Koks geriausias 2021 m.

Kalbant apie vaikų linksminimą namuose, yra klasika, kurios nepavyko nuversti nė vienoje konsolėje ar planšetiniame kompiuteryje: gera spalvinimo knygelė. Kūrybingų nespalvotų vaizdų atradimas automatiškai suaktyvina jūsų vaizduotę. Galimybės ir spalvų deriniai yra begaliniai ir garantuoja susikaupimo ir pramogų valandas.

Spalvotos knygos yra tokios paprastos, kaip ir stebuklingos, o šiandien jos yra tendencijos tarp jaunų ir senų. Tinkamo pasirinkimas sūnui, dukterėčiai ar krikšto vaikams priklauso nuo jų amžiaus, bet ypač nuo jų interesų. Skaitykite toliau šį pirkinių vadovą ir įsitikinkite, kad pasirinkote tą, kuris idealiai tinka jūsų mažyliams. Nuo pat pradžių sulaukti jų susidomėjimo yra raktas į sėkmę.

Svarbiausias

 • Spalvinimo knygos yra daug daugiau nei standartinių figūrų, skirtų pramogoms, rinkinys. Jie skatina pažintinį vaikų vystymąsi, jų koordinaciją, motoriką ir erdvinius gebėjimus. Be to, išmokdami laikytis ribų, jie supranta, kad nuo mažų dienų yra taisyklės ir ribos.
 • Spalvinimo knygelių yra įvairių tipų, ir kiekviena jų turi savo tikslą. Tie, kurie turi animacinius filmus ar personažus, yra labai populiarūs mažiesiems. Yra ir tokių, kurie kviečia vaiką sekti istoriją spalvindami. Arba tapybos metu išmokti kažko konkretaus, pavyzdžiui, abėcėlės ar naujos kalbos.
 • Renkantis spalvinimo knygas mūsų vaikams, patartina atsižvelgti į keletą kriterijų. Kuo jie „didesni“, tuo svarbiau, kad jūsų knyga turėtų temą, kuria ji tapatinama. Kiti aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti, yra knygos puslapių skaičius, vaiko amžius, popieriaus rūšis ir iliustratorius.

Geriausios spalvinimo knygos rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Knygos apie princeses, gyvūnus ar superherojus. Su papildoma veikla ar terapiniais tikslais. Jūsų laukia begalė spalvinimo knygų variantų, sunkiausia yra pasirinkti tinkamą. Pažvelkite į šiuos dalykus reitingą mūsų mėgstamų produktų, atsižvelgiant į vaiko interesus. Tikimės, kad tai bus vadovas renkantis savo.

Geriausia dinozaurų mėgėjų spalvinimo knyga

Jei jūsų vaikas svajoja išgyventi Juros periodą, ši knyga jį sužavės. Apima 30 populiariausių dinozaurų jų natūralioje buveinėje piešinių. Tarp vaizduojamų yra Tyrannosaurus Rex, Triceratops, Velociraptor ir daugelis kitų.

Šią knygą iliustravo talentingas kanadietis Janas Sovakas, 6–11 metų amžiaus. Jų piešiniai yra išsamūs ir leis vaikams linksmintis kelias valandas.

Hario Poterio gerbėjų mėgstamiausia spalvinimo knyga

Kova su tamsiuoju menu Harry, Hermione ir Ron draugijoje tampa įmanoma su šia spalvinimo knyga. Su Dumbldoro, Dementorių iliustracijomis ir netgi „Kas tu žinai“, linksmumas garantuotas.

Be to, knygoje yra stebuklingas medinis pieštukas, skirtas subraižyti ir atrasti paslėptus vaizdus, ​​pavyzdžiui, „Patronus“. Jis specialiai sukurtas legendinio paauglių burtininko gerbėjams, kurie yra nuo 5 iki 8 metų.

Geriausia stebuklinga pasakų spalvinimo knyga

Ši knyga pakvailins laumių, magijos ir gamtos mylėtojus. Jis rekomenduojamas vaikams nuo 8 iki 11 metų, tačiau žada, kad jis patiks bet kokio amžiaus vartotojams. Nenustebkite, jei galų gale nuspalvinsite jų atvaizdus kartu su vaikais.

Apima 23 scenas, užpildytas drugeliais, gėlėmis ir miško padarais, kuriuos visus sukūrė Kalifornijos menininkas Darcy May. Knyga yra minkšta viršeliu ir turi 48 puslapius.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie spalvinimo knygas

Jūsų vaikas gali mokytis spalvoti ir stebėtis bet kokia forma, kurią mato. O gal jo amžius jau nusipelno iliustracijos, kuri jį pagauna ir kviečia tęsti darbą. Pasirinkus spalvinimo knygą, reikia užduoti vieną klausimą po kito, ir mes esame čia, kad padėtume. Toliau mes atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie šį produktą.

Maža mergaitė spalvina savo knygą

Spalvinimo knygos padeda stiprinti jūsų rankas ir stiprinti jas. (Šaltinis: Kuzmina: 39038051 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra spalvinimo knyga?

Tai puslapių su iliustracijomis grupė, sudaryta iš juodo kontūro baltame fone. Jis skirtas užpildyti spalvotais pieštukais, žymekliais, dažais ir kt. Pirmosios spalvinimo knygos pasirodė pirmame 1880 m. Dešimtmetyje ir buvo skirtos linksminti mažuosius.

Šiandien šis elementas ir toliau traukia bet kokio amžiaus vaikus. Daugelis pedagogų teigia, kad spalvinimo knygos padeda vaikams geriau suprasti apčiuopiamą ir lavinti pažinimo įgūdžius. Be to, pastaraisiais metais dėl terapinių dovanų jie tapo tendencija tarp suaugusiųjų.

Kokie yra pagrindiniai spalvinimo knygų pranašumai?

Jie yra mėgstami daugelio tėvų, nes yra naudingos pramogos, ir mokytojai giria jų santykius su disciplina. Tai yra svarbiausi spalvinimo knygų pranašumai:
Nauda Kodėl
Pagerinkite mažųjų kaligrafiją. Padeda ugdyti rankų stiprumą ir tikslumą.

Tai moko juos būti kantriems.

Visiškas vaizdo užpildymas reikalauja laiko ir atsidavimo.
Sukurkite pasitikėjimą savimi. Baigti nuspalvinti iliustraciją yra iššūkis, kuris vėliau virsta triumfu.
Skatina motoriką. Spalvai reikalingi judesiai stimuliuoja riešų ir pirštų raumenis.

Kokios yra vaikų spalvinimo knygos?

Rinkoje yra labai įvairios tokio tipo knygos. Dažniausiai yra:

 • Personažų ar animacinių filmų knygos: Jie svyruoja nuo „Disney“ klasikos iki istorinių personažų animacinių filmų versijose, perteikiantys šio momento animacinius filmus.
 • Romanų ir istorijų knygos: Jie atlieka dvigubą funkciją: spalvindami paveikslėlius jie pasakoja istoriją. Tokiu būdu vaikas gali būti linksminamas žygdarbiais ir nuotykiais, o jo veikėjus nuspalvinti pagal savo skonį.
 • Mandalų ar geometrinių figūrų knygos: Nors iš pradžių tokio tipo iliustracijos buvo populiarios suaugusiems, dabar yra versijų, pritaikytų vaikams. Tai atsiliepia tendencijai juos įvesti nuo mažų iki dėmesingumas ir pilnatvę.
 • Mokytis knygų: Jie turi papildomų tikslų: linksmintis spalvindami ir išmokti kažko konkretaus, pavyzdžiui, skaičių, spalvų ar kalbos.

Motinos ir dukros spalvos

Baigti nuspalvinti iliustraciją yra iššūkis, kuris vėliau virsta triumfu. (Šaltinis: Choreografas: 54018629 / 123rf.com)

Nuo kokio amžiaus galiu nusipirkti savo vaikui spalvinimo knygą?

Spalvinimas yra vienas iš tų įgūdžių, kuriam nereikia konkretaus amžiaus, kiekvienas vaikas turi savo akimirką. Svarbu nustatyti, kada yra tikras susidomėjimas, o ne priversti jį ir sukelti nusivylimą. Normalu yra tai, kad 18 mėnesių jie pradeda identifikuoti spalvas, o būdami 36 metų jau sugeba jas įvardyti.

Daugelis vaikų išmoksta laikyti pieštuką ar pieštuką piešti netrukus po pirmojo gimtadienio. Tačiau spalvinimo knygos pradeda būti įdomios, kai supranta linijų sampratą. Dauguma mokosi tapyti nuo trejų iki penkerių metų. Svarbu pažvelgti į rekomenduojamus kiekvienos knygos amžius.

Kokiais triukais galiu išmokyti vaiką spalvoti tarp eilučių?

 • Pirmasis požiūris Pakvieskite jį tyrinėti įvairaus dydžio šepečius su valgomaisiais dažais. Išmokykite jį paimti mažus šepetėlius šalia galiuko, o ilgus – toli.
 • Padėkite jam kaupti jėgas ir derinimas su veikla, nesusijusia su tapyba. Griebti mažus daiktus, žaisti purškimo skardinėmis ar išspausti pagalves – visa tai gali būti veiksminga išeitis.
 • Įsitikinkite, kad jos pirmosios spalvinimo knygos yra storos, kad būtų lengviau atlikti užduotis.
 • Pirk jam įvairių rūšių vaškų ir dydžių, kad galėtumėte pasirinkti patogiausią variantą.
 • Iš pradžių paimkite jo ranką ir vedžiokite subtiliai, kad suprastų, jog tikslas nėra išeiti iš ribų.

Kodėl vaikams svarbu išmokti laikytis ribų?

Ne visi tėvai mano, kad yra svarbu išmokyti vaikus spalvinant likti už ribų. Kai kurie mano, kad tai riboja jų kūrybiškumą ir primeta jiems labai griežtą struktūrą nuo pat mažens. Tačiau dauguma specialistų sutinka, kad šis gebėjimas yra teigiamas dėl šių priežasčių:

 • Lavink savo sugebėjimus matuoti erdves.
 • Tai leidžia jiems geriau suprasti to, kas yra aukščiau, žemiau ir tarp objektų.
 • Kosmoso galimybės jie yra susiję su kūrybiškumu ir skaičiavimo įgūdžiais.
 • Vaikai susipažįsta su ribų ir struktūrų egzistavimu, kurios yra sąvokos, taikomos visose kasdienio gyvenimo situacijose.

Vaikas šypsosi su spalva rankoje

Spalvinimo knygelė yra puslapių su iliustracijomis grupė, sudaryta iš juodo kontūro baltame fone. (Šaltinis: Kuzmina: 68415086 / 123rf.com)

Ar yra spalvinimo knygų suaugusiems?

Spalvinimo knygos seniai nebebuvo skirtos tik vaikams. Vis daugiau ir daugiau suaugusiųjų jose randa atsipalaidavimo šaltinį, o kai kurie juos laiko alternatyva meditacijai. Be to, ilgą laiką susitelkimas į vieną dalyką yra praktika, susijusi su gerove.

Nors nėra taisyklių, kuriuos vaizdus turėtų spalvinti suaugusieji, pyksta sudėtingos geometrinės figūros ir mandalos. Užsiėmimas tapo toks populiarus suaugusiųjų tarpe, kad įgijo socialinį pobūdį. Vis dažniau susitinka su draugais nuspalvinti ir išgerti vynų.

Ką turėčiau daryti ir ko neturėčiau daryti pirkdama spalvinimo knygą vaikams?

Daryti Ko nedaryti
Ieškokite knygų, kurios laikosi logikos, o jų atvaizdai turi aiškų ryšį. Negalima primesti vaiko skonio, galų gale atsiribosite nuo spalvinimo knygų.
Įtraukite savo vaiką į pirkimo sprendimą, svarbu, kad knyga būtų vizualiai patraukli. Nepakeiskite knygų mobiliųjų spalvų programėlėmis.
Įsigykite skirtingų dažymo įrankių, kad būtų smagiau. Padarykite spalvinimo laiką įdomų ir kūrybingą, o ne vargą.

Pirkimo kriterijai

Jūs labiau nei kas nors žinote, kad kiekvienas vaikas yra pasaulis. Jų skonis ir pomėgiai skiriasi priklausomai nuo jų asmenybės ir amžiaus. Norėdami padovanoti savo vaikui knygą, kuri jį natūraliai įtraukia į spalvinimo meną, pažiūrėkite į šiuos išvardytus kriterijus. Venkite knygų kaupimo, kol rasite tinkamą ir tinkamiausią …

Parašykite komentarą