Koks geriausias 2021 m.

Mums visiems sunku pakeisti produktus, kuriuos paprastai naudojame plaukams. Bet ką daryti, jei mes prarastume daug naudos? Tai yra kietų kondicionierių atvejai, kurie po truputį laimi kovą dėl skysčių, kuriuos mes visada naudojome. Taip, tu gerai girdėjai.

Tokio tipo kondicionieriai tampa vis madingesni ir ne be priežasties. Ar norite juos pažinti? Jei norite pakeisti ir manote, kad tai gali būti jūsų naujas kosmetikos įsigijimas, skaitykite toliau, nes šiandien mes jums apie juos viską papasakosime. Mes pradėjome!

Svarbiausias

 • Daugumą kietų kondicionierių sudaro 100% natūralūs ir ekologiški ingredientai, kurių veikliosios medžiagos geriausiai rūpinasi mūsų plaukais.
 • Be to, jo naudojimas reiškia žingsnį ekologijos ir aplinkos labui, nes jis atsisako plastikų ir naftos darinių tiek savo sudėtimi, tiek paruošimu ir pakavimu.
 • Bet, žinoma, jų nežinant, sunku būti teisiam rinkimų metu. Todėl svarbu nepirkti beprotiško ir atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip esami kieto kondicionieriaus tipai, apsvarstykite galimybę naudoti „2 viename“, ingredientus ar formatus.

Geriausi kieti kondicionieriai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kaip jau minėjome, jei niekada apie juos negirdėjote arba niekada nesvarstėte galimybės jo įsigyti, galite būti paklydęs. Bet nieko nevyksta! Mes norime jums padėti. Todėl, prieš pradėdami nagrinėti temą ir norėdami sužinoti pirmąją idėją, mes paliekame jums geriausių kietųjų kondicionierių rinkinį.

Idealus kietas kondicionierius visų tipų plaukams

Šis rankų darbo kondicionierius visų tipų plaukams yra pagamintas iš 100% natūralių ir ekologiškų ingredientų. Tai nudžiugins tuos, kurie nori parodyti plaukus, kurie yra pilni blizgesio, yra maitinami ir be garbanos, nes jame yra taukmedžio sviesto ir kakavos.

Jame taip pat naudojami tradicinės Indijos medicinos ingredientai, kurie padės pagerinti plaukų galiukų išvaizdą ir padėti sustiprinti plaukus bei kovoti su jų slinkimu.

Geriausias kondicionierius riebiems plaukams

Riebūs plaukai rado sąjungininką su šiuo kondicionieriumi, kurį sudaro visiškai natūralūs ingredientai, be sulfatų, silikonų ar kitų naftos darinių. Citrinų ekstrakto dėka pamatysite, kad jūsų galvos odos riebalai yra reguliuojami.

Be to, veikdami baltuoju moliu, hibisko ekstraktu ir rozmarinų eteriniu aliejumi, be kita ko, jūs išvalysite galvos odą, padidinsite apimtį ir tonizuosite plaukus. Ateik, universalus už sudėtingus plaukus.

Žaliausias kietas kondicionierius

Šis kondicionierius pagamintas iš 100% tvarių ir etiškai gautų ingredientų. Jei taip pat kalbėtume apie ekologinį aspektą ir kovą su plastikų naudojimu, turėtumėte žinoti, kad ši piliulė įprastai vartojama taip pat, kaip ir penki buteliai tradicinio kondicionieriaus.

Kaip matote, jums naudinga ne tik aplinka. Neblogai, tiesa? Jo kiekis organiniame kokosų aliejuje, vitamine B5, kalkių ekstrakte ir kakavos svieste maitins, drėkins, suteiks atsparumo ir suteiks mūsų plaukams šilkinį prisilietimą.

Geriausias kondicionierius jautriems plaukams ir galvos odai

Tiems iš mūsų, kurie turi jautrius plaukus ir galvos odą, tai yra geriausias pasirinkimas. Be to, kad jo ingredientai yra visiškai natūralūs, jis tinka veganams, tai yra, jame nėra jokių iš gyvūnų gautų junginių. Jame nėra sulfatų, konservantų ir naftos darinių – visa žalia alternatyva, kuri, žinoma, mumis rūpinasi.

Tarp jo junginių randame argano aliejų, žinomą dėl nepaprastų drėkinamųjų savybių, kakavos sviestą, kuris suteikia plaukams žvilgesio ir švelnumo, ir avokadų aliejų – dėl drėkinančių, regeneruojančių savybių, kovojančių su pleiskanomis ir taukų pertekliumi. Nieko netrūksta, tiesa?

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kietą kondicionierių

Atlikę šią mūsų tvirtų kondicionierių pasirinkimo apžvalgą, greičiausiai norite sužinoti dar daugiau. Mes žinome, kad į kietą kondicionierių negalima pakeisti vien tik tokiu būdu, todėl, jei turite klausimų, atkreipkite dėmesį į mūsų pateiktus atsakymus ir nepraleiskite detalių.

Daugumą kietų kondicionierių sudaro 100% natūralūs ir ekologiški ingredientai, kurių veikliosios medžiagos geriausiai rūpinasi mūsų plaukais. (Šaltinis: Sonjachnyj: 150537376 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra kietas kondicionierius?

Aiškiai pasakykime: kietas kondicionierius iš esmės yra natūralesnė, koncentruotesnė ir ekologiškesnė alternatyva tradiciniams kondicionieriams. Ir ne veltui, nes yra tam tikrų skirtumų, dėl kurių jie teigė žmonėms, kurie rūpinasi produktų, kuriuos nusprendžia pritaikyti plaukams, sudėtis ir kilmė:

 • Veikliosios medžiagos ir ingredientai Jie nėra atskiesti cheminiais produktais, be to, svarbu, kad jie būtų gauti etiškai.
 • Jie taip pat atsisako plastikų naudojimo ir iš naftos produktų, todėl jie labai tausoja aplinką.
 • Jo formatas yra piliulių forma Nors jo formos gali skirtis, jis panašus į muilo gabalėlį.
 • Iš kitos pusės, Paprastai parduodama pakuotė vėlgi yra jos antiplastikų filosofijos pavyzdys, nes jos paprastai yra pagamintos iš popieriaus ar metalinių skardinių.

Bet kiek yra šių kondicionierių pranašumų, palyginti su tradiciniais?

Iš tikrųjų. Šiuos gaminius supa daugybė veiksnių, o geriausias dalykas daugeliu atvejų yra įvertinti abu kondicionierius ir įvertinti jų privalumus ir trūkumus. Nenorime nieko numatyti, įsitikinkite patys lentelėje, kurią jums parodome žemiau:
Kietas kondicionierius Skystas kondicionierius
Privalumas Ingredientai yra labiau koncentruoti

Jie yra visiškai natūralūs ingredientai

Natūralus kvapas

Mažesnė nepageidaujamų reakcijų tikimybė

Ingredientai ilgiau išlaiko savo savybes

Jie tarnauja žymiai ilgiau nei tradiciniai kondicionieriai

Jų transportas yra lengvas ir jiems nėra jokių apribojimų vežti lėktuvu

Jų daugiau yra fizinėse parduotuvėse

Paprastai yra didesnė tipologija

Trūkumai Jo kaina paprastai yra didesnė nei tradicinių kondicionierių

Kadangi jis nėra atidengtas, jo išsaugojimas yra sudėtingesnis

Jo gamyba yra kenksmingesnė aplinkai

Daug naftos produktų

Padidėjusi nepageidaujamų reakcijų tikimybė

Jam gaminti sunaudojama daugiau vandens

Kaip dažnai galima naudoti kietą kondicionierių?

Vienas iš labiausiai paplitusių mitų, pateisinantis kondicionierių nenaudojimą kasdien (arba niekada nenaudojant) kondicionierių, yra tai, kad jie palieka plaukus riebius. Na, mums malonu pranešti, kad ši baimė nepateisinama. Tikrai nėra jokio kriterijaus, nurodančio, kaip dažnai reikia naudoti kondicionierių, tačiau galime patvirtinti, kad nieko nevyksta, jei tai darote kasdien. Tiesą sakant, jei jis yra tvirtas, dar labiau.

Tikrai tas mitas buvo sukurtas dėl informacijos trūkumo perkant kondicionierių. Dėl šios priežasties, kad nepadarytumėte tų pačių klaidų, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus, kuriuos jums paliekame žemiau:

 • Nors mes dažniausiai kaltiname produktą, Jei jūsų kondicionierius padaro plaukus riebius, labai gali būti, kad nepasirinkote to, kuris geriausiai tinka jūsų plaukų tipui.
 • Jei kondicionierius neduoda jums tikėtino rezultato, taip pat tikėtina, kad taikote daugiau nei turėtumėte.
 • Jei kasdien tepate tinkamą produktą, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra kiekvieną dieną parodyti drėkinamą, minkštą ir blizgančią kremą. Palauk, tai tik tai, ko mes norime!
 • Žinoma, gerai atlikite programos veiksmus produkto, kad gautumėte kuo daugiau naudos.

Kokie yra tie taikymo žingsniai?

Žinoma, programa nebus kliūtis jums jos negauti. Jo naudojimo būdas yra gana paprastas, tačiau svarbu tai padaryti teisingai. Būkite atsargūs, žemiau parodyti veiksmai yra bendri, todėl visada turėtumėte įsitikinti, kad jūsų konkrečiame kondicionieriuje nėra jokių specialių nuorodų:

 1. Nuplaukite plaukus ir pašalinkite drėgmės perteklių jų neišdžiovinę.
 2. Atskirkite plaukus sruogomis, kad būtų lengviau naudoti.
 3. Paimkite tabletę ir tepkite ją nuo plaukų vidurio iki galiukų. Nepradėkite nuo šaknų, nes gali būti likučių, kurie slegia plaukus.
 4. Kartą naudodami priemonę ant plaukų, naudokite rankas, kad gerai ją paskleistumėte.
 5. Leiskite jam veikti dvi ar tris minutes ir nuplaukite karštu vandeniu, tai suteiks papildomą blizgesį.

Triukas! Taip pat prieš skalbdami naudokite kondicionierių, kad padidintumėte plaukų drėkinamąjį ir atstatomąjį poveikį. Norėdami tai padaryti, nusausinkite plaukus, paimkite tabletę, tepkite nuo vidurio iki galiukų ir leiskite jiems veikti 15 minučių. Po to nusiplaukite plaukus ir laikykitės tepimo tvarkos.

Jo formatas yra juostos pavidalo ir, nors jo formos gali skirtis, jis yra panašus į muilo gabalėlį. (Šaltinis: Kiwistudio: 129894001 / 123rf.com)

Kaip ilgai veikia kietas kondicionierius?

Tai neabejotinai yra viena iš šio produkto stipriųjų pusių. Dėl to, kokiu formatu pateikiami kieti kondicionieriai, jų išlaidos kiekvienai programai yra daug mažesnės. Pripažinkime, kad daug kartų su skystais kondicionieriais mes nebuvome labai atsargūs dėl kiekio.

Be to, jei palaikysime gerą būklę, galime pailginti jo naudingo tarnavimo laiką. Jo neturėjimas duše, sausas laikymas metalinėje dėžėje ar drenažo muilo indo naudojimas yra įpročiai, dėl kurių tabletės gali lengvai pakakti dvigubai ilgiau nei skystas kondicionierius. Todėl, nors jis kainuoja daugiau nei tradicinis kondicionierius, jis pasiteisina.

Pirkimo kriterijai

Kai galėsite sužinoti daugiau apie šio gaminio dorybes ir sugriauti keletą mitų apie kondicionierius, atėjo laikas pasiūlyti pakeitimą. Jei nusprendėte įsigyti, patartina nepamiršti daugybės pirkimo kriterijų, leidžiančių puikiai nusipirkti. Štai raktai!

Malonus

Mes žinome, kad vienas geriausių ginklų, kuriuos galime turėti, naudodami plaukų produktus, yra geras pasirinkimas. Tai yra, mes turime nusipirkti tą, kuris geriausiai tinka mūsų plaukų tipui. Bet, žinoma, tam turime sugebėti teisingai nustatyti, koks yra mūsų tipas. Laimei, kietų kondicionierių yra tiek, kiek yra plaukų.

Plaukų tipas Pagrindinės funkcijos