Mechaninių klaviatūrų reitingavimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Rekomenduojamos mechaninės klaviatūros pirmiausia turėtų būti patikimos. Jų dėka grojimas tampa daug lengvesne ir malonesne užduotimi. Todėl svarbu išsirinkti geriausią produktą, kuris būtų gerai įvertintas. Mechaninių klaviatūrų sąrašas suteiks jums visą reikalingą informaciją, kurios pagrindu sužinosite, kuri mechaninė klaviatūra dažniausiai perkama, ir išsirinksite sau tinkamiausią produktą. Būtinai patikrinkite mūsų gerą reitingą.

Mechaninių klaviatūrų sąrašas – geriausių mechaninių klaviatūrų TOP 10

Geriausių mechaninių klaviatūrų aprašymas

1. „Hykker Mechanical X Range Led Black“

  „Hykker Mechanical X Range Led Black“

99 –

HYKKER MECHANICAL X RANGE LED BLACK yra geriausia mechaninė klaviatūra einamaisiais metais. Jo privalumai visų pirma yra tai, kad jis turi jungiklius, kurių greitas reagavimo laikas ir patvarumas siekia iki 30 milijonų paspaudimų. Tai įrodo aukščiausią jo kokybę. Be to, tai gera klaviatūra mechaninis įrengtas reguliuojamas RGB apšvietimas, turintis net 10 šviesos efektų. Be to, „Hykker X Range“ LED klaviatūra išsiskiria aukštos kokybės apdaila. Raktai pagaminti iš kieto ir atsparaus įbrėžimams ABS plastiko. Čia taip pat verta paminėti, kad ši pigi mechaninė klaviatūra turi net 88 mygtukus. Kita vertus, ryšį su kompiuteriu užtikrina geriausias pintas laidas. Visa tai tam, kad galėtumėte patogiai naudotis klaviatūra. Jei norite sužinoti, kokių nuomonių turi patikimas „Hykker X Range LED“ produktas, patikrinkite 2021/2021 m. Mechaninių klaviatūrų reitingą. Pamatysite, kad tai vienas geriausių turimų modelių.

2. „Activejet“ juoda mechaninė klaviatūra

  „Activejet“ juoda mechaninė klaviatūra

113 –

Geriausia mechaninė klaviatūra 2021/2021 m. yra „ACTIVEJET“ MECHANINĖ KLAVIATŪRA JUODA K-6002. Tai turi daug privalumų. Jis rekomenduojamas ypač žaidėjams dėl puikių parametrų ir savybių. Taip pigi mechaninė klaviatūra turi 104 raktus, sulankstomas kojas, USB sąsają. Taip pat verta paminėti, kad jame įrengtas šių spalvų apšvietimas: raudona, mėlyna ir žalia. Geros mechaninės klaviatūros vis dažniau pasižymi tokio tipo priedais. Be to, „Activejet K-6002“ turi 1,5 metro laidą. Jei norite sužinoti daugiau apie šią geriausią klaviatūrą, turite patikrinti šių metų mechaninės klaviatūros reitingą. Čia rasite daug informacijos ir nuomonių apie šį produktą. Tai tikrai padės lengviau nuspręsti, kurią mechaninę klaviatūrą pirkti. Pasitikėkite šiuo produktu ir mėgaukitės patogiu naudojimu kiekvieną dieną! Pasirinkite geriausią „Activejet K-6002“ mechaninės klaviatūros modelį.

3. „Natec Fury Tornado Jixian Blue“ (NFU1394)

  Natec Fury Tornado Jixian Blue (NFU1394)

129 –

NATEC FURY TORNADO JIXIAN BLUE (NFU1394) yra geriausia mechaninė klaviatūra. Tai liudija tos pačios teigiamos nuomonės, kurios yra įtrauktos į 2021 m. Reitingą. Be kita ko, rekomenduojama labai greitai reaguoti ir naudoti daug naudingų funkcijų. Pagrindiniai jo privalumai: efektyvus RGB apšvietimas, „N“ klavišo apvertimas ir puiki apdaila su anglies pluošto danga. Be to, jo mechaniniams mygtukams būdingas nepaprastas patvarumas, ilgas tarnavimo laikas ir aiškus spragtelėjimas. Geriausios mechaninės klaviatūros turėtų būti atsparios pažeidimams. Štai kokia yra „Natec Fury Tornado Jixian Blue“ klaviatūra. Jame taip pat yra 12 funkcinių klavišų. Įdomu tai, kad turite galimybę užblokuoti „Windows“ klavišą, kuris netyčia paspaudus patenka į pagrindinį „Windows“ meniu netinkamu momentu. Nedvejok! Jei norite geriausios klaviatūros rinkoje, turėtumėte pasirinkti „NATEC FURY TORNADO JIXIAN“. Būtinai patikrinkite šį pigų ir gerą produktą.

4. „Aurora K-4 Gaming Grey“ (IKGMK4)

  „Aurora K-4 Gaming Grey“ (IKGMK4)

– 195 –

AURORA K-4 GAMING GREY (IKGMK4) klaviatūra yra labai geras ir pigus produktas. Geriausia, pilno dydžio „iBOX“ žaidimų klaviatūra su RGB apšvietimu. Be to, jis naudoja raudonus jungiklius, kuriems būdingas ilgas tarnavimo laikas – iki 50 milijonų presų. Tai pigi mechaninė klaviatūra su viršutiniu korpusu, pagaminta iš aliuminio. Be to, jis turi magnetiniu būdu pritvirtintą riešo atramą, kurios dėka rankų nuovargis nuolat mažėja. Čia taip pat verta pridurti, kad jo klavišas Fn leidžia naudoti funkcinius mygtukus, skirtus daugialypės terpės užduotims atlikti, pavyzdžiui, valdyti grotuvą ar paleisti žiniatinklio naršyklę. Reitinge galite rasti visas pigias mechanines klaviatūras. Kaip ir nagrinėjamas produktas. Jo buvimas perkamiausių mechaninių klaviatūrų sąraše įrodo, kad tai tikrai geras produktas. Pasirinkite patikrintą ir rekomenduojamą produktą AURORA K-4 GAMING GREY (IKGMK4).

5. Marvo KG901 JAV

  Marvo KG901 JAV

99 –

Mechaninių klaviatūrų reitingavimas yra naudingos informacijos šaltinis. Jo dėka sužinosite, kurią klaviatūrą pasirinkti. Vienas iš jų yra „MARVO KG901 US“. Jis rekomenduojamas ypač profesionaliems žaidėjams, tačiau puikiai tiks ir mėgėjams. Pagrindiniai šio geriausio produkto privalumai yra maksimalus tikslumas, jautrumas ir ilgaamžiškumas. Papildomas šios pigios ir geros klaviatūros privalumas yra NKRO technologija, leidžianti paspausti visus klavišus, neužrakinus klaviatūros. Čia taip pat verta paminėti nuostabią „Rainbow“ apšvietimo sistemą, kurią galima visiškai pritaikyti ir kiekvienam mygtukui naudojami atskiri šviesos diodai. Galite pasirinkti jums labiausiai tinkančią apšvietimo schemą. Be to, ši gera mechaninė klaviatūra turi juodą, elegantišką ir berėmį matinės dangos korpusą. Tačiau klavišai buvo pakelti, kad būtų kuo lengviau išvalyti klaviatūrą. Pasirinkite šį patikimą ir gerą produktą.

6. „Genesis Thor 300 Outemu Blue Black“ (NKG0947)

  „Genesis Thor 300 Outemu Blue Black“ (NKG0947)

– 301 –

2021–2021 m. Mechaninės klaviatūros sąrašas yra geriausias daug naudingos informacijos šaltinis. Jo dėka galite sužinoti, kokią nuomonę turi atskiri produktai. Viena populiariausių klaviatūrų yra „GENESIS THOR 300 OUTEMU BLUE CZARNA“ (NKG0947). Ši pigi mechaninė klaviatūra turi raudonus arba mėlynus jungiklius, pilną „N-Key“ apvirtimą, tvirtą dizainą, funkcinį apšvietimą ir minimalistinį dizainą. Papildomi privalumai yra neslystančios guminės kojos ir specialus kabelių organizatorius. Jei įdomu, kuri mechaninė klaviatūra yra geriausia einamaisiais metais, tikrai turėtumėte pasitikėti „Genesis Thor 300“. Daugiau informacijos apie tai galite rasti reitinge. Dėl to taip pat galite pamatyti, kad jį rekomenduoja daugelis vartotojų. Atminkite, kad geriausios mechaninės klaviatūros turi aukščiausius įvertinimus ir turi daug teigiamų atsiliepimų. Pasirinkite patikimą „Genesis Thor 300“ klaviatūrą.

7. „Cooler Master Ck350“ klaviatūra

  „Cooler Master“ klaviatūra „Ck350“

292 –

„COOLER MASTER KEYBOARD CK350“ yra geriausia mechaninė klaviatūra, prieinama rinkoje 2021–2021 m. Jei įdomu, kokią mechaninę klaviatūrą pirkti, tuomet tikrai turėtumėte pasidomėti mechaninių klaviatūrų reitingu. „Cooler Master CK350“ ten išsiskiria daugybe teigiamų komentarų. Jis visų pirma pasižymi patvariais ir tiksliais mechaniniais jungikliais ir „On-The-Fly“ valdymu, leidžiančiu pakeisti apšvietimo konfigūraciją. Savo nuožiūra galite rinktis iš 13 apšvietimo režimų. Čia taip pat reikėtų paminėti minimalistinį „Cooler Master CK350“ dizainą. Jame įrengtas šlifuoto aliuminio korpusas, kuris užtikrina aukštą estetiką. Taip pigi mechaninė klaviatūra garantuoja ilgą mygtukų tarnavimo laiką – iki 50 milijonų paspaudimų. Spręsdami, kuri klaviatūra jums geriausia, vadovaukitės kitų vartotojų nuomone ir pasirinkite „Cooler Master“. Tai tikrai padės jums tinkamai pasirinkti.

8. „Tesoro Excalibur“ spektras (TS-G7SFL BLUE)

  „Tesoro Excalibur“ spektras (TS-G7SFL BLUE)

406 –

Susipažinkite su „TESORO EXCALIBUR SPECTRUM“ (TS-G7SFL BLUE) – geriausia mechanine klaviatūra. Jis pasižymi minimalistiniu dizainu, visiškai konfigūruojamu šviesos diodų apšvietimu, programuojamais mygtukais, pilna „N-Key Rollover“ funkcija, taip pat puikiu mechaninių klavišų tarnavimo laiku – iki 60 milijonų paspaudimų. Čia verta pridurti, kad jungikliai gaminami naudojant moderniausius paauksuotus kontaktus, kurie garantuoja aukščiausią greitį ir patikimumą. Taip gera mechaninė klaviatūra turi 7 apšvietimo režimus ir 4 ryškumo lygius. Be to, jame yra įmontuoti daugialypės terpės klavišai ir neslystančios pagalvėlės. Pasirinkę šią pigią klaviatūrą galite būti tikri, kad renkatės viršutinės lentynos produktą. Jūs būtinai turite jį nusipirkti. Jo buvimas reitinge įrodo, kad tai geriausia šiais metais rinkoje esanti mechaninė klaviatūra. Pasirinkite „Tesoro Excalibur Spectrum“ ir mėgaukitės nepamirštamų įspūdžių kupinu žaidimu.

9. HAVIT KB482L

  HAVIT KB482L

129 –

2021/2021 m. Mechaninių klaviatūrų reitinge yra visos rekomenduojamos mechaninės klaviatūros. Vienas iš jų yra „Havit Gamenote KB482L“, kuris vis labiau populiarėja tarp žaidėjų. Tai puikiai veikia daugelį valandų žaidimų. Ši nebrangi mechaninė klaviatūra pasižymi spalvų apšvietimu, „anti-ghosting“ ir ypač reaguojančiais jungikliais. Čia taip pat verta paminėti, kad apšvietimo ryškumą galima reguliuoti pagal jūsų …