kokio tipo tavo vaikinas

Kiekvienas vyras, net ir subrendęs vyras, turi kažkokį vaikiną. Vaikino diena yra puikus laikas jam priminti. Įdomu, kokią vaikino dienos dovaną įsigyti? Turime jums supaprastinimą – atlikite mūsų viktoriną ir priderinkite vyriškus kvepalus bei kosmetiką prie jo asmenybės. Pasilinksmink!

Kokio tipo yra jūsų vaikino viktorina

1 tipas: ELEGANTAS

Jūsų vaikinas mėgsta gerai atrodyti ir spindėti kompanijoje. Elegantiška – taip jį vadina draugai. Jis visada išlaiko lygį ir mėgsta odos ir krakmoluotų marškinių kvapą. Kokios vaikino dienos dovanos tinka elegantiškam vaikinui?

212 „Vip“ vyrai Carolina Herrera – nors jūsų vaikinas suteikia jums pasitikėjimo, duokite jam kvepalų, kurie privers jį pasijusti VIP. Kvepalai „212 Vip Men“ yra jausmingas aromatas su kalkėmis ir degtine. Kaip tik vakare!

Givenchy džentelmenas yra vyriški kvepalai su didele pačiulių doze, puikiai tinkantys brandiems vyrams, mėgstantiems elegantišką stilių.

Vyrų tigro letena atgaivinantis veido valymo šveitiklis – veido šveitimas yra kosmetika, kuri bus naudinga jūsų vyrui. Gaivi ir lygi oda – būtent tai ir yra viskas!

2 tipas: sportininkas

Krepšelis, tinklas, žygiai – jūsų vaikinas eis į viską, kas būtų aktyvu. Varžybos jo kraujyje ir jis mėgsta adrenaliną. Nudžiuginkite jį ir padovanokite šviežių kvepalų bei kosmetikos berniuko dienai.

Davidoffo čempionas – Jūsų vaikinas mėgsta laimėti ne tik aikštelėje? Duokite jam kvepalų su tikrai meistrišku receptu! Bergamotė ir citrina suteiks malonų gaivos pojūtį, šalavijas suteiks elegancijos, o ąžuolas užbaigs kompoziciją, suteikdamas jai vyrišką charakterį.

„Hugo Boss“ išpilstytas sportas, tai yra stimuliacija, energija ir jėga viename! Kvepalai su stipriu gaivinančiu poveikiu puikiai tiks sportininkui!

„Biotherm Homme Vitalite“ – energinga dušo želė tikrai ras vietą sportininko kosmetinėje. Vyriška kosmetika ne tik valo ir drėkina kūną, bet ir suteikia odai gyvybingumo.

3 tipas: jaunikis

Jūsų vaikinui patinka naujienos, o jo galva pilna idėjų. Jis gyvena „be sukimo“ ir praleidžia gana gerai. Jums patinka jo atstumas ir atvirumas pasauliui. Kas jam labiau patiks – kvepalai ar praktinė kosmetika?

„CK Free“ vyrams – laisvė apibrėžia tavo vyrą, tad kodėl gi nedavus jam daugiau? Medienos aromatinės kompozicijos „CK Free“ kvepalai bus debesyje sūpuojančio vaikino hitai iš 10.

Terre D’Hermes yra kvepalai, skirti tyrinėtojams. Citrusų medienos kompozicija personifikuoja elementų – ugnies, vandens, oro ir žemės – kovą. Savotiška vyrų kvepalų klasika yra puiki dovanų idėja.

„Zew for Men“ muilas 3in1 tai gera dovana barzdotiems vyrams, bet ne tik. „Zew for Men“ muilu galima plauti veidą, kūną ir plaukus. Be to, jis praturtintas anglimi iš Bieszczady kalnų. Mes rekomenduojame!

4 tipas: „Geek“

Kompiuteriai, komiksai, fantazija yra tavo vaikino pasaulis, kuriuo jis nebūtinai nori pasidalinti. Jis rado savo siužetą ir ten jaučiasi puikiai. Netrukdyk jam! ? Kokie vyriški kvepalai ir kosmetika gali patikti geekui?

„Escentric Molecues Escentric 02“ – nišiniai kvepalai, pastatyti ant vienos molekulės – molekulės, kurios gamtoje nėra, yra puikus pasiūlymas geekui. Pripažįstame, kad jokiuose kituose kvepaluose nėra derinami mokslo laimėjimai tiek, kiek iš „Escentric Molecules“.

„Calvin Klein CK2“ – šis pasiūlymas nėra niša, bet ne visai klasikinis. CK2 yra medžio-ozono unisex kvepalai, reiškiantys jam ir jai. Kas žino, gal toks neįprastas pasiūlymas patiks jūsų vaikinui? Rinkinyje taip pat yra lazdelių dezodorantas, todėl dovaną galima priskirti prie praktiškos ?

Redken Mint Clean gaivinantis šampūnas yra gaivus plaukų šampūnas vyrams. Jis valo ir stiprina plaukus, ilgiau paliekdamas gaivos pojūtį. Puikus pasirinkimas užimtiems žmonėms ?