Mes peržiūrime! Vyriški kvepalai iš Va

Prašmatnūs, elegantiški ir gundantys kvepalai – taip sakoma apie „Valentino Uomo“ kvapą. Ar teisingai? Mes pamatysime! „Tagomago“ redakcijos komanda ima pirštinę ir patikrina, ar „gražiausio vyriško aromato“ vardas priklauso Valentino Uomo. Mėgaukitės itališkų kvepalų apžvalga!

„Valentino Uomo“ vyrų kvepalų apžvalga

„Valentino“ kvepalai – kvapas iš Italijos žemės

Kvepalai „Valentino Uomo“ yra viena garsiausių italų mados dizainerio kompozicijų. Vyriškas aromatas gimė Romoje, tarp vingiuotų akmenimis grįstų gatvių ir kavinių, kuriose patiekiamas geriausias espresso.

Būtent tokioje aplinkoje pasirodo pagrindinis reklamos taško veikėjas – gražus meilužis, kurį vaidina prancūzų aktorius Louisas Garrelis. Be to, iš garsiakalbių sklido graži moteris, senovinis dvaras ir italų muzika. Skamba kaip gero romano scenarijus? Nenuostabu, juk itališki kvepalai priverčia tavo širdį plakti greičiau 😉

Valentino Uomo sėkmė nėra atsitiktinumas

Kvepalų kūrėja yra puiki „nosis“ – Olivier Polge, turintis tokius hitus kaip „Pure Poison Dior“ ar naujausią kvapą „Chanel Gabrielle“. Parfumeris uždarė itališko skonio esmę butelyje, panašiame į grafiną, kartu su kasdieniu laisvalaikio stiliumi. Čia nėra jokio išsipūtimo, taip pat nėra senamadiškos atmosferos ar odekolono galios. Taškas Valentino! Elegantiški kvepalai turi keletą šoninių skydų: Valentino Uomo 2015 m (2015) Valentino Uomo intensyvus (2016) Valentino Uomo Noir Absolu (2017 m.) Valentino Uomo Acqua (2017).


Valentino Uomo kvapų užrašai

Geriausios pastabos: bergamočių, mirtų
Širdies pastabos: skrudintos kavos pupelės, šokoladas, lazdyno riešutas
Pagrindinės pastabos: kedro mediena, oda


„Valentino Uomo“ kvepalai – charakteristikos

Kvepalų pobūdis: šokoladas, riešutai ir kava kvapų piramidėje gali sudaryti įspūdį, kad itališki kvepalai puls su saldumu pačios „Nutella“ galia. Niekas negali būti blogiau.

Valgomieji ingredientai – kava ir šokoladas kilę iš gurmanų šeimos, tačiau jie atrodo kaip pagalbiniai personažai, kurie yra pagrindinių veikėjų fonas: riešutai ir kedro mediena. Būtent jiems itališki kvepalai turi savo saldų ir aštrų skonį bei elegantišką charakterį. Saldumas yra subalansuotas, todėl „Valentino Uomo“ rekomenduojame naudoti kaip kvepalus kostiumui ir neoficialiems susitikimams.

Kada: saldus, medienos ir riešutų aromatas geriausiai tinka odai šaltesniais mėnesiais. Daugiau kvapų įkvėpimo galite rasti žieminių vyrų kvepalų reitinge.

Kvepalų patvarumas: Valentino Uomo yra ilgaamžiškumo šedevras – aromatas ant odos išlieka daugiau nei 8 valandas, o kai kurios ponios sako, kad jos visada užuodžia savo vyriškus marškinius.

Kvepalų apžvalga – redakcinės apžvalgos apie „Uomo“ kvepalus

„Valentino“ kvepalus į redakciją atvežė Michałas. Privačiai Tolimųjų Rytų kelionių mėgėjas, motorizacijos gerbėjas ir mielo rinkliavos šuns savininkas – Muttley greitai užkariavo visos komandos širdis. Ką Michałas galvoja apie „Valentino Uomo“ vyrų kvepalus?

Nuo kokių keliolikos metų aš nuolat siekiau unikalių kvapų. Išraiškinga, bet nėra įprasta. Būdinga, bet ne kiekvienam vyrui. Universali, bet ne kiekvienai progai. Aš priprantu prie savo kvapų, susitapatinu su jais ir kaip pirmuosius dešimt ar daugiau metų naudojau „Issey Miyake L’Eau D’Issey“ vandenį, dabar artimiausius kelerius metus planuoju naudoti „Valentino Uomo“.

Mano pirmas kontaktas su šiuo kvapu buvo sienos perėjime tarp Omano ir Jungtinių Arabų Emyratų, ir tai buvo meilė iš pirmo kvapo. Be abejo, šis aromatas neša emocinį krūvį, kuris man primena vietinio klimato šilumą ir pojūčius, tačiau Lenkijoje jis veikia taip pat gerai. Šiandien galiu drąsiai sakyti, kad tai MANO kvapas.

„Valentino Uomo“ kvepalų apžvalga

Iš privataus Michało archyvo

Ką „Jagoda“ mano apie itališkus kvepalus?

Turiu pripažinti, kad dekanterio formos buteliukas mane šiek tiek prajuokino, tai visiškai ne mano skonis. Tai turėjo būti elegantiška, man pasirodė kitaip … Bet kalbant apie kvapą, įspūdžiai yra labai teigiami. Kvepalai yra palyginti jauni ir dar nėra užkariavę lenkiško kvapo, todėl nėra tokie populiarūs kaip Calvin Klein.

Tačiau tai yra šiek tiek kitokio kalibro – kvepalai nėra niša, tačiau tikrai ne visiems. Elegancija yra žodis, kuris ją gerai apibrėžia, nors ši sąvoka dažnai be reikalo sukasi. „Uomo“ atveju yra kitaip – galiu drąsiai rekomenduoti moterims, kurios ieško elegantiškų kvepalų savo vyrams.

Taip pat Azijos P. nuomonė:

Man patinka tokie tonai, aštrumas ir saldumas gerai maišosi, yra šiek tiek stipresnis medienos aromatas, tačiau jis nėra įkyrus. Michałas sakė, kad tai meilė iš pradžių. Na … tikriausiai panelės jaučia tą patį. Kaip moteris, turiu pripažinti, kad aromatas „keri“ ir galiu drąsiai įtraukti jį į savo gundančiųjų kvapų TOP 10.

Straipsnio pradžioje mes paklausėme, ar „Uomo“ kvepalus galima pavadinti prašmatniais, elegantiškais ir gundančiais. Sprendžiant iš „Tagomago“ komandos reakcijos, „gražiausio vyriško aromato“ vardas neabejotinai priklauso Valentino. Ką manote apie „Valentino“ kvepalus? Pasidalykite savo nuomone „Facebook Tagomago“. Jei norite pažinti kvepiančių „Valentino“ šeimą, žiūrėkite žemiau: