Madingiausias Sylwe makiažas

2017 12 19 | Straipsniai, žinių bazė, makiažas, pamokos

Blizgučiai, spindesys, išraiškinga – Naujųjų metų išvakarės yra viena iš nedaugelio progų, kai galime spindėti nebaudžiamai. Šiais metais mums dar labiau pasisekė, nes blizgantys akcentai yra madingiausi. Patikrinkite, kaip padaryti Naujųjų Metų išvakarių makiažą 5 būdais!


Karščiausios Naujųjų metų nakties makiažo tendencijos

 • Akį traukiančios vyno ar uogų spalvos lūpos
 • Blizgučiai ir žvilgantys šešėliai
 • Ant voko mėlyna, tamsiai mėlyna, violetinė ir rausva spalva
 • Aiškiai apibrėžti antakiai
 • Žymeklis ant skruostikaulių

1. Pabūk! Kaligrafinė linija ir bordo spalvos lūpos

Mes turime ką nors moterims, kurios mėgsta išraiškingas linijas ant akių vokų. Jei kasdien naudojatės akių kontūro pieštuku, šis Naujųjų Metų išvakarių makiažas jums bus tortas. Brūkšnys turi būti dramatiškas ir nubrėžtas kaligrafiškai tiksliai. Manoma, kad jis susiaurėja link išorinio akies kampo ir sukuria koketišką kregždę. Ko jums reikės norint padaryti šį makiažą?

 1. Tikslus gelinis akių pieštukas, pvz., „Eye Studio Lasting Drama Gel“ akių kontūro pieštukas iš „Maybelline“.
 2. Ilgalaikiai vyno spalvos lūpų dažai.
 3. Šviesių atspalvių blizgantys šešėliai, pvz., Iš „Artdeco Eyeshadow“ kolekcijos.

2. Šviesa! Blizgučių makiažas Naujųjų metų sutikimui

E.Senas vakarinis makiažas – dūminės akys ar įpjautas raukšlė – papildykite blizgučių sluoksniu ir spindėkite Naujųjų metų vakarėlyje! Tai vienas madingiausių akcentų. Kas dar bus naudinga šiam makiažui?

 1. T.nuplėšiama makiažo bazė. Po blizgučiais būtinai kreipkitės ypatingasy blizgučių gruntas. Blizgučiams šešėliams pakanka patvaraus pagrindo, pvz. MAC 24 valandų prailginta akis.
 2. Rapšvietėjas, kuris apšvies skruostikaulius.
 3. Blizgučiai gal būts jis taip pat pakeista metaline akių šešėliu, kuris atspindi šviesą kaip veidrodinis lakštas (yram „MakeupRevolution“ pasiūlyme).

Vizažistės patarimai

Galite uždėti blizgančius šešėlius ant akių arba … ant lūpų. Tokiu būdu pasieksite šviečiantį efektą naudodami matinius, atlasinius ar blizgius lūpų dažus.


3. Išdrįsk! Žinoma, už mėlynas akis

Mėlynas atspalvis ant vokų yra vizažistų pasiūlymas ir prekės ženklas „Pupa“. Šiais metais galite išprotėti ir Naujųjų metų išvakarėse pasidažyti šaltu mėlynu atspalviu. Ko jums reikės?

 1. Kreminiai skaistalai ant skruostų, kurie net ir šauniam grožio tipui suteiks švytinčio vakarinio makiažo užbaigimo.
 2. Būtinai lūpų blizgesys su blizgančiomis dalelėmis, kuris ant lūpų sukurs blizgantį sluoksnį kaip ledo lakštas. Mes rekomenduojame „Collistar Gloss Design“.
 3. Žinoma, kosmetikos priemonė, kurią įsimylėjome, tai veido, akių ir burnos makiažo rinkinys „Owl 3“. Šaltų atspalvių produktai yra uždaryti žavinga pelėdos formos pakuotėje. Juos rasite kataloge Viskas, ko jums reikia, yra OWL.

4. Išsiskirk! Naujųjų metų išvakarių makiažas pilnas spalvų

Einate ne į elegantišką balių, o į namų vakarėlį pas savo bičiulius? Išprotėk su spalvomis. Jei mėlyna spalva nėra jūsų atspalvis, eikite purpurine spalva. Galų gale, ultravioletinė spalva yra madingiausia 2018 metų spalva, teigia „Pantone“ institutas. Ką reikia apsiginkluoti, norint pasidaryti spalvingą Naujųjų Metų išvakarių makiažą?

  1. Jums reikės purpurinės, rausvos ir tamsiai mėlynos spalvos atspalvių paletės, pvz., „Makeup Revolution Flawless 4.“ Jei pridėsite šiek tiek blizgučių, gausite #unicorn stiliaus makiažą.
  2. Nepamirškite pabrėžti antakių – sustorėjęs antakio kaulas sukurs geriausią rėmą spalvotoms dūminėms akims. Naudokite akių šešėlius, kreideles ar dažomąjį gelį.
  3. Priklijuokite dirbtines blakstienas! Galų gale yra tiek mažai galimybių jais mėgautis! Žiūrėkite, kaip žingsnis po žingsnio daryti vakarinį makiažą:

5. Parodykite savo nuotaiką! Juodas drakonasey akiss Naujųjų metų išvakarėse

Magnetinis žvilgsnis valdo podiumus – jis neseniai pasirodė, be kitų, Armanyje. Jei norite patys pasidaryti stiprų akių makiažą grunge stiliaus, nukreipkite visą dėmesį į akis – nebijokite jų stipriai pabrėžti. Ko jums reikės, kad grobuoniškos Naujųjų Metų išvakarės būtų parūkytos?

  1. Lūpos, atsižvelgiant į dramos laipsnį, gali būti tamsiai bordo, violetinės ar net juodos. Taigi jums reikės ilgalaikių išskirtinės spalvos lūpų dažų. Taip pat galite pasiekti nuogus lūpų dažus, jei norite pabrėžti tik akis.
  2. Gera makiažo paletė bus nepakeičiama. Jame turi būti tamsių ir metalinių atspalvių šešėliai, pavyzdžiui, „The Balm“ ar „Pupa“. Geriausias paletes rasite šiame akių šešėlių reitinge.

Naujųjų metų atėjimą atšvęskite nepriekaištingu akių makiažu 😉 Nieko nepasirinkote sau? Norėdami gauti daugiau idėjų, skaitykite mūsų vadovą Kaip atsigriebti už vakarėlį?