Koks geriausias 2021 m.

Moterų prezervatyvai yra viena iš mažiau žinomų variantų tarp kontracepcijos būdų. Manome, kad taip neturėtų būti. Jie yra labai praktiški, nes leidžia juos įdėti likus kelioms valandoms iki lytinių santykių. Galite apsisaugoti nenutraukdami jaudinančios akimirkos. Be to, sprendimas pasirūpinti savimi nuo nėštumo ar infekcijos bus visiškai jūsų rankose.

Mes žinome, kad moteriški prezervatyvai dar nėra tokie populiarūs ir prieinami kaip vyrų prezervatyvai. Jie gali atrodyti komplikuoti, reikalaujantys šiek tiek praktikos. Tačiau jie yra labai vertingi. Šiame straipsnyje norime padėti jums išsamiau suprasti šią parinktį, kad pasirinkdami kontraceptiką galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Svarbiausias

  • Moterų prezervatyvai yra prezervatyvai, dedami į makštį. Jie gali būti dedami net aštuonias valandas prieš lytinį aktą.
  • Teisingai naudojami moteriški ir vyriški prezervatyvai apsaugo nuo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.
  • Norėdami pasirinkti geriausią prezervatyvo tipą, pirmiausia turite atsižvelgti į kontekstą, kuriame jį naudosite, taip pat į savo skonį ir poreikius sekso metu. Apie tai plačiau pakalbėsime skyriuje „Pirkimo kriterijai“.

Geriausi prezervatyvai moterims rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes žinome, kad pirmą kartą įsigyti moterišką prezervatyvą gali atrodyti sudėtinga. Norėdami padėti jums pasirinkti, šiame reitingą parodome jums savo mėgstamus prezervatyvus moterims. Be to, mes parodome jums porą produktų, kurie nėra visiškai prezervatyvai moterims, tačiau yra apsaugos alternatyvos, sukurtos galvojant apie moteris.

Idealūs moteriški prezervatyvai žmonėms, turintiems alergiją lateksui

Jei jus ar jūsų partnerį kamuoja alergija lateksui, „AirFemale“ moteriški prezervatyvai puikiai tinka seksui, nebijant bėrimų ar netikėtų reakcijų. Kiekvienoje dėžutėje yra 3 prezervatyvai, pagaminti iš AT-10, labai jautrios ir labai saugios sintetinės dervos.

Prezervatyvas turi oro burbuliuką ir jam nereikia plastikinio žiedo ar kempinės. Be to, jis priima bet kokio tipo papildomus tepalus, kad būtų maloniau.

Geriausias prezervatyvas moterims su žiedu ir puikiai tinka pradedantiesiems

Nerasta jokių produktų.

Jei jums labiau patinka moteriški prezervatyvai su žiedu, jau radote idealų produktą! „Femidom“, turinti ilgametę patirtį rinkoje, pristato dėžutę su 3 prezervatyvais moterims, pagamintus iš sintetinio latekso arba PU (poliuretano). Įtraukiamas vidinis žiedas, kad geriau įstumtų makštį.

Jie yra minkšti ir labai atsparūs prezervatyvai, skaidrūs ir maždaug 17 cm ilgio. Jie siūlo gerą tepimą ir puikiai tinka pradedantiesiems.

Geriausia parduotuvė prisijungęs pirkti prezervatyvus moterims

Šis įrašas Reitingas Tai nėra produktas, bet puikus pasirinkimas, jei vis dar nesate apsisprendę. „Kondomotheke“ yra parduotuvė prisijungęs Visų rūšių vokiški prezervatyvai, siūlantys mišrius skirtingų pripažintų prekių ženklų paketus.

Tyrimų pakuotėse yra 3 dėžutės su 3 prezervatyvais kiekvienoje. Tai yra puiki suma eksperimentuoti ir rasti jūsų pageidaujamą produktą. paketas pasirinktame yra prezervatyvai moterims iš Pasante, Velvet ir prancūzų Terpan.

Geriausi prezervatyvai varpai

Nusprendėme į savo reitingą įtraukti prezervatyvus varpai, kaip ir SKYN prekės ženklo, sukurtus abiejų malonumui. Bendrovė gamybai naudoja ne lateksą, o sintetinę medžiagą, vadinamą poliizoprenu, kuri apsaugo nuo alergijos ir reakcijų, jei naudojate aliejaus pagrindo tepalą.

Šio prekės ženklo gaminiai suteikia labai natūralų jausmą, arčiausiai nieko nedėvėti. Jie neturi tekstūros, o jų paviršiaus taškai pakels jūsų pojūčius ir suteiks daugiau malonumo.

Geriausi latekso paklodės oraliniam seksui

Dėl paskutinio įrašo į mūsų Reitingas mes pasirinkome kitą produktą. Tai nėra prezervatyvas, tačiau tai yra barjerinis metodas, veikiantis panašiai ir pagardintas laukinėmis gervuogėmis. Žodinės kliūtys arba dantų užtvankos, anglų kalba, yra filmai, naudojami apsaugoti gleivinę oralinio sekso metu ir užkirsti kelią infekcijų perdavimui.

„Sheer Glyde“ užtvankos yra vienos labiausiai pripažintų dantų užtvankų rinkoje. Mes juos mylime, nes jie yra ploni ir jų jautrumas leidžia visiškai jais mėgautis. Pakuotėse yra keturi lapai.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie prezervatyvus moterims

Populiariausi prezervatyvai skirti naudoti ant varpos. Daugelis žmonių net nežino apie prezervatyvų egzistavimą moterims. Dar neseniai jie nebuvo labai lengvi. Tačiau jie yra alternatyva vyriškiems prezervatyvams ir yra panašiai apsaugantys. Toliau atsakysime į dažniausiai pasitaikančius klausimus apie prezervatyvus moterims.

Populiariausi prezervatyvai skirti naudoti ant varpos. Daugelis žmonių net nežino apie prezervatyvų egzistavimą moterims. (Šaltinis: Aleksandras Čerepanovas: 59198929 / 123rf.com)

Kas yra prezervatyvai moterims?

Moterų prezervatyvai yra tam tikras barjerinis kontraceptikas. Skirtingai nuo varpos prezervatyvų, kurie naudojami iš išorės, jie įkišami į makštį. Dėl šios priežasties jie taip pat žinomi kaip vidiniai prezervatyvai. Šie kontraceptikai dedami prieš lytinius santykius ir gali būti įdedami iki aštuonių valandų prieš lytinį aktą.

Išvaizda ir dydžiu jie panašūs į vyriškus prezervatyvus.

Pagrindinis jų dizaino skirtumas yra tas, kad moterų prezervatyvai turi du žiedus abiejuose galuose. Išorinis žiedas sulaiko prezervatyvą vietoje ir neleidžia jam patekti į makštį, o vidinis žiedas ištiesia prezervatyvą į makštį.

Kaip teisingai naudoti moteriškus prezervatyvus?

Moterims uždėti prezervatyvus gali atrodyti iššūkis. Norint tai padaryti tinkamai, reikia šiek tiek praktikos. Nors jie šiek tiek tepasi, rekomenduojame naudoti šiek tiek tepimo gelio ar spermicidinio gelio, kad jaustumėtės patogiau. Turėsite paspausti vidinį žiedą ir tą galą įkišti panašiai kaip tamponą.

Turite jį įvesti kuo giliau. Kai jis bus vietoje, išorinis žiedas šiek tiek išlips ir uždengs dalį jūsų vulvos. Iš pradžių gali būti kiek nejauku, bet greitai pripranti. Norėdami jį nuimti, turite jį paimti už išorinio žiedo, kad jis neišsilietų. Kaip varpos prezervatyvas, jis išmetamas į šiukšliadėžę, o ne į tualetą.

Dauguma prezervatyvų moterims nėra pagaminti iš latekso. Paprastai jie gaminami iš tokių medžiagų kaip poliuretanas. (Šaltinis: Antonas Estrada: 100684159 / 123rf.com)

Sekso metu jis gali šiek tiek pajudėti, nes nėra toks fiksuotas ar įtemptas kaip vyriškas prezervatyvas. Nesijaudinkite, tai normalu. Jei manote, kad jis pasislinko ar pasislinko, sustokite sekundei ir vėl sureguliuokite.

Iš kokios medžiagos gaminami prezervatyvai moterims?

Skirtingai nei vyriški prezervatyvai, dauguma moterų prezervatyvų nėra pagaminti iš latekso. Paprastai jie gaminami iš tokių medžiagų kaip poliuretanas, kuris yra tvirtas ir plonas plastikas. Nauji modeliai gaminami iš medžiagos, vadinamos nitrilu, todėl jų gamyba yra lengvesnė ir pigesnė.
Medžiaga Privalumas Trūkumas
Poliuretanas Naudokite kartu su visų tipų tepalais ir spermicidais. Tai gali trikdyti garsus, kurie atitraukia dėmesį.
Nitrilas Naudokite suderindami su visų tipų tepalais, mažesnėmis gamybos sąnaudomis. Jis taip pat skleidžia garsus, nors ir mažiau nei poliuretano.
Lateksas Sekso metu neskleidžia garsų. Jis labiau priglunda prie makšties, panašus į vyriškus prezervatyvus. Jie neleidžia naudoti tepalų alyvos pagrindu. Kai kurie žmonės yra alergiški lateksui.

Ar galiu naudoti prezervatyvus moterims kartu su prezervatyvais varpui?

Ne. Nors gali atrodyti logiška, kad naudoti du barjerinius metodus yra efektyviau, mes to nerekomenduojame. Derinant du prezervatyvus, trintis sekso metu gali juos sugadinti. Taip pat yra pavojus, kad jie gali klijuoti ir judėti. Tai labai padidina nėštumo ar užsikrėtimo lytiškai plintančia infekcija riziką.

Jei jūsų netenkina tik vienas kontracepcijos metodas, rekomenduojame jį papildyti kitomis apsaugos priemonėmis. Galite naudoti hormoninius metodus, tokius kaip kontraceptinės tabletės, ar net kitą barjerinį metodą, pavyzdžiui, diafragmą. Žinoma, turėtumėte nepamiršti, kad prezervatyvai yra vienintelis būdas apsaugoti nuo lytiniu keliu plintančių infekcijų.

Kokie prezervatyvų privalumai ir trūkumai yra moterims?

Mes žinome, kad moteriški prezervatyvai gali atrodyti sudėtingesni nei vyrų prezervatyvai. Tačiau mes juos laikome nepaprastai vertingais. Pagrindinė jo atrakcija yra galimybė ją įdėti likus kelioms valandoms iki lytinių santykių. Jums nereikės nutraukti jaudinančios akimirkos, kad ją įdėtumėte, tačiau būsite pasiruošę iškart po preliudijos.

Mes mylim tai, nes šios pertraukos gali sugadinti aplinką ir net sutrikdyti erekciją. Be to, mums puiku, kad moteriški prezervatyvai kontraceptinių priemonių pasirinkimą visiškai atidavė į jūsų rankas. Tai, kad esate atsakingas už savo seksualinės ir reprodukcinės sveikatos sprendimą, suteikia didžiulį saugumo jausmą.

Žinoma, moterų prezervatyvai nėra tobuli. Dauguma modelių iki šiol netinka makščiai, tai yra, kai jie turi šiek tiek laisvų santykių. Be to, dauguma medžiagų skleidžia garsus, kurie jaudinančiu metu gali šiek tiek atitraukti dėmesį. Kaip jau minėjome, norint juos teisingai naudoti, reikia praktikos.

Ar žinojote, kad moteriškas prezervatyvas gali būti dedamas iki 8 valandų prieš lytinį aktą?

Ar galima prezervatyvus moterims naudoti kitose kūno vietose?

Kai kurie žmonės naudoja moteriškus prezervatyvus analiniam seksui. Tačiau šios formos naudoti nerekomenduojame, nes moterims skirti prezervatyvai specialiai skirti į makštį. Vidinis žiedas sukurtas taip, kad atitiktų gimdos kaklelį, ir nebuvo sukurtas atsižvelgiant į kitas kūno dalis.

Kadangi nėštumo prevencija yra prioritetinė, daugelis žmonių dažnai pamiršta, kad oralinis seksas kelia infekcijų perdavimo riziką. Jei ieškote prezervatyvo, kuris apsaugotų jus oralinio sekso metu, galite naudoti dantų užtvanką. Burnos barjerai yra plonos poliuretano arba latekso plėvelės, dedamos tarp jūsų ir jūsų partnerio, gaunant ar teikiant makšties oralinį seksą.

Prezervatyvai moterims dedami prieš lytinius santykius. Todėl jie puikiai tinka pasimatymams, kuriuose įsivaizduojate, kad turėsite lytinių santykių. (Šaltinis: Puhhha: 68740304 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Šiuo metu mes tikimės …