Koks geriausias 2021 m.

Privaloma valyti dantis po kiekvieno valgio, ypač jei mes dėvime bet kokio tipo petnešas ar ortodontiją. Tačiau mes dažnai abejojame, ar mūsų naudojama technika ar judesiai yra teisingi, ar mums reikia kartu su šepetėliu su kitais burnos higienos objektais.

Nuspręsti, kokio tipo dantų šepetėlį naudoti, nėra taip paprasta, kaip skamba. Jei nebus pasirinktas tinkamas, mes galime nevalyti gerai. Todėl mes jums pasakysime apie elektrinio dantų šepetėlio naudojimo pranašumus. Tokiu būdu jūs galite priimti savo sprendimą žinodami vieno ir kito skirtumus.

Svarbiausias

 • Elektriniai dantų šepetėliai reikalauja mažiau pastangų, kad pašalintų apnašas. Bet saugokis! Jums nereikia valyti liežuvio. Jo paviršių kolonizuoja mikroorganizmai, kurie nuolat kovoja su patogeninėmis bakterijomis. Jei jį šveisime, pašalinsime savo pačių gynybą (1).
 • Reikėtų pažymėti, kad tokio tipo dantų šepetėlį naudoti yra patogiau ir, tinkamai juos naudojant, galima geriau valyti tarp dantų, sumažinti bakterijų apnašas ir dantenų uždegimus.
 • Taip pat svarbu žinoti, kad elektriniai dantų šepetėliai turi slėgio reguliavimo mechanizmą, kuris sukelia mažesnę dantų emalio ir paties danties eroziją ar susidėvėjimą.

Geriausi elektriniai dantų šepetėliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Štai keletas geriausių elektrinių dantų šepetėlių, kurie yra šiandien rinkoje. Atkreipk dėmesį!

Geriausias joninis elektrinis dantų šepetėlis

Šis elektrinis dantų šepetėlis tikrai yra tinkamas pasirinkimas. Jis turi skirtingus valymo būdus, todėl jis labiau tinka tai, kas jums labiausiai patinka.

Kitas labai svarbus dalykas yra tai, kad jis yra su 3 skirtingomis galvutėmis, todėl jums nereikės jaudintis dėl naujos pirkimo, kai bus pažeisti jūsų naudojamo šeriai.

Redakcinis vertinimas: Tai elektrinis dantų šepetėlis su garsine technologija, o tai reiškia, kad šerių judėjimo greitis yra daug didesnis nei įprasto elektrinio dantų šepetėlio.

Geriausias įkraunamas elektrinis dantų šepetėlis

Šis elektrinis dantų šepetėlis padeda pašalinti daugiau apnašų nei įprastas rankinis dantų šepetėlis ir apsaugoti dantenas, nes jis turi slėgio jutiklį, esantį PRO diapazone. Tai ateina su kita galva.

Tai labai lengvas teptukas, dėl kurio valymas yra patogesnis. Be to, jis tiekiamas kartu su popieriumi, kuriam užsiregistravus verta vienerių metų garantijos.

Redakcinis vertinimas: Jis tiekiamas su pagrindu, kuriame jį įkraunate, o akumuliatorius tarnauja kelias dienas.

Geriausias elektrinis dantų šepetėlis pagal kainos ir kokybės santykį

Šis elektrinis dantų šepetėlis, be jokios abejonės, yra labai geras pasirinkimas, jei norite sutaupyti.

Be to, jis tiekiamas su 8 skirtingomis galvomis! Taigi sutaupysite pinigų ir laiko, nereikės galvoti apie naujo pirkimą. Šios galvos yra 6 iš jų vienodos ir dvi skirtingos, kad būtų galima pasiekti visas dantų sritis ir išlaikyti jų būklę.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria savo prieinama kaina ir dantų geros būklės palaikymu dėl galvos.

Geriausias elektrinis dantų šepetėlis vaikams

Mažiesiems dažnai būna sunku išsivalyti dantis ir net bandyti mus apgauti sakant, kad jie jau nuplauti. Tačiau naudodami šį elektrinį dantų šepetėlį įsitikinsite, kad tai nepasikartos!

Yra įvairių modelių, kuriuos galite pasirinkti, kad surastumėte labiausiai patinkantį modelį.

Redakcinis vertinimas: Jis tinka vyresniems nei 3 metų žmonėms ir dėl to, kad yra pagamintas ergonomiškai su specialia danga, jiems lengviau jį laikyti neslystant.

Geriausias aukščiausios klasės elektrinis dantų šepetėlis

Jis turi 6 skirtingus valymo režimus, o galvą sudaro gijos, kurios geriau supa kiekvieną dantį ir žymiai efektyviau pašalina apnašas.

Jis taip pat turi interaktyvų ekraną. Kam tai? Šis ekranas parodys jums skirtingus šepečio režimus ir primins, kada reikia pakeisti šepetėlio galvutę. Be to, jis turi slėgio jutiklį ir tampa raudonas, žalias arba baltas, jei spaudžiamas per didelis, mažas ar tinkamas slėgis.

Redakcinis vertinimas: Dėl savo technologijos jis išsiskiria kaip aukščiausios kokybės produktas.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie elektrinius dantų šepetėlius

Tinkama burnos higiena yra labai svarbi. Daugelis vartotojų nedrįsta žengti elektrinio dantų šepetėlio naudojimo, nes nežino, kokia yra jo naudojimo nauda. Toliau mes jums pasakysime viską, ko nežinote apie elektrinius dantų šepetėlius.

Elektriniai dantų šepetėliai reikalauja mažiau pastangų, kad pašalintų apnašas. (Šaltinis: Yastremska: 115402680 / 123rf.com)

Kas yra elektrinis dantų šepetėlis ir kokie jo pranašumai?

Elektrinis dantų šepetėlis yra dantų šepetėlis, kuris greitai ir automatiškai juda arba sukdamasis, arba svyruodamas į priekį arba atgal. Jis sugeba prasiskverbti ir pasiekti vietas, kurias daug sunkiau pasiekti rankiniu šepetėliu, o tai leidžia pasiekti didesnį valymą su mažesnėmis pastangomis.

Žemiau pateikiama lentelė, kurioje išvardyti įvairūs jos pranašumai ir trūkumai:

Privalumas

 • Didesnis efektyvumas pašalinant apnašas
 • Didesnė burnos ertmės ligų prevencija
 • Reikia mažiau pastangų
 • Dantys mažiau trinasi
 • Ryškus / gražus dizainas

Trūkumai

 • Brangesnis
 • Užima daugiau
 • Priklausomybė nuo baterijos

Kokių tipų elektriniai dantų šepetėliai yra?

Elektriniuose dantų šepetėliuose būtina atskirti du tipus: rotacinius rotacinius šepetėlius ir garsinius ar ultragarsinius šepetėlius. Pagrindinis jo skirtumas yra judėjimas.

Pagrindiniai šepečiai atlieka nepertraukiamą galvos judėjimą, o tai reiškia, kad jie gali pasiekti 5000 judesių per minutę. Nors garsiakalbiai perkelia judesį iš galvos, o tai leidžia pasiekti 30 000 judesių per minutę.

Yra specialių rekomendacijų, atsižvelgiant į paciento klinikines savybes ar burnos būklę. Parodome juos šioje lentelėje (4):

Ypatumai Rekomendacija
Vaikai iki 2 metų Šepečiai su ypač minkštais šeriais ir neslystančia rankena (tėvams)
Vaikai nuo 2 iki 8 metų Šepečiai siaura galvute, lengvai suimama rankena (vaikams) ir minkšti šereliai
Vaikai vyresni nei 8 metų Šepečiai su sukryžiuotomis gijomis ir specialiai skirti dantenų masažui
Pacientai su dideliais susikaupimas ir (arba) periodonto ligos Maži, tiesūs, plokšti galvos šepečiai su minkštais šeriais
Nuimami protezų nešiotojai Dantų šepetėliai kietais šeriais
Fiksuoti ortodontiniai nešiotojai Šepečiai su siūlais, išdėstytais dviem skirtingais ir minkštais aukščiais

Kiek laiko tarnauja elektrinis dantų šepetėlis?

Ekspertai rekomenduoja pakeisti dantų šepetėlio galvutę per 3–4 mėnesius nuo naudojimo pradžios. Tačiau šis laikas priklauso nuo to, kiek kartų per dieną valote dantis, ir nuo spaudimo.

Jei valant daromas didelis spaudimas, įprasta, kad šeriai greičiau sugenda. Taigi, būkite atsargūs valydami dantis ir nespauskite per stipriai. Tai taip pat bus svarbu, kad nebūtų pažeistas juos dengiantis emalis.

“Jei nėra šepetėlių, bakterijos greitai dauginasi, todėl susidaro labai sudėtingos bakterijų bendrijos. Be burnos higienos, mikroorganizmai greitai padidėja vos per dvi dienas”.

Kiek verta elektrinis dantų šepetėlis?

Šiuo metu kaina, už kurią galite nusipirkti elektrinį dantų šepetėlį, yra labai įvairi ir gali būti nuo 10 iki 200 eurų ar net daugiau. Viskas priklauso nuo to, ko norite. Naujausios kartos dantų šepetėliai, sukurti naudojant geriausias technologijas ir kartu su moderniausiais priedais, gali būti apie 90–250 eurų.

Pigesni modeliai tą darbą atlieka gana gerai. Jūs tiesiog turite žinoti, kaip pasirinkti iš daugybės galimų variantų, kad pirkimas būtų sėkmingas. Paprastai jų vidutinė kaina yra 20 eurų ir, atsižvelgiant į tai, kad daugelį jų lydi kelios galvos, tai yra gera investicija. Mūsų rekomendacijose galite rasti bet kurį iš šių dantų šepetėlių.

Su kokiais kitais produktais galiu derinti elektrinį dantų šepetėlį?

Tai yra kažkas, apie kurį daugelis vartotojų nežino, tačiau tai yra labai efektyvu ir padeda mums praktiškai visiškai pašalinti plokštelę. Šepetėliui turėtų būti naudojamos skirtingos burnos valymo priemonės, atskirai arba kartu:

 • Siūlai arba dantų siūlai: Tai padeda pašalinti ant sienų esančią bakterijų apnašą, kuri liečiasi su skirtingais dantimis, jei dantų šepetėlis negalėtų patekti į tas vietas.
 • Burnos skalavimo skystis: Šio produkto naudojimas du kartus per dieną padeda išlaikyti sveikus dantis ir dantenas, pasiekti mažiausiai prieinamus kampus.

Tuo pačiu metu naudodami siūlą ar dantų siūlą, pasieksite geresnį rezultatą ir valymą.

Šio tipo dantų šepetėlį naudoti yra patogiau ir, tinkamai jį naudojant, galima geriau valyti tarp dantų. (Šaltinis: Kachmar: 142231457 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Toliau bus paminėtos kelios charakteristikos, į kurias turime atsižvelgti rinkdamiesi elektrinį dantų šepetėlį:

Funkcijos ir režimai

Skirtingi darbo režimai, kuriuos šiandien veikia kai kurie elektriniai dantų šepetėliai, yra: giliam valymui, įprastas, minkštas, masažui ir poliravimui.

Jie padeda geriau išvalyti burną, kad pasiektumėte sunkiausiai pasiekiamas dantų vietas. Tokiu būdu galite gauti kuo geresnį valymą.

Elektriniai dantų šepetėliai turi slėgio reguliavimo mechanizmą, kuris sukelia mažesnę dantų ir paties danties emalio eroziją ar nusidėvėjimą. (Šaltinis: Yastremska: 109434019 / 123rf.com)

Slėgio daviklis

Tai funkcija, įdiegta daugelyje elektrinių dantų šepetėlių, ypač naujausios kartos. Jis naudojamas vartotojui pasakyti, kokį spaudimą reikia daryti dantims, kad nepakenktų jiems ar dantenoms.

Be to, tai padeda šeriams išsilaikyti daug ilgiau, nes šeriai nedarant didesnio spaudimo nei būtina …

Parašykite komentarą