Makiažas biurui, ar kaip jūs

Jis įeina į kabinetą, blizgantis stalviršis kviečia bendradarbiauti, nusegamos sąvaržėlių eilės ir dienoraštis atsidaro pats. Ji įsisavino nelengvą vakar reikalų tvarkymo meną, turi savo būdą įsigyti neveikiantį spausdintuvą. Tai puikus asistentas – asmuo, be kurio kompanijoje būtų amžinas chaosas. Ji yra profesionalė darbe ir tai liudija ir jos išvaizda. Ji žino, kaip puoštis darbui ir kaip sukomponuoti šiai progai tinkamą spintą. Sužinokite pagrindinius principus, kuriais ji vadovaujasi ruošdama biuro stilių.

Kokį makiažą daryti biure?Darbo apranga – rinkitės klasikinę eleganciją

Klasikinė elegancija niekada neišeina iš mados. Pasirinkite ją, jei jūsų įmonė turi konkretų aprangos kodą (ypač kai dirbate biure ar bendraujate su rangovais). Darbinė apranga yra išreikšti pagarbą klientui, bet taip pat sukurti teigiamą, profesionalų įmonės įvaizdį. Taigi venkite labai raštuotų drabužių, suknelių ir palaidinių su apnuogintais pečiais ir gilių iškirpčių. Pakeiskite juos oficialesne apranga, susidedančia iš striukės, kelnių ar sijono, uždengiančio kelius. Venkite ryškių ir ryškių spalvų, kai baigsite savo biuro aprangą. Pasirinkite tokius kaip juoda, tamsiai mėlyna, grafitas, balta, smėlio spalvos ir tt Nepamirškite, kad paprasti ir elegantiški deriniai visada bus tinkami.

Makiažas biurui

Makiažas taip pat yra būtina įvaizdžio dalis. Laikykitės principo „kuo mažiau, tuo geriau“ – tokia yra darbui tinkamo makiažo paslaptis. Verslo makiažu negalima persistengti – jis turėtų būti santūrus, prislopintas ir tinkamas jūsų grožiui.

Verslo makiažas – į ką turėtumėte atkreipti dėmesį?

Oda turi būti švytinti ir lygi. Pašalinkite paraudimą, dėmes ar sutrūkusius kapiliarus naudodami tinkamą korektorių. Pagrindo atspalvis turėtų būti panašus į jūsų odos atspalvį. Galite pritaikyti lengvesnę mėgstamo pagrindo versiją. Tokį pasirinkimą, be kitų, siūlo „Estee Lauder“ prekės ženklas. Jo ikoninis „Double Wear“ pagrindas taip pat yra lengvas.

Įsitikinkite, kad ir jūsų makiažas yra patvarus – manoma, kad jis išlieka daugiau nei 8 valandas. Tai yra vieta, kur akių šešėlių pagrindas yra naudingas, nes jis papildomai išvengs kosmetikos priemonių kaupimosi vokų raukšlėje ir pagerins jos spalvą.

Akys turėtų būti labiau akcentuojamos nei kiti veido elementai, nes joms skiriamas visas dėmesys. Tačiau venkite naudoti aštrias ir išraiškingas linijas – geriau pakeisti akių kontūrą pieštuku ir švelniai patrinti.

Pasirinkite švelnių atspalvių atspalvius – puikiai tinka smėlio, rudos, pilkos ar grafito spalvos. Čia puikiai tiks neutralių, matinių spalvų šešėlių paletės – pavyzdžiui, siūlomos „The Balm“ ar „Estee Lauder“ prekių ženklų. Atsisakykite pernelyg ryškių spalvų ir blizgančių šešėlių, kurie tinka vakarėliui. Dažydami blakstienas, nepamirškite jas gražiai atskirti ir susirangyti, o ne sulipdyti.

Lūpos turi būti minkštos ir natūralios. Mes žinome, kad raudona spalva yra seksuali ? Tačiau verslo susitikimams labiau tiks rausvos arba smėlio spalvos atspalvių lūpų dažai. Juk pasirinkimas didžiulis ?

Dabar kosmetika, be kurios dažniausiai negalime apsieiti – skaistalai. Pasirinkite savo veido spalvai tinkamą, nepersistenkite su jo pertekliumi ir visų pirma venkite tų, kurių dalelės yra pernelyg blizgančios.

Taip pat nepamirškite apie nagų priežiūrą – juk daugelis žmonių atkreipia dėmesį į mūsų rankas! Nepamirškite, kad nagai neturėtų būti per ilgi ir … įkandami :). Kokios spalvos? Čia taip pat pasirinkite prislopintus. Puikiai tiks klasikinis prancūziškas manikiūras. O gal hibridai neutralių atspalvių? Patikrinkite, kiek saugių, tačiau originalių spalvų siūlo „NeoNail“ ir „Semilac“.


PRISIMINTI!

Profesinį įvaizdį darbe įtakoja daugybė veiksnių. Taigi atkreipkite dėmesį į savo darbe galiojančias taisykles. Tačiau nepriekaištingas, neutralus makiažas ir klasikinė, elegantiška apranga visada bus geras pasirinkimas.


Kokie kvepalai biurui? Mūsų pasiūlymai dėl kvapų, tinkančių darbui

Biure veiks lengvi kvepalai. Stiprūs ir stiprūs kvapai gali būti per daug užgniaužiami bendradarbiams. Todėl rytietiškus ir saldžius kvepalus geriau palikti kitai progai. Tinkamų kvapų natų pasirinkimas yra vienas dalykas, kvepalų invaziškumas – kitas. Geriau, kai aromatas vystosi arti odos, o ne sukuria aurą, kuri juntama visoje biure. Todėl tualetiniai vandenys (EDT), kuriuose yra mažesnė aliejų koncentracija, todėl yra subtilesni, gali pasirodyti geresni. Jei vertinate gaivius kvapus, atkreipkite dėmesį į populiarųjį „L’eau par Kenzo“ vandenį. Tačiau mūsų gėlių-vaisių pasiūlymas yra „Versace“ aromatas – „Bright Crystal“ tualetinis vanduo. Tačiau jei jums labiau patinka parfumuotas vanduo, įdomus atitikmuo yra „Allure“ (citrusiniai vaisiai, gėlės ir santalas) arba Donnos Karan „New York For Women“. Kita vertus, moteriškas ir gaivus kvapas su gėlių natomis buvo uždarytas žaviame „Chloe Eau de Parfum“ butelyje. Ar jums patinka languoti raštai? Gal garsusis „Burberry“ prekės ženklas ir jo „The Beat“? ?

tago01

Pasijuskite užtikrintai darbe!

Dabar žinote pagrindines taisykles ir žinote, kad kruopščiai atliktas verslo makiažas ir deranti apranga bus geriausia jūsų vitrina darbe. Jūs jausitės pasitikintys savimi ir nepriekaištinga išvaizda pranešite apie savo profesionalumą aplinkai. Dirbti!