Koks geriausias 2021 m.

Ar norite nustoti naudoti ventiliatorių namuose? Sutaupykite pinigų ir atsigaivinkite. Laikas įsigyti pigų oro kondicionierių. Be to, jo žema kaina nėra blogos kokybės sinonimas. Šiame straipsnyje kalbėsime apie pigiausius. Patikėkite ar ne, galite išvengti kepimo ant grotelių naudodami prieinamus sprendimus, pritaikytus jūsų poreikiams.

Montavimas yra svarbus veiksnys renkantis pigų oro kondicionierių. Taip pat aktuali vieneto galia ir frigorijos. Tačiau pamatysite, kad yra sistemų, kurioms to nereikia. Todėl galite patogiai pasiimti iš vienos vietos į kitą. Taip, tai nešiojamieji įrenginiai! Pirkite, prijunkite ir nebeprakaituosite. Tai taip paprasta!

Svarbiausias

 • Pigūs oro kondicionieriai nėra blogos kokybės sinonimai. Priešingai, jie duos labai gerų rezultatų. Kiekvieną kartą modeliai pasirodo labai prieinamomis kainomis. Jie turi savybių, kurios nepavydi brangesnių modelių.
 • Šiame straipsnyje mes iš esmės kalbėsime apie du tipus: skilti ir nešiojamieji kompiuteriai. Pirmajam reikės fiksuoto diegimo, o antram – ne.
 • Tokio tipo ŠVOK sistemoms reikia mažai priežiūros. Tiek fiksuotam, tiek nešiojamam kompiuteriui reikia periodiškai valyti filtrus. Nešiojamieji kompiuteriai turi ištuštinti kondensacijos baką, kai jis bus pilnas.
 • Turime atkreipti dėmesį į jo įsigijimo aspektus, vartojimą ir triukšmo lygį. Šie trys veiksniai yra gyvybiškai svarbūs protingam pasirinkimui.

Geriausi rinkoje pigūs oro kondicionieriai: mūsų rekomendacijos

Nešiojami arba Skaldyti? Tai yra klausimas. Mes sukūrėme a reitingą produktų, kurie padės jums pasirinkti. Sąrašas yra pagrįstas naudotojų pageidaujamais. Šios nuostatos gali būti produktų ar kitų savybių.

Geriausias pigus sieninis kondicionierius pagal kainos ir kokybės santykį

Jei ieškote oro kondicionieriaus skilti pigu, šis turi viską. Jame yra šilumos siurblys ir keitiklis, todėl sutaupysite sąskaitoje už elektrą. Energijos etiketė yra A ++. Jo 3500 frigorijų sumažins didžiausio kambario jūsų namuose temperatūrą. Be to, lauko blokas yra tylesnis nei kitų panašių modelių.

Į kainą neįskaičiuotas montavimas. Tačiau jei esate meistras ir tai darote, sutaupysite pinigų. Vartotojai pabrėžia kompresoriaus kokybę ir energijos vartojimo efektyvumą. Taip pat žemas vidinio bloko triukšmo lygis. Prekės ženklas yra „Mundoclima“ ir, nors jis nėra žinomas, jis įgyja gerą reputaciją.

Perkamiausias pigus oro kondicionierius

Ne tik labai prieinama kaina daro jį patrauklų, bet ir visos jo savybės daro jį patrauklų. Jis yra lengvas, lengvai nešamas iš kambario į kambarį. Be to, „Aroma“ režimas paverčia jį oro gaivikliu. Įlašinkite kelis lašus mėgstamos esencijos ir voilà, jūsų viešnagė kvepės geriau. Yra 100 ml citronelės eterinio aliejaus.

80W suvartojimas neprivers išgąsdinti sąskaitos už elektrą. Kita vertus, jis turi 3 greičius ir turi svyravimo režimą. Jis taip pat turi dvigubą filtrų sistemą ir 4 l talpos kondensacinį rezervuarą.

Pilniausias pigus oro kondicionierius

Ši nešiojama sistema turi viską ir nėra įdiegta. Jis turi keletą modelių su skirtingomis frigorijomis ir galiomis. Be to, ji apima šildymo funkciją. Jo energijos vartojimo efektyvumas yra A, labai priimtinas šiuose modeliuose. Jame yra skaitmeniniai indikatoriai ir nuotolinis valdymas.

Laikmačio funkcija leis pajusti šviežumą grįžus namo. Sausintuvo režimas daro kambario klimatą malonesnį. Jo triukšmo lygis yra vidutinis, nors tai priklausys nuo kiekvieno vartotojo jautrumo.

Pats nešiojaiausias pigus oro kondicionierius.

Mažas, bet tvirtas šis oro kondicionierius leidžia jį nešiotis kempingas. Jis veikia su įkraunama baterija. Dėl šių savybių galite jį pasiimti bet kur. Nepaisant mažo dydžio, jis turi funkcijų, kurios nepavydi vyresniems broliams.

Jis turi 180 laipsnių automatinį svyravimą ir 3 greičius. Be to, jis turi reguliuojamą aušinimo lygį. Tai drėkintuvas ir valytuvas tame pačiame įrenginyje. Jo 700 ml vandens talpa gali 12 valandų atvėsinti aplinką. Kai baigsis baterija, galėsite tęsti darbą prisijungę prie kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar automobilio įkroviklio.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie pigius oro kondicionierius

Šiame skyriuje mes išvalysime jūsų abejones. Nesikuklink. Klausimus, kuriuos pamatysite žemiau, uždavė vartotojai. Tai klausimai, kuriuos sau užduodame pirkdami oro kondicionierių. Pažvelk ir tada nuspręsk.

oro kondicionierius kambaryje

Įsitikinkite, kad jūsų oro kondicionierius atitinka jūsų dekorą. (Šaltinis: Vakhtbovych / 6316065/pexels.com)

Kokių tipų pigūs oro kondicionieriai yra rinkoje?

Mes randame du: skilti arba nešiojamas. Pirmieji reikalauja diegimo, antrieji – ne. Kaip ir viskas, viduje skyla yra skirtingos kainos. Vienetai skilti Jie susideda iš vidinio bloko, pakabinto ant sienos, ir lauko bloko. Ši instaliacija yra pataisyta, todėl ji veiks tik patalpą, kurioje ji įdiegta. Priešingai, nešiojamą įrenginį galime įdėti į darbą bet kurioje patalpoje.

Šioje lentelėje greitai pamatysite dviejų tipų skirtumus:

Charakteristika Nešiojamas kompiuteris Skaldyti
Montavimas
Žemesnis triukšmo lygis
Geriausia kaina
Geresnis vartojimo efektyvumas

Kuo skiriasi pigūs ir brangesni orai?

Kaip beveik visada, prekės ženklai. Taip pat instaliacija, kaip matėme anksčiau. Jei sugebėsime patys įdiegti, išlaidos nemažai sumažės. Be to, tam tikros funkcijos gali padidinti kainą.

Pigūs oro kondicionieriai gali būti garsesni nei brangesni. Yra brangiausios centrinės oro kondicionavimo sistemos. Taip yra dėl pačios sistemos ir jai reikalingo diegimo.

Inverterio trūkumas turės įtakos elektros sąskaitos padidėjimui. Mes rekomenduojame vienetus su šia galimybe, net jei kaina yra brangesnė. Ilgainiui mūsų kišenės tai įvertins.

Inverteris reguliuoja būtiną kompresoriaus greitį, kurį integravo šie oro kondicionieriai.

Ar yra pigių orų su karštu ir šaltu variantais?

Taip, abu vienetai skilti kaip nešiojamieji kompiuteriai. Abi gali pasiekti vienodas kainas, neatsižvelgiant į pirmojo įrengimą. Kita vertus, vartotojai gali išsiversti be šilumos siurblio, kad sumažintų pirkimo kainą. Kai kuriuose nešiojamuose įrenginiuose gali būti šildymo galimybė.

Nešiojamieji įrenginiai su šilumos režimu veikia kaip ir šildytuvai. Nors kiti modeliai, ši parinktis yra panaši į skilti.

Kas yra nešiojamas oro kondicionierius?

Nešiojamųjų oro kondicionierių nereikia montuoti. Todėl jie yra pigiausi oro kondicionieriai rinkoje. Šiandien randame juos skirtingo dydžio ir savybių. Jų universalumas ir kaina reiškia, kad vis daugiau žmonių juos renkasi.

Kai kurie iš šių pigių oro kondicionierių turi drėkintuvą ir (arba) oro sausintuvą. Jie turi evakuoti orą į išorę per lanksčią vamzdelį. Jo priežiūra yra labai paprasta.

Šioje lentelėje sužinokite apie nešiojamojo įrenginio pranašumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Galima perkelti į bet kurį kambarį
 • Diegti nereikia
 • Paprasta naudoti
 • Labai prieinamos kainos

Trūkumai

 • Triukšmo lygis didesnis nei skilti
 • Užima vietą keleivių salone

Kada pigiau pirkti oro kondicionierių?

Nors karštais mėnesiais įmanoma rasti gerų pasiūlymų, žiemą jų įsigyti yra pigiau. Padidėjusi oro kondicionierių paklausa karštu oru padidina jų kainas. Todėl patartina apie tas prakaituotas dienas pagalvoti dar prieš jiems atvykstant.

Įsivaizduokite grafiką. Kylant temperatūrai kainos kyla. Todėl perkant šiuos įrenginius rekomenduojame numatyti. Be to, kai jie bus išparduoti, turėsite pasirinkti daug brangesnius modelius.

Kaip apskaičiuoti reikalingas frigorijas?

Šis skaičiavimas yra labai reikalingas renkantis mūsų oro kondicionierių. Atlikite šį žingsnį po žingsnio, kad apskaičiuotumėte frigorijas, kurių reikės norint sumažinti jūsų kambario temperatūrą.

 1. Kajutės plotas. Skaitiklis rankoje, išmatuokite kambario plotį ir ilgį ir padauginkite jį. Pavyzdžiui, 5m ilgio x 3m pločio kambarys būtų 15m2.
 2. Kiekvienam m2 reikia 100 frigorijų. Padauginkite tą jūsų apskaičiuotą plotą iš 100 ir gausite reikalingas frigorijas. Jei jūsų oro kondicionierius turi keitiklį, turite jį padauginti iš 50. Pastarieji yra efektyvesni. Jūs gausite mažiau frigorijų.
 3. Kas nutinka, kai žinau frigorijas, o ne m2? Tada turėsite padalinti tos įrangos frigorijas iš 100 arba iš 50, jei joje yra keitiklis. Rezultatas bus kambario kvadratiniai metrai, galintys atvėsinti tas frigorijas.

Pirkimo kriterijai

Ar išdrįsote jį nusipirkti? !Fantastinis! Tačiau pirmiausia pasidomėkite mūsų pirkimo kriterijais. Prieš priimdami sprendimą turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių. Atkreipkite dėmesį į tipą, kurį norite įdiegti, reikalingą šaldymą, suvartojimą, triukšmo lygį ir priežiūrą.

Nešiojami arba Skaldyti

Ar esate meistras? Tada galite pasirinkti skilti. Šie įrenginiai paprastai yra tylesni ir energiją taupantys. Jei norite sutaupyti, turėsite juos įdiegti patys. Atkreipkite dėmesį, kad turėsite sumontuoti lauko įrenginį, vamzdžius ir vidinį įrenginį.

Jei nenorite apsunkinti savo gyvenimo ir sutaupyti pinigų pirkdami, nešiojamas oro kondicionierius yra jūsų pasirinkimas. Galite pasiimti iš svetainės į miegamąjį. Decibelai yra didesni, o vartojimas taip pat. Viskas priklauso nuo tavęs.

Pigaus tipo oro kondicionieriai skilti jie gali neturėti keitiklio sistemos.

Frigorijos

Prieš pirkdami oro kondicionierių, turėtumėte žinoti, kokių šaldytuvų jums reikia. Ši informacija priklausys nuo to, kur ketinate įdiegti įrenginį. Be kambario paviršiaus, jis taip pat gali paveikti jo izoliaciją.

Frigorijų apskaičiavimas yra labai paprastas. Kambario kvadratinius metrus padauginate iš 100 frigorijų / m2. Jei įrenginyje yra keitiklio sistema, padauginkite jį iš 50 frigorijų / m2. Šie įrenginiai yra efektyvesni.

Vartojimas

Mums patinka būti šauniems be nepatogumų sąskaitoje už elektrą. Todėl turime užtikrinti, kad jie būtų efektyviai energiją vartojantys. Mes rekomenduojame pažvelgti į A arba A ++ klasės energijos etiketes. Jūsų kišenė tai įvertins.

Vienetai skilti Naudojant keitiklį jie sutaupo iki 50% elektros energijos sąskaitos. Tai sistema, optimizuojanti kompresoriaus darbo greitį. Šie oro kondicionieriai gali …