Top laisvų rankų įrangos rinkinių

Nežinote, kurį laisvų rankų įrangą įsigyti, kad galėtumėte patogiai kalbėtis biure, konferencijų salėje ar namuose? Mūsų garsiakalbio reitingas 2020/2021 padės jums rasti geriausią modelį! Garsiakalbis leidžia jums bendrauti beveik bet kurioje vietoje, nereikia laikyti prietaiso rankoje ar uždėti ausinių. Šiuolaikiniai rinkiniai ne tik užtikrina aukštą garso kokybę, bet ir yra labai paprasti naudoti. Peržiūrėkite geriausius laisvų rankų įrangos rinkinius, pateiktus mūsų reitinge, ir pasirinkite tą, kuris atitiks visus jūsų reikalavimus!

Geriausių laisvų rankų įrangos rinkinių aprašymas

1. „ClearOne ChatAttach 160“

 „ClearOne ChatAttach 160“

Kaina: apytiksliai 5154 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„ClearOne ChatAttach 160“ yra du geri laisvų rankų įrangos rinkiniai, skirti naudoti namuose ir biure, skirti naudoti „Skype“. Jie aptarnauja iki 20 žmonių.

Kai kurie mano, kad šis dvigubas modelis yra geriausias laisvų rankų įrangos rinkinys, kuris žymiai palengvina interneto skambučius naudojant „Skype“. Tada nereikia dėvėti ausinių, nes šis laisvų rankų įrangos rinkinys vienu metu veiks kaip mikrofonas ir garsiakalbis pokalbio internetu metu.

„ClearOne ChatAttach 160“ rinkinį sudaro du įrenginiai, kurie aprūpinti aukštos kokybės mikrofonais ir garsiakalbiais ir veikia vadinamąja „full-duplex“ technologija, t.y., pokalbis gali vykti vienu metu dviem kryptimis. Dar geresnę pokalbio kokybę garantuoja akustinio aido atšaukimas, taip pat efektyvus garso rinkimas visą parą, t. Y. Nuo 360 laipsnių. Pateiktame modelyje taip pat naudojamas praktiškas garso reguliavimas ir nutildymo mygtukas tiesiai ant korpuso.

Patogus prisijungimas prie nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio USB prievado yra „Plug & Play“ parinktis – nereikia įdiegti programinės įrangos.

2. ClearOne CHATATTACH 170 – dvigubas USB S4B rinkinys

 „ClearOne CHATATTACH 170“ - dvigubas USB rinkinys, skirtas S4B

Kaina: apytiksliai 5 099 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

CLEARONE CHATATTACH 170 – DVIGUBAS USB Į S4B RINKINYS
„ClearOne ChatAttach 170 USB to S4B“ dvigubas garsiakalbis yra modelis, skirtas naudoti su „Microsoft OCS“ ir „Microsoft Lync“ („Skype“ verslui) programine įranga. Tai leidžia jums lengvai atlikti interneto pokalbius per stalinį kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį. Šis prietaisas skirtas naudoti biure – jis gerai veiks ir vaizdo konferencijų metu. Jis palaiko iki 12 žmonių.

„ClearOne ChatAttach 170“ yra praktiškai kiekvienas laisvų rankų įrangos reitingas 2020/2021. Tai patikrintas prietaisas, leidžiantis jums patogiai bendrauti. Jis veikia viso duplekso režimu ir veikia kaip mikrofonas ir garsiakalbis. Tai leidžia jums rinkti balsus iš 360 laipsnių kampo, turi funkciją pašalinti akustinį aidą ir aplinkos triukšmą. Automatinis stiprinimas ir garso reguliavimas taip pat yra atsakingas už patogų valdymą. Skydeliuose yra dideli mygtukai, naudojami reguliuoti garsą ir nutildyti.

Prietaisus galima prijungti prie įrangos per USB kaip „Plug & Play“ – nereikia įdiegti papildomos specialios programinės įrangos.

3. „Panasonic KXHDV800“

 „Panasonic KXHDV800“

Kaina: apytiksliai 2950 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Šis geras laisvų rankų įrangos rinkinys skirtas patogiems pokalbiams daug kur – integracija su UC programa – „Panasonic IP Softphone“ arba „UC Pro“ ir galimybė bendradarbiauti su specialia „Panasonic Conference“ išmaniųjų telefonų programa suteikia dar daugiau funkcionalumo.

„PANASONIC KXHDV800“ yra laisvų rankų įranga, sukurta verslo vartotojams. Tai labai gerai veikia konferencijų metu, todėl įprastą kompiuterį galite paversti pažangiąja konferencijų įranga.

Laisvų rankų įrangos „PANASONIC KXHDV800“ komplekte yra aukštos kokybės daugialypis mikrofonas. Jo veikimą taip pat galima valdyti mobiliaisiais įrenginiais – išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu. Dėl to jums nebereikia keltis, kad pakeistumėte jo veikimo parametrus. Kitas privalumas yra tas, kad galite lengvai prisijungti prie pokalbio – jums reikia paspausti tik vieną mygtuką.

Naudodami šį modelį, taip pat galite įrašyti skambučius į SD kortelę, todėl galėsite juos išsaugoti vėlesniam atkūrimui.

4. ClearOne CHAT 150 USB – laisvų rankų įranga grupei

 „ClearOne CHAT 150 USB“ - laisvų rankų įranga grupei

Kaina: apytiksliai 2249 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„CLEARONE CHAT 150 USB“ – RANKŲ RINKINYS
GRUPĖJE „ClearOne Chat 150 USB“ – laisvų rankų įranga grupei yra modelis, skirtas naudoti konferencijų salėse ir biuruose. Jis veikia su „VoIP“ programiniais telefonais, interneto programomis ir komunikatoriais, leidžiančiais labai geros kokybės ryšius ir patogų prie jų prisijungusių vartotojų aptarnavimą. Jis gali apdoroti iki 10 skambintojų.

USB „ClearOne Chat 150“ garsiakalbis turi įmontuotus garsiakalbius ir mikrofoną ir veikia per visą dvipusę technologiją, kad būtų užtikrintas patogus pokalbis abiem kryptimis. Naudojamos technologijos suteikia aiškų, natūralų balsą, nepriklausomai nuo konferencijos vietos. Modelis turi automatinį stiprinimo ir lygio valdymą, triukšmo slopinimą ir akustinį aido panaikinimą bei renka garsą nuo 360 laipsnių.

Šiame modelyje taip pat yra praktiškas garsumo ir nutildymo valdiklis, kurie yra tiesiai ant korpuso, todėl juos galite valdyti labai lengvai ir greitai.

Lengvas valdymas užtikrinamas prijungus „Plug & Play“ tiesiogiai prie USB prievado – tada nereikia įdiegti papildomos programinės įrangos pokalbiams atlikti.

5. „ClearOne Chat 150“ (910-156-220)

 „ClearOne Chat 150“ (910-156-220)

Kaina: apytiksliai 2 528 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Jei nežinote, kurį laisvų rankų įrangos rinkinį pasirinkti, patikrinkite ir „ClearOne Chat 150 USB“ (910-156-220) modelį. Tai praktinis modelis, skirtas naudoti biuruose, su kuriuo galite vesti konferencijas nuo 1 iki 6 dalyvių. Tai užtikrina aukštą garso kokybę ir yra labai paprasta naudoti.

„ClearOne Chat 150 USB“ (910-156-220) yra modelis, kuris naudoja pažangią „ClearOne HDConference“ technologiją, kad užtikrintų aiškų, trapų ir natūralių spalvų garsą. Užtikrina visakryptį valdymą – turi tris įmontuotus mikrofonus, kurių nuotolis yra iki 2,4 metro. „Full-Duplex“ funkcija leidžia klausytis ir kalbėti vienu metu, nerizikuojant užstrigti. Jis taip pat turi automatinį stiprinimo ir garsumo valdymą.

Naudodami šį modelį galite naudoti įvairaus tipo pokalbių programas, įskaitant „IBM Workplace“, „Microsoft Live Meeting“, „WebEx“, „VoIP“ programinius telefonus, tokius kaip „Avaya“, „Cisco“, „Nortel“, „Mirial“. Taip pat veikia su „Google Talk“, „Skype“, „Vonage“, AOL, „Microsoft MSN“, „Yahoo“.

Pateiktas modelis prisijungia prie USB be programinės įrangos diegimo kaip „Plug & Play“.

6. „Yealink VP59“

 „Yealink VP59“

Kaina: apytiksliai 2421 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Be laisvų rankų įrangos klasifikavimo taip pat negalima pateikti modelių su įmontuotais ekranais. „YEALINK VP59“ modelis buvo sukurtas tam, kad būtų dar paprasčiau vesti biuro pokalbius.

„YEALINK VP59“ laisvų rankų įrangos rinkinyje yra spalvotas jutiklinis ekranas, kurio įstrižainė yra 8 coliai, o skiriamoji geba – 1280 x 800 pikselių. Tai pažangus modelis, leidžiantis pokalbius tarp kelių vartotojų naudojant SIP protokolą (VoIP). Prietaisas turi telefoną ir palaiko ausines.

Pateiktame rinkinyje taip pat yra daugybė papildomų IP telefonijos funkcijų, įskaitant nuotolinį biurą, karšto stalo funkciją, domofoną, anoniminį skambutį, anoniminį skambučio atmetimą, ieškojimą, balso paštą, sulaikytą muziką, skambučių įrašymą, grupės klausymą.

„YEALINK VP59“ yra daugiafunkcis laisvų rankų įrangos rinkinys, skirtas biurams, konferencijų salėms ir kitoms erdvėms, kad pokalbiai būtų dar efektyvesni.

7. „ClearOne Chat 170“ (910-156-250)

 „ClearOne Chat 170“ (910-156-250)

Kaina: apie 2337 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Laisvų rankų kompiuterio rinkinys „ClearOne Chat 170“ (910-156-250) yra patogus, lengvai naudojamas modelis, prijungtas prie kompiuterio USB kabeliu, leidžiantis vesti pokalbius iki 6 vartotojų.

„ClearOne Chat 170“ yra laisvų rankų įranga, veikianti su staliniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais. Tai leidžia skambinti per „Microsoft OCS“ ir „Microsoft Lync“ („Skype“ verslui).

Daugelis vartotojų mano, kad šie modeliai yra geri, o tuo pačiu ir pigūs laisvų rankų įrangos komplektai su įmontuotu mikrofonu ir garsiakalbiu, kurie siūlo daugybę palankių variantų – viso dvipusio garso, automatinio garsumo ir valdymo kontrolę, triukšmą ir aidą. atšaukimas, kurio dėka jie garantuoja aukštos kokybės ryšius ir natūralų garsą. Taip pat prietaiso korpuse yra praktiški mygtukai, leidžiantys reguliuoti garsą ir nutildyti skambutį.

„ClearOne Chat 170“ nereikia sudėtingo diegimo – „Plug & Play“ jungties dėka jis leidžia jį naudoti iškart perėjus prie USB.

8. „InFocus Thunder“ garsiakalbis INA-TH150

 „InFocus Thunder“ garsiakalbis INA-TH150

Kaina: apytiksliai 2290 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„InFocus INA-TH150 Thunder“ yra laisvų rankų įranga, susidedanti iš mikrofono ir garsiakalbio, kurį galima naudoti konferencijų metu mažesnėse ir vidutinio dydžio patalpose. Tai suteikia garso diapazoną iki 600 kvadratinių metrų!

Šis laisvų rankų įrangos rinkinys sklandžiai veikia su interneto ryšio programine įranga, įskaitant „Skype“, „Lync“ ir „Jabber“, tačiau neapsiriboja. Tai gerai veikia ir naudojant mobiliuosius įrenginius – išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius.

Aukštą garso kokybę užtikrina dvipusės funkcijos su echo ir triukšmo slopinimu. Įrenginyje yra net keturi mikrofonai, kurių dėka jis garantuoja puikią garso kokybę konferencijos metu. Priekyje yra spalvoti indikatoriai, rodantys dabartinę būseną. 3 colių garsiakalbis garantuoja maksimalų garso diapazoną.

„InFocus INA-TH150 Thunder“ laisvų rankų įrangos rinkinys maitinamas per USB laidą. Taip pat galite naudoti „Bluetooth“ ryšį ir dvi RJ9 jungtis, skirtas išoriniams mikrofonams prijungti.

9. „Sennheiser Sp 220 Ms“ garsiakalbis (507211)

 „Sennheiser Sp 220 Ms“ garsiakalbis (507211)

Kaina: apytiksliai 1897 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Mobilusis garsiakalbis „Sennheiser SP 220 MS“ (507211) yra dvigubas prietaisas, skirtas profesionaliam naudojimui. Tai patvirtino „Skype“ verslui. Jis gali palaikyti iki 12 vartotojų.

„Sennheiser SP 220 MS“ yra nešiojamas laisvų rankų įrangos rinkinys, kurį sudaro du prijungti garsiakalbiai. Jį galima prijungti prie stalinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Judrumas, paprastas valdymas ir aukšta garso kokybė leidžia organizuoti konferenciją beveik bet kur.

Kai kurių teigimu, tai yra geriausi laisvų rankų įrangos rinkiniai, kurie garantuoja tikrai aukštą garso kokybę dėl „Sennheiser Voice Clarity“, dvigubo kalbėjimo ir aido mažinimo funkcijų. Dėl to garsas yra aiškus ir natūralus.

„Sennheiser SP 220 MS“ leidžia akimirksniu prisijungti prie kompiuterio per USB kabelį, o prie mobiliųjų įrenginių – per mini lizdą. Pateiktame modelyje yra įmontuota baterija, leidžianti dirbti iki 30 valandų (budėjimo laikas) arba 20 valandų (pokalbio laikas).

10. „Jabra“ konferencijų rinkinys „Speak 810 Ms Skype Skype USB Bluetooth Nfc Jack 3.5Mm (7810-109)“

 „Jabra“ konferencijų rinkinys „Speak 810 Ms Skype Skype“ „Bluetooth Nfc“ lizdas 3,5 mm (7810–109)

Kaina: apytiksliai 2029 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

„Jabra Speak 810“ yra profesionalus garsiakalbis, skirtas stacionariam naudojimui konferencijų salėse. Tai užtikrina aukščiausią garso kokybę, patogų ryšį su daugeliu išorinių įrenginių ir geriausią UC paslaugą su įmanoma konfigūracija vos per kelias sekundes. Tai leidžia maksimaliai aptarnauti iki 15 vartotojų.

„Jabra Speak 810“ garsiakalbis palaiko sklandų ryšį per USB kabelį, belaidę „Bluetooth“ technologiją ir per 3,5 mm jungtį prie nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono. „Plug & Play“ yra greitas ir paprastas ryšys. Jis veikia su daugeliu konferencinių pokalbių programų – UC ir „Skype“ verslui. Jis taip pat visiškai suderinamas su VoIP klientais.

Jei nežinote, kokias laisvų rankų įrangą pirkti, šis modelis šiandien naudojamas daugelyje konferencijų salių ir sulaukia daug teigiamų atsiliepimų. „Digital Signal Processing“ (DSP) technologijos dėka ji siūlo aukščiausią skambučių kokybę ir naudoja gerus „ZoomTalk“ mikrofonus, kurie surenka balsus, efektyviai sumažinant triukšmą ir aidą.

Kaip pasirinkti gerą garsiakalbį? Į kokius aspektus reikia atkreipti dėmesį?

Naudodamiesi laisvų rankų įranga galite kalbėtis tarp kelių vartotojų. Geras laisvų rankų įrangos rinkinys užtikrins, kad kiekvienas iš jų būtų aiškiai ir aiškiai girdimas.

Norint išsirinkti geriausią garsiakalbį, verta atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

  • Palaikomų vartotojų skaičius – atsižvelgiant į poreikius.
  • Bendradarbiavimas su įvairiomis programomis ir technologijomis – atsižvelgiant į poreikius, pavyzdžiui, naudojant „Skype“, UC programinę įrangą.
  • Kryptinis mikrofonas – jis gerai surenka garsus iš kiekvieno pokalbio dalyvio.
  • Garso kokybę gerinančios technologijos – mažina triukšmą, aidą, automatiškai reguliuoja garso lygį.
  • „Full-dupleks“ – technologija leidžia patogiai bendrauti kalbant ir klausant pašnekovų.
  • Lengvas ryšys – per USB kabelį, „Bluetooth“ ar kitas technologijas ir naudojant „Plug & Play“ parinktį, kad konferencija galėtų prasidėti iškart.
  • Papildomos funkcijos – ekranas, pokalbio parinktys, ausinių prijungimas, išsaugojimas SD kortelėje ir kitos.

Mūsų 2020–2021 m. Garsiakalbių reitinge yra įvairių modelių, kurie labai gerai veikia bet kuriame biure. Patikrinkite geriausius laisvų rankų įrangos rinkinius dabar ir pasirinkite tą, kuris visiškai atitiks visus jūsų reikalavimus!

Kam skirtas garsiakalbis?

Visų pirma, geras laisvų rankų įrangos komplektas veiks biure ir konferencijų salėje, kad vienu metu galėtų vykti patogūs pokalbiai tarp daugelio dalyvių. Mūsų reitinge taip pat yra modelių, skirtų naudoti namuose – jie įrodys save pokalbių per „Skype“ metu.

Peržiūrėkite mūsų laisvų rankų įrangos rinkinių reitingą ir palyginkite geriausius modelius dabar!