LED televizorių reitingas – geriausias

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Dabartinis televizorius dažnai sugedo arba turėjo nepatenkinamą garsą ir vaizdą? O gal jums reikia naujų išnaudojimo galimybių? Reaguodamas į šias situacijas, buvo sukurtas LED televizorių sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, lengviau pasirinkti tinkamą modelį, taip pat padės patikrinti papildomas funkcijas. Geras LED televizorius bus lengvai naudojamas, taip pat garantuos visiškai naujas daugialypės terpės vertybes. Pavyzdžiui, kalbama apie lengvą ir efektyvią prieigą prie interneto.

LED televizorių sąrašas – geriausių LED televizorių TOP 10

Geriausių LED televizorių aprašymas

1. Televizorius „PHILIPS 65PUS7304“

  „PHILIPS 65PUS7304“ televizorius

3299 –

Analizuojant, kurį LED televizorių pasirinkti, verta patikrinti „Philips 65PUS7304“ modelį. Tai yra įdomi galimybė, ypač atsižvelgiant į vaizdo gylį ir garso aiškumą. Be to, išsaugoma perėjimų dinamika, puikiai atspindinti tam tikros situacijos realizmą. Įranga pritaikyta priimti signalą naudojant naujausią 4K technologiją, o tai padidina gavėjo vizualinę patirtį. Be to, reikėtų paminėti šias funkcijas: žemųjų dažnių stiprinimas, „Saphi“ operacinė sistema ir „Ambilight“ modulis. Ypač paskutiniai du sprendimai leidžia mėgautis daugelio žaidimų ar interneto programų galimybėmis. Prisijungimas prie naršyklės ar filmų paslaugos bus greitas ir be rūpesčių. „Philips 65PUS7304“ taip pat pasižymi mažu elektros energijos suvartojimu, o tai naudinga aplinkai ir jūsų namų biudžetui. Aštuoni milijonai pikselių „Ultra HD“ formatu garantuoja nepalyginamą detalių matomumą. 65 colių ekrano dydis jau yra įspūdingas. Šis televizorius tinka dideliems kambariams.

2. „Xiaomi Mi LED TV 4A 32 ″“

  „Xiaomi Mi LED“ televizorius 4A 32

– 799 –

Nemaža dalis klientų mano, kad „Xiaomi Mi LED TV 4A“ modelis yra geriausias LED televizorius. Nors prekės ženklas vis dar yra ryškus žaidėjas šiame įrenginių segmente, jis sukuria įdomius imtuvus. Jų charakteristikos yra susijusios, pavyzdžiui, su: 4K UHD formato, WI-FI ir „Bluetooth“ ryšio kanalų, balso valdymo parinkčių ar „Smart TV“ technologija. Pastarasis teikia įvairias daugialypės terpės pramogas, taip pat susijusias su interneto naudojimu ir daugeliu paslaugų. Į televizoriaus ekraną galite siųsti savo turinį iš mobiliųjų įrenginių, tokių kaip išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris. Taip pat galite lengvai prijungti naujausią žaidimų konsolę ar nešiojamąjį kompiuterį, iš kurio galite perskaityti pateiktą garso ar vaizdo failą. Nuostabus spalvų gylis ir garso aiškumas suteikia efektą, palyginamą su filmo peržiūra. „Xiaomi Mi LED TV 4A“ ekrano įstrižainė yra 55 colių, todėl verta susirasti ir didesnį televizoriaus kambarį. Visą komplektą taip pat sudaro: maitinimo laidas, nuotolinio valdymo pultas, baterijos, pagrindas ir vartotojo vadovas.

3. „United LED43DU58“ televizorius

  „United LED43DU58“ televizorius

949 –

Svarstant, kokį LED televizorių pirkti, verta išbandyti „United LED43DU58“. Iš pirmo kontakto gamintojas atrodo mažiau žinomas, tačiau jis tiekia patikimus RTV įrenginius. Pavyzdžiui, šio imtuvo ekranas yra 43 colių, 4K UHD formatas, „Full Matrix LED Light“ apšvietimo technologija ir platus palaikomų vaizdo skiriamosios gebos spektras. Paskutinis aspektas yra svarbus, kai leidžiate savo failus iš nešiojamojo kompiuterio ar išorinės USB atminties. Kitas privalumas yra palyginti trumpas matricos atsako laikas, siekiantis tik 8 ms. Todėl, lyginant su kai kuriais konkurentais, savininkas nepastebės ilgesnių pertraukimų perjungdamas kanalą. Imtuvas yra optimaliai pritaikytas priimti skaitmeninę antžeminę televiziją, taip pat palydovą ir kabelį. „United LED43DU58“ išsiskiria mažu gedimo laipsniu. Esant didelei tikimybei, didesnių gedimų garantijos laikotarpiu neatsiras. Net pasibaigus šios apsaugos galiojimo laikui, televizorius turėtų veikti nepriekaištingai. Pats pirkimas nebus didelė sąskaita.

4. „Sharp“ LED-32HI3422E televizorius

  „Sharp“ LED-32HI3422E televizorius

649 –

Firminis ir pigus LED televizorius yra „Sharp LED-32HI3422E“ modelis. Būtent patrauklus kainos ir kokybės santykis daro įtaką daugelio klientų sprendimui. Modernus ir stilingas imtuvas išsiskiria savo neabejotina klase ir garso tikslumu. Harmanas-Kardonas, vienas kokybės lyderių šioje srityje, yra atsakingas už įterptąsias sistemas. Tačiau aiškus vaizdas taip pat nesiskiria nuo aukščiausių technologinių standartų. „Active Motion 100 Hz“ atnaujinimo parinktis leidžia rodyti filmus per „Blue-Ray“. Savo ruožtu viešbučio režimas bus naudingas instituciniams gavėjams. Toks modulis leidžia laisvai konfigūruoti galimų kanalų sąrašą arba garsumo skalę. Daugelio žmonių apgyvendinimo sąlygomis labai svarbu išlaikyti santykinę tylą. Reikėtų pridurti, kad „Sharp LED-32HI3422E“ yra A + energijos klasė, todėl energijos suvartojimas bus minimalus. Apskaičiuojant visus metus, šio televizoriaus naudojimo kaina yra šiek tiek didesnė nei 27 -. Vienintelis trūkumas yra pagrindinis „HD Ready“ formatas.

5. MANTA LED94801S 48 colių „Android“ imperatoriaus televizorius

  „MANTA LED94801S“ 48 colių „Android“ imperatoriaus televizorius

1399 –

Svarstant, kuriuos LED televizorius verta rekomenduoti, taip pat verta įsigyti „Manta LED94801S“ modelį. Stebėtinai aukšta vaizdo kokybė derinama su lengvu ir intuityviu valdymu. Kai kurie vartotojai nurodo tik konkretų garsą, sklindantį iš garsiakalbių. Nors jis yra aiškus ir tikslus, jį taip pat galima šiek tiek prislopinti. Tačiau tai tik pripratimo prie naujo standarto klausimas. Televizorius taip pat išsiskiria: 3840 × 2160 skiriamąja geba, ULTRA HN / 4K ekrano technologija, galimybe prijungti išorinius daugialypės terpės įrenginius ir 48 colių įstrižainės ekranu. Todėl „Manta LED94801S“ gali tapti pagrindiniu jūsų namų kino teatro elementu. Ši „Smart TV“ įranga turi populiariausias interneto programas. Tai, pavyzdžiui, „Google“, „Twitter“, „Facebook“ ar „YouTube“. Taigi jums nereikia judėti tarp televizoriaus ir kito prie tinklo prijungto įrenginio. Vartotojas turi beveik visas pramogų galimybes vienoje vietoje.

6. „Sony Bravia KD-55XF9005“ televizorius

  „Sony Bravia KD-55XF9005“ televizorius

– 3602 –

Geriausias LED televizorius didelei vartotojų grupei yra „Sony Bravia KD-55XF9005“. Nuomonė grindžiama ankstesne šio prekės ženklo patirtimi, o kartais ir jau pateiktu modeliu. Pagrindiniai šio imtuvo privalumai: aiškus garsas, puiki vaizdo kokybė, intuityvus valdymas ir atskirų nustatymų konfigūravimas, taip pat 55 colių įstrižainės ekranas. Todėl vaikų kambaryje veiks ne televizorius. Tai puikiai tiks svetainei ar kitam centriniam namo ar buto taškui. Standartinės funkcijos apima: galimybę naudoti „Chromecast“, „X-Motion Clarity“ ar HDR judesio optimizavimą. Paskutinis, t. Y. Didelis dinaminis diapazonas, turi padidinti bendrą vaizdo diapazoną, o tai turi įtakos kontrastui. „Sony Bravia KD-55XF9005“ turi modernų ir stilingą korpusą, kuris yra atsparus: įbrėžimams, įtrūkimams ir kitiems pažeidimams. Į visą komplektą taip pat įeina: pagrindas, nuotolinio valdymo pultas, baterijos, garantijos talonas, vartotojo vadovas ir maitinimo laidas.

7. „Samsung UE55RU7172“ televizorius

  „Samsung UE55RU7172“ televizorius

1848 –

„Samsung UE55RU7172“ modelis yra pripažintas tikrai geru LED televizoriumi. Jo pirkimas neabejotinai bus pagrįstas ir sveiko proto pasirinkimas. Viskas dėl specifinių pranašumų, tokių kaip: 55 colių įstrižainės ekranas, mažos energijos sąnaudos, efektyvus UHD procesorius arba dėmesys detalėms per „Dimming“ modulį. Paskutinė technologija sukuria keturis mažesnius blokus, kurie priartina rodomas detales. Verta atkreipti dėmesį į „Smart Hub“ parinktį, kuri palengvina konkrečių programų ir svetainių naudojimą. Jų paleidimas televizoriaus ekrane tampa greitas ir be rūpesčių. Tas pats, kaip perkelti tam tikrą garso ar vaizdo turinį iš savo mobiliojo įrenginio. Standartiniame „Samsung UE55RU7172“ taip pat yra: elektroninis programų vadovas, HDMI išvestys, USB, automatinis išjungimas, sporto, muzikos ir kino režimai bei garso aprašymas. Kurtiesiems taip pat gali būti naudingas šis televizorius. Taigi tai tikrai rekomenduojamas modelis ir galimas pirkimas.

8. „Samsung UE65TU7002“ televizorius

  „Samsung UE65TU7002“ televizorius

2460 –

Pateiktame LED televizorių reitinge taip pat pateikiamas „Samsung UE65TU7002“ modelis. Nusprendęs įsigyti šį imtuvą, pirkėjas gali įgyti daugybę funkcijų ir daugialypės terpės parinkčių. Tai apima: 4K UHD formatą, ryšį per „Bluetooth“ arba „SmartThings“ programą. Pastarasis leidžia valdyti kelis įrenginius naudojant tą patį WI-FI tinklą. Taigi tai yra beveik visų įrenginių, turinčių prieigą prie interneto, operacinės sistemos forma. Pažymėtina bus dinaminis kristalų ekranas. Tai garantuoja vaizdo gylį ir ryškias spalvas, apgaulingai primenančias natūralų aplinkos atkūrimą. Be to, taip pat yra berėmio dizaino, kurio dėka savininkas nepastebi būsto. Jis sutelkia dėmesį tik į ekraną, o ne į išorinį voką. „Samsung UE65TU7002“ taip pat turi „Ambient“ režimą, kuris gali paversti televizorių sienų apdaila. Pavyzdžiui, pritaikydami įrenginį pagal spalvų schemą ar foną tam tikroje patalpoje.

9. LG 32LK510B televizorius

  LG 32LK510B televizorius

599 –

Pigūs LED televizoriai gali būti tikrai ilgaamžiai ir funkcionalūs, tai įrodo LG 32LK510B modelis. Šiek tiek kuklesnį biudžetą turintis klientas taip pat gali gauti laukiamą vaizdo ir garso standartą. Be to, yra tokių modulių kaip „Virtual Surround“ arba „Dynamic Color“. Pirmasis susijęs su garso klase, kuri girdima beveik iš visų pusių. Vienas garsiakalbis gali sukurti profesionalaus namų kino efektą. Kita vertus, antrasis variantas veikia ryškias ir aiškias spalvas, džiugindamas juntama įvairove. Tuo pačiu metu televizorius pašalina trukdžius, kurie gali tapti …