Koks geriausias 2021 m. |

Tiesa, šuo labiau mėgaujasi, kai bėga liežuviu į lauką, mėtosi kaip beprotis dėl kamuolio ar vijosi paukščius. Tačiau mieste tai ne visada įmanoma. Ne tik dėl teisėkūros priežasčių, bet ir dėl to, kad kartais tai gali sukelti pavojų. Tačiau su geriausiais 2021 m. Pavadėliais šunims galite išspręsti problemą.

Nes mažas, vidutinis ar didelis šuns pavadėlis, jei jis yra kokybiškas, suteikia maksimalų jūsų šuns mobilumą ir jums maksimalią ramybę. Todėl, kad galėtumėte dalyvauti šiame rinktiniame klube ir jūsų šuo loja tik iš džiaugsmo, mes parengėme šį išsamų vadovą apie geriausius 2021 metų šunims skirtus pavadėlius. Ar prisijungsite prie mūsų?

Svarbiausias

 • Vaikščioti su šunimi už pavadžio yra ne tik sambūvio reikalas (daugelyje miestų tam tikrose vietose yra aiškiai draudžiama jį nešioti palaidą), bet ir pats šuns saugumą turintis dalykas. Pasirinkę tinkamą modelį, mėgausitės savo važiavimais iki galo, nepakenkdami niekieno vientisumui.
 • Šiandien rinkoje yra įvairių šunų pavadėlių. Be to, turimas medžiagų kiekis leis jums visada įsigyti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią medžiagą. Pavyzdžiui, metaliniai pavadėliai yra gera mintis, jei jūsų šuo dar labai mažas ir linkęs graužti viską, kas yra priešais jį.
 • Privalote atsižvelgti į savo šuns charakterį. Nestabilus ar stiprus šuo nerekomenduojamas vaikščioti su prailgintu pavadžiu. Kita vertus, jei jis yra kiek neramus, bet visada elgiasi gerai, nėra prasmės apriboti jo trumpu pavadėliu. Atsižvelkite į šį ir kitus kriterijus, kad visada galėtumėte nusipirkti geriausią variantą.

Geriausi šunų pavadėliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Skaičiuojama apie 500 milijonų gyventojų, šunys tapo vienu iš dažniausiai pasikartojančių augintinių mūsų visuomenėje. Ištikimi kompanionai galų gale tampa dar vienu šeimos nariu. Šioje vietoje, kurią jie užima, nenuostabu, kad yra daugybė galimybių, susijusių su diržais, tačiau kokie yra penki geriausi šiandien?

Geriausias prailginamas šunų pavadėlis

Šiuo statymu pradedame geriausių šunų pavadžių reitingą. Tai pavadėlis šunims, pratęsiamas iki 5 metrų. Su juo jūsų šuo džiaugsis maksimalia laisve nesukdamas; tavo? Nuo ramybės šuns pavadėlio, kuris neužstringa. Ir tai, kad jo ištraukiama sistema yra viena geriausių šiandien rinkoje.

Dėl ergonomiškos rankenos ilgą laiką galite nešioti diržą be nepatogumų rankoje. Be to, kadangi jis pagamintas iš nuoseklių medžiagų, tikimybė, kad jis sulaužys, yra labai maža. Galima įsigyti įvairių spalvų, tai yra nebrangus pasirinkimas. Tačiau jo kainos ir kokybės santykis yra puikus.

Redakcinis vertinimas: Tai yra pagrindinis pavadėlis, kuris puikiai tiks bet kuriam šuniui, sveriančiam iki 20 kilogramų. Rankena yra ergonomiškos formos ir labai paprasta naudoti.

Geriausias pavadėlis vidutiniams ir dideliems šunims

Šis didelių ir vidutinių šunų pavadėlis pasižymi tvirtumu ir atsparumu; Ne veltui jis gaminamas iš tos pačios medžiagos, iš kurios gaminamos alpinizmo virvės. Dėl to ir nepaisant storumo, jis yra pakankamai valdomas ir tvirtas, kad be problemų galėtų vaikščioti stiprūs ir dideli šunys. Žinoma, jis matuoja tik 1,5 metro.

Virvė yra šiek tiek elastinga, kad apsaugotų ir šunį, ir žmogaus kompanioną, jei jis staiga bėgtų. Už nenugalimą kainą galite įsigyti šį šunų pavadėlį. Prie viso to pridedama paprasta, bet paminkštinta rankena, leidžianti patogiai ir ilgai suimti.

Redakcinis vertinimas: Nepaisant storos virvės, ji yra elastinga ir patogi. Jis atlaikys didelius šunų traukimus ir jame yra dovanų kaulo formos plastikinių maišelių dozatorius.

Geriausias dvigubas pavadėlis šunims

Užmušti du paukščius vienu akmeniu yra šis dvigubas šunų pavadėlis. Idealiai tinka, kai turite du šunis ir gyvenate vienas arba asmuo, kuris paprastai lydi jus šunų pasivaikščiojimuose, nėra prieinamas. Jo dėka abu šunis galite valdyti tik viena ranka.

Jis susideda iš dviejų dalių, pagamintų iš aukštos kokybės nailono: maždaug 95 cm ilgio pagrindo dirželio ir dar dviejų, sujungtų su pirmuoju per karabiną. Pastarieji yra lankstūs, tuo, ką svyruoja nuo 50 iki 90 centimetrų. Trys dirželiai atspindi, kai vaikštote naktį.

Redakcinis vertinimas: Šiame specialiame pavadėlyje, skirtame dviem šunims, yra mechanizmas, kuris užkerta kelią susipynimui tarp jų. Be to, virvių galas yra lankstus, suteikiantis autonomiją ir komfortą jums ir jūsų augintiniams.

Geriausias ištraukiamas šunų pavadėlis

Šis ištraukiamas šunų pavadėlis yra iki 5 metrų ilgio ir yra tikras statymas patogumui tiek jūsų, tiek jūsų šuniui. Jis pasižymi dideliu lankstumu ir atsparumu. Dėl savo valdomos prailginimo sistemos jis leidžia suteikti savo šuniui didesnę laisvę, tačiau neprarandant saugumo.

Paprastas kablys leidžia greitai pritvirtinti jį prie šuns antkaklio, kad per kelias minutes galėtumėte šokti ir tyrinėti. Kalbant apie dizainą, pagrįstą aukštos kokybės plastiku ir ergonomiška rankena, jis specialiai sutelktas iki 50 kilogramų.

Redakcinis vertinimas: Šis diržas turi tris režimus, leidžiančius lynui bėgti, jį pristabdyti ir apsauginį užraktą, kad užfiksuotų diržą nespausdami. Tai idealus ir ekonomiškas pasirinkimas.

Geriausias šunų pavadėlis su atšvaitais

Šiuo atveju šis gaminys turi atspindinčius taškus išilgai diržo. Dėl šios detalės galite bet kada vaikščioti su savo augintiniu, nes visada būsite pasiekiamas net ir dideliu atstumu. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės ABS (akrilnitrilo butadieno stireno) plastiko.

Kita vertus, kablys turi didelį atsparumą korozijai, todėl šis diržas yra idealus pasirinkimas lauko akimirkoms. Kaip geras ištraukiamas šunų pavadėlis, jis turi stabdžių ir užrakto sistemą, leidžiančią visiškai valdyti.

Redakcinis vertinimas: Geriausia naktiniams pasivaikščiojimams ar bet kuriuo paros metu. Be to, šis modelis išsiskiria tuo, kad gali išlaikyti iki 50 kg svorio.

Geriausias pavadėlis ilgiems šunims

Jei tai, ko ieškote, yra laisvė ir turite didelę erdvę savo augintiniui bėgti, tai yra jūsų produktas. Tai labai atsparus nailoninis dirželis. Jis turi patogų ir paminkštintą rankogalį. Dirželis yra lengvas ir su maišeliu, skirtas laikyti.

Nors jį galima įsigyti iš 3 metrų, jų galima rasti įvairių dydžių – iki 25 metrų. Tai yra daugiau nei pakankamai, kad jūsų šuo galėtų laisvai mėgautis ir bėgioti, nenuleisdamas rankų. Ir, jei dar nenusprendėte, įsigydami pirkinį, jie suteiks jums trejų metų garantiją ir visą parą teikiamą klientų aptarnavimą.

Redakcinis vertinimas: Tai bus tarsi palikti savo šunį laisvai, o jūs turėsite jį valdyti ir saugiai. Platus ilgis taip pat yra pliusas, siekiant sumažinti juosmens įtampą ir traumų riziką tiek jums, tiek jūsų augintiniui.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie šunų pavadėlius

Ne, geriausi pavadėliai šunims nėra paprastos virvės, kurias pririšate prie savo „pūkuoto“ antkaklio. Visiškai. Taigi, net jei šiandien jau žinote penkis geriausius „Amazon“ šunų pavadėlius, mes vis tiek galime dar šiek tiek „ištempti“ temą. Ir gali būti, kad jums gali kilti abejonių dėl tokio naudingo produkto, todėl juos visus išspręsime žemiau!

šuns diržas

Metaliniai šunų pavadėliai idealiai tinka šuniukams, kurie linkę viską graužti. (Šaltinis: Podilnyk: VehdYPKnX8Y / Unsplash.com)

Kodėl verta pirkti šuns pavadį?

Priežastys, dėl kurių galite nusipirkti vieną iš geriausių „Amazon“ šunų pavadžių, yra daug. Pirmiausia yra teisinis komponentas. Daugelyje miestų daugelyje miestų įstatymai draudžia vaikščioti su palaidu šunimi. Tai gali sukelti nemalonumų, tačiau turi savo logiką: taip išvengiama galimų problemų dėl išpuolių, be to, padidinamas jūsų šuns saugumas.

Bet, žinoma, geras šuns pavadėlis turi leisti jums visada kontroliuoti situaciją. Be to, jis negali pasiūlyti laisvės jūsų „pūkuotam“. Nepamirškite, kad tai yra teigiamas dalykas – mėgautis sklandžiu važiavimu kartu, o ne padavimo priemonė. Štai kodėl prailginami šunų pavadėliai yra tokie naudingi.

Kokie yra šuns pavadžio naudojimo pranašumai ir trūkumai?

Be laisvės ir įstatymų, šunų pavadėliai teikia begalę naudos. Jau nekalbant apie esamų variantų skaičių ir kuriuos mes nurodome kitame skyriuje. Tačiau dabar mes sutelksime dėmesį į privalumus ir trūkumus, kuriuos nusipirkę vieną iš geriausių „Amazon“ šunų pavadėlių galite atnešti jums ir jūsų šuniui:

Privalumas

 • Jie suteikia saugumą šiek tiek mažiau laisvės
 • Jie yra nebrangūs
 • Kai kurie variantai leidžia vienu metu vedžioti du šunis
 • Jie siūlomi skirtingo ilgio ir skirtingo dydžio šunims
 • Jie leidžia jums kontroliuoti šunį
 • Turi lengvai valdomas ergonomiškas rankenas
 • Jie leidžia rankinėje nešiotis maišelius „kakams“
 • Daugelis jų taip pat naudojami treniruoti jūsų

Trūkumai

 • Jei jie nėra kokybiški, jie linkę susipainioti
 • Jie turi būti pagaminti iš jūsų šuniui tinkamų medžiagų, kitaip jūsų šuo gali juos sulaužyti

Kokie yra šunų pavadėliai?

Pavadžių kiekis šunims yra labai didelis. Jei norėtume, galėtume parašyti kiekvienam iš jų skirtą straipsnį ir išplėsti „Amazon“ šunų pavadėlių sąrašą, nes portale yra šimtai. Be to, kai kurios klasifikacijos yra dviprasmiškos, todėl jas būtų galima dar labiau atskirti. Siekdami nesupainioti, nusprendėme kuo labiau supaprastinti:

 • Tradicinis šunų pavadėlis: Jie yra įprasti šunų pavadėliai, tai yra be jokių specialių priedų ar neįprastų priedų. Jie išsiskiria paprastumu ir yra veiksmingi ramiems ir ne itin ilgiems pasivaikščiojimams. Jų medžiagą nulems jūsų „pūkuoto“ svoris ir pobūdis (kuo daugiau energijos ir jėgos, tuo stipresnės medžiagos).
 • Išplečiami šunų pavadėliai: Jie taip pat vadinami ištraukiamais diržais, jie yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei norite suteikti daugiau laisvės savo draugui, paprastai mažo ar vidutinio dydžio. Visa tai neprarandant saugumo, nes jie turi fiksavimo sistemas ir leidžia palaipsniui atlaisvinti diržą.
 • Kelių padėčių šunų pavadėliai: Šio tipo dirželiai apibrėžia save. Tai yra universalios parinktys, leidžiančios naudoti …