„Le Grand“ dviračių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Dviratis yra puiki transporto priemonė kasdieninėms kelionėms po miestą. Miesto dviračio pasirinkimas daugiausia priklauso nuo individualių pageidavimų, tačiau „Le Grand“ moterų dviratis nusipelno ypatingo dėmesio. Miesto dviračiai, pasirašyti su „Le Grand“ prekės ženklu, yra pagaminti iš aukštos kokybės komponentų ir ypatingo dėmesio nusipelno ne tik jų funkcionalumas, bet ir elegantiška estetika. Žemiau pateiktas „Le Grand“ dviračių sąrašas padės išsirinkti geriausią „Le Grand“ miesto dviratį.

„Le Grand“ dviračių sąrašas – geriausiųjų TOP 10

„Le Grand“ dviračiai

Geriausių „Le Grand“ dviračių aprašymas

1. „Le Grand Lille 6 White“ 2017 m

  „Le Grand Lille 6 White“ 2017 m

1799 –

Miesto dviratis „LE GRAND LILLE 6“ pasižymi išskirtiniu retro dizainu. Moteriško dviračio „Le GRAND“ rėmas pagamintas iš tvirto ir lengvo aliuminio, leidžiančio patogiai manevruoti miesto erdvėse. Platus ir minkštus balnus amortizuoja spyruoklių rinkinys, efektyviai slopinantis visas vibracijas. Moteriškame dviratyje „LE GRAND LILLE 6“ yra galinė bagažinė, puikiai deranti su subtilia rėmo linija. Grandinė ir krumpliaračiai yra apsaugoti specialiu dangčiu, kuris apsaugo šiuos elementus nuo purvo ir mechaninių pažeidimų. Pavarų komplektas buvo kruopščiai parinktas, kad atitiktų miesto dviratininkų poreikius, todėl „LE GRAND LILLE 6“ dviračiu važiuoti nereikia. Nuomonėse apie moterų dviratį „LE GRAND LILLE 6“ taip pat nurodomas didelis papildomos įrangos kiekis. Šis modelis, be kita ko, turi greitą stovėjimo batelį, priekinį krepšį, leidžiantį nešiotis dar daugiau daiktų, taip pat mieste naudingą LED apšvietimo komplektą ir varpą.

2. „Le Grand Madison 2 White 2017“ dviratis

  „Le Grand Madison 2 White 2017“ dviratis

769 –

Moteriškas dviratis „LE GRAND Madison 2“ puikiai tinka kasdieniam važinėjimui mieste. Šis modelis pirmiausia išsiskiria unikaliu rėmu, kuris buvo profiliuotas, siekiant užtikrinti optimalų komfortą važiuojant ir pakankamą ilgaamžiškumą. Karkasui sukurti buvo naudojamas plienas, todėl jis yra ypač patvarus. Dideli 28 colių skersmens ratai užtikrina puikų manevringumą. Miesto dviratis „LE GRAND Madison 2“ gali lengvai įveikti aukštus bortelius ar kitas kliūtis. Nuomonėse, apibūdinančiose miesto dviračius „LE GRAND“, aiškiai nurodoma, kad šie dviračiai yra labai populiarūs. Ypač atkreiptinas dėmesys į platų papildomos įrangos asortimentą, įskaitant, be kita ko, stovą, leidžiantį patogiai pastatyti dviratį bet kur. Purvasaugiai vairuodami apsaugo nuo vandens ir purslų purslų. Mieste taip pat praverčia varpas, kuriame sumontuotas „LE GRAND Madison 2.“ modelis. Su rėmu integruotas galinis stelažas leis patogiai nešiotis rankinę ir apsipirkti.

3. „Le Grand Lille 7“ rožinis aukso blizgesys 2021/2021

  „Le Grand Lille 7“ rožinis auksinis blizgesys 2021/2021

2599 –

Miesto dviratis LE GRAND LILLE 7 yra geriausias moteriškų dviračių modelis. Iš pirmo žvilgsnio subtilus ir moteriškas dviračio dizainas pritraukia dėmesį, aiškiai nurodydamas retro stilių. LE GRAND LILLE 7 modelis turi specialų profiliuotą rėmą, pagamintą iš patvaraus ir atsparaus deformacijoms aliuminiui. Šis rėmas buvo profiliuotas taip, kad LE GRAND moterišku dviračiu būtų galima patogiai važiuoti sijonu ar suknele. Patogumą taip pat garantuoja platus ir minkštas balnas, kuris buvo sukurtas taip, kad slopintų visas važiuojant susidarančias vibracijas. Amortizaciją taip pat garantuoja pakabos šakė. Šis sprendimas, be kitų, naudojamas kalnų dviračiuose ir puikiai tinka miesto erdvėms. Moteriškas miesto dviratis „LE GRAND LILLE 7“ taip pat turi patvarius mechaninius stabdžius, kurie garantuoja trumpą stabdymo kelią bet kokiomis oro sąlygomis. Papildomas LED apšvietimas užtikrina gerą matomumą važiuojant.

4. „Le Grand Lille“ 5 28 2018 m. „White Gloss“

  „Le Grand Lille 5 2018 2018“ baltas blizgesys

1799 –

Miesto dviračiai „Utility“ buvo sukurti atsižvelgiant į kasdienį komfortą. Nebuvo kitaip ir „LE GRAND LILLE 5“ modelio atveju, kuris, be savo funkcionalumo, taip pat patraukia dėmesį savo elegantišku retro dizainu. Moteriški „LE GRAND“ dviračiai turi specialiai profiliuotus rėmus, todėl jais galėsite patogiai važiuoti su sijonu ar suknele. Miesto dviratyje „LE GRAND LILLE 5“ sumontuotas patvarus galinis stovas, sujungtas su rėmu, kuris leis jums nešti didelę apkrovą. Gabenant bagažą padės ir priekinis krepšys, netrukdantis manevruoti vairo ir atitinkantis likusio dviračio stilių. Elegantiškame „LE GRAND LILLE 5“ modelyje yra patvarus rėmas iš aliuminio, atsparus deformacijoms. Atitinkamos formos ir minkštumo minkštas balnas taip pat užtikrina komfortą važiuojant. Patvarūs „V“ tipo stabdžiai užtikrina trumpą stabdymo kelią bet kokiomis oro sąlygomis. LED apšvietimo rinkinys užtikrina matomumą kelyje.

5. „Le Grand Elille 1 Graphite Celedon“ 28 ​​″ 2018 m

  „Le Grand Elille 1“ grafitas „Celadon 28“

– 4199 –

Moteriškas „LE GRAND ELILLE 1“ dviratis puikiai tinka kasdieniam važiavimui. Šis miesto dviratis aprūpintas 250 W „Bafang“ elektriniu varikliu, kuris veiksmingai palaiko pedalus. Elektrą kaupia talpi „Bafang 43V / 7,8 Ah“ baterija, uždėta ant galinės bagažinės. Ant dviračio vairo sumontuotas specialus jungiklis, kuris leis pasirinkti vieną iš penkių pagalbos vairuojant elektriniu lygiu. Įdomus priedas taip pat yra „Walk Assist“ funkcija, kuri padeda vairuojant dviratį. Moteriškas elektrinis dviratis „LE GRAND ELILLE 1“ yra labai populiarus, tai aiškiai rodo moterų dviračių sąrašas 2021/2021. Ypač verta atkreipti dėmesį į elegantišką ir patvarų dviračio rėmą, dėl kurio lengva važiuoti su suknele. Platus amortizuojantis balnas kartu su priekiniu amortizatoriumi užtikrina aukštą komfortą važiuojant. „LE GRAND ELILLE 1“ modelis taip pat turi vairą, apdailą dirbtine oda, kuris suteikia puikų sukibimą. Dviračio dizainas leidžia užimti patogią padėtį, kuri neapsunkina jūsų nugaros.

6. „Le Grand Lille 1 Celadon Blue Mat 26 2021/2021“

  „Le Grand Lille 1 Celadon Blue Mat 26 2021/2021“

1199 –

Moteriškas dviratis „LE GRAND LILLE 1“ savo vardą turi paversti vaizdingu Lilio miestu, esančiu Prancūzijos šiaurėje. Šiuolaikinis „LE GRAND LILLE 1“ modelis buvo išlaikytas elegantišku retro stiliumi ir visaip pritaikytas patogiai judėti mieste. Stilingas dviratis turi specialiai sukurtą rėmą, leidžiantį patogiai važiuoti su suknele ar sijonu. Šis rėmas pagamintas iš specialiai sustiprinto aliuminio lydinio, kurio dėka visas dviratis yra lengvas ir patvarus. Pavarų komplektas taip pat yra atsakingas už patogumą važiuojant, o tai leidžia sklandžiai keisti pavaras ir tiksliai jas pritaikyti važiuojamam keliui. Grandinės apsauga neleidžia drabužiams patekti į grandinę. Galinis stelažas yra integruotas su rėmu, kuris leis jums gabenti net sunkų krovinį. Kontūrinės amortizuojančios sėdynės ir vairo rankenos pagamintos iš sintetinės odos, kuri puikiai atrodo. 26 colių ratai gerai įveikia miesto kliūtis, tuo pačiu leidžiantys pasiekti didelį greitį.

7. Moterų dviratis „Le Grand“ „Le Grand Pave 1 26“ kremas blizgina

  Moterų „Le Grand“ dviratis „Le Grand Pave“ 1 26

1199 –

Moteriškas dviratis „LE GRAND PAVE 1“ buvo sukurtas pramoginiam važiavimui ir puikiai tinka ne tik mieste, bet ir parkuose bei miško takuose. Aukšto rėmo forma suprojektuota taip, kad važiuodami lengvai užimtumėte vertikalią padėtį, kuri neapsunkina jūsų nugaros. Rėmo gamybai buvo naudojamas sustiprintas aliuminis, kuris užtikrina išskirtinį dviračio konstrukcijos atsparumą deformacijoms. Aliuminis taip pat yra lengvas, o tai reiškia didžiulį dviračio „LE GRAND PAVE 1“ universalumą. „LE GRAND“ dviračiai yra plačiai pripažįstami, ką aiškiai rodo 2021–2021 m. Moterų dviračių sąrašas. gerai parinktos pavaros. Pavarų perjungimas yra sklandus ir intuityvus, todėl lengva važiuoti bet kokiu keliu. Kita vertus, patvarūs mechaniniai V stabdžiai yra ypač saugūs ir lengvai naudojami.

8. „Le Grand Lille 3 Black“ 26 ″ 2021 m

  „Le Grand Lille 3 Black“ 26

1270 –

Moteriškas dviratis „LE GRAND LILLE 3“ sukurtas pirmiausia kasdieniam naudojimui. Miesto dviračiai „LE GRAND“ yra žinomi kaip itin universalūs dviračiai ir šiame modelyje niekuo nesiskiria. 26 colių skersmens ratai gerai veikia ne tik tiesiu keliu, bet ir lipant į kalną bei parko taku. Šis geras ir pigus miesto dviratis turi patvarų ir lengvą rėmą, kuris leidžia lengvai manevruoti miesto erdvėse. Moteriško dviračio „LE GRAND LILLE 3“ rėmas buvo profiliuotas taip, kad juo be jokių kliūčių būtų galima važiuoti su suknele ar sijonu. Kita vertus, grandinės apsauga neleidžia medžiagai įsipainioti. Purvasaugiai kartu su dviračio konstrukcija apsaugo nuo purvo važiuojant, o galinė bagažinė leidžia patogiai gabenti savo apsipirkimą ar rankinę. Priekinis krepšys taip pat leidžia lengvai transportuoti krovinį ir atitinka viso dviračio dizainą. Papildoma įranga, tokia kaip varpas ir atrama, palengvina vairavimą kasdien.

9. „Le Grand Lille“ 4 28 2018 m. Mėlynasis kilimėlis

  „Le Grand Lille“ 4 28 2018 m. Mėlynasis kilimėlis

– 1549 –

Moteriško miesto dviračio „LE GRAND LILLE 4“ profilinis rėmas pagamintas iš sustiprinto aliuminio. Dėl šios medžiagos naudojimo …