Molbertas: kas geriausia d

Kai kuriems jų darbas. Kitiems – jų pašaukimas ir mėgstamas pomėgis. Nesvarbu, kokia yra jūsų tapybos priežastis, svarbu tai, kad jūs tai darote ir tikrai puikiai. Bet, žinoma, atėjo laikas žengti žingsnį ir gauti molbertą. Įrašymui tai nėra lengvas sprendimas.

Bet nesijaudinkite, tam mes ir esame. Turėdami jums šiandien parengtą vadovą, norime padėti jums išsirinkti geriausią, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti menininko savybę. Kaip apie? Prisijunkite prie mūsų ir atraskite viską, ką reikia žinoti apie šiuos praktinius straipsnius.

Svarbiausias

 • Molbertas yra pagrindinis aksesuaras visiems, kurie yra atsidavę tapybai ar ilgą laiką praleidžia tapydami. Be to, kad jie yra daug patogesni, jie suteikia gerą perspektyvą jūsų meno kūriniams.
 • Laimei, šiandien galime rasti kelių formų ir dydžių molbertų, todėl visada rasime geriausiai mūsų poreikius atitinkantį molbertą.
 • Žinoma, norint priimti tinkamiausią sprendimą, būtina atsižvelgti į tokius pirkimo kriterijus kaip gamybos medžiagos, inkaro tipas, naudojimas, kurį jam ketiname suteikti, ir kitos savybės.

Geriausi estakados rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes žinome, kad dėl daugybės molbertų, kuriuos siūlo dabartinė rinka, gali būti sunku pasirinkti kitą mūsų tapybos sąjungininką. Dėl šios priežasties mes tyrėme ir paruošėme jums atranką su geriausiais. Kaip matote, jų yra kiekvienam skoniui!

Praktiškiausias molbertas

Be abejo, viena iš priežasčių, dėl kurios dauguma vartotojų pasirinko šį molbertą, yra jo praktiškumas ir funkcionalumas. Tai portfelio tipo molbertas, kuriame, be savo paveikslų įdėjimo, galite nešiotis viską, ko reikia jiems nutapyti.

Korpusas apima aštuoniolika akrilo spalvų, šešis šepetėlius, drobę, maišymo paletę ir peilį. Ko daugiau gali norėti?

Redakcinis vertinimas: Šis molbertas puikiai tinka visiems, norintiems kompaktiško ir labai praktiško molberto, kuriame taip pat būtų saugomos medžiagos, reikalingos jų darbams sukurti.

Geriausias aliuminio molbertas

Su šiuo aliuminio molbertu nebus dažų, kurie galėtų jums atsispirti. Jo aukštis yra reguliuojamas (nuo 50 iki 165 centimetrų), jis turi atramą paveikslams, todėl jūsų darbas bus daug patogesnis.

Nepaisant tvirtos medžiagos, jis yra labai lengvas ir lengvai transportuojamas molbertas, kad galėtumėte jį pasiimti visur, kur tik einate. Kojos turi guminį pagrindą, kuris užtikrina reikiamą stabilumą.

Redakcinis vertinimas: Jei jums labiau patinka lengvas molbertas, kurį labai lengva transportuoti, ši parinktis jums tinka. Jums patiks jo medžiaga ir pritaikomumas.

Geriausias medinis molbertas

Paskutinė mūsų rekomendacija yra reguliuojamas aukštis studijos molbertas. Jis pagamintas iš buko masyvo, kuris garantuoja kuo didesnį ilgaamžiškumą ir labai rafinuotą dizainą.

Dėka galimybės reguliuoti aukštį ir nuolydį, šis molbertas suteikia didelį komfortą tapybai ir tinka tiek pradedantiesiems, tiek tapybos gerbėjams. Jį galima lengvai sulankstyti.

Redakcinis vertinimas: Šis medinis molbertas yra puiki alternatyva ieškantiems natūralesnio prisilietimo.

Geriausias 2 molbertų rinkinys

Tęsiame dviejų molbertų rinkinį, kuris bus puiki alternatyva tiems, kurie nori gauti daugiau už savo pinigus. Abu stovai yra vienodi ir pagaminti iš aliuminio lydinio. Jie yra lengvi ir labai patogūs.

Jie yra su patogiu nešiojimo krepšiu ir yra sulankstomi. Be to, jo kojos yra reguliuojamos ir idealiai tinka net ant nelygių grindų. Jo matmenys yra 53,3 x 15,2 x 10,2 cm, o maksimalus aukštis – 85 cm. Jo kampai yra reguliuojami.

Redakcinis vertinimas: Su šiuo dviejų molbertų rinkiniu gausite daugiau už savo pinigus. Tai taip pat lengvas rinkinys ir labai patogus transportuoti.

Geriausia aliuminio estakada su 6 kg apkrova

Šis modelis pagamintas iš aliuminio ir turi ištraukiamas kojas, todėl jį lengva ir lengva transportuoti. Jį galima reguliuoti nuo 51 iki 165 cm aukščio.

Jis gali būti naudojamas tiek kaip lauko molbertas, tiek kaip stalo molbertas. Jis turi gumines kojas, kurias galima tvirtinti prie žemės smeigėmis. Jis siūlo tvirtą atramą ir sveria tik 1 kg. Komplekte trys kabliukai ir laikiklis šešiems šepetėliams.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis yra lengvas, labai lengvai transportuojamas ir labai praktiškas, nes jame yra vietos jūsų šepetėliams, jis yra ištraukiamas ir reguliuojamas.

Geriausias molbertas vaikams

Mes visi žinome, kaip gerai vaikams lavinti savo meninius sugebėjimus ir kūrybiškumą. Jei to ir ieškote, šis molbertas vaikams bus jums idealus. Jis sukasi iki 360 laipsnių kampo ir turi reguliuojamą stovą, todėl jis yra labai universalus. Galite jį reguliuoti nuo 74,93 iki 111,76 cm.

Be to, jame yra balta magnetinė lenta, kurią pamėgs mažieji. Be to, lenta yra abiejose molberto pusėse, todėl tuo pačiu metu ją gali naudoti du žmonės. Jis yra dviejų skirtingų spalvų, kad patenkintų mažųjų skonį.

Redakcinis vertinimas: Su šiuo molbertu vaikams galite pažadinti mažiausio namo kūrybiškumą ir sustiprinti jų meniškumą.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie molbertus

Nors iš pirmo žvilgsnio jie atrodo labai paprasti daiktai, tiesa ta, kad eidami suprantame, kad jie ne visi. Todėl labai tikėtina, kad svarstydami pirmą kartą turėsite tam tikrų abejonių. Šiame antrame skyriuje mes juos visus išspręsime.

Molbertas yra pagrindinis aksesuaras visiems, kurie yra atsidavę tapybai ar ilgą laiką praleidžia tapydami. (Šaltinis: Šironosovas: 57068027 / 123rf.com)

Kokie molberto tipai yra?

Pradėkime nuo pradžių. Pirmiausia reikia atskirti įvairius molbertų tipus, iš kurių galime rinktis. Taigi, nors kiekviename tipe yra keli modeliai, galime išskirti:

 • Stalas arba darbalaukio molbertas: Jie yra labai kompaktiško dydžio ir, kaip rodo jų pavadinimas, jie dedami ant stalo. Vienas iš pagrindinių jų privalumų yra tai, kad jie yra labai lengvai laikomi. Tačiau paprastai jie nėra labai stabilūs.
 • Trikojo molbertas: labiausiai paplitęs, tas, kuris ateina į galvą kiekvieną kartą, kai galvojame apie molbertą. Jie yra labai lengvi ir stabilūs. Jie paprastai leidžia reguliuoti aukštį ir paprastai turi neslystančias kojas. Juos galime rasti vertikalius arba horizontalius.
 • Dėžutė arba portfelio molbertas: tikrai praktiškiausias iš visų. Jie užima labai mažai vietos ir tame pačiame molberte galite laikyti visą medžiagą, kurios jums reikės dažyti.
 • Langelio molbertas pochade: labai panašus į ankstesnius, tačiau jo struktūra panaši į lektorių. Kai atidarysite dėžutę, viršus palaikys drobę.
 • Studijos molbertas: įmantriausias. Juos naudoja dailės profesionalai ar mokyklos. Jie yra daug tvirtesni, o kokybė paprastai yra geresnė nei kitų, nes jie yra pasirengę paremti didesnius ir sunkesnius darbus.

Kokios priežiūros reikia molbertui?

Kažkas, ką turime nepamiršti naudodami molbertą, yra jo priežiūra. Nepaisant to, kad tai yra kasdienio naudojimo prekė, būtina ja tinkamai pasirūpinti, kad užtikrintume tinkamą jos veikimą ir didesnį patvarumą. Šia prasme turime diferencijuoti techninę priežiūrą pagal molberto gamybos medžiagą:
Medinis molbertas Metalinis molbertas
Medieną reikės hidratuoti tam tikru dažniu, kad neatsirastų įtrūkimų. Galima naudoti neapdorotą sėmenų aliejų (aliejuotam arba natūraliam apdailai) arba bičių vašką (lakavimui). Normalu yra tai, kad juos apsaugo gana atsparus dažų sluoksnis, todėl tokio tipo molbertui nereikia specialios priežiūros, išskyrus įprastą valymą.

Be to, svarbu, kad laikas nuo laiko, ypač mediniuose, patikrintume ir sureguliuotume visus varžtus ir veržles, kad įsitikintume, jog jie yra geros būklės. Atminkite, kad mediena plečiasi ir traukiasi dėl drėgmės ar temperatūros, todėl turime jai skirti šiek tiek daugiau dėmesio.

Ar menininkai rekomenduoja tapyti ant molberto?

Kalbant apie meną, nėra nieko panašaus į tos srities ekspertų patarimus ar nuomones. Todėl mums dažnai kyla klausimas, kodėl jie labiau mėgsta molbertus, kad dažytų ant stalo. Šiuo požiūriu dailininkė ir tapybos mokytoja Núria Durán tai aiškiai suprato.

Ji sako, kad, ypač pradedant, daug lengviau piešti vertikaliai (ant molberto), nes jūsų žvilgsnis nuo tikrovės nukryps tiesiai į drobę.

„Piešimas ir tapyba iš gyvenimo reikalauja stebėjimo, apmąstymo ir pažadinti intuiciją. Atrama vertikalioje padėtyje padeda neprarasti ryšio tarp to, ką mes žiūrime, ir to, ką mes atstovaujame, nes praeinant pro šalį mūsų žvilgsnis neturi keistis. nuo trečios dimensijos iki mūsų dviejų matmenų vaidmens “.

Kodėl praktiška naudoti tapybos molbertą?

Be to, ką paminėjo ekspertas, yra ir daugybė kitų priežasčių, kodėl mums labai naudinga ir praktiška naudoti molbertą tapybai kurti. Pažvelkite į šią pranašumų ir trūkumų lentelę ir sužinokite patys.

Privalumas

 • Tai labai patvarus ir atsparus daiktas
 • Tai lengva naudoti ir suteikia mums komfortą darbe
 • Tai padeda mums išlaikyti taisyklingą laikyseną tapant, o tai apsaugo nuo nugaros problemų
 • Kai kurie modeliai (pasvirę) neleidžia dulkėms patekti ant dažų, kol jie dar neišsausėja
 • Yra labai nebrangių modelių

Trūkumai

 • Užimkite vietą
 • Būtina žinoti apie jo priežiūrą
 • Jie gali būti netaikomi visiems mūsų tapytiems darbams (atsižvelgiant į drobės dydį ar orientaciją)

Kaip matote, pranašumai atsveria trūkumus, kurie, be to, nėra apie ką rašyti namuose. Dėl visų šių priežasčių molbertų naudojimas vis plačiau paplitęs net tarp pradedančiųjų tapytojų ir tų, kurie piešia tik laisvalaikiu.

Koks molbertas man labiausiai tinka?

Yra tiek daug situacijų, kuriose galime naudoti molbertą, kad sunku išsiaiškinti, kuris kiekvienu atveju yra geriausias mums. Be to, mes negalime turėti skirtingo molberto kiekvienai situacijai, tiesa? Nors, atsižvelgiant į skonį, spalvas, mes norime parodyti jums bendrą klasifikaciją, kuri gali būti naudojama kaip orientyras:

 • Jei profesionaliai atsiduodi tapybai o drobių, kurias ketinate naudoti, dydis yra labai įvairus, …