Koks geriausias 2021 m.

Šiandien subalansuota mityba yra labai svarbi norint išlaikyti gerą sveikatą. Dėl šios priežasties šiuolaikinėje mityboje negalima atsisakyti vaisių ir daržovių. Geriausias būdas pradėti dieną yra gerti geras apelsinų sultis, kuriose gausu vitaminų. Tai suteiks energijos likusiai dienos daliai.

Apelsinų sultyse yra daug vitamino C. Todėl tai padeda pagerinti imuninę sistemą. Apelsinų sulčiaspaudė yra praktiškas prietaisas, kuris lengvai ir greitai gamina sultis. Ir iš savo namų patogumo.

Svarbiausias

 • Apelsinų sulčiaspaudė yra prietaisas, tinkantis sultims gaminti. Yra įvairių tipų: rankiniai, elektriniai, automatiniai ir pramoniniai.
 • Tiek talpa, tiek naudojimas, kuris bus suteiktas apelsinų sulčiaspaudei, yra lemiamas dalykas. Taigi, jūs galite pasirinkti tinkamiausią jūsų poreikiams.
 • Elektrinės sulčiaspaudės dažniausiai yra populiariausios rinkoje. Taip yra dėl jo paprasto naudojimo ir valymo.

Geriausios apelsinų sulčiaspaudės rinkoje: mūsų pasirinkimas

Šiuo metu yra įvairių apelsinų sulčiaspaudžių. Svarbu žinoti, kurie iš jų išsiskiria. Ir priežastys, kodėl jos geriausios.

Tada pamatysime labiausiai žinomų vartotojų sąrašą.

Geriausias apelsinų sulčiaspaudė pagal kainos ir kokybės santykį

NAUJO CHEF prekės ženklo elektrinės apelsinų sulčiaspaudės talpa yra 1 litras. Jis yra lengvas, kompaktiškas ir turi plaunamą filtrą. Jame yra anti-lašinamas antgalis, ypač siekiant išvengti sulčių praradimo. Jis atsineša 2 skirtingo dydžio kūgius.

Tai sulčiaspaudė, kurioje yra siurbiamieji puodeliai, kad būtų lengva palaikyti paviršius. Tai padeda išsaugoti to paties stabilumą. Jis išardomas paprastu būdu, kuris leidžia greitai ir efektyviai valyti.

Geriausias elektrinis apelsinų sulčiaspaudė

„Braun CJ3000 WH“ modelis yra elektrinė apelsinų sulčiaspaudė. Jo talpa yra 0,35 litro. Jis turi galimybę reguliuoti pageidaujamą minkštimo kiekį sultyse. Ji sukasi dvipusiai, ypač tam, kad išgautų visas sultis iš apelsino.

Jis yra mažas ir lengvas. Tai palengvina jo mobilumą ir tinka virtuvėms, kuriose yra mažai vietos. Valymas atliekamas greitai, nes jame nėra daug dalių ir nėra triukšminga. Tai idealiai tinka sultims ruošti ryte ir nieko nepažadinti.

Geriausias profesionalus apelsinų sulčiaspaudė namams

„Cecotec Zitrus PowerAdjust 600“ yra labai patvari nerūdijančio plieno sulčiaspaudė. Be to, jis turi nuimamas dalis, kad būtų lengviau valyti ir prižiūrėti. Jis turi celiuliozės ir nerūdijančio plieno filtrų reguliatorių. Taip pat su dviem kūgiais, skirtingais citrusinių vaisių dydžiais.

Šio tipo sulčiaspaudės galia yra 600 W ir ji yra labai tyli. Be to, jis turi idealų lašinamąjį purkštuką, kad nepraleistumėte nė lašo. Tai vienas perkamiausių produktų rinkoje.

Geriausias pramoninis apelsinų sulčiaspaudė

Sulčiaspaudė VEVOR yra labai atspari nerūdijančio plieno automatinė mašina. Jame yra krepšys, kuriame laikomi apelsinai, kurie bus naudojami sultims gaminti. Jame taip pat yra du kibirai, kuriuose laikomi kriauklės. Jį lengva valyti, nes jo dalys yra nuimamos.

Šios mašinos yra skirtos komerciniam naudojimui dėl savo puikios galimybės greitai išspausti didelį kiekį apelsinų. Jie idealiai tinka maisto prekių parduotuvėms, restoranams, barams ir biurams.

Geriausias rankinis apelsinų sulčiaspaudė

Šis RASEMBLEU prekės ženklo sulčiaspaudė yra rankinė ir pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jis turi gerą stabilumą jį naudojant. Jis yra atsparus, tačiau turi mažai talpos. Taigi indas, kuriame bus kaupiamos sultys, turėtų būti šalia.

Tai naudinga ir praktiška ir neužima daug vietos. Tai idealiai tinka žmonėms, kurie sulčiaspaudę dažnai nenaudoja. Jiems reikia tik nedidelių sulčių kiekių.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie apelsinų sulčiaspaudę

Išvalysime dažniausiai užduodamus klausimus įsigydami apelsinų sulčiaspaudę. Mes jums pasakysime apie įvairius egzistuojančius tipus ir kuris tinkamiausias jūsų poreikiams tenkinti.

mergaitė pjauna apelsinus

Apelsinų sulčiaspaudė leidžia mums lengvai paimti 100% natūralias sultis. Mūsų skoniui ir nereikia išeiti iš namų. Šaltinis: Vladimiras Cosicas: 111184884 / 123rf.com)

Kokių rūšių apelsinų sulčiaspaudės yra rinkoje?

Šiandien yra daug įvairių apelsinų sulčiaspaudžių. Toliau mes išsamiai apibūdinsime jų klasifikaciją.
Vadovai Elektros Automatinis Pramoninis
Jie pasižymi tuo, kad yra paprasti, lengvai naudojami ir valomi Jis turi elektrinį variklį, kuris palengvina sulčių ištraukimą tik esant minimaliam vartotojo spaudimui Dėl savo išvystytos technologijos jie yra moderniausi rinkoje Jie idealiai tinka verslui, nes pasiimdami sultis turi didelę talpą ir greitį
Veikia nedideliais kiekiais ir nereikia elektros srovės Jie yra idealūs šeimoms dėl savo pajėgumo ir lengvo valdymo Greitai išspauskite visą jo turinį ir, kai baigsite, jis pats išsijungs Jie yra dideli ir turi būti laikomi apelsinų, kad veiktų optimaliai.

Kaip naudoti rankinį apelsinų sulčiaspaudę?

Šio tipo sulčiaspaudes naudoti labai paprasta. Toliau mes jums pasakysime, kaip:

 1. Apelsiną turite perpjauti per pusę
 2. Įdėkite vieną iš pusių į rankinę sulčiaspaudę
 3. Paspauskite šiek tiek jėgos pusę apelsino
 4. Sukite apelsiną iš vienos pusės į kitą sukamaisiais judesiais, prispausdami prie ištraukimo kūgio
 5. Taip gausime skanių apelsinų sulčių

Kaip veikia elektrinė apelsinų sulčiaspaudė?

Kaip rodo pavadinimas, elektrinė sulčiaspaudė veikia su elektra. Jo veikimas yra labai paprastas, nes jį vartojančiam asmeniui nereikia pridėti jėgos, kad gautųsi sultys.

Prie sulčių ištraukimo kūgio pritvirtindamas oranžinę pusę, variklis pasisuka ir lengvai pašalina citrusinių vaisių ekstraktą.

Toliau pamatysime keletą šio tipo apelsinų sulčiaspaudės privalumų ir trūkumų:

Privalumas

 • Jie sveria nedaug
 • Paprasta naudoti
 • Jo dalys išardomos, kad būtų geriau valomos

Trūkumai

 • Jūsų variklis negali sušlapti
 • Paprastai jie yra triukšmingi

Kokie yra automatinio apelsinų sulčiaspaudės privalumai?

Vystantis žmonėms reikia daugiau praktiškumo atliekant kasdienes užduotis. Automatinė apelsinų sulčiaspaudė leidžia lengvai gauti gerą stiklinę apelsinų sulčių bet kuriuo paros metu.

Šis prietaisas suteikia mums daug sulčių per trumpą laiką ir be pastangų. Jie yra naujausi rinkoje.

Kokios yra apelsinų sulčiaspaudės alternatyvos?

Daugeliu atvejų neturime specialaus prietaiso sultims spausti. Dėl šios priežasties mes naudojame kitus įrenginius, kurie galėtų atlikti tą pačią ar panašią funkciją.

Pavyzdžiui, sulčiaspaudės ir vaisių bei daržovių ekstraktoriai. Tai buitiniai prietaisai, kurie taip pat gaminami įvairių rūšių sultims gaminti. Tačiau, skirtingai nei sulčiaspaudė, jie netinka visų rūšių citrusams.

apelsinų sulčiaspaudė prijungta

Visada atminkite: kai baigsite naudoti apelsinų sulčiaspaudę, ją gerai nuplaukite (šaltinis: Piro4D: 1946441: Pixabay.com)

Ar apelsinų sulčiaspaudė tinka citrinoms ir greipfrutams?

Taip, rankiniuose modeliuose jie gali būti naudojami citrinų ir greipfrutų sultims išgauti. Be to, yra keletas modelių, kurių viduje yra skirtingo dydžio sulčių ištraukimo kūgiai. Taigi, galite juos pritaikyti skirtingiems citrusų tipams ir dydžiams.

Pirkimo kriterijai

Pirkdami apelsinų sulčiaspaudę, rekomenduojame atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Jie padės jums priimti geriausią pirkimo sprendimą. Jie yra tokie:

Medžiaga

Medžiaga, iš kurios gaminama apelsinų sulčiaspaudė, yra labai svarbi. Priklausomai nuo naudojimo, kurį norite suteikti, jis turės būti daugiau ar mažiau atsparus.
Jie gaminami iš įvairių rūšių žaliavų, tokių kaip:

Krištolas Plastmasinis Nerūdijantis plienas
Jie yra paprasti ir trapūs Jo gabalus lengva plauti ir jie yra lengvi Jie yra atspariausi ir patvariausi
Juos lengva rasti rankinio sulčiaspaudės tipo Jie yra atsparūs, tačiau laikui bėgant jie susidėvi Jų yra visuose pristatymuose – nuo rankinio tipo iki pramoninių

Programos

Apelsinų sulčiaspaudės pritaikytos vartotojų poreikiams tenkinti. Toliau mes išsamiai apibūdinsime, kokia sulčiaspaudė yra tinkamiausia kiekvienam naudojimui:

 • Buitinis naudojimas: rankinis, elektrinis, automatinis sulčiaspaudė
 • Smulkaus verslo naudojimas: automatinė sulčiaspaudė
 • Naudojimas stambiose įmonėse (viešbučiuose, baruose): rekomenduojama naudoti pramoninę apelsinų sulčiaspaudę

Gebėjimas

Apelsinų sulčiaspaudės turi skirtingą talpą. Tai labai priklausys nuo naudojimo dažnumo. Ir sulčių kiekį, kurį nori pasigaminti kiekvienas vartotojas. Jei tai šeima, sugalvosite vidutinio pajėgumo sulčiaspaudę. Kita vertus, jei tai skirta žmonėms, kurie gyvena vieni ar su savo partneriu, rekomenduojama naudoti mažos talpos sulčiaspaudę.

Verslo apelsinų sulčiaspaudėms, kaip jūs galite įsivaizduoti, reikės didelių pajėgumų. Ir tai, kad jie turi greitai aprūpinti daugybę klientų.

apelsinai paruošti spausti

Geriant apelsinų sultis stiprinama mūsų imuninė sistema. (Šaltinis: Gate74: 604240: Pixabay.com)

Praktiškumas

Ar esate iš tų, kurie neturi vietos savo virtuvėje? Taigi, jums reikia kompaktiškos sulčiaspaudės, kurią būtų galima lengvai ir be jokių komplikacijų laikyti.

Yra sulčiaspaudės, kurių yra daug dalių. Šie dažnai pametami. Be to, gali būti sudėtinga juos sujungti. Todėl pirkdami turite įvertinti produkto praktiškumą.

Valymas

Svarbu, kad apelsinų sulčiaspaudė būtų švari. Jei lieka minkštimas ar kitos liekanos, kitą kartą vartojant, tai gali pakenkti sultims.

Kiekvieną sulčiaspaudę sudarančią dalį reikia tinkamai išardyti ir išvalyti. Tai padės jums jį išlaikyti daug ilgiau. Taip išvengsite grybelio ir blogo kvapo atsiradimo.

Ją reikia valyti muilu ir vandeniu. Arba net naudokite indaplovę. Daugumai gaminių pateikiamos valymo instrukcijos.

Šalys

Galime rasti apelsinų sulčiaspaudes, turinčias tik vieną gabalėlį. Ir su kitais, kurie ateina su penkiais ar net daugiau.

Įprasta, kad sulčiaspaudės yra su dangteliu ir dviejų skirtingų dydžių ištraukimo kūgiu. Be to, su plaušienos filtrais, koštuvais, be kitų. Dėl šių papildomų dalių sulčiaspaudė turi pridėtinę vertę. Ir kad vartotojas nusprendžia, ar jam reikia paprastos sulčiaspaudės, ar su specialiomis dalimis.

Iš apelsino minkštimo gaminami skanūs desertai ir skanūs patiekalai

Tęsti

Oranžinis spaustuvas …

Parašykite komentarą