Koks yra geriausias dulkių siurblys

Pelenų dulkių siurbliai yra elektrinis prietaisas, specialiai suprojektuotas židiniuose, granulių krosnyse ir kepsninėse susidarančioms liekanoms absorbuoti. Šie prietaisai turi filtrą, kuris apsaugo nuo kenksmingų dalelių suspendavimo aplinkoje ir mūsų plaučių pažeidimo.

Šiame straipsnyje galėsite sužinoti apie įvairius rinkoje esančius pelenų ištraukimo įrenginius ir jų privalumus. Taip pat pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį krosnies vakuumą. Tikimės, kad ši informacija jums bus įdomi!

Svarbiausias

  • Kokybiški pelenų dulkių siurbliai yra pagaminti iš temperatūrai atsparių medžiagų. Tačiau pelenus reikia valyti šaltai. Išjungus žarijas patartina laukti 24 valandas.
  • Kokybiški pelenų dulkių siurbliai turi filtrą, vadinamą HEPA filtru, kuris neleidžia toksiškoms atliekų medžiagoms grįžti į aplinką ir į mūsų plaučius.
  • Tarp aukštos klasės ir vidutinės klasės pelenų dulkių siurblių yra dideli kainų skirtumai. Tai reiškia gamintojo siūlomų techninių charakteristikų ir pranašumų kiekio skirtumus.

Geriausi pelenų dulkių siurbliai: mūsų rekomendacijos

Žemiau siūlome jums sąrašą buitinių prietaisų, parinktų pagal jų kokybę ir vartotojų pasitenkinimą. Tikimės, kad jums tai bus naudinga ir padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Geriausias ekonomiškas didelio galingumo pelenų dulkių siurblys

„Stayer 1200D“ pelenų vakuumas yra 20 litrų talpos, lengvas, galingas ir lengvai transportuojamas. Jame yra HEPA filtras, metalinis lankstus vamzdelis ir plastikinė talpykla. Jame yra naudojimo instrukcija, saugos patarimai ir garantija.

Daugelis šio produkto vartotojų mano, kad jis puikiai atlieka savo funkciją, ir pabrėžia, kad jis yra gana tylus. Jie patenkinti savo pirkiniu ir rekomenduoja jį naudoti kitiems žmonėms.

Geriausias vidutinio galingumo pelenų rinkėjas biudžetui

Nerasta jokių produktų.

„Tacklife“ 800 W pelenų šalinimo įrenginio talpa yra 18 litrų. Tiek konteineris, tiek jo priedai pagaminti iš metalinės medžiagos. Be atliekų sugėrimo, ji taip pat turi pūtimo funkciją. Jo vidutinė galia labai tinka siurbti krosnių, židinių ir kepsninių atliekas.

Pirkėjai patenkinti pelenų įtaiso įsiurbimo galia. Be to, jie pastebi, kad indas yra nelaidus vandeniui ir neleidžia likučiams patekti į išorę. Apskritai jiems atrodo, kad ja patogu ir lengva naudotis. Jie mano, kad kainos ir kokybės santykis yra pakankamas, ir rekomenduoja jį įsigyti kitiems vartotojams.

Geriausias nemotorinis pelenų separatorius

„Electrolux“ nemotorinis pelenų separatorius yra 20 litrų talpos, jį galima pritvirtinti prie bet kokio dulkių siurblio modelio. Todėl jis naudojasi prietaiso, prijungto prie elektros, siurbimo galia. Jis yra metalinis ir idealiai tinka įvairių tipų dalelių, net skysčių, siurbimui.

Vartotojai išsiskiria tuo, kad vertina šio produkto lengvumą atliekant įvairius scenarijus. Apskritai jie yra patenkinti savo pirkiniu ir mano, kad tai rekomenduojama kitiems žmonėms.

Geriausias aukščiausios klasės pelenų dulkių siurblys

Pelenų dulkių siurblio „Varo POWERPLUS POWX308“ talpa yra 20 litrų, o galia – 1200 vatų. Jis pagamintas iš metalo ir pritaikytas greitai ir lengvai valyti. Be to, jis turi ratus, kurie leidžia patogiau jį valdyti.

Tie, kurie pirko šį produktą, turi pranašumų lyginant su kitais pigesniais gaminiais. Jiems patinka jo pritaikomumas ir paprastumas, kuriuo jį galima valyti. Dauguma vartotojų jį vėl įsigytų ir rekomenduotų tą patį įrenginį kitiems žmonėms.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie pelenų siurblius

Čia mes atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie pelenų dulkių siurblius. Tikimės, kad ši informacija padės apsispręsti dėl vieno iš šių įrenginių pirkimo ir galėsite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį įrenginį.

Šlapių ir sausų vakuuminių mašinų įranga

Kokybiški pelenų dulkių siurbliai yra pagaminti iš temperatūrai atsparių medžiagų. (Šaltinis: Nikola Obradovičius: 152961381 / 123rf.com)

Kam naudojamas pelenų dulkių siurblys?

Pelenų dulkių siurblys yra prietaisas, specializuotas labai mažų atliekų absorbavimui. Šios liekanos yra daug mažesnės dalelės nei įprastos dulkės, jos gali patekti į dulkių siurblio variklį ir sugadinti. Naudojant įprastą dulkių siurblį kyla pavojus, kad dalelės vėl pateks į aplinką, o tai pakenks jūsų kvėpavimo sistemai.

Kokybiški pelenų dulkių siurbliai turi specialų filtrą, vadinamą HEPA filtru, kuris neleidžia dalelėms patekti į nepageidaujamas vietas. Be to, šių prietaisų talpyklos yra ypač nelaidžios vandeniui, kad atliekos liktų jose.

Kokių rūšių pelenų dulkių siurbliai yra?

Pelenų čiulptuvai yra prietaisas, sukurtas po įprasto dulkių siurblio ir pagamintas labai konkrečiam tikslui. Tai reiškia, kad modeliuose ir formose nėra tiek daug skirtumų, kiek jų pirmtakuose. Pagal pagrindinę charakteristiką skiriame du prietaisų tipus:

  • Su varikliu: Tai buitinė technika, panaši į įprastus dulkių siurblius. Jie jungiasi prie elektros tinklo ir turi savo siurbimo galią. Yra keletas modelių su skirtingomis savybėmis, atsižvelgiant į jų kokybę.
  • Be variklio: Iš esmės tai yra vandeniui nelaidūs indai su dviem įsiurbimo vamzdeliais. Jame nėra maitinimo lizdo, tačiau jis yra sujungtas su įprastu dulkių siurbliu, kad gautų siurbimo galią. Todėl jo galia priklauso nuo įrenginio, prie kurio jis prijungtas, galios. Daugelis jų taip pat leidžia jums įsisavinti įvairias medžiagas (įskaitant skysčius).

Kuo skiriasi vidutinės klasės ir aukščiausios klasės pelenų dulkių siurblys?

Mes minėjome, kad pelenų dulkių siurbliuose yra mažai įvairovės, nes modeliai yra gana panašūs vienas į kitą. Kita vertus, yra dideli skirtumai ir kainų svyravimai, kai nusprendžiame palyginti aukščiausios ar vidutinės klasės produktus. Toliau lentelėje parodysime pagrindines savybes, kurios pateisina šio tipo produktų kainų padidėjimą.
Techninės charakteristikos Medžiagų kokybė Patogumai ir privalumai
Absorbcijos galia Atsparumas temperatūrai Kabelio ir įsiurbimo vamzdžio ilgis
Energijos vartojimo efektyvumas HEPA filtras Judėjimo paprastumas: ratai
Gebėjimas Pagaminta iš plastiko ar metalo Siurbimo priedų kokybė ir skaičius
Triukšmo lygis Vandeniui nelaidus konteineris Lengva laikyti

Kokias kitas programas naudoja pelenų dulkių siurblys?

Peleniniai dulkių siurbliai yra ideali židinių, granulių krosnių valymo priemonė, taip pat leis jums palikti savo kepsninę nepriekaištingą, kai žarijos atvės. Be to, atsižvelgiant į jūsų pelenų siurbimui pasirinktą galią, jis gali būti tinkamas pašalinti šiukšles statybvietėse ir pjuvenas stalių dirbtuvėse.

Šiandien daugelis šių prietaisų turi pūtimo funkciją, pritvirtintą prie šiukšlių paviršių. Rekomenduojame juos naudoti su apsaugine kauke. Aukščiausios klasės prietaisuose ir daugelyje nemotorinių pelenų separatorių vandeniui nelaidus indas yra paruoštas laikyti skysčius viduje.

Ranka su degtukų apšvietimo virykle

Pelenų dulkių siurbliai yra skirti absorbuoti krosnių, židinių ir kepsninių likučius (šaltinis: Willfried Wende: 4621891 / Pixabay.com)

Ar visi pelenų dulkių siurbliai turi HEPA filtrą?

HEPA filtras yra filtras, specialiai sukurtas tam, kad labai mažos medžiagos (pvz., Pelenai) nepatektų pro mūsų dulkių siurblio variklį. Gali atsitikti taip, kad jie grįžta per dulkių siurblį ir pasiekia jūsų plaučius.

Tai pakenktų jūsų kvėpavimo sistemai. Dėl šios priežasties daugumoje dūmtraukių siurblių yra įmontuotas HEPA filtras. Išskyrus maišus įsiurbiančias mašinas, kurios surenka atliekas į popieriaus indą, izoliuotą nuo variklio.

Kad pelenų vakuumas gerai veiktų, būtina išlaikyti švarų ir geros būklės filtrą.

Kaip išvalyti pelenų vakuumą?

Pelenų vakuumo valymui reikia dviejų pagrindinių žingsnių: ištuštinti indą ir išvalyti filtrą.

  • Indo valymas: Paprastai tai susideda iš pelenų išpylimo į šiukšliadėžę. Tačiau tam tikruose modeliuose įsiurbiamas turinys laikomas maišelyje, kuris pakeičiamas, kai jis yra pilnas.
  • Filtrų valymas: Yra keletas variantų, priklausomai nuo modelio, kurį turite namuose. Jūsų vakuume gali būti filtras, kuris tiesiog purtomas, kad pašalintų susikaupusias daleles. Taip pat yra galimybė, kad jis yra nuimamas ir plaunamas vandeniu.

Bet kokiu atveju rekomenduojame atidžiai perskaityti gamintojo instrukcijas. Jis geriau nei bet kas jums pasakys, kaip jūs turite išvalyti dulkes ir atsikratyti dulkių iš filtrų ir savo pelenų čiulpimo indo.

Pirkimo kriterijai

Šiame skyriuje siūlome jums apibendrinti svarbiausius veiksnius, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi prietaisą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Nepamirškite peržiūrėti šio skyriaus, prieš nuspręsdami įsigyti kurį nors iš jų.

Techninės charakteristikos

Norint jaustis patenkintam pirkiniu, labai svarbu nustatyti galingumą ir talpą, kurios jūsų pelenų surinkėjui reikia, kad atitiktų jūsų naudojimo lūkesčius. Kiti veiksniai, kurie gali vaidinti svarbų vaidmenį renkantis įrenginį, yra triukšmo lygis ir medžiagų, su kuriomis jis gaminamas, kokybė.

Nepamirškite pasirinkti idealios dūmtraukio dulkių siurblio absorbcijos galios. Vidutinė 800 W galia yra pakankama, jei taikinyje yra tik pelenai. Esant didesnei energijai, svarbi tampa optimali filtro kokybė, nes tai neleidžia medžiagoms grįžti į aplinką.

Eilė įvairių dulkių siurblių buitinės technikos parduotuvėje

Pelenų dulkių siurblys yra prietaisas, specializuotas labai mažų atliekų absorbavimui. (Šaltinis: starush: 121463288 / 123rf.com)

HEPA filtro buvimas

HEPA filtrai turi pranašumų valydami aplinką toje aplinkoje, kurioje jie naudojami. Be to, jie paprastai yra lengvai plaunami vandeniu ir gali būti džiovinami ore.

Kadangi jie paprastai naudojami įvairiuose dulkių siurblių modeliuose, jie yra …

Parašykite komentarą