Meilės namai SPA! Mes išbandome

„Tagomago“ redakcijai buvo skirta speciali užduotis – išbandyti prabangią namų SPA kosmetiką ir pasidalinti įspūdžiais. Kuri SPA kosmetika pasirodė hitu? Peržiūrėkite mūsų subjektyvų SPA kosmetikos reitingą!

Atpalaiduojanti vonia namuose.  Mes išbandome SPA kosmetiką

SPA kosmetikos sąrašas – ką mes išbandome?

  • „Fizzing“ vonios bombos „Stenders“ („Bath Bubble Ball Rose“)
  • Atpalaiduojantis ir drėkinamas vonios kremas su bambuko ekstraktu ir „Coloniali“ (minkštinantis vonios ir dušo kremas bambukais)
  • Gaivus ir tonizuojantis druskos šveitiklis „Pupa“ („Home Spa“ druskos šveitimo gaivinamasis balansavimas)
  • „Payot“ atpalaiduojantis valomasis kūno aliejus („Le Corps“ atpalaiduojantis valomasis kūno aliejus)
  • „Delarom“ (drėkinamasis balansuojantis aromatas)
  • Kvapiosios žvakės „Balenciaga“ (moteris)
  • Kaukė su dumblių ekstraktu, sumažinanti porų matomumą „Biotherm“ („Wonder Mud Skin Best“)
  • Ultragarsinis veido šepetėlis „Beurer FC 65“

Pagrindinis SPA – „Tagomago“ receptai

Kiekvieno testuotojo SPA sesija turėjo vieną scenarijų:

1. Uždekite „Balenciaga“ kvapią žvakę ir įjunkite mėgstamą atpalaiduojančią muziką, pvz .:

2. Veido valymas – kruopščiai nuvalome veidą bet kokiu makiažo valikliu ir ultragarsine kosmetikair teptukuir FC 65 veido priežiūra.

3. Kūno valymas – pirmiausia naudojame kvepiantį Payot kūno aliejų, ir tada atliekame „Pupa“ druskos šveitimą.

4. Veido odos mityba – uždedame „Biotherm“ veido kaukę.

5. Namų SPA vonia – į vonią įdėkite kvapnų „Stenders“ arba pilkite rutulį vonios kremas O mes su Coloniali atsipalaiduojame maloniuose burbuliukuose apie 15-20 minučių.

6. Drėkinamasis – nusiprausus kaukę, veidą užtepkite „Delarom“ aromatine esencija, o esmę – su Maroko rožės ir Coloniali ekstraktu.


Patarimas

Prieš pasinerdami į aromatinę SPA vonią, pirmiausia nusiprauskite po dušu! Dušo želė išvalys odą ir atvers poras – vonios losjone esančios maistinės medžiagos geriau įsigers į odą.


Pagrindinis SPA: Martos sąrašas

Labiausiai man patinka vonios bombos – dar niekada nenaudojau tokio produkto. Jie turi gražų, raminantį kvapą. Oda po vonios buvo tokia drėkinama, lygi ir kvapni, kad jos netepiau jokiu kitu produktu. Manau, kad kamuolys yra pakankamai didelis, kad galėtumėte lengvai jį padalyti į 2 dalis ir du kartus naudotis SPA vonia.

Pagrindinis SPA: „Kamilos“ sąrašas

SPA kosmetika man padarė teigiamą įspūdį, tačiau įsimylėjau būtent ultragarsinį šepetėlį. Aš naudojau kietesnį patarimą, nes mano veido oda seniai nematė lupimo. Poveikis? Lygi oda pasirengusi priimti kaukę. Šį stebuklą tikrai nusipirksiu <3 „Peeling Pupa“ yra mano antras mėgstamiausias - jis labai maloniai kvepia ir pašalina negyvas odos ląsteles. Tokias kvepiančias vonias turiu organizuoti dažniau namuose.


Ar tu tai žinai…

Paprastai manoma, kad SPA pavadinimas yra lotyniško sakinio sutrumpinimas salius viename akamesveikata per vandenį. Tuo tarpu šis terminas kilęs iš Belgijos miesto Spa, kuris nuo viduramžių veikia kaip gydomasis vanduo garsėjantis gydomuoju vandeniu, pavadinimo.


Pagrindinis SPA: „Ola“ sąrašas

Nebūsiu labai objektyvi, tačiau ilgą laiką buvau „I Coloniali“ kosmetikos gerbėja. Man labai patinka prekės ženklas, nes jis siūlo savo produktus gražiose, angliško stiliaus pakuotėse. Ir „I Coloniali“ vonios losjonas su bambukais yra gryna pasaka – mano numeris 1. Jis pasižymi nuostabiu kvapu ir nuostabia tekstūra. Jis atpalaiduoja ir drėkina. Turėčiau dažniau organizuoti tokį namų SPA. Vonios bombos man yra bukas – man nepatinka naudoti tokio tipo kosmetiką. Man labiau patinka paprasti sprendimai.

Pagrindinis SPA: „Magdos“ sąrašas

Laikiausi namų SPA recepto ir išbandžiau visą vonios kosmetiką. Mano nuomone, kaukė „Biotherm“ nusipelno pirmos vietos – jis veikia taip, kaip žadėjo gamintojas ir gražiai sutraukia poras. Tačiau tai tikrai man šiek tiek irgi būdas, nors nesakysiu – kaukė yra verta nuodėmės. Man patiko taip pat kūno aliejaus Payot. Jo atveju kokybė atitinka kainą. Manau, kad tai susigundysiu:)

Namų SPA: Karolinos sąrašas

Man buvo labai įdomu „Delarom“ aromatinė drėkinamoji esencija, nes iki šiol nieko nenaudojau iš šio prekės ženklo. Fenomenalas! Kvapas yra didžiulis. Jo konsistencija yra gerai absorbuojamas aliejus. Kvepianti žvakė iš mano mylimosios Balenciaga kvepia nuostabiai. Po tokio SPA seanso jaučiuosi palepinta. Kiekviena moteris turėtų kartas nuo karto pasimėgauti tokia maža ištvirkavimu ?

Peržiūrėkite nuodėmingą kosmetiką namų SPA: