Modulinis šalmas: kas geriausia

Kelionė motociklu nuostabi, tiesa? Patogus, praktiškas, greitas ir, be to, laisvės jausmas yra neįtikėtinas. Žinoma, didelis rūpestis, susijęs su šia transporto priemone, yra saugumas, kaip ir galite tikėtis. Kiek esate apsaugotas, kai lipate ant motociklo? Kokį šalmą nešiojate? Šiame straipsnyje norime papasakoti apie modulinių šalmų privalumus.

Jūs tikrai girdėjote apie tokio tipo šalmus. Jie yra nauja mada. Mėgstantys maršrutus ir daug laiko praleidžiantys motocikle visada kaip puikų palydovą renkasi modulinį šalmą. Tai nėra vien tik estetinis aksesuaras – kurio neneigsime, jis yra patrauklus! – bet tai yra saugumo garantas, kad jūsų planuose nebūtų jokių rūpesčių.

Svarbiausias

 • Modulinis arba atverčiamas šalmas yra vis populiarėjantis motociklo šalmo tipas. Tai yra pusiaukelėje tarp korpuso reaktyvinis ir vientisas, nes jis leidžia atidaryti smakro apsaugą. Dėl šio universalumo jis labai reikalingas keliautojų.
 • Dauguma modulinių šalmų yra pagaminti iš formuoto plastiko, tačiau yra ir stiklo pluošto, anglies pluošto ir „Kevlar“. Vartotojai labiausiai vertina galimybę pritaikyti šalmo naudojimą situacijoje, kurioje jie yra, visada laikantis geriausių saugumo garantijų.
 • Motociklui privaloma naudoti šalmą. Jei ketinate įsigyti kitą modulinį modelį, rekomenduojame vadovautis keletu esminių kriterijų: dydis, dvigubas saugumo patvirtinimas, medžiaga ir erdvė domofonams.

Geriausi moduliniai šalmai: mūsų rekomendacijos

Kai ieškote tobulo šalmo savo kelioniniam motociklui, dažniausiai abejojate dėl skirtingų modelių. Šiandien moduliniai šalmai yra geriausi kandidatai, atitinkantys saugos, patogumo ir kasdienio naudojimo sąlygas. Jei nežinote, ką pasirinkti, pažvelkite į pasirinkimą, kurį paruošėme su geriausiais rinkoje esančiais variantais.

Puikus modulinis šalmas tarp komforto ir saugumo

YEMA modulinis šalmas, mūsų nuomone, yra profesionaliausias rinkoje. Pažangiausiu dizainu jis specialiai sukurtas mopedams, plentiniams dviračiams, sniego motociklams, purviniams dviračiams ir daugeliui kitų. Jis galioja tiek vyrams, tiek moterims.

Vartotojai labiausiai vertina šį modulinį šalmą – tai pusiausvyra tarp medžiagos tvirtumo ir vidinio paminkštinimo patogumo.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Tvirtas plastikas (akrilnitrilo butadieno stirenas arba ABS)
 • Svoris: 1,7 kg.
 • Patvirtinimo tipas: Europos patvirtinimas ECE 22.05
 • Apima smakro apsaugą: Taip
 • Kiti privalumai: Dvigubo ekrano sistema, vėdinimo sistema, nuimamas pamušalas.

Geriausias modulinis šalmas, skirtas dviračiams ir motoroleriai

Mes įsimylėjome šį „Westt Torque“ modulinį šalmą ir jo matinį juodą dizainą. Labiau, kai pagalvojame apie šiuolaikinius motociklininkus, kurie naudojasi savo motociklu ar motoroleris kasdien. Su visomis apsaugos garantijomis jis tinka vyrams ir moterims.

Vartotojai labiausiai vertina šį modulinį šalmą – tai integruotas saulės skydelis labai saulėtoms dienoms.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Tvirtas plastikas (akrilnitrilo butadieno stirenas arba ABS)
 • Svoris: 1,5 kg.
 • Patvirtinimo tipas: Europos patvirtinimas ECE 22.05
 • Apima smakro apsaugą: Ne
 • Kiti privalumai: Dvigubas skydelis (nuimamas skaidrus ir integruotas saulės skydelis), ventiliacijos taškai.

Geriausias modulinis šalmas su „Bluetooth“ integruota

Jei jūsų dalykas yra vairuoti motociklą, klausantis muzikos, naudokite šį modulinį šalmą „Bluetooth“ integruotas yra skirtas jums. Jis turi aukštos kokybės stereofoninį garsą ir automatinę atsiliepimo į skambučius sistemą. Be to, kad vairuodami išvengtumėte triukšmo, naudokite mikrofoną be strypų.

Labiausiai šio modulinio šalmo vartotojai vertina garso garso kokybę.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Tvirtas plastikas (akrilnitrilo butadieno stirenas arba ABS)
 • Svoris: 1,4 kg.
 • Patvirtinimo tipas: Europos pritarimas
 • Apima smakro apsaugą: Taip
 • Kiti privalumai: „Bluetooth“, mikrofonas ir integruotas garsas su 550 mAh baterija, apsauginiai nuo rūko.

Geriausias modulinis šalmas su dvigubu skydeliu

„NATHUT“ modulinis šalmas yra madingo dizaino, su naujausia technologine pažanga. Mums tai atrodo labai universalus variantas, nes juo važiuojama per miestą ar greitkelį motoroleris, enduro, motokrosas, keturračiai ir daug daugiau.

Labiausiai šio modulinio šalmo vartotojai vertina dvigubą skydelį (apsaugantį nuo įbrėžimų ir skydelį nuo saulės) ir jo nesudėtingą sistemą, kad nereikėtų įrankių pakeisti.

Papildoma informacija

 • Medžiaga: Tvirtas plastikas (akrilnitrilo butadieno stirenas arba ABS)
 • Svoris: 1,7 kg.
 • Patvirtinimo tipas: Europos patvirtinimas ECE 22.05
 • Apima smakro apsaugą: Taip
 • Kiti privalumai: Papildoma erdvė domofonui (nepridedama), dvigubas skydelis, mikrometrinis greitas atleidimas ir saugus uždarymas.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie modulinius šalmus

Motociklai yra viena populiariausių transporto priemonių pasaulyje. Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių juos naudoja judėdami, keliaudami, sportuodami ar tiesiog linksmindamiesi. Moduliniai šalmai pastaraisiais metais tapo labiausiai vairuotojų pasirinkta saugos priemone. Ar norite sužinoti daugiau apie juos? Skaityk toliau!

Modulinis arba atverčiamas šalmas yra vis populiarėjantis motociklo šalmo tipas. Jis yra pusiaukelėje tarp reaktyvinio šalmo ir viso veido šalmo, nes jis leidžia atidaryti smakro apsaugą. (Šaltinis: Hansenas: S1M7nyDUriI / Unsplash.com)

Kas iš tikrųjų yra moduliniai šalmai?

Moduliniai arba atverčiami šalmai yra šalmai, kurių smakro apsauga yra mobili, tai yra, ją galima pakelti, kad veidas būtų atidengtas. Dėl šios priežasties tai kažkaip yra modelis pusiaukelėje tarp šalmo reaktyvinis (visi atviri) ir integralinis atvejis (visi uždaryti). Šis universalumas pastaraisiais metais pavertė modulinį šalmą labai populiariu pasirinkimu.

Kodėl naudinga turėti modulinį šalmą?

Moduliniai šalmai gimė su tikslu suteikti šiek tiek daugiau komforto važiuojant mieste motociklu. Jei tai yra pagrindinė jūsų transporto priemonė arba jei joje praleidžiate ilgas valandas, naudą iš karto pamatysite. Net vasarą, kai šalmo dėvėjimas gali tapti našta, pamatysite, kad su moduliniu šalmu net nesuprasite, kad jį dėvite. Tai nuostabu!

Iš kokios medžiagos paprastai gaminami moduliniai šalmai?

Dažniausia modulinių šalmų medžiaga yra akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), labai atsparus plastikas. Taip pat plačiai naudojami polikarbonatas (termoplastinė derva), stiklo pluoštas, Kevlaras ir anglies pluoštas. Nepamirškite ir vidinio paminkštinimo! Jie turi būti labai patogūs ir nuimami, kad būtų lengva plauti. Kiekviena medžiaga turi savybių:

 • Anglies pluoštas yra lengvas, bet tvirtas ir labai patvarus (tai yra aukščiausios klasės medžiaga).
 • Kevlaras yra medžiaga, kuri geriausiai palaiko trintį.
 • Stiklo pluoštas yra kietas ir atsparus, o tas, kuris geriausiai sugeria smūgius.
 • Polikarbonatas ir ABS plastikas sugeria energiją, jie yra standūs, tačiau maždaug po penkerių metų pradeda prarasti savo savybes.

Dauguma modulinių šalmų yra pagaminti iš formuoto plastiko, tačiau yra ir stiklo pluošto, anglies pluošto ir „Kevlar“. (Šaltinis: Corr: 37466849 / 123rf.com)

Kuo modulinis šalmas skiriasi nuo kitų labiau tradicinių šalmų?

Moduliniai šalmai rinkoje yra palyginti nauji, jei palygintumėte juos su labiau tradiciniais. Visi šalmai yra būtini mūsų apsaugai ir yra privalomi elementai pagal Ispanijos eismo įstatymus. Bet, žinoma, jie nėra vienodi. Toliau pateiktoje lentelėje parodome pastebimiausius skirtumus:

Kaip sužinoti, ar moduliniai šalmai yra saugūs?

Kaip ir visų rūšių šalmai, visada turėtumėte užtikrinti savo saugumą. Modulinių atveju atminkite, kad jas galima naudoti uždaras arba atviras. Štai kodėl svarbu žinoti, kad šiems šalmams suteikiamas dvigubas patvirtinimas: vienas skirtas naudoti atvirai, kitas – uždaram. Idealus? Kad jie abu gali jums pasiūlyti geriausią apsaugą bet kokioje padėtyje.

Dviguba homologacija užtikrina, kad modulinis šalmas atitinka minimalų motociklui keliamą saugumą. Nepaisant to, ekspertai prisimena, kad smūgio metu atidarius modulinį šalmą, motociklininkas bus labiau veikiamas, todėl važiuojant rekomenduojama nenaudoti atviros padėties.

Galiausiai, jūs turite apsvarstyti, ar šalmo uždarymas yra dviguba sagtis, ar ne. Jei taip, jūs esate užtikrintas geriausia apsauga rinkoje. Tačiau, kita vertus, daugelis yra linkę į mikrometrinius uždarymus, kuriais greičiau manipuliuojama ir kurie leidžia jais manipuliuoti net su pirštinėmis.

Pirkimo kriterijai

Modulinių šalmų atsiradimas nustatė tendenciją motociklų pasaulyje. Jo universalumas, patogumas ir stilius yra pagrindinės populiarumo priežastys. Jei ieškote savo, rinkoje tikrai rasite daugybę įvairių pasiūlymų. Kad ir koks jis būtų, yra keletas minimalių pirkimo kriterijų, kurių turėtumėte laikytis.

Dydis

Dažnai sunku pasirinkti modulinio šalmo dydį. Norėdami pasiekti tinkamą matavimą, turėtumėte naudoti matavimo juostą ir padėkite ją aplink galvą, tiksliau ant kaktos virš antakių ir ausų. Atsižvelgdami į šį matavimą, galėsite sužinoti, ar turėtumėte pasirinkti „XS“, „S“, „M“, „L“ ar „XL“ šalmą, kaip parodyta toliau pateiktoje lentelėje:

XS S M L XL
52–54 cm 54–56 cm 56–58 cm 58-60 cm 60-62 cm

Nepamirškite, kad dydžiai yra apytiksliai, o kiekvieno modulinio šalmo vidiniai matavimai taip pat gali turėti įtakos. Todėl atsižvelkite į šiuos aspektus:

 1. Tuo atveju, jei galvos apskritimas suteikia jums dydį o kitą, dydį pasirinkite iškart didesnį. Pavyzdžiui, jei jūsų išmatavimai yra 58,5 cm, paimkite L dydžio modulinį šalmą.
 2. Gavę modulinį šalmą, dar nepašalinkite etikečių, jei turėtumėte jį pakeisti. Uždėkite ją kiekviena ranka suimdami sagties diržus. Šalmas turi atrodyti, kad jis netiks arba yra labai tvirtas.
 3. Kai jį įjungsite, patikrinkite, ar jis nedaro per didelio spaudimo. Jei pastebėsite, kad tai sukelia skausmą bet kurioje jūsų galvos vietoje, tai yra tai, kad jis yra mažas, ir jūs tikrai turėsite jį pakeisti didesniu dydžiu.
 4. Kita vertus, jei šalmas nėra per ankštas, patikrinkite, ar jis nėra per didelis. Norėdami tai padaryti, pabandykite kišti pirštą per kaktą ar kaklo galą. Jei pirštai lengvai patenka tarp šalmo ir odos, tikriausiai turite per didelį modelį.

Dvigubas homologavimas ir saugumas

Dauguma motociklininkų, pasirinkdami šalmus, pamiršta stebėti homologaciją. Įstatymai reikalauja, kad kiekvienas vairuotojas ir keleivis juo naudotųsi. Pirmenybė…