Koks geriausias 2021 m.

Spausdintuvai yra pagrindinės kasdienio gyvenimo priemonės. Nesvarbu, ar mes esame studentai, ar profesionalai, ar fotografijos entuziastai, mes turime vieną bendrą bruožą: mes mėgstame savo darbą dėti ant popieriaus. Tačiau mažai galvojame apie „degalus“, leidžiančius tai padaryti: spausdintuvo rašalą. Ką mes iš tikrųjų žinome apie ją? Svarbu?

Spausdintuvo rašalas iš tikrųjų skatina spausdinimo verslą ir generuoja didžiausią pelną. Yra daugybė rūšių ir, žinoma, daug kainų. Ar jums reikia ir nežinote, kurį pirkti? Nesijaudink! Parengėme šį straipsnį norėdami informuoti apie viską, ko reikia, kad spausdintuvas būtų tiekiamas kuo geresniu rašalu.

Svarbiausias

 • Spausdintuvo rašalas leidžia spausdinant užfiksuoti vaizdus ir tekstus ant popieriaus.
 • Yra įvairūs rašalo laikymo būdai. Vadinamuosiuose rašaliniuose spausdintuvuose tai yra kasetėse, o tai yra griežtai perkama. Paprastai spausdintuvuose yra juoda rašalo kasetė, kita spalva – purpurinės, geltonos arba žydros spalvos proporcijos.
 • Mūsų pasirinktas spausdintuvo rašalas turi būti tinkamas, kitaip jis gali sugadinti įrenginį arba pakenkti spausdinimo kokybei.
 • Yra įvairių rūšių spausdintuvo rašalas, atsižvelgiant į cheminę sudėtį, gamintojo tikslus, vartotojo paskirtį ir pačias kasetes (pavyzdžiui, ar jos gaminamos, ar ne).

Geriausios rašalo parinktys spausdintuvams: mūsų rekomendacijos

Laimei, pastaraisiais metais spausdintuvų kainos smarkiai krito. Kasetės nelabai. Spausdinimo verslą iš tikrųjų sudaro spausdintuvo rašalas. Kaip tada galime pasirinkti geriausius produktus rinkoje? Ši atranka buvo parengta tam tikslui, todėl skaitykite toliau, kad sužinotumėte.

Geriausias rašalas „HP Deskjet“, „HP OfficeJet“ ir „HP ENVY“ spausdintuvams

Originali „HP“ rašalo kasetės taupymo pakuotė. Viena juoda ir viena trispalvė. Jie yra suderinami tik su „HP Deskjet“, „HP OfficeJet“ ir „HP ENVY“ spausdintuvų modeliais. Šios kasetės turi rašalą, kuris spausdina tekstą ir grafiką taip aštriai, kaip lazerio kokybė. Spaudiniai yra atsparūs blukimui, vandeniui ir dėmėms.

Šis spausdintuvo rašalas skirtas dažnai spausdinti. 80% kasečių yra perdirbamos medžiagos, kurios daro įtaką aplinkai. Dokumentai dešimtmečius išsaugojo juodo ir spalvoto teksto kokybę.

Geriausias rašalas „EPSON 29“ spausdintuvams

Nerasta jokių produktų.

Daugkartinė 10 rašalo kasečių pakuotė, skirta spausdintuvų „EPSON 29“ modeliams. Rašalas yra labai derlingas, o pakuotėje yra 4 juodos, 2 žydros, 2 purpurinės ir 2 geltonos kasetės. Spauda yra 500 puslapių juodoms kasetėms ir 450 puslapių spalvotoms kasetėms. Taip pat palaikoma visa „EPSON Expression Home“ spausdintuvų linija.

EBY yra profesionalus vizualizavimo produktų pardavėjas, skirtas tiekti klientams įvairias spausdinimo medžiagas. Jie turi savo gamyklą, turinčią profesinės patirties vaizdų pramonėje. Jo kokybės kontrolė yra labai sudėtinga.

Geriausias pasirinkimas „Brother“ spausdintuvams

Geltona rašalo kasetė suderinama su „Brother“ spausdintuvų modeliais. Apskaičiuotas iki 550 puslapių derlius, šis rašalas yra atsparus šviesai ir ozonui, kad jūsų spaudiniai išliktų tobuli net ir laikui bėgant. Suderinami „Brother“ modeliai yra DCP ir MFC linijų modeliai, o spalvų technologija siūlo aukštos kokybės nuotraukas.

Šioje kasetėje yra kruopščiai atrinkti elementai, kad nebūtų užkimšta spausdinimo galvutė. Jūs taip pat padedate aplinkai naudodamiesi „Brother“ naudotų kasečių surinkimo ir perdirbimo paslaugomis.

Geriausias pasirinkimas „Pixma“ rašaliniams spausdintuvams

„Canon“ pakuotėje yra 2 kasetės, viena juoda ir viena trispalvė (žalsvai mėlyna, rausvai raudona ir geltona), skirtos „Pixma“ rašaliniams spausdintuvams. Šis aukštos kokybės ir kokybiškas biuro produktas žada 180 puslapių popieriaus. Originalus „Canon“ rašalas leidžia vidutiniškai 35% daugiau aukštos kokybės spaudinių nei imitacinės kasetės.

Naudodami šį rašalą nereikės taip dažnai keisti kasečių ir galėsite mėgautis puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šis rašalas puikiai tinka su „Canon“ fotopopieriumi, norint atspausdinti geriausias profesionalios kokybės nuotraukas.

Geriausias rašalas Brother DCP ir MFC linijų spausdintuvams

Nerasta jokių produktų.

Originalios „Brother“ 4 pakuočių rašalo kasetės: 1 juoda, 1 geltona, 1 žydra ir 1 purpurinė. Jie užima iki 600 puslapių ir yra suderinami su beveik visomis „Brother DCP“ ir „MFC“ spausdintuvų linijomis. Spausdinimo kokybė yra optimali tiek dokumentams, tiek nuotraukoms, taip išvengiant visų rūšių pavojų, pavyzdžiui, popieriaus įstrigimo ir dėmių.

Šių originalių kasečių naudojimas apsaugo jūsų įrangą, kad galėtumėte ilgiau išnaudoti visas galimybes. Tai, kad jie yra perdirbami, labai prisideda prie rūpinimosi aplinka.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie spausdintuvo rašalą

Spausdintuvų rašalo kasečių trūkumas prilygsta mobiliajame įrenginyje esančios baterijos trūkumui. Tai trukdo mums toliau dirbti! Tačiau kalbant apie naujų įsigijimą, mes ne visada aiškiai suprantame aspektus, į kuriuos reikia atsižvelgti. Toliau pateiktame skyriuje pateikiami dažniausiai užduodami klausimai apie spausdintuvo rašalą ir jis gali būti labai naudingas prieš perkant.

Rašalas spausdintuvui

Prieš perkant rašalo kasetes, būtina atsižvelgti į spausdintuvo modelį. (Šaltinis: Auremar: 71652291 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra spausdintuvo rašalas?

Rašalas, naudojamas rašalinių spausdintuvų kasetėse, yra skystis, kuriame yra įvairių pigmentų ar dažiklių ir kurio paskirtis yra nuspalvinti popieriaus paviršių. Kasetės yra keičiamos talpyklos, kurios įmontuotos spausdintuvo viduje, kad į spaudinius būtų įpurškiamas rašalas.

Kokios yra spausdintuvo rašalo rūšys?

Rašaliniuose spausdintuvuose dažniausiai randame įvairių rūšių rašalo, ypač cheminės sudėties lygiu. Atminkite, kad būdingiausios spalvos yra žalsvai mėlyna, rausvai raudona, geltona ir juoda (CMYK). Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos pagrindinių tipų charakteristikos.
Rašalo tipas Privalumai ir trūkumai
Pigmentuotas rašalas Naudinga spausdinant ant popieriaus, nes pigmentas lieka ant jo paviršiaus.

Norint gauti tokį patį spalvų intensyvumą, kaip ir kitų, reikia mažiau rašalo.

Dažų dažų pagrindas Paprastai daug stipresnis nei pigmentuotas ir gali suteikti daugiau spalvų.

Kadangi dažikliai ištirpsta skystoje fazėje, popierius juos linkęs absorbuoti.

Tai mažiau efektyvus rašalas.

UV rašalas Skirtingai nuo ankstesnių, šis negali išgaruoti iš puslapio. Kadangi jis greitai džiūsta, spausdinimo laikas sutrumpėja.

Neigiama yra tai, kad jis yra brangus ir reikalauja pažangios įrangos.

Rašalo dažai Nebrangi rašalo rūšis, paprastai naudojama standartiniuose „nespalvotuose“ vienspalviuose spausdintuvuose.

Jis nėra atsparus vandeniui ir reikalauja laiko išdžiūti.

Kaip įdėti ir pakeisti spausdintuvo rašalo kasetes?

Kasetėse rašalas laikomas spausdintuvo viduje, spausdinimo galvutėje, o tada švirkščiamas ant popieriaus. Nors jų įdiegimo ar pakeitimo būdas gali skirtis priklausomai nuo modelio, jie paprastai atlieka panašių veiksmų seriją. Tai galima apibendrinti toliau.

 • Įjunkite spausdintuvą.
 • Suimkite už spausdintuvo rankenų ar šonų ir pakelkite rašalo kasetės dureles, kol jos bus sandarios.
 • Prieš tęsdami, įsitikinkite, kad vežimėlis yra tuščias ir tylus.
 • Pakelkite angos, kurioje įdėta kasetė, dangtį.
 • Jei norite pakeisti, išimkite įdėtą kasetę į viršų.
 • Norėdami įdėti naujas kasetes, pirmiausia nuimkite apsauginę plastikinę juostelę.
 • Įdėkite naujas rašalo kasetes taip, kad purkštukai būtų nukreipti į spausdintuvą.
 • Uždarykite rašalo kasetės angos dangtį, kad jis užsifiksuotų.
 • Jei reikia, pakartokite veiksmus su kitomis kasetėmis.
 • Uždarykite rašalo kasetės dureles.

Kuo skiriasi spausdintuvo rašalo kasetės ir dažai?

Paprasčiau tariant, rašalo kasetės naudojamos rašaliniuose spausdintuvuose, o dažai – lazeriniuose. Pagrindinis skirtumas yra medžiaga: rašalas yra skystis, o dažai – milteliai. Paprastai dažai geriausiai tinka spausdinant dokumentus dideliais kiekiais, o rašalas – nuotraukoms, kurias reikia geriau apibrėžti.

Žemiau esančioje lentelėje apibendrinti daugiau skirtumų:

Greitis Kokybė Gebėjimas Kaina Tikslinė auditorija
rašalas Mažiau tikslus ir lėtesnis nei lazerinis spausdintuvas. Spausdinkite aukštos kokybės ir spalvų apibrėžimu. Jis palaiko skirtingus popieriaus kiekius, priklausomai nuo prekės ženklų. Rašalo kasetė paprastai yra pigesnė nei dažai, tačiau ji keičiama dažniau. Rašalo kasetę geriausia naudoti namuose ar šeimos aplinkoje.
Tonerio Paprastai tai greičiau. Tai spausdinama labai kokybiškai, nors ir ne tiek daug nuotraukose. Jis gali apdoroti didelius spausdinimo darbus. Tai brangiau, nors tai užtrunka ilgiau. Toneriniai lazeriniai spausdintuvai idealiai tinka mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms.

Kiek laiko tarnauja spausdintuvo rašalo kasetės?

Kaip aiškinome anksčiau, tai šiek tiek priklauso nuo prekės ženklų ir modelių. Tikslią išleidimo trukmę sunku nustatyti, nes kiekviename atspausdintame puslapyje skiriasi įpurškiamo rašalo kiekis. Bet kuriuo atveju, nors nėra galutinio atsakymo, yra veiksnių, į kuriuos galima atsižvelgti, pavyzdžiui:

 • Kasetės dydis
 • Kasetės tipas (suderinamas arba pagamintas)
 • Atlikta priežiūra

Kas yra gaminamos rašalo kasetės spausdintuvams?

Jie taip pat vadinami pakartotinai užpildymais, tai yra kasetės, kurios jau buvo naudojamos anksčiau. Gamintojai juos patikrina, išvalo, užpildo rašalu ir, jei reikia, atnaujina kitas dalis. Šio tipo kasečių naudojimas gali turėti savo privalumų ir trūkumų, kaip parodyta toliau pateiktoje lentelėje.

Privalumas

 • Jie yra pigesni nei naujos ar originalios kasetės.
 • Jie prisideda prie aplinkos, nes tai yra perdirbimo būdas.
 • Tai yra patogus būdas kontroliuoti rašalo sąnaudas pagal mūsų poreikius.

Trūkumai

 • Rašalo kokybė kiekvienam gamintojui gali skirtis dėl …

Parašykite komentarą