės gali būti naudojamos skirtingų dydžių veržlėms priveržti, kai neturite tinkamo veržliarakčio. Kartais yra sujungtos dvi veržlės, todėl reikia vieną laikyti replėmis, kad pasuktumėte kitą.
 • Pjovimo įrankis. Arčiausiai ašies esanti galvos sritis turi du aštrius kraštus, kurie veikia kaip žirklės. Jis naudojamas kabeliui, vielai ir panašaus kietumo daiktams pjauti.
 • Juostos laidai. Šiai užduočiai atlikti reikia tam tikro susikaupimo ir minimalių rankinių įgūdžių. Įprastas dalykas yra pirmiausia „įkąsti“ kabelio plastiką su pjovimo įrankiu, tačiau būkite atsargūs, kad nepjaustytumėte vario, o tada replėmis patraukite apvalkalą.
 • Sulenkite medžiagas. Replės naudojamos tokioms medžiagoms kaip žalvaris ir kitiems metaliniams daiktams, pavyzdžiui, vielai, formuoti.
 • Mašinoje. Normalu yra tai, kad jūsų automobilis veikia be problemų, ir kai tik atsirasite, nuneškite jį į dirbtuvę. Tačiau yra dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti, kaip tai padaryti patys, pavyzdžiui, pakeisti ratą ar patikrinti, ar veikia akumuliatorius. Su replėmis viskas lengviau.

Kiek kainuoja geriausiai įvertintos universalios replės?

Geriausios universalios replės nebūtinai turi būti brangiausios, nes namų aplinkoje įrankiai, laimei, nenaudojami kiekvieną dieną. Kita vertus, jei jūsų profesija verčia jus kasdien naudoti replės, kaina yra santykinis kintamasis, nes mes kalbėtume apie darbo įrankį.

Kainų skirtumai yra susiję su veiksniais, turinčiais įtakos saugumui, pvz., Medžiagų kietumu ar elektros izoliacijos talpa. Šie veiksniai yra tie, kuriuos profesionalai vertina labiausiai. Tai reiškia, kad čia yra produktų, esančių mūsų universaliųjų replių reitinge, palyginimas pagal kainą, nuo didžiausio iki žemiausio.

Produktas Apytikslė kaina „Amazon“ reitingas
NWS 109-69-180 – universalios replės dirbtuvėms ir mechanikams, 180 mm Kiek daugiau nei 20 eurų 5
Gilė 6100-180 universalios replės 180 Nuo 15 iki 20 eurų 4.8
SyR universalios elektrinės replės 200 mm VDE 1000V serija Nuo 10 iki 15 eurų 4.8
„Brüder Mannesmann Werkzeuge M10937“ Mažiau nei 10 € 4
„Silverline 868648“ – universalios replės (160 mm)