Kosmetinė nagų frezavimo mašina

Nagų frezavimo aparatas yra prietaisas, palengvinantis darbą ne tik grožio salone, bet ir atliekantis namų manikiūrą ir pedikiūrą. Nagų apdorojimas reikalauja praktikos ir be tinkamų priemonių gali užtrukti daug laiko. Profesionaliuose grožio salonuose nagų frezavimo staklės yra viena iš pagrindinių darbo priemonių, nes tai yra daugiafunkcinis įrankis. Tačiau pati frezavimo mašina būtų nenaudinga be atitinkamų patarimų. Rinkoje esančių nagų frezavimo mašinų skaičius nuolat auga, kad palengvintume sprendimą ir gerai pasirinktume, mes parengėme remdamiesi nuomonėmis ir parametrais, nagų frezavimo mašinų reitingą TOP 10 sąraše.

Nagų frezavimo mašina kas tai yra ir kaip ji veikia?

Frezavimo staklės pjauna paviršių arba pašalina odą sukant frezą. Frezavimo staklės namų reikmėms leidžia jums pasiekti tobulą nagų ir kojų išvaizdą. Frezavimo staklės yra daugiafunkcinis įtaisas, kuris, naudojant tinkamus pjovimo įtaisus, leidžia atlikti daugiafunkcinį elektros prietaiso darbą. Pjovikliai ir dangteliai leidžia pasiekti net labiausiai nepasiekiamas vietas. Frezavimo staklės labai gerai dirba su kietais ir storais vinimis, kur tradicinė nagų dildė nenaudinga. Mes jau žinome, kaip jis veikia ir kam jis skirtas, bet kokia yra geriausia nagų frezavimo mašina? Patikrinkite reitingą.

Geriausių nagų frezavimo mašinų sąrašas 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių nagų grūdinimo lempų ir patvariausių nagų lakų sąrašas

Pateiktas nagų frezavimo mašinų sąrašas yra TOP 10 labiausiai pasirinktų, rekomenduojamų ir patikimų nagų frezavimo mašinų sąrašas. Atsižvelgdami į produktus patikrinome ir brangias, ir pigias nagų frezavimo stakles, palyginome vartotojų nuomones, kainas ir papildomas funkcijas. Nagų frezavimo staklės – sąrašas tikrai padės išsirinkti geriausią nagų frezavimo įrenginį už geriausią kainą.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis frezavimo stakles:

Nagų frezavimo mašinų sąrašas
 • Darbo kokybė ir rankenos ergonomika.
 • Galia 35 vatų lygiu.
 • Sukimosi greitis su reguliavimo galimybe 4-40 tūkst. aps./min
 • Lengvai keičiami pjaustytuvai – sukite-užraktas / spustelėjimas.
 • Sukimosi krypties pakeitimas.
 • Komplekte pjaustytuvai.
 • Laido ilgis.
 • Papildoma įranga, tokia kaip: greičio reguliavimo pedalas.
 • Svoris.
 • Tomas.
 • Pjovimo įtaiso galvutėje dydis: 2,35 mm. – Europos standartas.
 • Garantijos trukmė.

Belaidė ar laidinė frezavimo mašina?

Baterijomis valdomos arba belaidės mini nagų frezavimo staklės yra daug mažesnės galios prietaisai nei laidiniai nagų lakai. Pigi frezavimo mašina mažiems nagams yra labai patogu, nes jis užima tiek pat vietos rankinėje, kiek vidutinis flomasteris. Kompaktiški dydžiai Deja, mažos nagų frezavimo staklės negalima naudoti, nes trūksta galios pakeisti profesionalią ar namų nagų frezavimo mašiną. Prietaisas, turintis mažą galią ir saugesnį sukimosi greitį, yra gera frezavimo mašina nagų lakas pradedantiesiems, kuris taip pat yra puiki praktiškos ir stilingos dovanos idėja. Mini nagų frezavimo mašina su įkraunama baterija leidžia gana dažnai krauti populiariu USB kabeliu. Maža frezavimo mašina taip pat patogu pašalinti odeles, stipresni modeliai taip pat gali susidoroti su hibridine nagų plokšte. Verta pridurti, kad tokie įtaisai taip pat yra įtraukti į mūsų nagų frezavimo staklių reitingą.

Kokia hibridinė nagų frezavimo mašina?

Gera frezavimo mašina neturi būti skirta profesionaliems grožio salonams. 35W nagų frezavimo staklės galės be problemų pašalinti gelį ar hibridą. Pigios frezavimo staklės galia lygi brangesniems modeliams, kainų skirtumą lemia apdailos medžiagų kokybė, pvz., frezavimo rankena, gamintojo prekės ženklas, sukimosi greitis ir komplekto sudėtingumas. Silpnoms frezavimo staklėms šlifuoti reikia ilgesnio darbo, o tai kartais galima sau leisti namuose.

Kaip naudotis frezavimo staklėmis

Frezavimo staklės turėtų būti bent 4000 aps./min. efektyviai atlikti tradicinį manikiūrą. Gelio nagams reikalingas greičio reguliavimo diapazonas mažiausiai iki 30 000 aps./min Pagrindinė greičio reguliavimo taisyklė yra katerių dydis, kuo mažesnis pjaustytuvas, tuo didesnis greitis turėtų būti. Be sukimosi greičio, frezavimo staklės taip pat turi galią, kuri gana dažnai eina kartu su greičiu. Populiariausios frezavimo staklių galios yra 35W, 40W, 45W, 50W, 55W, 60W ir 65W. Pažangi grožio salono įranga gali būti iki 200 vatų.

Namų nagų frezavimo mašina

Pasirinkimas namų rinkinys, verta įsigyti modelį, kuris pakankamai tenkins nagų apdorojimo poreikius. Verta rinktis rinkinį su daugybe patarimų, kurie leis pradedantiesiems įgyti patirties nesugriaunant nagų plokštelės. Pjovėjų, poliravimo pagalvėlių ir akmenų rinkinys taip pat yra mažesnė kaina, kai susidėvi kai kurie trinties elementai. Turtingas rinkinys su frezavimo mašina taip pat leis jums pasirinkti mėgstamus pjovimo įrankius ir abrazyvinį gramatą.

Pradžioje, jei jums reikia tik įgyti patirties, saugiai rinksis naminę frezavimo mašiną, kurios galia yra apie 20W. Tokios frezos sukimosi greitis turėtų leisti nagą formuoti 20 tūkstančių greičiu. aps./min

Geriausia nagų frezavimo mašina

Kaip naudotis nagų frezavimo staklėmis?

 1. Pjovikliai turėtų būti geros kokybėspriešingu atveju jie gali sulenkti cilindro galvutės įvorę arba greitai nusidėvėti.
 2. Odelių pašalinimas turėtų būti atliekama smulkiagrūdėmis, deimantinėmis ar akmeninėmis frezomis.
 3. Gelio arba akrilo masės pašalinimasturėtų prasidėti nuo šiurkščiavilnių pjaustytuvų, palaipsniui tobulinant nago plokštelės formą smulkiagrūdžiais pjaustytuvais. Pagal eilę: karbidinis pjoviklis, deimantinis pjoviklis – kūginis.
 4. Veleno apdirbimas reikalauja praktikos, todėl geriau naudoti plonus, smulkiagrūdžius pjaustytuvus.
 5. Poliravimas atlikti su poliravimo frezomis, skirtomis akrilo poliravimui. Iš eilės: išlyginamasis blizgiklis, tada chaki spalvos poliruoklis.
 6. Nagų sutrumpinimas gerai naudoti balto akmens pjaustytuvą, šonams išlyginti geriau naudoti deimantinį ir priekinį pjoviklį (šoninės sienos yra lygios, o veidas yra smulkiagrūdis).
 7. Natūralios nagų plokštelės matavimas vinis gaminamas naudojant akmens arba deimantų pjaustytuvus – smulkiagrūdžius.
 8. Sukimosi greitis turėtų būti pritaikyti prie pjaustytuvo dydžio ir tipo, pjovimo įrenginių gamintojai instrukcijose pateikia tikslias vertes.
 9. Pedikiūras pamirkykite pėdas prieš pradedant darbą, po džiovinimo kitą koją apsukite rankšluosčiu arba aliuminio folija, tai neleis kojai visiškai išdžiūti.
 10. Kaukė ir drėgmės sugėriklis naudokite, kai pradėsite dirbti, dalelės su mikroorganizmais ir toksiškais geliais ar laku yra nuodingos.

Nagų frezavimo mašina – patarimai?

Nepriklausomai nuo to, ar frezavimo staklės yra iš profesionalių salonų, ar namuose, šlifavimo staklės turi naudoti apdirbimo galimybes. Komplekte esančių pjaustytuvų rinkinį visada galima išplėsti, atsižvelgiant į kosmetikos poreikius. Dauguma klasikinių pjovimo mašinų turi tą pačią prispaudimo sistemą.

Kokią nagų frezavimo mašiną pasirinkti?
 • Deimantiniai pjaustytuvai – naudojami odelėms pašalinti.
 • Stambiagrūdžiai pjaustytuvai su silikonu – Dažniausiai naudojami geliniams ir hibridiniams nagams.
 • Plonas / smulkiagrūdis pjaustytuvas – naudojamas nagų velenams apdoroti.
 • Deimantinis arba akmeninis pjaustytuvas – efektyviai padeda nualinti nago plokštelę.
 • TWISTER deimantiniai pjaustytuvai – vadinamieji abrazyviniai dangteliai naudojami pašalinti epidermį nuo kojų.

Nagų frezavimo mašina, kokie yra rinkinio patarimai?

Dažniausias frezų rinkinys, kurį galite įsigyti, yra 5-6 priedai. Todėl žemiau aprašome, ką galima naudoti su frezavimo staklėmis pateiktais priedais.

Pjoviklis MANDREL – leidžia jums pritaikyti abrazyvinę trinkelę su skirtingomis gradacijomis. Tai leidžia atsikratyti akrilo masės ir gelio bei padeda matuoti nago plokštelę. Tai taip pat naudinga pašalinus apnuogintą epidermį.

CILINDRŲ pjaustytuvas – Jis naudojamas trumpinant nagus ir juos formuojant.

Kūgio pjaustytuvas – tai naudinga dirbant su odelėmis, nuospaudomis ir matuojančiais nagais.

Pjoviklis SPINDLE – Tai leidžia tiksliai pašalinti gelio ir akrilo likučius ir matuoti antgalius.

Adatos pjaustytuvas – jis naudojamas gelio, akrilo ir nagų dekoracijoms pašalinti, jis padeda tiksliai atlikti darbus ir nagų stilių. Jis taip pat naudojamas nago kraštui kalti, pvz., Auskarams.

Nagų pjaustytuvo naudingumas

Kam naudinga frezavimo mašina?

 • Kalcio epidermio, varpų, varpų pašalinimas.
 • Nagų patrumpinimas – natūralus, gelis ir hibridas.
 • Paviršiaus matavimas – padidina dažų sukibimą.
 • Augančių odelių pašalinimas
 • Nagų formos formavimas – plokštės modeliavimas.
 • Nagų plokštelės valymas nuo likusio gelio ar lako.
 • Akrilo nagų paviršiaus poliravimas.
 • Ornamento įdubos paruošimas.

Nagų ir kulnų frezavimo staklės

Daugiafunkcinė frezavimo mašina taupo apsilankius salone, tačiau taip pat reikia investuoti į įrenginį ir priedus. Rankų nagai, palyginti su kojų nagais, paprastai yra minkšti, o trinant keratinizuotą epidermį taip pat reikia pakankamai jėgos, kad galva nesustotų. Kulnų pjaustytuvas turėtų atitikti kulnų išlyginimo lūkesčius mažiausiai 65W. Podiatrijos procedūras galima atlikti ir su silpnesniais modeliais, tačiau tai gali pasirodyti labai daug laiko ir varginanti. Turėdami daug laiko ir galimybę pamirkyti kulnus, turėtumėte susimąstyti, ar vietoj silpnos frezos tą patį darbą atliktų klasikinė tarka. Frezavimo staklės jie garsėja savo greičiu atliekant tą pačią veiklą per trumpesnį laiką, ypač pradedant kosmetinę procedūrą, nežinoma, kiek laiko liko, pvz., kol vaikas pabunda. Silpnesnėms frezavimo staklėms geriau seksis su mažesniais pjaustytuvais, kurie puikiai tinka pašalinant kukurūzus ar grūdus. Specialioms užduotims, pavyzdžiui, kulnų lyginimui, geriau naudoti 65W obliavimą.

Kaip naudotis kulnų šlifuokliu?

Podiatrinėms frezavimo mašinoms reikia daugiau galios, todėl jų kaina yra didesnė nei manikiūro frezavimo staklių. Dėl šios priežasties svarbu išlaikyti prietaisą švarų, kad pailgėtų jo veikimo laikas. Pagrindinis pėdų frezavimo įrangos elementas yra …

Parašykite komentarą