Kosmetika po skutimosi – kompendas

Kuo balzamas skiriasi nuo skutimosi po skutimosi? Ką naudoti ant sudirgintos ar linkusios į alergijas odos? Atsakome į klausimus apie veido priežiūrą po veido plaukų šalinimo. Sužinokite geriausios kosmetikos po skutimosi pasirinkimo patarimų.

Vyrus nuo kosmetikos pirkimo gali atbaidyti didžiulė produktų įvairovė. Tačiau pakanka sužinoti keletą patarimų, kad būtų lengviau priimti teisingą sprendimą. Gerai prižiūrėta oda ir daili išvaizda pasiteisina. Nors dabar yra ilgų barzdų mada, moterims vis tiek patinka sklandžiai nuskustas veidas ir gerai prižiūrimi drabužiai. Jie sieja juos su sėkme – gerai prižiūrimas vyras jiems atrodo kaip išsipildęs ir pasitikintis savimi

Po skutimosi

Vyrų oda yra labiau linkusi prakaituoti nei moterų. Todėl svarbu, kad jis būtų tinkamai išvalytas. Klasikinis po skutimosi jis turi geresnes dezinfekavimo ir dezinfekavimo savybes nei losjonai ar geliai, nes jame yra alkoholio. Jis naikina bakterijas ir apsaugo nuo spuogų atsiradimo. Jei jūsų oda nėra linkusi dirginti, nėra priežasčių, kodėl nereikėtų jos naudoti po rytinio tualeto, kai oda atsigauna po skutimosi. Jo kvapas išliks iki vakaro. Dėmesio! Rinkoje taip pat yra šiuolaikinių vandenų, kuriuose nėra odą sausinančio alkoholio, kuris ramina ir drėkina. Todėl prieš pirkdami sau kosmetiką, pasidomėkite jos kompozicija.

Balzamas po skutimosi

Po skutimosi vartojant alkoholį, jis naikina bakterijas, sukeliančias išsiveržimus, tačiau taip pat gali būti pernelyg dirginantis. Jei pašalinus veido plaukus oda atrodo raudona ir jaučiate diskomfortą, rinkitės švelnesnį balzamas po skutimosi. Daugelis vyrų kenčia nuo odos alergijos – losjonas gali įveikti jų problemą. Jei sudirginta oda po skutimosi taip pat sausa, pasirinkite drėkinamąjį losjoną. Žemiau pateikiamas regeneruojančio poveikio ingredientų sąrašas.

Raminantys kosmetikos po skutimosi ingredientai

Losjonų po skutimosi ir losjonų formulėse yra ingredientų, kurie numalšins dirginimą ir nuramins raudoną odą. Jie yra pvz.

– alantoinas – pagreitina gijimą ir atsinaujina,

– alavijo ekstraktas – gerai odai drėkina ir intensyviai ramina dirginimą,

– vitaminas B5 arba pantenolis – tai ingredientas, dažniausiai naudojamas kosmetikoje po saulės, stiprinantis odos lipidų barjerą. Be to, tai padeda kovoti su epidermio pleiskanojimo problema, malšina dirginimą ir niežėjimą, dėl kurio veidas atrodo švarus ir gaivus.

Kita kosmetika po skutimosi

Losjonai ir vandenys yra patys populiariausi, bet ne vieninteliai. Šiuolaikinėje vyriškoje kosmetikoje taip pat yra gelio ir emulsijos be riebalų formulės, kurios puikiai tinka jaunai odai, linkusiai į riebumą ar spuogus.

Kremas po skutimosi

Atminkite, kad net ir riebią odą reikia drėkinti – ji sensta lėčiau. Naudokite kveido remu vyrams. Negalima pavogti kosmetikos iš moters kosmetiko! Vyrų oda yra daug storesnė ir reikalauja visiškai kitokios priežiūros. Taigi pasitikėkite prekės ženklais, kurie pateikia specialius pasiūlymus kosmetika vyrams. Pavyzdžiui, prekės ženklas „L’Oréal Paris“ sukūrė seriją Vyrų ekspertaskur rasite vyrams skirtų produktų.

Dirginimas po skutimosi …

Jei jie vis atsiranda, pakeiskite kosmetiką į kitą ir laikykitės kelių taisyklių:

1. Kiekvieną kartą, kai pašalinate veido plaukus, naudokite atitinkamą kosmetiką, kad šeriai suminkštėtų. Kartais skutimosi kremas nepakanka – tada jaučio akis gali pasirodyti tanki skutimosi gelio. Verta išbandyti nestandartinius sprendimus. Galbūt skutimosi kremas pasirodo tinka jūsų odai?

2. Panaudoję skustuvą, kruopščiai nuplaukite jį po karštu vandeniu – nešvariuose ašmenyse gyvena bakterijos, sukeliančios infekcijas.

3. Reguliariai keiskite vienkartinius skustuvus ar peiliukus daugkartinio naudojimo skustuvuose.

Norėdami įsitikinti, kuri kosmetika geriausiai tinka jūsų odai, išbandykite keletą jų – tikrai išsirinksite jūsų poreikius atitinkantį „įrankį“.