Mėgstamiausi Tago kvepalai

2018-03-27 | Straipsniai, apžvalgos

Kiekvieną dieną jis naršo tarp šimtų geriausių moteriškų ir vyriškų kvepalų aromatų. Vis dėlto viliojantys „Tagomago“ redaktoriai turi savo favoritus, kurie patirs kiekvieną naujovę ir šoninį skydą. Neva. Sužinokite, kurie kvepalai jiems labiausiai patinka užuosti: Patrycja, Iga ir Sylwia, taip pat Piotr ir Maciej, „Tagomago“ redaktoriai!

mėgstamiausi kvepalai

Geriausi moteriški kvepalai pagal moterišką „Tagomago“ dalį

Patrycjos mėgstami kvepalai

Privačiai, gėlių, Vienos ir aukštakulnių mėgėjas. Visada elegantiškas, gražus ir pasitikintis savimi. Čia yra jos mėgstamiausi kvepalai!

„Tresor La Nuit Lancome“

Pats butelis daug žadėjo. Ir kai tik užuodžiau juos, žinojau, kad jie visiškai mano tipo. Aš juos naudoju nuo tada, kai jie pasirodė – 2 metus! Ir nemanau, kad jiems atsibosiu.

Kuo kvepia „Tresor La Nuit“? Jie saldūs ir vaisūs – jose galima užuosti daug karamelės ir vanilinio šokolado su avietėmis. Iš pradžių jie yra gana švieži, tada jie užburia gėlėmis, pagamintomis iš rožių ir orchidėjų. Pačiulis visą dieną palieka kvapą ant riešo. Tikrai puikūs kvepalai datulėms ir banketams – jie tinka šiek tiek juodų ir raudonų lūpų dažų kaip pirštinė!

„Coco Mademoiselle Chanel“

Tai man absoliuti klasika ir bene gražiausi moteriški kvepalai pasaulyje. Aš visada grįžtu pas juos – jie mane tikrai nudžiugina. Manau, kad visi žino, kuo jie kvepia, tačiau reikėtų dėvėti „Coco Mademoiselle“! O mano odoje jie kvepia kitaip nei kitos moterys.

„Chanelki“ yra universalūs kvepalai – jie tiks vasarą ir žiemą. Pirmoji saldžių citrusų užuomina švelniai sušildo jausmingas gėles. Pačiulis, vanilė ir baltasis muskusas sukuria tobulą rinkinį. Jei dar neišbandėte „Coco Mademoiselle“, būtinai patikrinkite, apie ką kalba Patrycja! Ingredientas, dėl kurio ji tapo tokia priklausoma ir padarė ją „Coco Mademoiselle“ yra tokia ypatinga, yra „Ylang-Ylang“, kuris yra kvepalų afrodiziakas.

Kiekvienos mėgstamiausi kvepalai

Aktyviausia redakcijos mergina! Ji visada turi laiko gaminti sveikus patiekalus, bėgioti ir voliotis, ji yra pozityviai pašėlusi ir nemokamai šypsosi kolegoms.

Šviesiai mėlyna „Dolce & Gabbana“

Aš juos naudoju apie 15 metų !!! Puikiai tinka, kai tampa šilčiau, nes jie yra švieži. Šiaip ar taip, aš atpažįstu tik tokius kvepalus. Tačiau „Šviesiai mėlyna“ turi kažką tokio, ko nebijau dėvėti oficialiuose susitikimuose – jie turi tam tikrą elegancijos dozę. Man absoliutus Nr. 1 tarp visų moteriškų kvepalų!

Kas gali patikti „Blue Blue“ aktyvioms merginoms energingas citrusinių vaisių, obuolių ir kedro aromatas. Labai atkakli, paskutinės natos taip pat saldžios ir jausmingos. Būtinai patikrinkite juos!

Žalioji arbata Elizabeth Arden

Kitas mano mėgstamiausias taip pat yra gana šviežias. Nekenčiu saldžių kvapų ir energijos ieškau buteliuose. Tai man suteikia žalioji arbata – maitinamasis postūmis ir teigiamas spyris į veiksmus.

Žymūs Elizabeth Arden kvepalai „Green Tea“ yra labai gerai subalansuoti – ne per švelnūs ir ne per stiprūs. Puikiai tinka naudoti kasdien, primenant žaliosios arbatos aromatą. Daugelis moterų pasitikėjo Elizabeth Arden, kodėl gi neprisijungus prie jų?

Mėgstamiausi Sylwia kvepalai

Labiausiai noriai į redakciją jis ateina dviračiu su krepšiu olandišku dviračiu, o galvą slepia po kepure (ir šiek tiek debesyse). Pageidautina, kad ji visus metus vilkėtų gėlėtą retro suknelę ir šoktų festivaliuose. Čia yra jos mylimi kvepalai.

Chloe Chloe

Manau, kad šis kvapas puikiai atspindi mano sielą, nes jei sielos turėtų spalvą, mano spalva būtų tokia šiek tiek dūminė, pastelinės rožinės spalvos.

Sylwia aprašymas puikiai užvaldė šių kvepalų sielą. „Chloe“ yra labai moteriškas aromatas – prancūziškų kvepalų mėgėjų grupė nuolat auga. Nenuostabu, juk prancūzų prekės ženklas yra moterų specialistas. Šioje kompozicijoje svarbiausia yra rožė, pačiulis ir vanilė. Pajuskite subtilų kvapo šydą, apgaubiantį jūsų odą, ir įsimylėkite Chloe!

https://www.youtube.com/watch?v=RBEpRIR-bx8

Noa Cacharel

Skelbimas su mano mėgstama daina „This Mortal Coil Song to the siren“ negalėjo būti sutapimas. Jau nuo pirmojo šių kvepalų kvapo žinojau, kad su jais bus ilgalaikiai santykiai. Bijūnas su baltu muskusu ir kava man padaro kompoziciją, kuriai negaliu atsispirti. Jie nuostabiai moteriški. Manau, kad jie man tinka ir todėl, kad buvo sukurti 1998 m. Jie iš tikrųjų yra senoviniai. ?

jei myli kvepalai su gėlių, medienos ir muskuso natomis, būtinai išbandykite Noa Cacharel!

Mėgstamiausi „Tagomago“ vyriški kvepalai

Mėgstamiausi Piotro kvepalai

Tipiškas maratono nugalėtojas ir alpinistas. Niekas nesutrukdys lipti ant dviračio. Redakcija jo pilna visur; tai užkrečia optimizmu ir tuo pačiu išsaugo kiekvieną techninę priespaudą.

Laimingas Clinique

Kvepalų iš tikrųjų ilgą laiką nenaudojau, išskyrus kai kuriuos dezodorantus, tačiau dirbant „Tagomago“, sunku išvengti kvapų. Ir kartą tai buvo laiminga. Jie labai laikosi manęs ir puikiai tinka mano charakteriui – ar jie tokie laimingi ??

Laimingas odekolonas yra nedidelė laimės dozė, užfiksuota butelyje – pajusite teigiamos energijos antplūdį. Sportiškas aromatas nėra be elegancijos. Tai tobula pasiūlymas vyrams vasarai.

„Equus Lalique“

Esu labai laiminga, kad susipažinau su šiais kvepalais. Jei nebūčiau jų gavusi iš sesers, niekada nebūčiau apie jas žinojusi. Aš paprastai purškiu savo „Clinique Happy“, bet „Equus“ labiau tinka darbui ar pasimatymams. Juose jaučiuosi vyriška ir tvarkinga, nors manau, kad jie taip pat paslaptingi. Jie turi pikantiškų ir sumedėjusių natų, kurias myliu!

Mėgstamiausi Maciej kvepalai

Geriausiai atrodantis vyras redakcijoje! Iš pradžių manėme, kad jis yra modelis, bet paaiškėjo, kad jis toks yra. Charizmatiškas ir galantiškas knygų ir filmų valgytojas, taip pat keliautojas. Mums buvo labai įdomu sužinoti, kurie vyrų kvapai pateko į jo „Top 2“!

Pour Homme Versace

Jie buvo su manimi taip ilgai, kad jų net nebejaučiu. Tai yra mano mėgstamiausi vasaros kvepalai, nes jie yra gaivūs ir gana subtilūs, tuo pačiu metu galiu juos laisvai aprengti biure ir susitikimui su klientu.

Nenuostabu, kad „Pour Homme Versace“ kvepalai buvo įtraukti į sąrašą. Kuo jie patinka vyrams? Viršuje yra ne tik citrusinių vaisių gaivumas – entuziastų randa ir unikalios šalavijų bei tonkos pupelių natos. Be to, „Versace“ kvepalai labai ilgai išlieka ant odos. Šis kvapas puikiai veikia tai tinka aktyviam ir sėkmingam vyrui. Patikrinkite juos, jei dažnai einate į verslo susitikimus!

Tai mano absoliuti klasika. Kai skubu, žinau, kad tai visada bus geriausias pasirinkimas – ypač kostiumui ir pasimatymui.

Maciej aprašymas puikiai atspindi šių kvepalų pobūdį. Tabakas, oda, cinamonas ir medienos natos – šioje kompozicijoje nieko daugiau nereikia. Juk „Burberry“ yra vyriško prašmatnumo kvintesencija. Mes rekomenduojame tai kiekvienam vyrui, kuris mėgsta gerai atrodyti!

Tikimės, kad jums patiks mūsų redakcijos patarimai, o gal vienas iš aromatų taip pat yra jūsų mėgstamiausias? Pasidalinkite savo numeriu su mumis komentare „Facebook“. O jei nuolat ieškote tobulo aromato, sužinokite, kurie kvepalai tinka jūsų asmenybei!