Madingiausios vyrų šukuosenos

Laikai, kai džentelmenai nešiojo trumpus, kirptus plaukus, jau seniai praėjo. Mados podiumuose dėmesį traukia ne tik moteriškos puošnios bandelės, pritvirtintos plunksnos ir šokiruojantys prisegimai, bet ir vyrų veido bruožus pabrėžiančios šukuosenos. Kas liko iš 90-ųjų madingo išsiskyrimo ir šukuosenų, įkvėptų Nicko Carterio iš „Backstreet Boys“? Pateikiame jums madingiausių vyriškų šukuosenų apžvalgą.

Mes juos stebime visur – jie pasirodo ant įžymybių, aktorių ir garsių futbolininkų galvų. Galime juos pamatyti ant mados tinklaraštininkų galvų ar vis dažniau sutikti gatvėje. Vyriškos šukuosenos. Šiandien jie neapsiriboja viena šukuosena. O kokie madingiausi?

Išnyks, tai reiškia, daryk tai ant ežiuko

Nepaisant daugelio metų, šukuosena nepraranda savo populiarumo. Populiarusis „ežiukas“ buvo šiek tiek atnaujintas. Nudriskę plaukai, nuspalvinti viršuje, kontrastuoja su šonais ir nugara, kurie smarkiai nuskusti. Šukuosena sutvarkoma greitai – pakanka tik šiek tiek gelio ar gumos. Svarbu nepersistengti su stiliumi. Pasiūlymas puikiai tinka trumpų plaukų gerbėjams. Jas visada galima pasodinti.

„Pompadour“, tai yra „tu šluok“

Gamta apdovanojo jus storais ir stipriais plaukais? Panaudok tai! Stilistai siūlo „Pompadour“. Tai skamba kiek keistai, o pati šukuosena pavadinta Liudviko XV meilužės Madame de Pompadour vardu. Iš pradžių šukuosena buvo priskirta moterims, tačiau šiandien ji puikiai tinka vyrų stilizacijai. Pakeltas ir iššukuotas galinis plaukų sluoksnis kontrastuoja su išlygintomis ar sandariai apkarpytomis šonomis. Į viršų pakelti plaukai labai plonėja, todėl trumpesnės sruogos natūraliai pakelia ilgesnes.

Elegantiška ir skoninga skaidrių dalis

Skaidrių dalis sako vieną dalyką: aš esu elegantiška ir tuo ir išsiskiriu. Vyriška išsiskyrusi šukuosena išgyvena renesansą, nors iš tikrųjų niekada nebuvo palikusi pjedestalo. Jis išsiskiria elegancija – plaukų viršus klojamas į vieną pusę, o šonai šukuojami atgal. Plaukai turi dalį. Barzdos šukuosena atrodo dar geriau, todėl padarykime tai!

Undercut, tai yra su subtilumu

Negalima paneigti, kad palaipsniui pereiname nuo trumpesnių plaukų prie ilgesnių. Vyrų laukia tikras iššūkis auginant plaukus – nepaklusnias sruogas sunku sušukuoti, nes jų ilgis neleidžia formuotis, tačiau jūsų kantrybė pasiteisins. Pristatome vieną madingiausių vyriškų šukuosenų – apsiūtą. Šukuosenos tėvu galime laikyti Davidą Bowie. 8-ojo dešimtmečio tendencija taip įsitvirtino šiuolaikinėje madoje, kad nebesiejama su maišto kultūra. Kaip padaryti pjaustymą? Geriausia auginti pakraštį ir šepetėliu į viršų, paliekant trumpus šonus ir nugarą. Tobulą šukuoseną sunku suformuoti – be gausybės putų ir plaukų lako „šukos“ nukris.

Viršutinė dagtis, t. Y. Ekscentriška

„Lumbersex“ medkirtys negali išsiversti be barzdos ir originalaus kirpimo. Viršutinė dagtis yra surištos „šukos“, kurioms suteikti keli pavadinimai – ji veikia kaip samurajus arba vikingų šukuosena. „Vikingų“ serijos gerbėjai juo tikrai susidomėjo. Bjornas Żelaznoboki – vienas iš serialo herojų šiame leidime atrodo puikiai. Ar šukuosena tinka tik šiuolaikiniams vikingams? Žinoma ne! Kartu su barzda ir languotais marškiniais sukuriamas patrauklus komplektas, tačiau elegantiško kostiumo vyras su surištomis „šukomis“ pakaušyje atrodo toks pat stilingas.

Bandelė ar bandelė

„Man bun“ yra paskutinė vyriškų šukuosenų versija. Bandelių patinas yra labai drąsus ir originalus, todėl tik keli džentelmenai nusprendžia dėl tokios šukuosenos. Jūs taip pat turite būti kantrūs, kad plaukai išaugtų iki tinkamo ilgio, kad galėtumėte juos susirišti, bet tikrai verta!