Kokie yra geriausi variantai

Atsibodo jūsų vaikų taupymo knyga visą gyvenimą? Pavargote nuo grynųjų? Nesijaudinkite, atidarius banko sąskaitą Ispanijoje dabar nėra jokių sunkumų, net jei vis dar neturite darbo užmokesčio. Negana to, bankai jums pasiūlys tiek daug privalumų, kad jūs nežinote, kurį pasirinkti, ir būtent todėl mes norime jums padėti iš REVIEWBOX.es.

Be to, skaitmeninis amžius atveria galimybių pasaulį jauniausiems. Jei naujos technologijos yra jūsų dalykas, neturėsite jokių problemų gauti jums pritaikytą banko sąskaitą globaliame pasaulyje, kur finansiniai poreikiai nesutampa su mobiliaisiais bankais ar paspaudimų operacijomis. Jūs tuo netikite? Na, prisijunkite ir įsitikinkite patys!

Svarbiausias

 • Ispanijoje galite rasti daugybę banko sąskaitų, tačiau svarbiausios yra atsiskaitomoji sąskaita, taupomoji sąskaita ir darbo užmokesčio sąskaita, pastarosioms taikomos didelės nuolaidos tiesioginiam jūsų mėnesinio atlyginimo nurašymui.
 • Finansų sektoriaus restruktūrizavimas Ispanijoje ir naujos technologijos paskatino sąskaitas padidinti prisijungęs, bankinis produktas, leidžiantis veikti virtualiai ir pamiršti apie nemalonius banko mokesčius
 • Prieš samdydami banko sąskaitą, turite atsižvelgti į keletą sutarčių sudarymo kriterijų, be kita ko, kokio tipo sąskaitos jums reikia, jei turite netoliese esančius bankomatus arba reguliariai atliekate tarptautinius pervedimus, tokiu atveju geriau pasirinkti subjektą. „Fintech“

Geriausios banko sąskaitos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta laikyti pinigus ant čiužinio, nedarykite to! Banko sąskaita apsaugos jūsų pinigus nuo kitų draugų, tačiau pirmiausia turite išanalizuoti, kuris yra įdomiausias jūsų poreikiams, todėl pateikiame jums savo mėgstamiausius. Palikite grynuosius pinigus ir pasirinkite tuos, kurie jus labiausiai įtikina. Paruošta? Mes pradėjome!

Jūsų sąskaita be „Bnext“ banko

Bnext

Bnext

Geriausia atsiskaitomoji sąskaita be komisinių ir banko.


Tiems, kurie yra atnaujinti ir demonstruoja savo išmaniuosius telefonus, kad ir kur eitų, pateikiame visiškai „fintech“ įmonės sąskaitą: „Bnext“. Norėdami turėti kortelę, jums nebereikia banko! „Bnext“ yra 100% mobiliojo ryšio paskyra, suteikianti nemokamą kortelę ir susietą internetinę paskyrą, kurią galite įkrauti kada tik norite.

Jums tereikia atsisiųsti mobiliąją programą ar programą, atidaryti sąskaitą ir paprašyti kortelės, kurią gausite ne ilgiau kaip per 48 valandas. Be jokių išlaidų!

Sąskaita prisijungęs iš BBVA

BBVA

BBVA

Nėra komisinių ar darbo užmokesčio už labiausiai suskaitmenintus.


Jei technologinė aplinka yra jūsų reikalas, jums pasisekė. Sąskaita prisijungęs „del BBVA“ yra grynai skaitmeninė ir netgi galite mokėti iš mobiliojo į mobilųjį naudodami „Bizum“. Be susiejimo nereikia tiesioginio debeto kvitų ar darbo užmokesčio.

Komisinių nėra, jame yra kortelė dviem kortelių turėtojams, o jūs turite 6000 BBVA bankomatų nemokamai. Tarsi to būtų negana, 2021 m. Turėsite geriausią mobiliosios bankininkystės programą Europoje.

EVO – išmanioji paskyra

EVO

EVO

Geriausia išmanioji sąskaita be komisinių.


EVO banko išmanioji sąskaita skirta tiems, kurie žino, kad turėti dvi sąskaitas vienoje yra pats efektyviausias sprendimas. Be komisinių, kai pasieksite 3000 eurų, einamoji sąskaita perves lėšas į kaupiamąją sąskaitą, kur gausite išmokas. Ir pinigus galite išsiimti 16 000 Ispanijos bankomatų.

Be to, be „Bizum“ galite siųsti pinigus iš mobiliojo į mobilųjį telefoną nemokamai naudodami „Apple Pay“ arba „EVO Wallet for Android“.

Liberbank, sąskaita prisijungęs idealiai tinka visiems

Liberbankas

Liberbankas

Su nemokama debeto kortele.


„Liberbank SIN“ internetinė sąskaita puikiai tinka ir tiems, kurie neturi reguliarių pajamų, ir tiems, kurie jau turi darbo užmokestį. Ir pastaruoju atveju jis tau duoda 150 eurų! Žinoma, klientu turėsite būti bent 24 mėnesius.

Sutartį galite sudaryti tiek mobiliuoju telefonu, tiek internetu, pagrindinėje operacijoje nėra komisinių, debeto kortelė nemokama ir turite daugiau nei 18 000 Ispanijos bankomatų, iš kurių galite išsigryninti nemokamus pinigus per 6000 eurų.

Ką turėtumėte žinoti apie banko sąskaitas

Ar tikrai žinote, kas yra taupomoji knyga, bet ar žinojote, kad tai taip pat yra banko sąskaita? Vadinamos finansinėmis priemonėmis, sąskaitomis ar bankų produktais, tiesa yra ta, kad ši priemonė yra svarbiausia norint apsaugoti jūsų pinigus, tačiau būtina tai gerai žinoti. Toliau mes jums pasakysime visas jo paslaptis. Atkreipk dėmesį.

Uždarymo sandoris

Banko sąskaitos atidarymas Ispanijoje yra būtinas, jei esate pilietis ir norite atlikti paprastas procedūras. (Šaltinis: Aleksandr-Davydov: 100853465 / 123rf.com)

Kas yra banko sąskaita ir kokie jos privalumai bei trūkumai?

Banko sąskaita yra finansinė priemonė, tai yra ekonominė banko ir kliento sutartis. Pasirašęs šią sutartį, klientas įneša pinigus į banką ir mainais už tai subjektas pateikia įrankius, kaip juos „virtualiai“ valdyti per knygą, kortelę ar čekių knygą.

Turite nepamiršti, kad Ispanijoje imami komisiniai komisiniai, tai yra išlaidos už banko paslaugas už pavedimo siuntimą ar sąskaitos tvarkymą. Komisiniai yra nemokami, kaip nustatė Ispanijos bankas, todėl kiekvienas subjektas gali imti norimą sumą už komisinius, nebent yra speciali taisyklė.

Vienas iš didžiausių banko sąskaitų privalumų yra tas, kad jei pavogsite, pavyzdžiui, jūsų kortelę, tereikia paskambinti bankui, kad jūsų pinigai būtų užblokuoti, tuo tarpu, jei pavogs grynųjų, vargu ar juos atgausite. Be to, ši finansinė priemonė turi ir kitų teigiamų aspektų, kaip matome toliau.

Privalumas

 • Skubus likvidumas arba visas balansas
 • Įdarbinimo paprastumas ir paprastumas
 • Išsami informacija apie jūsų atliekamus ekonominius judėjimus
 • Prieiga prie elektroninės bankininkystės nemokamai
 • Patogumas (parduotuvėse galite nukreipti debeto kvitus arba atsiskaityti kortele)

Trūkumai

 • Paprastai jie nesukuria pelningumo
 • Kai kurie turi komisinius

Kokios yra banko sąskaitos?

Yra kelios banko sąskaitų rūšys, tačiau pagrindinės yra atsiskaitomoji sąskaita ir taupomoji sąskaita. Abu šie dokumentai galioja tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, nors jie nėra visiškai vienodi, kaip išsamiau pamatysime tolesniame sąraše. Atkreipk dėmesį.

 • Dabartinė paskyra. Einamoji sąskaita yra paklausiausias produktas bankuose ir susideda iš indėlio iki pareikalavimo, tai yra, klientas gali bet kada prieiti prie savo lėšų, naudodamasis internetu arba per debetinę kortelę kasininkuose. Dėl šios priežasties jie nesiūlo jokio atlygio ar pelningumo. Jie naudojami kasdieniam jūsų pinigų valdymui, be kita ko, pervedimams, mokėjimams ar pajamoms.
 • Mokama sąskaita. Ji panaši į taupomąją sąskaitą, nes yra nurodyta taupantiems, tačiau jos nėra visiškai vienodos. Mokami siūlo jums grąžinti mainais už tai, kad laikotės sąlygų, kurios paprastai yra aprašytos reklaminėse brošiūrose. Naudodamiesi jomis galite laisvai naudotis savo lėšomis be jokių baudų, tačiau jos neleidžia atlikti tiesioginio debeto mokėjimų ar kreditinių kortelių.
 • Taupomoji sąskaita. Taupomoji sąskaita klientui siūlo palūkanų normą mainais į savo indėlių įnešimą. Pinigų yra, bet jei juos greitai atsiimsite, imsite mažiau palūkanų. Šių sąskaitų tikslas yra taupyti, todėl negalima naudoti kortelių ar tiesioginio debeto kvitų. Šiuo metu dauguma jų siūlo 1%, arba kas yra tas pats, 1% palūkanas, tačiau paprastai tai svyruoja nuo 0% iki 1% balandžio. Be to, turėsite akcijų ir nuolaidų pirkiniams.
 • Darbo užmokesčio sąskaita. Tai yra tam tikra atsiskaitomoji sąskaita, suteikianti jums tam tikrų pranašumų mainais į mėnesinę algos ar pensijos įvedimą. Paprastai jie neims iš jūsų komisinių, pavyzdžiui, administravimo ar priežiūros išlaidų. Įprasta, kad nuolatiniai mokėjimai yra nuolatiniai, pavyzdžiui, namų ūkio sąskaitos. Tarp jo pranašumų yra dovanų pristatymas, pelningumo pasiūlymas ar jūsų sumokėtų kvitų procentinės dalies grąžinimas.
 • Vertybinių popierių sąskaita. Tai yra sąskaitos, susijusios su einamąja sąskaita, ir jose, pavyzdžiui, vertybiniai popieriai, obligacijos, pasirašymai ar akcijos, be kita ko, yra deponuojami bankui valdyti jų pardavimą. Jos nėra tiksliai banko sąskaitos, tačiau yra finansinės priemonės. Šio tipo produktai yra paplitę bankuose, nors taip pat galite pasirinkti vertybinių popierių agentūrą ar a brokeris. Tai yra komisinių sąskaitos, nes vertybinių popierių sandoris turi tiek įmonės, tiek vertybinių popierių rinkos savikainą.

Naudokite komisinius Kainos efektyvumas
Dabartinė paskyra Mokėjimai iš gyvenamosios vietos, pervedimai Paprastai taip Ne
Mokama sąskaita Taupymas su sąlygomis Taip Taip
Taupomoji sąskaita Taupymas Paprastai ne Taip
Darbo užmokesčio sąskaita Pajamos, mokėjimai, pervedimai Paprastai ne Taip
Vertybinių popierių sąskaita Vertybinių popierių pirkimo ir pardavimo operacijos Taip Taip

Kokio tipo banko sąskaita man yra tinkamiausia?

Atsižvelgiant į jūsų interesus ir poreikius, vienos rūšies bankiniai produktai jums tiks geriau nei kiti. Jei neturite daug laiko įsigilinti, palengvinsime jus šioje lentelėje. Sutaupykite, kai jums to reikia!
Taupomoji sąskaita Darbo užmokesčio sąskaita Dabartinė paskyra Vertybinių popierių sąskaita
Investuoti
Taupyti pinigus
Kasdienis veikimas
Atlikite pervedimus
Tiesioginis kvitų nurašymas
Išskirtiniai privalumai
Pasiekti pelningumą
Prekybos vertybiniai popieriai arba vertybiniai popieriai
Norėdami paimti pinigus, naudokite bankomatus
Jūs turite darbo užmokestį
Jus domina debeto ar kredito kortelė
Jūs rašote čekius

Kaip atidaryti banko sąskaitą Ispanijoje?

Banko sąskaitos atidarymas Ispanijoje yra būtinas, jei esate pilietis ir norite atlikti paprastas procedūras, pavyzdžiui, atlikti procedūras su administracija ir sutaupyti laukimo valandų. Galite atidaryti filiale arba prisijungęs, o jei esate ispanas, pakaks patvirtinti savo tapatybę, tačiau tam turėsite pateikti asmens duomenis ir bent vieną asmens dokumentą.

 • Asmeninė informacija. Vardas ir pavardė, įprastas adresas, kontaktiniai telefono numeriai, el. Paštas ir jei dirbate ar ne.
 • Dokumentai DNI (nacionalinis asmens dokumentas), pasas arba gyvenamosios vietos kortelė.

Norėdami atidaryti sąskaitą prisijungęs Jie paklaus jūsų tų pačių reikalavimų, kaip ir asmeniškai. Jei tai yra atsiskaitomoji sąskaita, pakaks …