Koks geriausias 2021 m. RE

Nors šiuo metu viskas, kas susiję su garsu, yra skaitmeninė, kai kurie garso atkūrimo įrenginiai vis dar išlieka. Be jokios abejonės, skaitmeninis amžius atvedė prie išnykimo slenksčio tam tikrą įrangą, pavyzdžiui, kompaktinių diskų ir mp3 grotuvus, ir tuos pačius pilnus garso įrenginius. Nenuostabu, kad viską dabar turėti savo mobiliajame telefone ar kompiuteryje yra praktiškiau.

Tačiau yra įrenginys, kuris sugebėjo išgyventi dešimtmečius trukusį technologinį progresą ir, priešingai, su laiku pažengė į priekį. Mes kalbame apie patefonus, kurie vis dar laikomi klasikiniais garso prietaisais par excellence. Jie ir dabar yra labai populiarūs kolekcininkų tarpe ir kaip hobis, kaip ir elektroninės muzikos pasaulyje.

Svarbiausias

  • Grotuvai yra aukštos kokybės garso įrenginiai, kurie buvo kuriami daugelį dešimtmečių. Šios komandos varikliu varo plokštelę, ant kurios uždedami acetato diskai, geriau žinomi kaip vinilas. Neįtikėtinai atsinaujino patefonai ir pastaraisiais metais jų pardavimo apimtis sprogo.
  • Galime sakyti, kad šiuo metu yra 3 patefonų tipai, kurie skiriasi pagal šių komandų variklio veikiamą traukos tipą. Tačiau šiandien prekiaujama iš esmės dviem. Yra tiesioginio pavaros patefonai ir diržiniai. Kiekvieno veikimas priklausys nuo to.
  • Nors iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti paprasti, yra daugybė veiksnių, kurie gali būti nereikšmingi, tačiau, jei jie nėra žinomi, gali turėti įtakos garso kokybei. Pavyzdžiui, vieta, kur jie dedami. Tada norint gauti aukštos kokybės garsą, būtini kiti veiksniai, pvz., Adata.

Reitingas: geriausi grotuvai rinkoje

Grotuvai geriausiai parduodami internete, nes dauguma garso parduotuvių daugiau dėmesio skiria kitų tipų grotuvams, pavyzdžiui, garsiakalbiams. Be to, produktų pasiūla internete yra gana plati, galima rasti daug prekių ženklų, modelių ir kainų. Čia pateikiame geriausiai parduodamų ir pripažintų produktų Ispanijos rinkoje sąrašą.

Geriausias patefonas vinilui atrasti

Nerasta jokių produktų.

Puikus patefonas, skirtas pradėti nuo vinilo pasaulio, turintis šiek tiek daugiau biudžeto. Tarp jo funkcijų jis turi USB išvestį, leidžiančią labai greitai ir lengvai konvertuoti iš vinilo į mp3. Jo perdavimo sistema yra labai aukštos kokybės diržo dėka, todėl reprodukcija tampa sklandesnė. Be to, jo adata yra pagaminta iš deimanto, suteikianti puikų garsą.

Jūsų patefono dydis yra 29,5 cm, o patefono grojimo greitis yra du – 33 ⅓ rpm ir 45 rpm (apsisukimai per minutę). Be to, jo RCA PIN garso išvestis ir signalo ir triukšmo santykis yra šiek tiek daugiau nei 50 decibelų. Jo svyravimo procentas yra mažesnis nei 0,25%. Visiškai automatinis, kad apsaugotumėte diskus nuo bet kokios žalos.

Redakcinis vertinimas: Šis patefonas yra labai išsami galimybė atrasti vinilo pasaulį. Be to, ji turi pirmaujančio prekės ženklo, tokio kaip „Sony“, kokybės garantiją.

Geriausias patefonas pradedantiesiems

Šis „Pioneer“ modelis daugelį metų išlieka populiarus rinkoje. Tai taip pat laikoma labai tinkama tiems, kurie yra nauji šiame pasaulyje. Jo dizainas labai panašus į tuos 60-ųjų ir 70-ųjų grotuvus. Tai taip pat automatinis ir diržais varomas vinilo grotuvas.

Būdamas automatinis, ranka grįžta į savo vietą, kai įrašas bus baigtas. Jis turi du garso greičius: 33 ⅓ apsisukimus per minutę ir 45 apsisukimus per minutę. Jo kasetė yra fiksuota, todėl jos negalima pakeisti geresne, tačiau net ir tokiu atveju ji yra labai geros kokybės, be to, joje jau yra įdiegtas išankstinis stiprintuvas. Jo svoris yra gana vidutinis – tik 2,65 kg.

Redakcinis vertinimas: Tiems, kurie pradeda kibti į grotuvus, nieko geresnio už šį gražų ir funkcionalų modelį. Tai paprasta naudoti ir siūlo labai įdomių funkcijų.

Vartotojų mėgstamas patefonas prisijungęs

Ar esate iš tų, kurie prieš pirkdami vertina kitų vartotojų nuomonę? Taigi jums gali būti įdomu žinoti, kad šis patefonas yra vienas geriausiai vertinamų pirkėjų internete. Viena iš labiausiai vartotojus užkariavusių savybių yra jos susiliejimas derliaus ir modernus, pasiekiantis labai asmenišką stilių.

Šis patefonas „Bluetooth“ jame yra įmontuoti stereofoniniai garsiakalbiai ir siūlomi trys greičiai. Be to, jis turi kelias prisijungimo galimybes. Kita vertus, jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Be jokios abejonės, tai puiki alternatyva klausytis nuo klasikinių iki šiuolaikinių dainų.

Redakcinis vertinimas: Dėl savo universalumo šis patefonas yra vienas geriausiai vertinamų pirkėjų internete. Be to, jis yra labai geros kokybės.

Geriausias aukščiausios klasės patefonas

Jei norite šiek tiek daugiau investuoti į aukštesnės kokybės patefoną, rekomenduojame šį „Digitnow“ prekės ženklo modelį. Jame yra trijų greičių grotuvas ir grotuvas su funkcija „Bluetooth“. Be to, jis turi analoginį AM / FM radijo grotuvą ir mp3 keitiklį.

Jis taip pat turi papildomą jungtį kitiems įrenginiams ir įmontuotus stereofoninius garsiakalbius. Tarsi to būtų negana, jame taip pat yra LCD ekranas su apšvietimu ir ausinės su dulkių dangteliu. Kaip pamatysite, tai yra labai universalus patefonas, kuris, be to, gaminamas iš aukštos kokybės medžiagų, atsparumo ir ilgaamžiškumo. Negalima praleisti!

Redakcinis vertinimas: Tie, kurie ieško aukščiausios kokybės patefono, negali apsvarstyti šio aukščiausios klasės modelio. Jis taip pat išsiskiria nuostabiais bruožais.

Geriausias kainos ir kokybės santykio patefonas

Denveris pateikia mums šį modelį už gerą kainą ir puikios kokybės variantą. Šis patefonas išsiskiria įnirtinga raudona spalva, labai estetišku ir dekoratyviu. Be to, jis yra kompaktiškas. Kita vertus, jis turi tris greičius ir įmontuotą stereofoninę garsiakalbių sistemą. Be to, jis siūlo kelias prisijungimo galimybes.

Tai puikus pasirinkimas nostalgiškiems žmonėms, kurie nori gero patefono, tačiau nenori investuoti daug pinigų. Kita vertus, ne tik tai, kad tai labai funkcionalus elementas, bet ir fantastiškas variantas suteikti namų dekoravimui retro atspalvį. Ką tu manai? Tai jums puikiai atrodys!

Redakcinis vertinimas: Šis patefonas, be jokios abejonės, yra fantastiška alternatyva ieškantiems labai geros kokybės produkto, neinvestuojant didelių pinigų.

Pilniausias patefonas

Baigdami savo geriausių grotuvų rinkoje sąrašą, pateiksime jums ypač rekomenduojamą modelį. Šis „Ion“ prekės ženklo patefonas išsiskiria tuo, kad yra itin išbaigtas. Jis turi tris greičius, stereofoninius garsiakalbius, ausinių ir RCA išvestis. Be to, konvertuokite vinilo plokšteles į skaitmeninius failus!

Tai itin universali ir pritaikoma alternatyva. Be to, jis turi aukščiausios kokybės apdailą, dėl kurios jis yra labai patvarus ir atsparus, taip pat patrauklus ir dekoratyvus. Tiems, kurie siekia ką susigrąžinti derliaus neprarandant visų šiuolaikinių technologijų pranašumų, jūs negalite nustoti svarstyti šio fantastinio produkto!

Redakcinis vertinimas: Tai produktas, specialiai sukurtas tiems, kurie nori sujungti privalumus derliaus su šiuolaikinėmis technologijomis. Jis išsiskiria tuo, kad yra labai pilnas patefonas.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie grotuvus

Keletas dalykų yra blogiau nei pirkti produktą, apie jį daug ar nieko nežinant. Pirkdami gaminius, prieš tai neinformavę, darome klaidų ir per daug vertiname kai kuriuos paviršutiniškus aspektus. Pavyzdžiui, išvaizda ar kaina, tada mes to apgailestaujame. Todėl mes paruošėme jums vadovą su svarbiausiais klausimais, į kuriuos reikia atsakyti apie patefonus.

Berniukas didžėjauja su įrašų grotuvu

Grotuvai naudoja elektromagnetinius komponentus, kad paverstų garso virpesius iš besisukančio įrašo į elektrinius signalus. (Šaltinis: Alessandro Lucca: 29044507 / 123rf.com)

Kas yra įrašų grotuvai?

Grotuvai yra garso įrenginiai, sukantys vinilines plokšteles, kuriais jie pastoviu greičiu pasiekia garso atkūrimą. Galėtume sakyti, kad įrašų grotuvai yra tarsi CD grotuvai, o tai nėra visiškai melaginga. Tai ta prasme, kad jis groja plokščius diskus, kuriuose yra saugoma muzika.

Tačiau skirtumas yra tai, kaip jie skaito ir muzika išsaugoma. Vinilo plokštelėse yra analoginė garso informacija spausdintuose kanaluose. Informacija užfiksuojama per adatą patefono rankos gale. Šie įrenginiai turi patrauklų dizainą ir puikiai atrodo, palyginti su kitais, pavyzdžiui, mp3.

Kaip veikia patefonai?

Šiuolaikinis plokštelių grotuvas veikia panašiai kaip ir jo pirmtakas – Thomas Alba Edisono fonografas. Tačiau tarp jų yra didelis skirtumas, nes Edisono fonografas rėmėsi dideliu rago formos garsiakalbiu. Atkuriant garsiakalbis sustiprino garso bangas, ty visiškai mechaniškai.

Grotuvai naudoja elektromagnetinius komponentus, kad paverstų garso virpesius iš besisukančio įrašo į elektrinius signalus. Tada šie signalai tiekiami į išankstinį stiprintuvą, kuris jungiasi prie garsiakalbių arba ausinių, todėl garsas tampa daug stipresnis. Taigi plokštelių grotuvas yra mechaninių ir elektromagnetinių technologijų mišinys.

žmogus skaito komiksą

Nieko tokio, kaip klausytis mėgstamos muzikos ir mėgautis akimirka.
(Šaltinis: Daria Minaeva: 37672164 / 123rf.com)

Patefono adata yra labai svarbi, nes padėta ant griovelių ji siunčia vibracijas į keitiklį, vadinamą kapsule ar užtaisu. Čia jis paverčiamas elektriniu signalu. Kapsulėje ar užtaise yra pjezoelektrinio kristalo viduje, taigi, kai metalinis strypas ar ranka prispaudžia kristalą, jis jį judina ir sukuria signalą.

Ne visos patefono kasetės ar kapsulės turi šį pjezoelektrinį kristalą, nes kai kuriose jų yra įmontuotos elektrinės ritės ir magnetas kasetės viduje. Taigi, kai ranka juda, ji stumia magnetą iš viršaus į apačią, eidama per ritę ir taip generuodama elektrinį signalą.

Kaip kalibruojami patefonai?

Grotuvai nėra „plug-and-play“ programėlės ir stebuklingai jau daro stebuklus. Šioms komandoms reikia tam tikros konfigūracijos. Mes galėtume daug išplėsti šia tema, tačiau mes stengsimės pagrindiniu būdu paaiškinti minimumą, kurį jums reikia žinoti, kad šie įrenginiai veiktų kuo geriau.

Pirmiausia įsitikinkite, kad įrašėte grotuvą …