Kokie yra 20 geriausių

Taip, apie superherojus jau girdėjai beveik viską. Žmogus-voras, Supermenas ar Betmenas tikrai buvo jūsų vaikystės dalis ir vis dar galioja populiariojoje kultūroje. Ko nežinote, yra tai, kad jie gimė dėl komiškų serialų, sukaupusių milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Kiek žinote, pavyzdžiui, apie komiksus Budėtojai?

Jei dar negirdėjote apie šią komiksą, nesijaudinkite. Jūs atėjote į reikiamą vietą. Superherojų grafikos pramonė nėra tokia populiari, kaip pagal ją sukurti filmai, tačiau tuo jie ne mažiau pramogauja. Skirtingai! Jei toliau skaitysite, pateksite į patrauklų skaitymo pasaulį, kurio negalėsite palikti.

Svarbiausias

  • Budėtojai, arba Budėtojai Ispanijoje tai ribota komiksų serija, kuri pirmą kartą buvo išleista 1986 m., leidžiantis amerikiečių leidėjo „DC Comics“. Tai visiškai sulaužė iki šiol buvusį superherojų žanro paradigmą, sukritikuodamas dabartinį modelį, kurio laikėsi kitos redakcijos eilutės.
  • Komiksai Budėtojai, Paskelbti dvylika dalių, jie pasakoja apie alternatyvią istoriją, kai superherojų komanda, padėjusi Jungtinėms Valstijoms nustatyti hegemoniją po Antrojo pasaulinio karo, dabar yra keistų siužetų aukos ir gyvena šaltojo karo įtampa.
  • Jei jus traukia komiksų pasaulis ir norite dovanoti Budėtojai, Yra keletas pirkimo kriterijų, į kuriuos turite atsižvelgti prieš tai: leidėjas, leidžiantis serialą Ispanijoje, rašytojai ir karikatūristai, kurie dalyvauja, pavojus, kad juos parašė mėgėjai (fanfic), juostelės ilgis ir istorijos tvarka, be kita ko.

Geriausi komiksai Budėtojai: mūsų mėgstamiausi

Superherojų komiksai yra bene populiariausias grafikos žanras pasaulyje. Bet istorijos Budėtojai jie net šioje pramonėje naudojasi precedento neturinčiu prestižu dėl visuomenei keliamos kritikos. Jei nežinote, kuriuos numerius ar apimtis pasirinkti, atkreipkite dėmesį į mūsų pateiktą pasirinkimą, kad pamatytumėte geriausius galimus pasiūlymus.

Budėtojai, antrasis leidimas

Kas stebi stebėtojus? Mėgaukitės šia įdomia komiksų serija, vykstančia Niujorke 1985 m. Kruvinas komiko Edwardo Blake’o nužudymas šypsenėlė nudažytas krauju ir sutelkia keletą dar budinčių žmonių. Vienas ryžtingiausių ir negailestingiausių Rorschachas imsis šio klausimo tyrimo.

Šiame Alano Moore’o ir Dave’o Gibbonso tome pamatysite, kaip susitinka Naktinė pelėda, galingasis daktaras Manhetenas, milijardierius Ozymandiasas, laikomas protingiausiu pasaulio žmogumi, ir nenoras bei kankinamas Šilko Wraithas. Kartu jie susidurs su siaubinga praeitimi, kad išsaugotų ateitį. Mėgaukitės šia 416 puslapių kietų viršelių versija, grynos spalvos.

Budėtojai: „Deluxe Edition HC“, originali istorija

„DC Comics“ siūlo stulbinantį prabangų leidimą, kuriame pateikiama originali istorija Budėtojai. Jei taip pat mėgstate skaityti istorijas ta kalba, kuria jie buvo parašyti, nustebsite šia komiksų serija anglų kalba. Pasinerkite į šią pakaitinę realybę, rodančią drąsiausius budinčius, bandančius suprasti pasaulį, kuris nebe jiems.

Vartotojai, linkę į šiuos komiksus, pabrėžė kartono dangtelio kokybę ir didžiulį papildomų priedų kiekį, kurį apima šis prabangus leidimas. Tai tvirta knyga, kurios pakaks jums ne vienerius metus. Idealiai tinka kolekcionieriams. Galite mėgautis Alano Moore rašikliu ir Dave’o Gibbonso piešiniais 484 puslapiuose vieno geriausių šiuolaikinių komiksų.

Prieš „Watchmen Omnibus“, priešistorę


Prieš „Watchmen Omnibus“


Pažvelkite į šią įspūdingą komiksų ankstesnę dalį Budėtojai skambutis Prieš budėtojus (Prieš Stebėtojus). Parašyta originalo kalba ir ekspertų autorių bei karikatūristų, tokių kaip Brianas Azzarello ir Darwynas Cooke’as, ranka turėsite galimybę pasinerti į superherojų pasaulį, kurį jau pažįstate, bet gyvenate anksčiau.

Ši išankstinė dalis leis jums tapti Rorschacho istorijos liudininkais, pamatyti, kaip vienas pavojingiausių komiksų pasaulio budėtojų pradėjo savo tamsų kelią. Taip pat galite sužinoti, kaip Vietnamo karas ir Kenedžio nužudymas sukosi aplink komiką. Jums bus sunku atitraukti akis nuo šių komiksų, kai pereisite 1064 puslapius vien tik talentą.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie komiksus Budėtojai

Komiksai Budėtojai Pirmą kartą pasirodę jie sukėlė perversmą komiksų pasaulyje. Galbūt matėte filmo adaptaciją pasakojime, bet niekada neturėjote galimybės jų pažinti, nes jų kūrėjai juos sumanė. Jei daug nežinote apie šią seriją, toliau skaitykite šį skyrių, kuriame pateikiami dažniausiai užduodami klausimai.

„Giphy Watchman Comics“

Kokie yra komiksai Budėtojai?

Komiksai Budėtojai, žinomas kaip Budėtojai ispanų kalba – tai ribota komiško pavidalo grafinio pasakojimo serija, realistiškai pasakojanti apie superherojų grupę priešiškoje aplinkoje: JAV po Antrojo pasaulinio karo. Pirmąjį šių komiksų numerį „DC Comics“ leidėjas išleido 1986 m.

Kaip sekėsi komiksai Budėtojai?

Komiksų rašytojas ir scenaristas Alanas Moore’as norėjo įveikti bendrą šio žanro suvokimą, kuris, atrodo, buvo skirtas tik jaunimo vartojimui. Todėl jis pradėjo įsivaizduoti savotišką superherojų „Moby Dick“, tai yra grafinį darbą, kurio svoris buvo dar nematytas. Tačiau tuo pat metu neįsiveliant į dramą be veiksmo.

Taigi kartu su karikatūristu Dave’u Gibbonsu jie sugalvojo ribotą istoriją, kuri įprastus ir senamadiškus superherojus pakeltų į visiškai naują sritį. Budėtojai Jie atkreipė „DC Comics“, leidyklos, pagimdžiusios tokius garsius superherojus kaip Supermenas ir Betmenas, dėmesį ir šviesą išvydo 1986 ir 1987 m.

“Tiesa ta, kad pasaulis yra chaotiškas. Nėra žydų bankinio sąmokslo, pilkųjų ateivių ar dvylikos pėdų aukščio roplių, kurie viską kontroliuoja iš kitos dimensijos. Tiesa yra baisesnė: niekas nevaldo. Pasaulis yra be vairo. “

Ką tai reiškia, kad komiksai Budėtojai Ar tai ribota serija?

Terminas ribota serija, reiškiantis komiksą, reiškia ribotą pristatymų skaičių. Serija Budėtojai, Skirtingai nuo atvirų komiškų serialų, tokių kaip „Geležinis žmogus“, prieš jo pastatymą buvo suplanuota daugybė klausimų: dvylika. Šis terminas dažnai kaitaliojamas su miniserijomis ir maksimaliomis serijomis, dažniausiai atsižvelgiant į dalis, iš kurių susidaro istorija.

Ribota komiksų serija pasakoja unikalią istoriją. Tai reiškia, kad laikomasi nustatyto pradžios, vidurio ir pabaigos scenarijaus. Paprastai, ir tai yra sveikintinas skaitytojų pranašumas, pabaigoje paaiškinami visi laisvi istorijos galai. Dažnai ribotoms serijoms vadovauja viena kūrybinė komanda, pirmiausia scenaristas.

Ką reiškia komiksų pavadinimas? Budėtojai?

Komiksų pavadinimas Budėtojai Tai vienas iš veiksnių, prisidėjusių prie jo populiarumo. Jis paimtas iš poeto Juvenalio eilutės: “Kas stebi stebėtojus?” (angliškai: “kas stebi budėtojus?»). Ši žinia komiksuose dažnai pasireiškia grafičių pavidalu kaip prieš superherojus nusistatančios visuomenės smerkimas.

Budėtojai

„Watchmen“ komiksai yra ribota grafinio pasakojimo serija komiksų forma, kuri realistiškai pasakoja apie superherojų grupę. (Šaltinis: Antonas Danilovas: z2XmQKSKT24 / Unsplash.com)

Kodėl sakoma, kad komiksai Budėtojai kelia alternatyvią istoriją?

Komiksai Budėtojai Jie suformuoti žanre, vadinamame ucronía arba alternatyvia istorija. Tai apibūdinama teigiant, kad koks nors įvykis įvyko kitaip, nei įvyko iš tikrųjų. Pavyzdžiui, kai kurie superherojai iš Budėtojai, Komiksuose jie padeda Jungtinėms Valstijoms šalinti jėgų pusiausvyrą prieš Sovietų Sąjungą Šaltojo karo metu.

Ucronija spekuliuoja fiktyviomis alternatyviomis tikrovėmis, kuriose faktai susiklostė skirtingai, kaip mes juos žinome. Pavyzdžiui, tokių veikėjų kaip daktaras Manhattanas prisiminimuose apie Vietnamo karą pabrėžiama, kaip šio veikėjo ir komiko egzistavimas prisidėjo prie pasaulio istorijos pakeitimo.

Kokia prasme komiksai Budėtojai ar jie buvo revoliucionieriai?

Alano Moore’o idėja kuriant komiksus Budėtojai Tai visiškai pakeitė įvaizdį, kurį 80-aisiais visi turėjo apie superherojus. Scenarijaus autorius šią istoriją panaudojo kaip priemonę atspindėti šiuolaikinius nerimus ir kritikuoti superherojaus sampratą. Pavyzdžiui, pabrėžiant jų žmogaus būseną ir suabejojant socialiniu autoriteto suvokimu.

Skirtingai nuo gerbiamų superherojų, tokių kaip Supermenas ar Betmenas, daugeliui šių komiksų budriųjų žmonių akys ima netekti nervų. Tiesą sakant, tai suteikia antivenomo. Taip yra ir dėl to, kad daugelis superherojų istorijoje toli gražu nėra moraliniai modeliai: jie daro nusikaltimus ar elgesį, visiškai neįsivaizduojamą superherojų.

„Geriausias kada nors parašytas grožinės literatūros kūrinys“

Kokie yra komiksų personažai Budėtojai?

Alano Moore’o intencija kurti komiksų personažus Budėtojai tai turėjo pasiūlyti skaitytojui radikaliai priešingus pasaulio suvokimo būdus, kad jie galėtų nustatyti, kuris morališkai yra suprantamiausias. Dalis šio moralinio skepticizmo turėjo parodyti, kad net ir blogiausias iš jų turėjo stipriųjų pusių, o geriausi – savo trūkumų. Pažiūrėkime keletą:
Budrus Keisti ego apibūdinimas
Komikas Edvardas Blake’as. Vienas iš dviejų vyriausybės sankcionuotų didvyrių (kartu su dr. Manhattanu), kuris lieka aktyvus po to, kai 1977 m. Buvo priimtas Keene įstatymas uždrausti superherojus.
Dr. Manhetene Jonas Ostermanas. Būtybė su daugybe supervalstybių, kurias pasamdė JAV vyriausybė. Mokslininkas Jonas Ostermanas įgijo valdžią materijai per branduolinę avariją.
Naktinė pelėda Danielis Dreibergas. Superherojus pagal Betmeną, kuris yra pensininkas ir naudojasi dalykėlių pelėdų tema kovai su organizuotu nusikalstamumu.
Ozymandias Adrianas Veidtas. Įkvėptas Aleksandro Makedoniečio, Veidtas kadaise buvo superherojus Ozymandias, tačiau jis išėjo į pensiją, kad galėtų skirti savo valdomoms įmonėms. Manoma, kad tai protingiausias žmogus planetoje.
Rorschachas Walteris Josephas Kovacsas. A …