Mechaninė klaviatūra iki 200

Klaviatūrų rinka yra labai turtinga, mechaninės klaviatūros yra vienos paklausiausių pastaruoju metu. Jie gali skirtis vienas nuo kito ne tik kaina, bet ir jungiklių kokybe, raktų medžiaga, ilgaamžiškumu, funkcionalumu, apšvietimu ir papildomais patogumais. Mūsų reitinge, be kita ko, apribojame mechaninės klaviatūros pasirinkimą iki 200 -, pateikiame įdomiausius ir geriausius specialios paskirties bei universalaus naudojimo modelius. Pažiūrėkite, kaip lengva pasirinkti gerą vidutinės klasės mechaninę klaviatūrą.

Mechaninė klaviatūra

Kas yra mechaninė klaviatūra?

Mechaninė klaviatūra yra klavišų rinkinys, išdėstytas QWERTY standartas. Mechaninėje klaviatūroje yra jungikliai, kurie kiekvieną kartą paspaudus girdimai spustelėja. Mikrojungikliai yra po kiekvienu raktu atskirai. Jungikliai pasižymi labai dideliu tikslumu ir ilgaamžiškumu. Jungiklių išdėstymas yra toks pat kaip ir standartinėje klaviatūroje. Vieno jungiklio gyvenimas skaičiuojamas milijonais paspaudimų, o geriausios kokybės jungikliai atlaiko iki 70 milijonų paspaudimų. Jungikliai paveikti kainą, kurią reikia mokėti už klaviatūrą.

Mechaninės klaviatūros sąrašas iki 2021 m. Balandžio 200 –

Taip pat patikrinkite grafikos planšetinių kompiuterių sąrašas

Kokia mechaninė klaviatūra – su „Numpad“ ar be jos?

Mūsų rinkoje esančias klaviatūras galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes, iš kurių pirmosios yra viso dydžio klaviatūra su skaitine dalimi yra antroji mechaninių klaviatūrų grupė be Numpado. Viso dydžio mechaninė klaviatūra ypač naudinga žaidimams ir biure, kur dažnai naudojami skaičiai ir sistemos skaičiuoklė.

Mechaninė klaviatūra be skaitinės dalies

Mechaninė klaviatūra be skaitinės dalies paprastai yra šiek tiek pigesnė ir, kuri gali būti nepaprastai svarbi, mažesnė nei standartinė. Kompaktiški klaviatūros matmenys ir santykinai mažesnė kaina gali būti privalumas tiems, kurie vertina mobilumą ir yra įpratę prie savo mėgstamos klaviatūros. Nepaisant standartinio klavišų išdėstymo, reitingavimo klaviatūros gali skirtis tarpo ilgio, „Shift“, „CTRL“, „Enter“ klavišų dydžio ir specialiųjų simbolių vietos. Nenuostabu, kad taip lengva priprasti prie vieno modelio, todėl pravartu, kad tokia klaviatūra veiktų kuo ilgiau. Mechaninę klaviatūrą iki 200 – su aukštos kokybės jungikliais lengviau rasti, kai nėra skaitinės dalies.

RGB mechaninė klaviatūra – LED apšvietimas

Mechaninis klaviatūros apšvietimas

Mechaninė klaviatūra su apšvietimu yra ne tik patraukli išvaizda, bet ir praktiškas sprendimas, kai žaidimas žaidžiamas vakare arba kai kambaryje nėra pakankamai šviesos, kad raktus būtų lengva pamatyti. Be to, kai mes nenorime apšviesti kambario, tada reikės rašyti laišką LED apšvietimas klaviatūroje mechaninis tampa naudingas. Žinoma, žmonės, kurie rašo rašydami palietus, paprastai neturi atkreipti dėmesio į tai, ar klaviatūroje yra apšvietimas, tačiau norint jį pažinti, reikia daugybės treniruočių. Apšviesta mechaninė klaviatūra skirtas žmonėms, kurie kartkartėmis turi pažvelgti į raktų žymėjimą, taip pat žmonės, turintys regėjimo problemų, gali įvertinti klaviatūros apšvietimą. Šiuo atveju jie yra naudingi didelio kontrasto klaviatūros, Baltoji mechaninė klaviatūra su ryškia apšvietimu yra netinkamas pasirinkimas, regos sutrikimų atveju tikrai geriau turėti ryškų apšvietimą esant tamsiems klavišams.

2021 m. Balandžio mėn. Apšviesta mechaninė klaviatūra

Belaidė mechaninė klaviatūra

Kabelių laisvę gali suteikti belaidė klaviatūra, ji leidžia belaidžiu būdu prisijungti prie kitų įrenginių, tokių kaip kompiuteris, nešiojamas kompiuteris, televizorius, planšetinis kompiuteris ir kt. Renkantis belaidę mechaninę klaviatūrą, verta apsvarstyti baterijos veikimo laikas ar įkraunama baterija ir ar mechaninė klaviatūra gali veikti be kliūtys tradiciškai sujungiamos kabeliu per USB. Kabelių atlaisvinimas, ypač vedantis prie televizoriaus, gali būti pavojingas, sugadinti įrangą ar pakenkti jūsų vaikui. Priešingai nei atrodo, norint naudoti belaidę klaviatūrą, nereikia nuolat krauti mechaninės klaviatūros ilgais laidais. Galite pasinaudoti „powerbanks“ galimybėmis ir taip pamiršti dažną įkrovimą net intensyviai naudojant. Belaidžio klaviatūros ryšys ypač gerai veikia su „Bluetooth“ technologija. Dėl šios priežasties, vertinant mechaninę klaviatūrą iš reitingo, verta atkreipti dėmesį veikimo diapazonas be trukdžių mechaninė klaviatūra. Populiarūs mechaninių klaviatūrų modeliai leidžia be trukdžių bendrauti 10 metrų atstumu.

Geriausia žaidimų mechaninė klaviatūra – į ką turėtumėte atkreipti dėmesį?

Mechaninė klaviatūra daugeliu atvejų turi plastikinį korpusą ir plastikinius klavišų dangtelius. Svarbu, kad klaviatūra būtų viduje metalinė konstrukcija, tai užtikrina teisingą klaviatūros svorį apsaugo nuo lenkimo konstrukcija paspaudus klavišus. Pigi mechaninė klaviatūra žaidėjams, kurios struktūra yra lanksti esant spaudimui, tikrai yra kančia, kuri gali peržengti žaidimo žaidimo rezultatus.

Neperšlampama mechaninė klaviatūra

Sunki klaviatūra tvirtai laikosi ant jūsų staloJei jis papildomai komplektuojamas su neslidžiomis kojomis, tai leidžia jausti visišką stabilumą naudojant raktus. Ilgi žaidimai reiškia, kad aplink klaviatūrą dažnai valgote užkandžius ar geriate įvairių rūšių gėrimus. Štai kodėl turėtų būti mechaninė žaidimų klaviatūra atsparus purslamsleidžiant išvalyti įstrigusius mygtukus ar pašalinti trupinius. Naudinga mechaninių klaviatūrų savybė yra anti-ghostingužblokuodamas vaiduoklių mygtukus. Ši problema kyla dėl membraninių klaviatūrų konstrukcijos apribojimų, kai paspaudus klavišus W, D ir Space, rodomas papildomas ženklas N. Mechaninės klaviatūros garsėja išplėstiniu funkcionalumu, o tai svarbu žaidimų žaidimų atveju. Mechaninės klaviatūros turi didelį pranašumą prieš membranines, populiariausi mechaniniai modeliai turi svarą Rakto perkėlimas – ši funkcija yra atsakinga už tuo pačiu metu paspaustų mygtukų grupės registravimą. Šią parinktį galite rasti specifikacijoje, apibrėžtoje kaip santrumpa: KRO, pvz., 6KRO arba NKRO, t. Y. Neribotas teisingai perskaitytų klaviatūros signalų skaičius. Labai naudinga galimybė yra galimybė užrakinti „Windows“ klavišus klaviatūroje tai neleidžia netyčia išeiti iš žaidimo žaidimo metu. Žaidimų mechaninėje klaviatūroje iš reitingo taip pat galite dažnai susitikti paryškinti WSAD klavišai, o kartais ir skaitinė dalis virš minėto klavišų derinio. Jie gali suteikti reikšmingą pranašumą žaidime makrokomandos klavišus mechaninėje klaviatūroje tai yra programuojami klavišai, leidžiantys priskirti paspaustų klavišų seką. Klavišų programavimas makrokomandas galima atlikti iš programinės įrangos lygio arba įrašant seką ir priskyrus ją konkrečiam makrokomandos klavišui.

Maža mechaninė klaviatūra – mini

Panašūs WSAD iš „Mechanical Keyboard“

Kompaktiška mechaninė klaviatūra daugeliu atvejų yra specialios paskirties klaviatūra. Belaidis mini yra labai populiarus mechaninės televizijos klaviatūros. Jiems būdingas ribotas klavišų skaičius, palyginti su kompiuterio klaviatūra. Mini mechaninė klaviatūra su reitingu gali neturėti mygtukų F1-F12, skaičių klavišų ir rodyklių su HOME klavišais. Maža klaviatūra turi ribotą raktų rinkinį televizoriaus ekrane lengviau įvesti tekstą su specialiais simboliais, todėl papildomų klavišų nereikia. TKL maža klaviatūra (be rakto) yra mechaninės klaviatūros versija su sutrumpinta puse – be skaitmenų klavišų, HOME mygtukų ir F1-F12 sekcijos. Tokia klaviatūra gali būti iki 50 – pigesnė nei tradicinis klavišų išdėstymas, joje yra 87 klavišai ir ji puikiai veikia ant stalo, kur nėra per daug laisvos vietos.

Tyli mechaninė klaviatūra – žemo profilio

Priskiriamos žemo profilio mechaninės klaviatūros žemo profilio jungikliaikurie pasižymi mažu žingsniu, palyginti su tradicine mechanine klaviatūra. Žemo profilio mechaninių raktų technologija yra palyginti nauja, todėl žemo profilio klaviatūros yra brangesnės, o jų kaina dažnai viršija 500 -.

Netriukšminga mechaninė klaviatūra

Tyliausia mechaninė klaviatūra iš reitingo jis gali atitikti membraninę klaviatūrą, tik kalbant apie jungiklių garsumą. Kalbant apie savybes, membraninė klaviatūra yra gerokai atsilikusi, kitaip yra su kaina, čia membraninės klaviatūros vis dar yra daug pigesnės.

Geriausia mechaninė klaviatūra

Gera mechaninė klaviatūra reiškia geros kokybės jungiklius, tvirtą konstrukciją ir, svarbiausia, išplėstą funkcionalumą. Geriausi reitingo mechaninių klaviatūrų modeliai turi pagrindinį klavišų rinkinį daugialypės terpės mygtukai, USB HUB ir ausinių lizdas. Tai leidžia gerai tvarkytis ant stalo, norint pasiekti USB atmintinę ar nešiojamąjį diską, nereikia pasiekti centrinio įrenginio. Mechaninė klaviatūra su USB jis taip pat gali būti naudojamas kaip vieta, kur galima prijungti pelę arba išmaniojo telefono ar kitų įrenginių įkrovimo šaltinį. Renkantis mechaninę klaviatūrą, verta atkreipti dėmesį į klavišų kokybę, ypač ženklų atspaudus ir medžiagos, iš kurios gaminami klavišai, kokybę.

Mechaninė žaidimų klaviatūra

Kaip atpažinti raktų kokybę?

Rinkoje yra keturių rūšių medžiagos, skirtos gaminti klavišus mechaninėse klaviatūrose:

ABS – maža trintis, vidutinės kokybės atsparumas dilimui.

PBT – Didelė trintis ir didelis atsparumas dilimui.

POM – Maža trintis ir didelis atsparumas …