Kremas nuo senėjimo: kas yra geriausias

Kaip greitai praeina laikas! Jei pasiekėte taip toli, tikriausiai ši mintis yra jūsų galvoje. Bet kas būtų, jei atsisuktume, ką galvoja visi kiti? Ką daryti, jei manome, kad pasisekė pasenti, nes tai reiškia, kad esame gyvi? Atsižvelgiant į šią naują perspektyvą, nebeatrodys taip baisu pradėti naudoti kremą antiage.

Mums visiems, bent jau iš pradžių, gąsdina mintis, kad atėjo laikas padėti mūsų odai tokio tipo kremais, tačiau tiesa ta, kad jie turi daug privalumų. Ar esate pasirengęs pakeisti savo nuomonę apie juos? Šiame išsamiame vadove mes jums viską pasakome. Štai mes einame!

Svarbiausias

 • Pagreitėjęs gyvenimo tempas, tabakas, saulės poveikis ar net užterštumas veikia mūsų odą ir sensta, to net nepastebėdami. Laimei, turime kremų antiage kurie atsakingi už šio neišvengiamo proceso sustabdymą.
 • Žinoma, tai nėra stebuklingas vaistas. Bet kasdienis jo naudojimas suteikia odai lygesnę ir jaunesnę išvaizdą. Dėl šios priežasties kremai nuo senėjimo tapo geriausia tūkstančių moterų sąjungininke.
 • Su kosmetika niekada negali žinoti. Todėl renkantis geriausią kremą antiage Mums labai svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip sudėtis, odos tipas ar alergenai. Tokiu būdu bus lengviau gauti teisingą pirkimą.

Geriausi kremai antiage iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Kaip pažymėjome anksčiau, kremai antiage jie yra labai veiksmingi, tačiau tai nėra stebuklas. Todėl, kai dauguma prekių ženklų parduoda mums tokius įspūdingus rezultatus, mums yra normalu abejoti. „Reviewbox“ ekspertai ėmėsi darbo ir rado geriausią rinkoje. Taigi pasirinkimas tikrai yra paprastesnis.

Kremas antiage Išsamiau

Pirmoji mūsų rekomendacija, be mūsų žinių, paremta vartotojų patirtimi prisijungęs, kurie nutarė pozicionuoti šį kremą antiage kaip tavo mėgstamiausias.

Tai kremas „7 viename“, kuris vienu gestu kovoja su pagrindiniais senėjimo požymiais. Be to, jis nušveičia odą, kad paskatintų natūralų jos paviršiaus atnaujinimą, ir suteikia sveikesnę išvaizdą.

Kremas antiage rafinuotesni

„L’Oréal“ tai padarė dar kartą. Mūsų žinioje yra kremas antiage regeneruojant atsargiai.

Jis praturtintas fragmentuota hialurono rūgštimi, kuri greitai prasiskverbia į odos sluoksnius, kad kruopščiai atstatytų ir ištaisytų raukšles, ir „Pro-Xylane“, kuris sustiprina atraminius odos pluoštus, kad užpildytų ją skirtingais lygiais.

Kremas antiage natūralesnis

Trečia, mes pristatome jums kremą antiage pagarbiausių jūsų odai. Natūralūs ir ekologiški ingredientai puikiai veikia kaip kasdienis drėkiklis visų tipų odai.

Be to, kadangi Retinolio molekulinė struktūra yra pakankamai maža, kad prasiskverbtų į išorinius epidermio sluoksnius, ji gali atstatyti gilesnius odos sluoksnius.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kremą antiage

Daugeliu atvejų priežastis, kodėl mūsų naudojama kosmetika neturi laukiamų rezultatų, yra neteisingas jų naudojimas. Dėl šios priežasties ir dar daugiau, jei kalbama apie kremus antiage Iš kurių mes tikimės didelio poveikio, informacija yra būtina. Tada mes išspręsime dažniausiai užduodamus klausimus.

Moteris su kremu rankose

Pasak ekspertų, idealiausias laikas pradėti juos naudoti yra nuo trisdešimties metų.
(Šaltinis: Marctran: 82065939 / 123rf.com)

Ar kremas tas pats antiage nei kremas nuo raukšlių?

Mes pradedame nuo šio klausimo, nes jis yra vienas iš labiausiai paplitusių ir labiausiai nuviliančių. Na, atsakymas yra ne, bet su niuansais. Atkreipkite dėmesį: kremas nuo raukšlių yra tam tikros rūšies kremas antiage. Tačiau yra daugelio kitų tipų anti-senėjimo kremų, turinčių daug kitų savybių:

 • Norėdami pašalinti raukšles
 • Su redensifikacinėmis savybėmis
 • Depilmentas nuo dėmių
 • Norėdami suteikti tvirtumą
 • Išraiškos raukšlėms (dekonstrukcijai)

Todėl niekada neturėtume painioti kremo nuo raukšlių su senėjimu, nes pastarasis gali turėti tokį poveikį, tačiau tik raukšles mažinantis kremas gali nesusitvarkyti su likusiais senėjimo požymiais.

Nuo kokio amžiaus pradedate naudoti kremą antiage?

Priešingai nei mano dauguma pasaulio, kremai antiage jie nenaudojami, kai jau turime labai seną odą. Priešingai, jie yra labai veiksmingi ir labai rekomenduojami profilaktikai. Todėl, pasak ekspertų, idealus laikas pradėti juos naudoti yra nuo trisdešimties metų.

Tame amžiuje oda pradeda prarasti elastingumą ir kolageną, nors ženklai dar nėra per daug matomi. Tokiomis aplinkybėmis kremai nuo senėjimo veikia, kad dėmės išnyktų, atitolintų odos senėjimą ir sulėtintų ląstelių regeneraciją.

Moteris su kremu

Užtepkite kremą antiage naktį tai leidžia geriau regeneruoti ląsteles ir susilpninti ekspresijos linijas. (Šaltinis: Yakobchuk: 80906064 / 123rf.com)

Kada ir kaip reikia tepti kremą antiage geriausių rezultatų?

Vienas iš puikiausių raktų norint gauti geriausių rezultatų naudojant mūsų kremą antiage tai yra momentas ir būdas, kuriuo mes jį pritaikome. Kalbant apie pirmąjį, idealiausia tai daryti ryte ir vakare:

 • Ryte, kremas paruošia odą likusiai kosmetikai ir makiažui, kurį patepsime ant viršaus, ir suaktyvina kolageno gamybą.
 • Vakare, leidžia geriau regeneruoti ląsteles ir susilpninti ekspresijos linijas.

Taikymo būdas taip pat labai paprastas: naudodami nedidelį kiekį kremo, masažuokite veidą didėjančiais ratais (žemyn, pati gravitacija perima), kol produktas visiškai įsigers. Geras triukas – tepkite kremą strateginiais taškais, tokiais kaip akių kontūras, kakta, smakras ar skruostai.

Be kremo naudojimo antiage, Kokios kitos praktikos gali padėti sulėtinti odos senėjimą?

Anksčiau mes minėjome, kad yra daugybė išorinių veiksnių, kurie gali sugadinti mūsų odą mums to nesuvokiant. Todėl labai svarbu, kad be gero kremo naudojimo antiage, Panaudokime praktikoje tam tikras procedūras, kurios mums padės sulėtinti odos senėjimą:

 • Labai svarbu kiekvieną vakarą pašalinti makiažą. Mes žinome, kad būna atvejų, kai labai tingisi, tačiau naktį oda turi atsinaujinti, todėl būtina, kad ji būtų švari ir drėkinama.
 • Kiti naktiniai kremai taip pat gali padėti. Kaip sakome, naktinis laikas gali būti pagrindinis dalykas – odos priežiūra. Taigi visa pagalba yra gera.
 • Nepamirškite apsaugos nuo saulės. Tiek vasarą, tiek žiemą saulės spinduliavimas yra vienas iš veiksnių, labiausiai kenkiančių odai.
  Yra blogų įpročių, nuo kurių turėtumėte atsisveikinti. Tabakas, stresas, netinkama mityba ir kt. Ne tik odai, bet ir sveikatai.

Matome, kad tai yra labai paprasta praktika, kuri labai lengvai taps įprasta. Išbandykite juos ir pastebėsite skirtumą, bandydami nieko neprarandate.

Mergina tepasi kremu

Taikymo būdas taip pat labai paprastas: naudodami nedidelį kiekį kremo, masažuokite veidą didėjančiais ratais, kol produktas visiškai įsigers. (Šaltinis: Wang: 119967594 / 123rf.com)

Ar turėčiau rinktis kremą antiage skiriasi priklausomai nuo mano amžiaus?

Kai mes sužinojome, kad kremų naudojimas antiage Tai gali prasidėti daug anksčiau, nei manėme, dažnai susimąstome, ar tada jie visi vienodi. Na, atsakymas neigiamas. Nors nuo senėjimo pradedame naudoti kremus nuo trisdešimties, aišku, kad neturėsime tų pačių poreikių kaip penkiasdešimt.

Todėl svarbu žinoti, kad yra kremų, specialiai pritaikytų tam tikroms amžiaus grupėms ir skirti kovoti su kiekvienos akimirkos poreikiais. Paprastai randame labai aiškų pjūvį „nuo penkiasdešimties“, kuris bus orientacinis renkantis mums labiausiai tinkantį.

Kokie yra pagrindiniai kremų ingredientai antiage?

Kremai antiage Jiems būdinga kruopšti formuluotė, pagrįsta ingredientais, kurie užkerta kelią ir mažina odos senėjimą. Tarp dažniausiai naudojamų šio tipo grietinėlės ingredientų randame keturis, kurie yra esminiai dėl daugybės jų savybių:
Ingredientas Pagrindinės savybės
Retinolis Ląstelių atsinaujinimas, regeneracija, drėkinimas ir mikrobangų šveitimas.
Hialurono rūgštis Raukšlių linijų regeneravimas ir gilus drėkinimas.
Vitamino C Skatina kolageno gamybą, sustiprina hialurono rūgšties poveikį ir suteikia odai skaistumo.
Alfa hidroksi rūgštys Odos struktūros gerinimas, melanino sintezės ir epidermio regeneracijos slopinimas.

Bet kuris save gerbiantis kremas nuo senėjimo turėtų sudaryti šiuos ingredientus. Jų visų derinys sukuria puikią formulę, leidžiančią pasiekti jaunesnę, ryškesnę ir sveikesnę veido spalvą.

Pirkimo kriterijai

Dabar, kai viską žinote apie kremus antiage, Atėjo laikas pasirinkti, kurį iš visų turgaus siūlomų parsinešime namo. Kad galėtume priimti tinkamiausią sprendimą, geriausia, ką galime padaryti, tai atsižvelgti į tam tikrus pirkimo kriterijus, kurie garantuos, kad pasirenkame geriausiai mūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Užsirašyti!

 • Odos tipas ir poreikiai
 • Kompozicija
 • Alergenai
 • Amžius
 • Kokybė

Odos tipas ir poreikiai

Pirmas dalykas, kurį turime įvertinti, kai ketiname pirkti kremą antiage Tai yra mūsų odos tipas ir poreikiai, tai yra tikslai ar rezultatai, kurių tikimės iš kremo. Kaip ir naudojant bet kokio kito tipo kremus, taip pat randame specifinių kremų nuo senėjimo, skirtų riebiai ar sausai odai.

Nors mes pradedame nuo to, kad visi jie siekia sumažinti senėjimo požymius, atidžiai pažvelkite į savo odą ir sužinokite, ko jums tikrai reikia, nes be šios funkcijos jie gali turėti ir tam tikrų savybių, tokių kaip pašalinti dėmės ar drėkinimas giliai.

Moteris su rankomis ant veido

Labai svarbu kiekvieną vakarą pašalinti makiažą.
(Šaltinis: Goodluz: 50065485 / 123rf.com)

Kompozicija

Keletą kartų visame vadove paminėjome mūsų kremo sudėties svarbą antiage ir jo pagrindiniai ingredientai. Be rezultatų, kuriuos gausime, tai būtina norint tinkamai prižiūrėti veido odą, kurią mes jau puikiai žinome, kokia ji yra subtili.

Todėl, be ingredientų, yra tam tikras turtas, kurį ekspertai laiko …

Parašykite komentarą