„Luxmeter“: kas yra geriausia d

Šviesos intensyvumas matuojamas liukso matuokliais yra būtinas daugeliui profesionalių programų. Visų pirma, jis naudojamas labai dažnai norint užtikrinti teisingą apšvietimą darbo aplinkoje. Laimei, jie yra nebrangūs ir labai lengvai naudojami instrumentai.

Žinoma, ne visi modeliai siūlo vienodą naudą. Todėl svarbu pasirinkti tinkamą tam, kurį ketinate naudoti. Profesionaliam naudojimui jums nereikia to paties instrumento, kurio reikia namų aplinkai. Norėdami pasirinkti tinkamą, taip pat turite atsižvelgti į kitus kriterijus, tokius kaip jo diapazonas, tikslumas ir skiriamoji geba.

Svarbiausias

 • „Luxmeters“ yra matavimo prietaisai, leidžiantys greitai ir tiksliai nustatyti tikrąjį šviesos intensyvumą.
 • Prabangių matuoklių taikymo sritis yra nuo šviesos intensyvumo darbo aplinkoje matavimo iki augalų auginimo, pro vitrinų apšvietimą ar menines aplinkybes.
 • Renkantis liukso matuoklį, pirmiausia reikia aiškiai žinoti, kokiam naudojimui jo reikia. Tada turite atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip jo matavimo diapazonas, tikslumas, skiriamoji geba ir papildomos funkcijos, kurias jis apima.

Geriausi šviesos matuokliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Jei ketinate įsigyti liukso matuoklį, galbūt norėsite pažvelgti į mūsų pasirinktą penkis geriausius šiuo metu turimus liukso matuoklius. Jį turite žemiau.

Geriausias pigus liukso matuoklis

Gerų rezultatų ir labai ekonomiškos kainos URCERI liukso matuoklis yra idealus instrumentas, jei ieškote paprasto ir lengvai naudojamo prietaiso. Jis turi spalvotą LCD ekraną ir matavimo atmintį. Be to, jis yra labai lengvas ir lengvai transportuojamas.

Techniniu lygiu reikia pažymėti, kad jo matavimo diapazonas yra nuo 0 iki 200 000 liuksų (liumenų kvadratiniame metre), skiriamoji geba – 0,1 liukso, o atsako laikas – 2 kartus / sek.

Pigiausias skaitmeninis liukso matuoklis

„Baugger“ skaitmeninis liukso matuoklis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Už tikrai stebinančią kainą galite mėgautis universaliu, lengvai naudojamu ir labai komplektuotu instrumentu. Jo matavimo diapazonas yra platus nuo 0 iki 200 000 liuksų, tikslumas ± 5% ir mėginių ėmimo dažnis 1,5 karto per sekundę.

Be to, tarp daugybės funkcijų, kurias ji apima, didžiausias, mažiausias, palaikykite ir automatinis diapazono keitimas. Ir visa tai už labai labai pigią kainą.

Geriausias LED žibintų liuksmetras

Naudodamiesi „Extech LT40“, esate tikri dėl aukštos kokybės liukso matuoklio, skirto matuoti ir LED žibintų (baltos ir spalvotos), ir standartinių bei fluorescencinių lempų, be kitų, šviesos intensyvumą. Taigi, tai lengvas ir itin universalus instrumentas.

Jo diapazonas yra iki 400 000 liuksų, o pagrindinis tikslumas yra ± 3%. Jis turi automatinio išjungimo funkciją, automatinį diapazoną, palaikykite, minimalus ir maksimalus, be kita ko.

Geriausias pigus plataus diapazono liukso matuoklis

AOPUTTRIVER AP-881D liukso matuoklis yra vienas iš geriausių variantų, jei ieškote plataus diapazono instrumento, lengvai naudojamo, nebrangaus ir sukurto profesionaliems matavimams.

Jo matavimo diapazonas yra nuo 0 iki 400 000 liuksų, skiriamoji geba yra 1 liuksai, o matavimo greitis – 2 kartus per sekundę. Be to, jis turi galimybę išsaugoti duomenis. Ir jis turi besisukantį detektorių, kuris gali pasisukti iki 270º.

Geriausias aukščiausios klasės liukso matuoklis

„Testo“ yra tikras pasaulinis pavyzdys gaminant prietaisus profesionaliems matavimams. Vokietijos gamintojas su „Testo 540 lux“ matuokliu pristato prietaisą, skirtą greitai ir tiksliai matuoti šviesos intensyvumą. Be to, jį labai lengva naudoti, kadangi jis yra labai lengvas ir mažo dydžio, jį galima patogiai transportuoti.

Jo matavimo diapazonas yra nuo 0 iki 99 999 liuksų, tikslumas ± 3 liuksai, skiriamoji geba yra 1 liuksai (nuo 0 iki 19 999 liuksai) arba 10 liuksų (poilsio zona), o matavimo ciklas – 0,5 sekundės.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie liukso matuoklius

Nebent profesionaliai tam atsidavėte, yra tikimybė, kad šviesos skaitiklių nepirkite labai dažnai. Taigi logiška, kad jūs abejojate dėl jų veikimo ir jų teikiamos naudos. Kad galėtumėte juos išspręsti, parengėme šį skyrių su klausimais ir atsakymais.

Prabangių matuoklių taikymo sritis yra nuo šviesos intensyvumo darbo aplinkoje matavimo iki augalų auginimo, pro vitrinų apšvietimą ar menines aplinkybes. (Šaltinis: Formaggio: 35664878 / 123rf.com)

Kas yra liukso matuoklis, kaip jis veikia ir kokios jame dalys?

Liukso matuokliai yra prietaisai, skirti greitai ir tiksliai išmatuoti tikrąjį šviesos intensyvumą. Jie turi fotoelementus, kurie sugeria šviesą ir paverčia ją elektriniais impulsais, kurie siunčiami į integrinę grandinę, kurie turi būti išmatuoti, kad galiausiai būtų nustatytas šviesos intensyvumas.

Išmatuotos vertės paprastai išreiškiamos liuksais arba kandelomis. „Luxmeters“ daugiausia sudaro dvi dalys: fotoreceptorius ir skaitytuvas.

 • Fotoreceptorius: Ji atlieka matuojamo šviesos intensyvumo suvokimą, transformavimą į elektros srovę ir nukreipimą į skaitytuvą.
 • Skaitytojas: Jis priima elektrinį signalą, jį išmatuoja, paverčia šviesumo vienetu ir galiausiai ekrane rodo rezultatą.

Kokias programas turi liuksmetrai?

„Luxmeters“ naudojami daugybei programų. Dažniausiai yra šie:

 • Filmai ir fotografija: Vaizdo ryškumui matuoti gali būti naudojami liuksmetrai, nors šiuo tikslu labiau patartina naudoti fotografinį rankinį fotometrą.
 • Sauga ir higiena: Norėdami išmatuoti darbo aplinkos švytėjimą, nes jei ji yra labai didelė arba labai maža, tai gali turėti įtakos darbuotojų sveikatai.
 • Meteorologija ir žemės ūkis: Tai leidžia išmatuoti natūralų šviesumą, norint sužinoti, kokią šviesą, be kita ko, gauna miestai, laukai ir miškai. Jis taip pat gali būti naudojamas matuojant dirbtinę šviesą šiltnamiuose ar namų plantacijose.
 • Aplinka: Jie gali būti naudojami šviesos taršai matuoti.
 • Elektros gamintojai: Optimizuoti vidaus ar lauko apšvietimą.
 • Meno kūrinių išsaugojimas muziejuose: Jie leidžia nustatyti, kurie šviesos intensyvumo objektai yra ypač jautrūs šviesai.
 • Vitrina ir interjero dizainas: Norint pasiekti tinkamą vitrinų ir komercinių patalpų apšvietimą.

„Luxmeters“ yra matavimo prietaisai, leidžiantys greitai ir tiksliai nustatyti tikrąjį šviesos intensyvumą. (Šaltinis: Alexlmx: 128980532 / 123rf.com)

Kokie prabangos skaitiklių privalumai ir trūkumai?

„Lux“ matuoklio naudojimas šviesos intensyvumui matuoti suteikia daugybę svarbių pranašumų, kuriuos mes išvardinsime toliau. Žinoma, jis taip pat turi tam tikrų trūkumų.

Privalumas

 • Juos labai lengva naudoti.
 • Jie siūlo gana tikslius matavimus.
 • Jie yra labai pigūs.
 • Jie yra lengvi ir lengvai transportuojami.
 • Jie turi daugybę programų.

Trūkumai

 • Jo savybės nėra geriausios naudoti fotografuojant ir filmuojant.

Kodėl tinkamas apšvietimas yra toks svarbus darbo aplinkoje?

Tinkamas apšvietimas yra būtinas daugelyje darbų, kuriuose dirba su kompiuteriais dirbantys darbuotojai, kad būtų užtikrinta gera regėjimo sveikata. Šviesumo trūkumas gali sukelti sąlygas, kurios gali būti įvairios – nuo pavargusių akių sukeltų problemų iki tinklainės nudegimų.

Pernelyg didelis apšvietimas taip pat gali sukelti regėjimo problemų darbuotojams. Pradedantiesiems tai gali sukelti akinimą. Be to, tai gali sukelti tinklainės nudegimus, kurie ilgainiui gali prarasti regėjimą ir net apakti. Štai keletas gero ar blogo apšvietimo dizaino darbo aplinkoje padarinių.

Apšvietimo dizainas Pasekmės
Tinka Padeda sumažinti nuovargį.

Darbuotojai daro mažiau klaidų ir patiria mažiau nelaimingų atsitikimų.

Pagerinkite darbo kiekį ir kokybę.

Neteisinga Vizualinio diskomforto ir galvos skausmo pojūtis.

Vaizdinių defektų išvaizda.

Padidėjęs klaidų skaičius.

Nelaimingų atsitikimų padaugėjimas.

Mažiau dėmesio detalėms.

Pirkimo kriterijai

Kai ateina laikas pasirinkti liukso matuoklį, patogu atsižvelgti į tinkamus pirkimo kriterijus. Tokiu būdu būtinai įsigysite tą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Svetainėje REVIEWBOX.es mes pasirinkdami pasirinkome šiuos dalykus.

Ką ketini daryti su liukso matuokliu?

Norint naudoti profesionaliai, būtina, kad prie jo būtų pridėtas gamintojo kalibravimo pažymėjimas. Norint atlikti lauko matavimus, jums reikia tokio, kurio matavimo diapazonas yra platesnis nei viduje. Be to, jei jums reikia atlikti labai tikslius matavimus patalpose, turėtumėte naudoti tokį, kuris leistų pasirinkti skirtingų tipų apšvietimą.

Jei tiesiog norite, kad jis valdytų namų plantacijos šviesos intensyvumą, verta naudoti nebrangų modelį, pavyzdžiui, URCERI, kurį įtraukėme į savo pasirinkimą. Profesionaliai fotografuojant daug geriau lažintis už rankinį fotografinį matuoklį.

Vaizdo ryškumui matuoti gali būti naudojami liuksmetrai, nors šiuo tikslu labiau patartina naudoti fotografinį rankinį fotometrą. (Šaltinis: Peškovas: 50383427 / 123rf.com)

Skiriamoji geba, tikslumas, mėginio dažnis ir matavimo diapazonas

Viena iš svarbiausių matavimo priemonės savybių yra jos tikslumas. Šia prasme, jei to norite profesionalioms programoms, kurioms reikia ataskaitų ar bet kokio kito tipo oficialių dokumentų, patogu, kad liukso matuoklis turi gamintojo kalibravimo sertifikatą.

Logiška, kad matavimo diapazonas prasideda nuo nulio ir gali būti išplėstas iki verčių, kurios gali siekti 500 000 liuksų. Tuo tarpu skiriamoji geba dažniausiai skiriasi. Galiausiai mėginių ėmimo dažnis leis jums sužinoti, kiek matavimų galite atlikti per tam tikrą laikotarpį.

Lengva naudoti ir baterija

Svarbu, kad pasirinktumėte lengvai naudojamą ir lengvai transportuojamą šviesos skaitiklį. Pirmiausia, be kitų klausimų, būtina turėti pakankamai didelį ekraną ir pateikti informaciją aiškiai ir lengvai skaitomu būdu. Antra, svarbiausia yra būti lengva ir turėti mažą dydį. Kai kurie taip pat ateina …