Koks geriausias 2021 m.

Poilsis yra svarbus. Ne visiems mums reikia 8 valandų miego, tačiau miego reikia pakankamai, kad kitą dieną nesijaustume pavargę. Nustokite naudotis mobiliuoju pusvalandį prieš miegą ar turėdami gerą čiužinį – tai raktai, norint geriau pailsėti. Pagalvė neabejotinai yra dar viena šios istorijos žvaigždžių.

Miegant nekokybiškai, visą naktį priverčiama laikytis netinkamos laikysenos. „Memory foam“ pagalvės leidžia išlaikyti taisyklingą savo nugaros, kaklo ir stuburo laikyseną. Jei norite kitą dieną būti kaip naujas, venkite kaklo skausmų ir susitraukimų bei prižiūrėkite nugarą, toliau skaitykite šį straipsnį, nes mes jums viską pasakysime.

Svarbiausias

 • Bloga pagalvė gali sukelti skausmą gimdos kaklelio srityje, kakle, galvoje ir nugaroje. Net traumos, tokios kaip kontraktūros. Štai kodėl, norint garantuoti poilsį, svarbu investuoti į gerą.
 • „Memory foam“ pagalvės yra pagamintos iš medžiagos, kuri sumažina jūsų daromą spaudimą. Tokiu būdu raumenys neturi būti įtempti, kad išlaikytų normalią laikyseną, o jūs miegate atpalaiduodami gimdos kaklelį.
 • Prieš pirkdami atminties putų pagalvę, atsižvelkite į padėtį, kurioje miegate, į savo lovos dydį, jei norite, kad joje būtų aušinamasis gelis, ir jei turėtumėte įsigyti hipoalerginį, jei turite alergiją erkėms.

Geriausios „memory foam“ pagalvės rinkoje: mūsų pasirinkimas

Akivaizdu, kad lažybos dėl atminties putų pagalvės yra vienas geriausių sprendimų. Vengsite gimdos kaklelio skausmų ir kontraktūrų. Jūs pagerinsite savo poilsio kokybę iki stratosferos lygio. Dabar turite pasirinkti, kurį pirkti, bet nesijaudinkite: mes paruošėme jums geriausių pasirinkimą. Taigi jūs negaišite laiko tyrimams savarankiškai. Čia yra geriausios atminties putų pagalvės rinkoje.

Geriausia atminties putų pagalvė pagal kainos ir kokybės santykį

Ši „Seasons“ 90 cm pagalvė yra geriausias „Amazon“ pardavėjas. Nenustebsite, jei taip yra. Aukščiausios kokybės atminties putplasčio medžiaga. Pagaminta Ispanijoje. Kaip mes jums sakėme pirkimo vadove, miegodami pastebėsite kaklo įtampos palengvėjimą. Jis turi dvigubą dangtelį, o audinys kvepia alaviju. Siuvami sidabriniais siūlais.

Be to, jis yra prieš erkę ir antibakterinis: puikiai tinka padidėjus jautrumui dulkių erkutėms. 38 cm plotis ir 13 cm storis. Medžiaga yra vienoda ir nėra pleiskanota. Jie nesideformuoja, dėl viskoelastinio pobūdžio jis grįžta į pradinę formą. Nesvarbu, ar kenčiate nuo gimdos kaklelio, ar ne, tai yra geras modelis. Tai taip pat yra geras pasirinkimas, jei dažnai keičiate laikyseną naktį.

Geriausia atminties putų pagalvė miegoti ant šono

Miegant ant šono, atstumas nuo kaklo iki čiužinio nėra toks pats, lyg miegotume ant nugaros. Štai kodėl svarbu pasirinkti tinkamą čiužinį. Jei miegate ant šono, tai jūsų. Pažvelkite į produkto nuotrauką, nes tai tikrai sukelia norą ją nusipirkti ir dabar miegoti.

Jis turi ergonomišką drugelio formos dizainą, skirtą šoniniams pabėgiams. Pastebėsite, kad jūsų galva yra gerai paremta ir jums nereikės naudoti jokios jėgos laikysenai palaikyti. Būdamas viskoelastingas, jis vis tiek idealiai tinka netempti kaklo raumenų. Jo matmenys yra 64 x 39 x 12,5 cm. Jis taip pat yra hipoalergiškas.

Geriausia atminties putų pagalvė miegui ant nugaros

Jei paprastai miegate ant nugaros, tai yra jūsų pagalvė. Prekės ženklas yra „Power Of Nature“. Šios atminties putų pagalvės aukštis gali būti sumažintas ir sumažėja kaklo skausmas. Dėl ergonomiškos formos jis idealiai tinka miegantiems ant nugaros. Nors jis tinka visiems miegantiems. Jis turi bambuko pluošto dangtelį.

Šios pagalvės išmatavimai yra 60 x 35 x11 / 9 cm. Pagaminta iš aukštos kokybės atminties putplasčio. Tai atitinka natūralią jūsų kūno kreivę ir palaiko galvą bei kaklą, kad užtikrintų aukščiausią komfortą. Kitas teigiamas dalykas yra kvėpuojantis dangtelis, kurį jis gauna. Be to, tai padeda pašalinti kūno šilumą, taip pat galite ją nuplauti.

Geriausia hipoalerginė atminties putų pagalvė

Pristatome „Amazon“ parduodamą hipoalerginę atminties putų pagalvę. „NuMOON“ pagalvė iš „Third of Life“ prekės ženklo su natūraliu alavijo ir bambuko anglies ekstraktu. Jis turi ergonomišką dizainą. Jei kenčiate nuo astmos ar alergijos dulkių erkutėms ir bakterijoms, tai yra jūsų pagalvė. Nesvarbu, ar miegate ant šono, ar ant nugaros, galite tai be problemų formuoti. Apdovanotas Vokietijos sveikatos ir ergonomikos instituto „Ergonomics Innovation Award 2021“ apdovanojimu.

Reguliuoja drėgmę, pašalina kvapus ir užtikrina švarų ir gryną orą miego metu. Išmatavimai yra 56 x 40 x 12 cm. Jį galima pasukti 4 skirtingais būdais, kad tiktų visiems. Plokščia pusė yra aukštesnė, pusė su galvos anga yra žemesnė. Taip pat yra kraštas su banga peties miegant ant šono ir tiesus kraštas. Jis tiekiamas su papildomu dangčiu.

Geriausia atminties putų pagalvė su aušinančiu geliu

Ši „Zollner“ prekės ženklo pagalvė yra 70% atminties putų, o likusi dalis yra aušinamasis gelis. Neleiskite pernelyg kauptis šilumai ir užtikrinkite gerą miegą net ir karščiausiomis dienomis. Dėl savo konstrukcijos mūsų stuburas išlieka teisingoje padėtyje, išvengiant kaklo, nugaros ir gimdos kaklelio skausmų.

Jo aukštis svyruoja nuo 7 iki 10 cm, kad miegant prisitaikytų prie visų laikysenų. Ergonomiška forma ir „memory foam“ medžiaga puikiai palaiko galvą ir kaklą. Jis turi užtrauktuką, kurį galima lengvai nuimti ir skalbti mašinoje iki 30 °. Idealiai tinka ypač vasarai, ypač jei esate karštas žmogus.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie atminties putplasčio pagalves

Kam mus kvailinti, atminties putų pagalvės yra geriausios rinkoje. Galite pagalvoti, kad su pigesniu miegosite vienodai, tačiau perspėjame, kad tai netiesa. Parengėme jums šį pirkimo vadovą, kuriame rasite viską, ką apie juos turite žinoti.

mergina miega su pagalve

Pagalvės tipas gali turėti įtakos mūsų poilsiui. Lažybos dėl atminties putų yra geras sprendimas. (Šaltinis: Gregory Pappas: rUc9hVE-LE / unsplash.com)

Kas yra atminties putų pagalvė?

Iš šios medžiagos pagaminta atminties putų pagalvė. „Memory foam“ yra labai minkštos putos, mažinančios joms daromą slėgį. Taip yra dėl medžiagos pobūdžio. Tokiu būdu svoris pasiskirsto tolygiai ir pasiekiamas geresnis poilsis, nes raumenys nėra įsitempę.

Labiausiai paplitusi atminties putų pagalvė yra gimdos kaklelio pagalvė miegui ant nugaros. Dėl lenktos formos apsaugo nuo gimdos kaklelio skausmo. Taigi, kaklas yra teisingai sulygintas su stuburu, gerinant slėgį. Taip pat yra šios medžiagos pagalvių tiems, kurie miega ant šono. Jie yra tokie sėkmingi dėl savo didelio prisitaikymo ir siūlomo patogumo.

Viskoelastinę medžiagą NASA sukūrė šeštajame dešimtmetyje, kad sumažintų slėgį, kurį kostiumai galėtų pakelti astronautų kūnams kilimo metu. Tik 90-aisiais jis buvo įtrauktas į buitinį naudojimą.

Kuo naudinga atminties putų pagalvė?

Nenuostabu, kad tai yra viena iš dažniausiai naudojamų pagalvių rūšių pasaulyje. Jų teikiama nauda yra gana didelė. Žemiau mes paruošėme jums sąrašą su jo naudojimo pranašumais:

Privalumas

 • Puikus prisitaikymas prie gimdos kaklelio
 • Sumažina kaklo ir galvos spaudimą
 • Venkite tortikolio ir kaklo susitraukimų pavojaus
 • Jo nereikia lipdyti, nes dėl atminties putų jis greitai užima pradinę padėtį.
 • Pagerina stuburo išlyginimą
 • Jie trunka mažiausiai 2 su puse metų be deformacijos
 • Jie yra hipoalergiški
 • Jie neduoda šilumos

Trūkumai

 • Ne visus galima skalbti skalbimo mašinoje
 • Jie yra jautrūs šilumai ir, jei šalta, galite pastebėti, kad jie yra šiek tiek standesni
 • Jie nėra labai naudingi tiems, kurie miega ant pilvo
 • Jie yra šiek tiek brangesni, nors tai yra investicija poilsiui

Ar galiu naudoti atminties putų pagalvę su subtiliomis gimdos kaklelio dalimis?

Taip, taip ir taip: atminties putų pagalvės yra geriausias pasirinkimas. Kaklo skausmas yra labai dažnas dėl netinkamo pagalvės pasirinkimo. Tai gali būti problema, ypač tiems, kurie dažniau kenčia nuo gimdos kaklelio negalavimų. Prisitaikydami prie kaklo ir natūralios laikysenos, jūs padėsite visiškai pailsėti ir išvengti skausmo kitą dieną.

Jei turite rimtų gimdos kaklelio problemų, visada prieš tai pasitarkite su specialistu, kad patartumėte miego padėtį ir naudojamos pagalvės tipą.

Pirmiausia turite naudoti „memory foam“ kaklo pagalvę, o geriausia padėtis yra ant nugaros. Nugara yra visiškai atremta, neleidžianti jai būti standžiai ir leisti stuburui visiškai pailsėti. Antra, naudodamiesi atminties putomis, sumažinsite raumenų pastangas ir pailsėsite, laikydamiesi natūralios, be pastangų laikysenos. Jei turite gimdos kaklelio problemų, rekomenduojame kreiptis į gydytoją, kad gautumėte asmeninių patarimų.

Kas geriau: atminties putplastis ar latekso pagalvė?

Geriausia išbandyti abu, kad žinotume, kuris iš jų mums labiausiai patinka, tačiau paaiškinsime šių dviejų skirtumus. Nors abu yra geri, absoliučiais skaičiais negalime daryti išvados, kad vienas yra geresnis už kitą. Tačiau manome, kad atminties putos teikia daugiau privalumų.

Ir vienas, ir kitas yra pagaminti iš sintetinių medžiagų. Dėl šios priežasties jo ilgaamžiškumas ir tvirtumas ilgėja. Tradiciniai laikui bėgant linkę laipsniškai prarasti savo formą.

Latekso pagalvės yra minkštos ir labai malonios liesti. Kadangi jie nėra kvėpuojantys, jie gali jaustis šilti. Atminties putos prisitaiko prie jūsų galvos ir kaklo formos, išlaikant stabilią laikyseną. Be to, jie nesuteikia šilumos, skirtingai nei lateksas. Jie taip pat nesipriešina, o tai sumažina spaudimą raumenims.

mergina apsisprendusi antklode ir pagalviu rinkinyje

Latekso pagalvės gali būti šiltesnės nei atminties putos. (Šaltinis: Elizabeth Lies: PIQCA1ReSgU / unsplah.com)

Kaip nuplauti atminties putų pagalvę?

Pirmiausia turite žinoti, kokio tipo atminties turite. Jei jūsų forma yra suformuota, negalite jos įdėti į skalbimo mašiną. Visada žiūrėkite į etiketę ir vykdykite instrukcijas, tačiau mes jau perspėjome, kad didžiąją daugumą teks plauti rankomis. Tokiu būdu jis nepraras savo savybių. Tai galite padaryti vonioje arba kibire su šiltu vandeniu ir švelniu muilu.

Tada, norint jį išdžiovinti, jį reikia palikti ant lygaus paviršiaus ant švarių, sausų rankšluosčių. Įdėkite vieną žemiau ir vieną aukščiau. Venkite to daryti drėgnoje vietoje, nes ji užtruks ilgiau. Be to, jei jis greitai neišdžiūvo, galite …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *