Koks geriausias 2021 m.

Kiekvieną dieną visada atsiranda poreikis nešiotis daiktus. Šiame kontekste kuprinės daro šią veiklą lengvesnę ir patogesnę. Nesvarbu, ar eiti į darbą, ar į prekybos centrą, ar pasivaikščioti, ar tiesiog perkelti vieną ar daugiau daiktų iš vienos vietos į kitą, kuprinės šią veiklą supaprastina.

Dabartinėje rinkoje galite rasti kuprinių, kurios ne tik yra naudingos daiktams nešioti, bet ir turi naujų technologijų. Pavyzdys yra kuprinės, kuriose jau yra prievadai mobiliajam telefonui įkrauti, be abejo, tai yra plačiai vertinama savybė šiuolaikiniame pasaulyje.

Svarbiausias

 • Šiandieninėje rinkoje galite rasti kuprinių, skirtų konkrečiai veiklai. Todėl prieš įsigyjant svarbu atsižvelgti į visas tas veiklas, kurioms ji bus naudojama.
 • Prieš pirkdami vyrišką kuprinę, turėtumėte pagalvoti apie medžiagas, su kuriomis jie pagaminti, jos palaikomą svorį ir talpą.
 • Dizainas, ilgaamžiškumas, aksesuarai ir jų naudojimo būdas taip pat turi būti įvertinti prieš įsigyjant vyrišką kuprinę.

Geriausios vyriškos kuprinės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kiekvieną sezoną įvairūs prekės ženklai atnaujina savo kuprinių katalogą ir siūlo modelius, kurie pritaikomi mūsų funkciniams ir estetiniams poreikiams. Todėl rasti modelį, kuris atitiktų tai, ko ieškote, gali būti sudėtinga užduotis. Toliau pateikiamas 5 geriausiai įvertintų modelių sąrašas, kad galėtumėte lengviau pasirinkti.

Patogiausia ir stilingiausia vyriška kuprinė

Garsaus „North Face“ prekės ženklo „Vault“ kuprinė ne be reikalo gavo beveik 80% 5 žvaigždučių įvertinimų. Patogus ir elegantiškas, jo talpa yra 26,5 litro, jame yra paminkštintas skyrius nešiojamam kompiuteriui ar a tablėtė, be to, kad turi pakankamai vietos, kad tilptų viskas, ko reikia keliaujant.

Jis pagamintas iš poliesterio ir tinka 15 colių (colių) nešiojamam kompiuteriui.

Geriausia nešiojamojo kompiuterio kuprinė nuo vagystės

Jei norite būti madingi, čia yra ideali kuprinė už nepralenkiamą kainą. Ši vyriška „Eray“ kuprinė yra neperšlampama, tačiau ji taip pat idealiai tinka 15,6 colių nešiojamam kompiuteriui. Ji turi fiksuotą slaptažodžio užraktą ir patvarius užtrauktukus, taip pat yra kelios kišenės viskam, ko jums reikia.

Tarsi to būtų negana, jis turi USB ir ausinių prievadą. Be to, vartotojai teikia daugiau nei 60% teigiamų atsiliepimų.

Geriausios kokybės ratinė vyriška kuprinė

Pirmoji kuprinė su ratukais reitingą Tai „Samsonite“ atsukimas. Norėdami palengvinti transportą, prekės ženklo papildyti ratai ir rankenos puikiai tinka tiems, kurie nori keliauti nereikalaudami registruotis.

Jo talpa yra 32,5 litro. Viduje yra skirtingi skyriai, vienas iš jų tinka nešiojamieji kompiuteriai, su paminkštinimu ir užtrauktuku papildomai apsaugai. Kituose skyriuose yra organizatoriai mažesniems daiktams.

Geriausia laisvalaikio stiliaus kuprinė vyrams

Tai puikus modelis ieškantiems kuprinės kasdieniniam naudojimui. Tai universali ir atspari kuprinė, maišanti estetiką su komfortu. Jo stilius derliaus sumaišyti su minimalistiniu dizainu, jie suteikia malonių estetinių bruožų.

Jo talpa yra 25 litrai, jame yra paminkštintas skyrius kompiuteriui, prieinamas iš išorės. Be to, jo užsegimas su raišteliu padeda greičiau uždaryti kuprinę.

Neperšlampama, didesnės talpos vyriška kuprinė

Jei jums reikia daug talpos, jūs pasirinkote tinkamą produktą. Ši „Daypacks“ kuprinė turi 20 nepriklausomų kišenių ir visų dydžių. Jo talpa yra 45 L, jis yra nepralaidus vandeniui ir tinka jūsų nešiojamam kompiuteriui, taip pat turi USB jungtį.

Tarsi to būtų negana, tai yra vagystė, pagaminta iš kokybiškų medžiagų ir turi daugiau nei 70% 5 žvaigždučių įvertinimų. Tai tinka eiti į koledžą ar dirbti ir jo kaina yra nepralenkiama.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vyriškas kuprines

Be to, kad rinkoje yra platus vyriškų kuprinių asortimentas, gali būti sunku pasirinkti geriausiai mūsų poreikius atitinkančią, nes šis produktas turi daugybę funkcijų. Žemiau pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus šia tema. Šio skyriaus pabaigoje jūs neabejosite, kuris jums tinkamiausias.

Šiandieninėje rinkoje galite rasti kuprinių, skirtų konkrečiai veiklai. Todėl prieš įsigyjant svarbu atsižvelgti į visas tas veiklas, kurioms ji bus naudojama. (Šaltinis: Olegdudko: 102330823 / 123rf.com)

Kokių vyriškų kuprinių galima rasti rinkoje?

Būtina žinoti, kokiam tikslui yra sukurtos vyriškos kuprinės. Šiuo metu yra įvairių tipų kuprinių, tokių kaip mokykliniai krepšiai, kūdikių nešiojimo priemonės, skirtos fotografams ar nešiojamiesiems kompiuteriams. Šiame sąraše pateikiami skirtingi tipai ir jų pagrindinės charakteristikos.

 • Moksleiviai: Atsparus, ergonomiškas ir lengvas. Su kišenėmis, tinkančiomis vadovėlių dydžiui, be kitų mokyklinių reikmenų.
 • Kūdikių nešikliai: Jie turi erdvę, skirtą vaikui saugiai ir patogiai nešti. Jie gaminami iš hipoalerginių medžiagų, kurios rūpinasi kūdikio anatomija, suteikdamos patogią ir malonią padėtį.
 • Su ratukais: Sukurtas siekiant išvengti antsvorio nugaroje. Jie turi ratus gale ir rankeną, kad būtų lengviau judėti.
 • Nešiojamiesiems kompiuteriams: Jie turi skyrius, skirtus nešiojamiesiems kompiuteriams gabenti. Šios kuprinės dažniausiai gaminamos iš medžiagų, kurios apsaugo silpnus elektroninius prietaisus.
 • Apsaugos nuo vagysčių įtaisas: Jie turi saugumo uždarymo, užraktų ir net aukštųjų technologijų spynų sistemas. Kai kurių gale yra užtrauktukas, kuris suteikia papildomą apsaugą.
 • Kelionė: Jie yra atsparūs, universalūs ir labai erdvūs. Jie suprojektuoti su didelėmis erdvėmis, kurios padeda saugiai ir organizuotai perkelti įvairius daiktus
 • Trekas: Jie panašūs į kelionių. Jie turi dideles erdves daiktams gabenti; Tačiau, skirtingai nei kelioninės kuprinės, jose paprastai būna daugiau išorinių kišenių, skirtų nešti vandenį ar daiktus, kuriuos reikia vikriai pašalinti.
 • Terminis: Vėsesnės kuprinės dažniausiai naudojamos stovyklaujant. Jie pagaminti iš izoliacinių medžiagų, o tai leidžia išlaikyti vidinę temperatūrą, kuri prisitaiko prie maisto, kurį norime gabenti
 • Sportas: Šios kuprinės yra konkretesnės. Kai kurie yra skirti nešti specialią sporto įrangą, pavyzdžiui, teniso raketes. Paprastai jie pagaminti iš atsparių smūgiams ir vandeniui medžiagų.
 • Motociklams: Šis modelis paprastai yra ypač ergonomiškas, nes stabilumas šiuo atveju vaidina pagrindinį vaidmenį.
 • USB: Jie turi USB prievadą ir kabelį, kad įkrautų elektroninius prietaisus, tokius kaip mobilieji telefonai, tabletės ir net nešiojamieji kompiuteriai. Šiose kuprinėse yra vidinės įkraunamos baterijos, leidžiančios įkrauti šiuos įrenginius.
 • Fotografija: Jie turi specialius skyrius kameroms. Šios erdvės apsaugo juos nuo smūgių ir incidentų, galinčių pakenkti jų saugumui. Jie yra vidutinio dydžio su keliomis kišenėmis ir paminkštintomis rankenomis papildomai apsaugai.
 • Gatvė: Šios kuprinės yra vidutinio / mažo dydžio. Jie turi pakankamai vietos nešiotis kasdienius daiktus, taip pakeisdami krepšius ar paketus.

Kokios talpos gali būti vyriškos kuprinės?

Vienas dalykas yra tipas, kitas – jo sugebėjimas. Norint pasirinkti tinkamą kuprinę, būtina gauti vietos ir svorio įvertinimą, kurį į ją įnešime, kad galų gale neįsigytumėte kažko netinkamo. Svarbu paminėti, kad kuprinės matuojamos pagal jų gabenamų krovinių tūrį, todėl jų talpa matuojama litrais.

Be to, kalbant apie svorį, jis matuojamas kilogramais ir skiriasi nuo tūrio. Todėl abu įverčius reikia nagrinėti atskirai. Žemiau pateikiamas kuprinių, turinčių konkretų talpą, ir jų rekomenduojamo naudojimo sąrašas.

 • Kuprinės iki 10 litrų: Jie skirti naudoti kasdien. Jie turi skyrius daiktams, tokiems kaip jūsų piniginė, mobilusis telefonas ar raktai, nešioti.
 • Kuprinės iki 20 litrų: Jie idealiai tinka gabenti A4 formato aplankus, sąsiuvinius ar maistą ir gėrimus, todėl yra geriausias pasirinkimas mokykloje ar trumpoms ekskursijoms. Šių kuprinių dydį aviakompanijos paprastai priima kaip asmeninį rankinį aksesuarą
 • Kuprinės iki 30 litrų: Jie turi puikią vietą bagažui gabenti trumpoms dviejų ar trijų dienų kelionėms
 • Kuprinės iki 40 litrų: Jie idealiai tinka nešioti drabužių ir reikmenų maišą kelioms dienoms. Jie gali išlaikyti iki 10 kilogramų svorio
 • Kuprinės iki 60 litrų: Tai yra kuprinės rūšis, kurią naudoja keliautojai, šnekamojoje kalboje vadinami „kuprininkais“. Jie puikiai tinka ilgoms kelionėms ir palaiko iki 20 kilogramų
 • Kuprinės iki 80 litrų: Jie puikiai tinka ilgoms kelionėms ar išvykoms, kai reikia nešiotis daug daiktų. Dydis dažniausiai viršija oro linijų salone leidžiamus matavimus, todėl paprastai tenka juos tikrinti. Palaikykite daugiau nei 20 kilogramų

Prieš pirkdami vyrišką kuprinę, turėtumėte pagalvoti apie medžiagas, su kuriomis jie pagaminti, jos palaikomą svorį ir talpą. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 114328217 / 123rf.com)

Ar salone galiu naudoti vyrišką kuprinę kaip rankinį bagažą?

Atsakymas yra „gal“. Tai priklausys nuo kuprinės tipo ir atitinkamos aviakompanijos taisyklių. Taip arba taip, prieš kelionę rekomenduojama patikrinti įmonės, su kuria keliausite, rankinio bagažo išmatavimus ir svorį. Žemiau yra lentelė su parametrais, kuriuos priima kai kurios dažniausiai naudojamos oro linijos Europoje.
Oro linijos Priemonės Svoris
Iberija 56 x 45 x 25 cm 8 kg
Norvegų 55 x 40 x 23 cm 10 kg
Britų Kvėpavimo takai 56 x 45 x 25 cm 23 kg
Oro Prancūzija 55 x 35 x 25 cm 12 kg
„Air Europe“ 55 x 35 x 25 cm 10 kg
„EasyJet“ 56 x 45 x 25 cm 8 kg
„Ryanair“ 40 x 20 x 25 cm 10 kg
Vuelingas 55 x 40 x 20 cm 10 kg

Kurie vyriškų kuprinių ženklai yra geriausiai įvertinti savo segmente?

Kaip parodyta reitinge, „North Face“, „Samsonite“ ar „Burton“ yra vieni iš labiausiai vartotojų vertinamų prekių ženklų. Todėl šioje lentelėje gilinamasi į šių gamintojų savybes. Šiame sąraše taip pat yra kitų …