Laikmatis: kas yra geriausia

Pirkdami vieną iš geriausių laikmačių, galite išsisukti iš daugybės problemų. Priešingai nei mano daugelis žmonių, laikmačiai yra naudingi ne tik virtuvėje. Ne. Jie taip pat naudojami, pavyzdžiui, imituoti buvimą namuose, kai nesate atostogauti. Žinoma, viskas priklauso nuo įsigyto modelio. Tai mes jums padėsime.

Nes šiandien yra daug įvairių laikmačių. Tokiu būdu jums gali būti sunku žinoti, kurio iš tikrųjų jums reikia. Todėl šiame straipsnyje mes gilinsimės į viską, kas susiję su laikmačiais. Nes nors naudojimo būdas yra panašus, kiekvienas variantas yra skirtingas. Tegul baigiasi atgalinis laikas, nes mes pradėjome dabar!

Svarbiausias

 • Geriausi laikmačiai, nebrangūs ar ne, padeda taupyti energiją, o tai reiškia, kad mažiau išleidžiama jūsų sąskaitai už elektrą.
 • Jūs turite virtuvės laikmačius ir įjungiamus laikmačius. Nors jie orientuoti į skaičiavimus, jų misija yra visiškai skirtinga.
 • Tarp pagrindinių pirkimo kriterijų yra programuojamumas. Kuo daugiau galimybių šiuo klausimu, tuo daugiau universalumo. Apžvelgiame šį ir kitus kriterijus straipsnio pabaigoje.

Geriausi laikmačiai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Nesvarbu, ar įjungti sodo žibintus, ar taupyti energiją, kai jūsų elektroniniai prietaisai veikia miego režimu, jums reikia vieno geriausių laikmačių rinkoje. Bet niekas negimsta išmoktas. Todėl žemiau mes surenkame keturis geriausius šiuo metu galimus laikmačius. Pasirinkimas buvo gilios mūsų komandos analizės rezultatas:

Pirkėjų mėgstamiausias laikmatis prisijungęs

„Garza“ mums siūlo vieną geriausių skaitmeninių laikmačių rinkoje. Jo dėka galite įjungti arba išjungti bet kurį įrenginį ar įrenginį, kurį prijungėte norimu metu ar dieną. Didelis jo pranašumas? Programavimo paprastumas.

Kalbant apie savo autonomiją, jis turi vidinę įkraunamą bateriją. Tokiu būdu jis išlaiko savo konfigūraciją nutrūkus elektros tiekimui arba jei jį atjungiate. Palaiko iki 8 skirtingų įjungimo ir išjungimo programų.

Redakcinis vertinimas: Jei neturite daug laiko perskaityti instrukcijas, išbandykite šį paprastą laikmatį. Mums tai patinka, nes jis išlaiko nustatymus net ir tada, kai nutrūksta maitinimas.

Geriausias pigus analoginis laikmatis

„Orbegozo“ pasiūlymas yra vienas geriausių pigių analoginių laikmačių šiandien. Tai labai naudinga planiniam laistymui, nes leidžia programuoti 15 minučių intervalais.

Tai taip pat yra vienas iš geriausių pigių analoginių laikmačių, nes jis padeda valdyti mažų prietaisų ar lauko žibintų suvartojimą. Suderinamas su prietaisais iki 16 A (amperų), jo galia yra 3500 W (vatai).

Redakcinis vertinimas: Puikus suderinamumo diapazonas, šis laikmatis yra puikus pasirinkimas atliekant drėkinimo užduotis. Jo prieinama kaina suteikia galimybę įvertinti kainos ir kokybės santykį.

Geriausias virtuvės laikmatis

Naudodamasis diafraninis LCD ekranas, jūs puikiai valdysite informaciją, kurią jis jums perduoda net iš kito kambario galo. Dėl to jūs galite pasirūpinti kitomis užduotimis, kol jomis naudojatės.

Tai siūlo atgalinio skaičiavimo parinktį, bet ir chronometro parinktį. Todėl jis taip pat naudingas pratimams ir treniruotėms. Jo galingas pavojaus signalas, kuris nėra kurtinantis, girdimas iš bet kurio namo kambario.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote galingo laikmačio, jums patiks šis modelis, nes jo garsą lengva suvokti per atstumą. Aukštos kokybės LCD ekranas yra dar viena stiprioji pusė.

Geriausias kainos ir kokybės santykio laikmatis

„Maxcio“ laikmatis padės jums sutaupyti energijos, bet ir nesijaudinti dėl apšvietimo įjungimo ir išjungimo ar bet kurio kito elektroninio prietaiso, pavyzdžiui, mobiliojo telefono įkroviklio.

Jame yra atsarginė baterija. Naudojant jį, nustatymai bus palaikomi net tada, kai nutrūksta maitinimas arba atjungiate laikmatį. Jo LCD ekranas yra 2,4 colio.

Redakcinis vertinimas: Jei nenorite išleisti daug, bet tai nereiškia, kad atsisakote kokybės, išbandykite šį modelį. Vienas iš jo privalumų yra tai, kad jis padeda jums sutaupyti energijos.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie laikmačius

Laikmačiai yra universalūs dalykėliai. Jie ne tik leidžia mums taupyti energiją, bet ir valdo bet kokį elektroninį prietaisą savo noru. Negana to, nes priklausomai nuo perkamo laikmačio tipo, jūs netgi galite pagerinti savo kulinarinius įgūdžius. Kad žinotumėte, kurio iš tikrųjų jums reikia, toliau atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus.

Geriausi laikmačiai pigūs arba neleidžia taupyti energijos.
(Šaltinis: Rawpixel: 83781680 / 123rf.com)

Kas yra laikmatis?

Laikmatis, dar vadinamas „laikmatis»Tai mažas prietaisas, leidžiantis atidaryti ir uždaryti elektros grandines. Kaip? Automatiškai ir nurodytą laiką. Visa tai pagal vartotojo užgaidą. Žinoma, kai kalbame apie virtuvės laikmačius, mes paprastai turime omenyje laikmatį ar chronometrą.

Kaip veikia laikmatis?

Iš esmės laikmačio veikimas pagrįstas impulsais, sukeliančiais kontaktų pasikeitimą. Tokiu būdu elektroniniai prietaisai nėra prijungiami prie atjungtų ir atvirkščiai. Dėl aukšto programuojamumo geriausi laikmačiai leidžia nustatyti valandas ar net minutes, per kurias norite prisijungti ir atjungti.

Kokie yra laikmačių privalumai ir trūkumai?

Daugelis vartotojų vis dar nežino, ką jiems gali padaryti geriausi rinkoje esantys laikmačiai. Bet tai nebus jūsų atvejis. „REVIEWBOX.es“ svetainėje rimtai žiūrime į kiekvieno produkto analizę, o pigūs ar aukščiausios klasės laikmačiai nebuvo išimtis. Todėl toliau pateikiame pagrindinius jo privalumus ir trūkumus:

Privalumas

 • Ekonomiškas.
 • Universalus.
 • Įvairių tipų.
 • Ilgai besitęsiantis
 • Jie leidžia taupyti energiją.
 • Jie sumažina sąskaitą už elektrą.
 • Diskretiškas.
 • Lengva įdiegti.
 • Labai programuojamas.
 • Atsparus elektros energijos tiekimo nutraukimui.

Trūkumai

 • Jei jie neturi akumuliatoriaus, jiems gali tekti periodiškai perprogramuoti.
 • Ne visi tipai tenkina tuos pačius poreikius.

Kokie laikmačiai yra?

Laikmačių būna įvairių. Atsižvelgdami į savo poreikius ar situaciją, turėtumėte pasirinkti vieną ar kitą. Čia mes surinkome virtuvės laikmačius, dar vadinamus „minučių rankomis“ ir kurie veikia kaip chronometras. Kita vertus, turite įskiepių laikmačius. Pastarieji klasifikuojami pagal jų reakciją į pulsą:

 • Ryšio laikmatis: Laikmatis suskaičiuoja užprogramuotą laiką, kai gauna aktyvavimo impulsą. Pasibaigus pasirinktam laikotarpiui ir atsižvelgiant į mūsų laikmatį, jie išjungia arba įjungia kontaktus.
 • Miego laikmatis: Jie turi nuolatinį aktyvų impulsą. Užprogramuoti jie generuoja signalo pertraukimą. Tai atkuriama, kai baigiasi vartotojo nustatytas laiko skaičiavimas.
 • Vieno impulso laikmačiai: Ši parinktis gali būti aktyvuota norint stebėti užprogramuotą laiką naudojant specifinius ir labai trumpus impulsus.

Laikmačių dėka galėsite maksimaliai išspausti savo „virtuvės“ pusę.
(Šaltinis: Gnatiuk: 12856949 / 123rf.com)

Kaip laikmačiai klasifikuojami pagal jų veikimo principą?

Geriausi rinkoje esantys įskiepių laikmačiai turi vidinių skirtumų, priklausomai nuo jų operacinės sistemos. Tai nepadaro kai kurių laikmačių geresniais už kitus. Tačiau naudinga tai žinoti, nes pirkdami sudėtingą modelį galėsite geriau jį suprasti. Tai padės jums nesėkmės atveju:

 • Sinchroniniai variklių laikmačiai: Šių laikmačių mechanizmas yra panašus į tą, kuris naudojamas horologijoje. Tačiau užuot naudojus mechaninę energiją, jie yra varomi elektros energija iš variklių.
 • Pneumatiniai laikmačiai: Šio pjūvio variantai veikia trijų elementų dėka. Mes kalbame apie du vožtuvus ir oro rezervuarą. Pneumatinės jėgos dėka laikas skaičiuojamas.
 • Terminiai laikmačiai: Interjeras sudarytas iš ritės, pritvirtintos prie bimetalinio lakšto. Lakštas kaitinamas, kad būtų pakeista jo išlenkimo forma. Dėl to galvijus yra prijungtas arba atjungtas, todėl skaičiavimo laikas baigiasi.
 • Elektroninis laikmatis: Jo veikimo principas sutelktas į pakrovimą ir iškrovimą. Norėdami tai padaryti, jis naudoja elektrinę varžą. Tiek skaičiavimo pradžioje, tiek pabaigoje kontaktai yra apsaugoti elektromagnetu.

Kokias paskirtis galiu suteikti laikmatį?

Akivaizdu, kad tai labai priklauso nuo perkamo laikmačio tipo. Bet kokiu atveju verta atkreipti dėmesį į jo universalumą. Daugelis vartotojų mano, kad vienas geriausių laikmačių naudojamas tik tam tikriems elektroniniams prietaisams išjungti arba įjungti. Iš dalies tai tiesa, bet jei šiek tiek apmąstai, jie eina kur kas toliau:

 • Dalyvavimo simuliatorius: Nesant darbo ar laisvalaikio, galite nustatyti laikmačius tam tikru metu įjungti kai kurias šviesas. Tai suteiks jausmą, kad namuose yra žmonių, tai atbaidys vagis.
 • Virti: Nesvarbu, ar naudojate vieną iš geriausiai naudojamų laikmačių, ar konkrečią virtuvę („minutę“), laikmačiai gali būti svarbiausi virtuvėje. Su jais galite kontroliuoti virimo laiką ar net užprogramuoti įvairius prietaisus įsijungti ar išjungti, kaip jums patinka.
 • Energijos taupymas: Mes jau surinkome jį į privalumus. Šie nedideli prietaisai leidžia sumažinti vartojimą budėjimo režimu arba „vaiduoklis“. Dėl to jūs sutaupysite ne tik energiją, bet ir pinigus. Jei prieš atjungdami laikmatį juos jau atjungėte, tai padaryti nebereikės.

Kaip įdiegti laikmatį?

Šį įrenginį įdiegti labai paprasta, nebent perkate sudėtingą pramoninį laikmatį. Žinoma, priešingu atveju labai tikėtina, kad jums reikia profesionalo pagalbos. Elektros skydelyje turi būti sumontuoti labai techniniai laikmačiai pagal valdomą grandinę. Dėl interjero:

 • Įjunkite laikmatį.
 • Prijunkite įrenginį, kurį norite tvarkyti.
 • Nustatykite laikmatį pagal savo skonį.
 • Vykdykite gaminyje pateiktas instrukcijas, nes programavimas kiekviename modelyje gali skirtis.

Yra dviejų tipų laikmačiai: virtuvės ir lizdo laikmačiai. (Fontanas: …