„LG“ garso juostos: kas tai?

Garso juostos yra elektroninis produktas, kuris visada buvo plačiai pripažintas ir turi pakankamai didelę rinką. Dešimtmečius jie buvo naudojami garsui sustiprinti ir pagerinti grojant muzikai ir vaizdo įrašams, suderinami su įvairiais įrenginiais, tokiais kaip televizoriai, DVD grotuvai ar muzikos įranga. Vienas iš pavyzdinių prekės ženklų yra „LG“.

„LG“ garso juostos pasižymi techninėmis charakteristikomis, pritaikytomis skirtingoms kainų kategorijoms, tačiau visada užtikrinant optimalų našumą. Šiais laikais jie ypač tinka naudoti su moderniausiais televizoriais, kuriems dėl savo ultralengvo dizaino trūksta pakankamai vietos galingiems vidiniams garsiakalbiams integruoti.

Svarbiausias

 • „LG“ garso juostos yra naudojamos kabeliais arba belaidžiu būdu sustiprinti, moduliuoti ir sustiprinti garsus, gaunamus iš elektroninių prietaisų, prie kurių jie prijungti.
 • Daugelis „LG“ garso juostos modelių yra žemų dažnių garsiakalbis, kuris yra specifinis garsiakalbis, skirtas atkurti boso garsus. Tokiu būdu papildomi kiti garsai, kuriuos atkuria įprasti garsiakalbiai, negalėdami užfiksuoti šių garsų iš žemesnių spektro dažnių.
 • „Chromecast“ ir „Google Assistant“ suderinami „LG“ garso juostos modeliai leidžia valdyti nuotoliniu būdu ir balsu. Taigi vartotojas turi visišką valdymą, nenaudodamas valdiklių ar fiziškai manipuliuodamas įranga.

Geriausios „LG“ garso juostos: mūsų rekomendacijos

LG siūlo vieną iš plačiausių rinkoje esančių garso juostų asortimentą. Todėl prieš perkant vieną iš jų būtina filtruoti ir pasirinkti tinkamiausią, kuris padėtų mūsų skaitytojams. Kaip matysime, yra įvairių tipų „LG“ garso juostų, skirtų įvairiems vartotojams, atsižvelgiant į numatytą paskirtį, turimą biudžetą ir kitus veiksnius.

Geriausias biudžetinis „LG“ garso takelis: „LG SJ3“

Pradedame nuo ekonomiškiausio varianto, kurį siūlo „LG soundbar“ asortimentas. Kalbant apie jo technines charakteristikas, ji turi 300 vatų bendrą išėjimo galią, įskaitant a žemų dažnių garsiakalbis 200 vatų belaidis ir „Bluetooth 4.0“ ryšys.

Įrankis Auto garso variklis LG leidžia reguliuoti išlyginimą, kad gautumėte subalansuotą garsą nei šaltinio įrenginio.

Geriausias aukščiausios klasės „LG“ garso juosta: „LG SK10Y“

Ši „LG“ garso juosta turi nepaprastas technines specifikacijas, kurios pateisina didesnę kainą, palyginti su kitais prekės ženklo modeliais. 5.1.2 kanalų garso išėjimo galia yra 550 vatų

Prie grotuvo įrenginių prisijungia belaidžiu būdu – per bevielis internetas arba „Bluetooth 4.0“ – kaip per optinį kabelį. Jis turi USB ir HDMI prievadus.

Geriausias kainos ir kokybės santykis „LG“ garso juosta: „LG SK8“

„LG SK8“ garso juosta siūlo puikų našumą dėl savo 360 vatų galios. Pažymėtinos funkcijos yra valdymas balsu ir „Chromecast“ integravimas, leidžiantis atkurti Bevielis internetas.

Jos „Dolby Atmos“ technologija siūlo iki 24 bitų 360 laipsnių erdvinį garsą 192 kilohercų (kHz) dažniu. Jis suderinamas su „LG“ televizorių valdymu.

Geriausias „LG Soundbar“ su virtualia DTS technologija: X: „LG SK6“

LG garso juostose naudojamos dviejų tipų garso technologijos. Vienas iš jų yra „DTS Virtual: X“, o tarp modelių, kuriuose jis yra įtrauktas, šis išsiskiria 360 vatų galia ir automatine garso reguliavimo sistema „Adaptive Sound Control“.

Jis siūlo ryšį per „Bluetooth 4.0“ ir integruoja „Chromecast“, kad palengvintų atkūrimą nuotoliniu būdu. Veikia su „Google“ padėjėju.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „LG“ garso barus

Šio straipsnio tikslas yra supažindinti mūsų skaitytojus su įvairiais aspektais, į kuriuos turime atsižvelgti pirkdami „LG“ garso juostą. Dėl šios priežasties toliau suskirstysime techninius ir praktinius elementus, kurie, mūsų nuomone, yra svarbiausi. Taip pat pamatysime, kodėl „LG“ prekės ženklas išsiskiria šiame sektoriuje ir nusipelno mūsų dėmesio.

Žmonės, žiūrintys televizorių

Garso juostos yra elektroninis produktas, kuris visada buvo plačiai pripažintas ir turi pakankamai didelę rinką. (Šaltinis: Worathat: 81359858 / 123rf.com)

Kas yra „LG“ garso juostos?

„LG“ garso juostos yra elektroninis produktas, kuris, kaip rodo jų pavadinimas, yra naudojamas garsui atkurti. Jie pritvirtinti prie kitų elektroninių prietaisų, tokių kaip televizoriai, garso ar vaizdo grotuvai, mobilieji telefonai ar kt tabletės.

Šis ryšys gali būti atliekamas kabeliu arba belaidžiu ryšiu, pastaruoju atveju – per bevielis internetas arba „Bluetooth“.

Pagrindinis garso juostų pranašumas, palyginti su kita panašia įranga, pvz namų kinasyra maža jų užimama erdvė. Paprastai jie yra kompaktiško ir stilingo dizaino ir, nors konkretūs išmatavimai priklauso nuo kiekvieno modelio, jie paprastai neviršija trumpo metro ilgio arba siekia dešimties centimetrų pločio.

Kokia „LG“ garso juostų istorija?

Pietų Korėjos kilmės elektronikos prekės ženklas LG šiandien yra vienas iš labiausiai klestinčių rinkose visame pasaulyje. Per LG skalbimo mašinas, mikrobangų krosneles ir garso juostas gamina įvairius elektroninius gaminius ir prietaisus, pradedant televizoriais ir baigiant išmaniaisiais telefonais. Šie ir kiti jų garso atkūrimo prietaisai gavo tarptautinius apdovanojimus.

„„ Dolby Atmos „yra erdvinio garso ateitis. Tai leidžia žiūrovui mėgautis kiekviena maža garso detale iš sofos, tarsi ji būtų originalioje vietoje.”

Kokio tipo „LG“ garso juostos yra?

„LG“ garso juostos modelių asortimentas yra labai platus. Galėtume juos klasifikuoti pagal kelis parametrus: kainą, pagrindines technines charakteristikas, integruotas garso sistemas ar jų siūlomas ryšio galimybes. Visais atvejais kiekviena iš šių kategorijų savo ruožtu yra integruojama į žemą, vidutinį ar aukštą lygį ar diapazoną.

Pastaruoju metu įprasta rasti skirtumą tarp dviejų didelių „LG“ garso juostų grupių, atsižvelgiant į garso sistemą, kurią jie turi: „Dolby Atmos“ ir „DTS Virtual: X“.

Pirmieji yra integruoti į viršutinį ir vidurinį diapazonus, o antrieji – į apatinio ir vidutinio diapazono variantus, kurie yra ekonomiškai prieinamesni.

Kokios yra „LG“ garso juostų „Dolby Atmos“ ir „DTS Virtual: X“ sistemos?

„Dolby Atmos“ yra garso technologija, įmontuota aukščiausios klasės „LG“ garso juostose. Tai erdvinio garso sistema, leidžianti mėgautis patobulinta patirtimi, panašia į tą, kurią patiria kino teatrai. Tam, be tradicinių garso kanalų, jis apima ir kitus nepriklausomus bei mobiliuosius kanalus, kurie palengvina erdvinį atkūrimą.

Savo ruožtu „LG“ garso juostų „DTS Virtual: X“ technologija siūlo ne tokią įspūdingą, bet vienodai patenkinamą patirtį. Daugiausia todėl, kad didelės raiškos garsą papildo apsupti imituoti. Kitaip tariant, nesant nepriklausomų kanalų, erdvinį garsą atkuria tradiciniai garsiakalbiai.

Namų kinas

LG garso juostos naudojamos garsams, gaunamiems iš elektroninių prietaisų, prie kurių jie prijungti, sustiprinti, moduliuoti ir sustiprinti. (Šaltinis: palyginimas: 33812893348 / Flickr.com)

Kas yra a žemų dažnių garsiakalbis ir kodėl tai svarbu LG garso juostose?

žemų dažnių garsiakalbis tai elementas, esantis garso juostose ir kitoje garso atkūrimo įrangoje, pavyzdžiui, įprastuose bet kurios mini sistemos garsiakalbiuose. Komandos be žemų dažnių garsiakalbis jie yra pigesni, tačiau garso priėmimo kokybės skirtumas labiau nei pateisina jų buvimą ir pridėtą garso juostų kainą.

Tiesą sakant, šiandien sunku rasti garso juostą už žemesnių diapazonų, kurios nėra žemų dažnių garsiakalbis. Iš esmės tai yra tų garsų atkūrimas, kurie yra rimtesni, kurių paprasčiausi tradiciniai garsiakalbiai nesugeba aptikti ir atkurti. Taip yra dėl jo sugebėjimo aptikti ir atkurti žemiausius garso spektro dažnius.

Kas yra išvesties kanalai ir kokie tipai yra „LG“ garso juostose?

Išvesties kanalai yra garso takeliai, naudojami garso atkūrimui. Taigi, kai matome, kad garso juosta turi 2.1 arba 5.1 išvesties kanalą, tai reiškia, kad pirmuoju atveju yra tik du išvesties takeliai, o antruoju atveju yra iki penkių skirtingų takelių. Antrasis skaitmuo nurodo, ar yra žemų dažnių kanalas.

Kuo daugiau išvesties takelių turi įrenginys, tuo aukštesnė kokybė paprastai yra. Taip yra todėl, kad „LG“ vidutinio ir žemo lygio garso juostoms būdingi 2,0 ar 2,1 takeliai garsą atkuria tik stereofoniniu būdu. Kita vertus, 5.1 išvesties kanalai leidžia atkurti erdvinius garsus, imituojančius 360 laipsnių efektus.

Kas yra galia, kaip ji matuojama ir kaip ji veikia LG garso juostas?

Garso išvesties galios matavimo vienetas LG garso juostose – ir apskritai visose garso juostose – yra vatas. Tokiu būdu garso išvesties galia per garso juostos vidinius garsiakalbius reikšmėmis, išreikštomis vatais, skirsis nuo kukliausių – 200 vatų, nors ir pakankamai, iki 550 ar daugiau.

Ar išvesties vatai tikrai yra svarbūs? Priklauso. Reikia atsižvelgti į keletą aspektų, nes per didelis netinkamai naudojamas galingumas gali prisotinti garsą ir nuskęsti arba išnykti tiek žemųjų, tiek aukštųjų spalvų niuansai. Todėl geriau rasti pusiausvyrą tarp charakteristikų ir komponentų ir pritaikyti juos prie garsų, kuriuos paprastai atkartojame.

Kokius pranašumus ir trūkumus turi „LG“ garso juostos, palyginti su kitų prekių ženklų juostomis?

Šiandien visi elektroniniai gaminiai turi daugiau ar mažiau prisotintas rinkas, kuriose galime pamatyti, kaip dešimtys įmonių konkuruoja su savo kūriniais prieš kitus. Taigi kodėl „LG“ garso juostų atveju turėtume rinktis šį, o ne kitą iš šių prekių ženklų? Pažiūrėkime tai grafiškai:

Privalumas

 • „LG“ produktų suderinamumas
 • „Dolby Atmos“ erdvinė sistema
 • Asortimentų ir kainų įvairovė
 • Labai konkurencingos kainos
 • Puikus kainos ir kokybės santykis

Trūkumai

 • Pagrindiniai modeliai mažai gerina garsą
 • Pigiausių modelių jungiamumo trūkumas
 • Kai kurie modeliai nėra labai kompaktiški

Pirkimo kriterijai

Dabar, kai šiek tiek geriau pažįstame produktą, laikas nurodyti svarbiausius aspektus, į kuriuos turime atsižvelgti, kai …