Moteriški kvepalai: kas yra

Aromato suvokimas peržengia kvapo ribas. Tai gali perduoti daugybę pojūčių: švarą, gerovę, trauką, apetitą ar priešingai. Kvapai gali priversti mus keliauti laiku atgal. Tikrai ne kartą jūs suvokėte kvapą, kuris jus automatiškai perkėlė į praeities atmintį.

Šios savybės paskatino žmones nuo senų laikų naudoti produktus kvapui pagerinti. Kvepalai, kaip mes juos šiandien žinome, leidžia mums jaustis geriau, švariau ir dar patraukliau. Malonus kvapas gali sukelti daug daugiau efektų, nei jūs manote. Ar jums įdomu sužinoti daugiau?

Svarbiausias

  • Kvepalai yra medžiagos, skirtos skleisti gerą kvapą. Žmonės juos naudojo per visą istoriją.
  • Kvepalų dėvėjimas neapsiriboja malonaus kvapo suteikimu. Tai leidžia mums jaustis patogiai su savimi, labiau pasitikėti savimi ir patraukliau. Be to, jie gali sukelti praeities prisiminimus.
  • Yra keletas kvepalų rūšių, priklausomai nuo aromato koncentracijos. Tai paaiškina, kodėl vienų kvapas yra patvaresnis nei kitų. Kvepalai skirstomi į uoslių šeimas pagal jų skleidžiamą aromatą. Kvapus galima rinktis iš kelių.

Geriausi moteriški kvepalai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje rasite 5 geriausių rinkoje parduodamų moteriškų kvepalų rinkinį. Be to, mes apibendrinome pagrindines kiekvieno iš jų savybes, kad būtų lengviau juos palyginti. Tai padės jums nuspręsti, kurie kvepalai jums yra tinkamiausi.

Būkite skanūs, Donna Karan, natūraliausi moteriški kvepalai

100 ml. Kvepalų vanduo iš prestižinio prekės ženklo „Donna Karan“. Jo lengvas ir natūralus aromatas suteikia gaivų ir nerūpestingą orą. Jo kompozicijoje derinamas išskirtinis obuolių, egzotiškų gėlių ir miško mišinys. Kartu jie sukuria gaivų ir sultingą kvapą, įkvepiantį jų tinkamą vardą: skanu.

DKNY Be Delicious yra aromatas, priklausantis gėlių-vaisių uoslių šeimai. 2004 m. Jis buvo paleistas į rinką Maurice’o Roucelio ranka ir nuo to laiko yra bestseleris. Jis turi išskirtinį obuolio formos buteliuką su patogiu aplikatoriumi. Tai ne tik palengvina jo naudojimą, bet ir skatina tinkamą produkto išsaugojimą.

„In2U“, Calvin Klein, moteriški kvepalai, turintys daug asmeniškumo

100 ml, tualetinis vanduo. Tai gėlių ir rytietiškų šeimų kvapas. Tai autentiškas pojūčių pliūpsnis, suteikiantis aistringą, gundantį, intensyvų ir įspūdingą personažą. Jo sudėtyje yra greipfrutų, rožių, orchidėjų, vanilės ir gintaro užuominų. Šis didžiulis mišinys suteikia jums nepakartojamą aromatą.

Dėl kvepalų savybių jis idealiai tinka ypatingoms progoms ar kaip vakariniams kvepalams. Jo išskirtinumas neapsiriboja kompozicija, bet apima ir pakuotę. Butelis imituoja stiklinį butelį su baltu plastikiniu dangteliu, imituodamas „iPod“ dizainą. Be to, „Calvin Klein“ yra kokybės sinonimas.

Tommy girl, Tommy Hilfiger, šviežiausi moteriški kvepalai

100 ml. Tualetinis vanduo moterims iš populiaraus prekės ženklo „Tommy Hilfiger“. Tai klasikinis aromatas, kuris niekada neišeina iš mados, dėl savo išskirtinio aromato ir elegancijos. Šie kvepalai perteikia gaivų ir energingą charakterį, tačiau tuo pačiu yra saldūs ir malonūs. Idealiai tinka naudoti kasdien ar ypatingomis progomis.

Ji priklauso gėlių-vaisių uoslių šeimai. Jo sudėtyje yra tikras laukinių gėlių, obelų žiedų, sausmedžio, greipfrutų, odos ir kedro derinys. Ji nori simbolizuoti klasikinę amerikietės dvasią. Jo pakuotė taip pat klasikinė, tačiau praktiška. Jis turi dangtelį, kad optimizuotų jo išsaugojimą.

5th Avenue, Elizabeth Arden, moderniausi kvepalai moterims

75 ml. Eau de parfum tipo aromatas. Tai visais atžvilgiais prabangūs ir klasikiniai kvepalai. Įkvėptas Manheteno architektūros, jis bando užfiksuoti 5-osios aveniu talpyklą ir efektingumą. Be didžiojo Niujorko energijos, moteriškumas perduodamas klasikiniam stiliui ir rafinuotumui.

Jis priklauso aromatinėms gėlių ir rytų šeimoms. Jo kompozicijoje yra skanus rytų ir vakarų žiedų mišinys bei neabejotinos vanilės ir jazmino užuominos. Iš viso tai puikus kvapas ypatingoms progoms ar kaip vakarinis kvepalas. Idealiai tinka moterims, turinčioms stiliaus, sėkmės ir pasitikėjimo savimi.

„Tous“ – klasikiniai moterų kvepalai, kurie niekada nepasiseka


Tous EDP 90ML


90 ml. Kvapusis vanduo, apibūdinamas kaip „brangakmenis-kvepalai“. „Tous“, prestižinis juvelyrikos prekės ženklas, 2002 m. Pristatė šį aromatą, kad užfiksuotų jo gerą skonį kvepaluose. Jis buvo sukurtas paprastoms ir klasikinėms moterims. Be jokios abejonės, puikus pasirinkimas XXI amžiaus moters kasdienybei.

Ji priklauso gėlių šeimai. Jo formulėje puikiai derinami gėlių niuansai su medienos aromatais. Rezultatas – aromatas, perduodantis eleganciją, moteriškumą ir diskretiškumą. Švelnus ir žavus aromatas. Butelis atspindi tas pačias savybes kaip ir jo turinys: klasikinis ir elegantiškas, su nepakartojamu „Tous“ lokiu.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie moteriškus kvepalus

Svarbu, kad prieš įsigydami kvepalus žinotumėte pagrindinius šio produkto aspektus. Toliau pateikėme svarbiausius moterų kvepalų aspektus, kad galėtumėte apie save informuoti tokiomis sąlygomis. Be to, mes atsakysime į dažniausiai pasitaikančius vartotojų klausimus.

Woody kvepalai yra elegantiški, gilūs ir šilti. (Šaltinis: Belchonok: 97750367 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra kvepalai?

Techniškai kvepalai yra ta medžiaga, paprastai skysta, kuri naudojama norint suteikti gerą kvapą. Žodis „kvepalai“ kilęs iš lotynų kalbos per (per) ir fumare (per dūmus). Tai reiškia aromatą, kurį skleidė dūmai rūkant. Tai procesas, kurio metu aromatiniai dūmai buvo kažkam išvalyti ar paskaninti.

Visoje istorijoje medžiagos, naudojamos geram kvapui suteikti, labai skyrėsi. Šiandien kvepalai yra skysti aromatinių medžiagų mišiniai. Jie apima natūralias ar sintetines esencijas, sumaišytas su tirpikliu ir fiksatoriumi. Šis derinys suteikia kūnui malonų ir ilgalaikį aromatą.

Kokių rūšių kvepalai yra?

Kaip jau žinote, ne visi kvepalai yra vienodi. Yra tokių, kurių aromatas yra patvaresnis nei kitų. Šia prasme galime atskirti įvairius kvepalų tipus pagal jų aromatinį intensyvumą. Nuo didžiausios iki mažiausios aromatinės koncentracijos randame kvepalų, kvapiųjų vandenų, tualetinio vandens, odekolono ir purslų kvepalų.

Kvepalai yra labiausiai koncentruota forma, turinti 15–40% aromatinės esencijos. Kvepalų vandens koncentracija yra apie 15%. Tualetiniame vandenyje tai būna 10%. Odekolono koncentracija yra 3-6%. Vyrauja citrusų aromatai. Kvapnuose yra 1% aromatinės esencijos.

Vertinkite kokybę ir kainą ir pasirinkite produktą, kuris geriausiai atitinka jūsų galimybes. (Šaltinis: Mironova: 129972743 / 123rf.com)

Kokių kvapų galime rasti kvepaluose?

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ne visi mums patinka vienodi kvapai. Todėl yra platus įvairių skonių aromatų asortimentas. Taigi kvepalus galima klasifikuoti arba grupuoti pagal uoslės šeimas. Tai yra, tie aromatinių savybių bendri kvepalai. Toliau mes apžvelgsime pagrindines kategorijas.

Apskritai galime rasti šešias dideles grupes. Viena vertus, citrusiniai vaisiai, kurie yra trumpalaikiai ir švieži. Gėlių kvepalai taip pat yra labai gerai žinomi, labai įvairi grupė. Kiti mažiau žinomi yra fougère ir Kipro kvapai. Taip pat yra medienos, rytietiškų ir odinių grupių kvepalų.

Šioje lentelėje pateikiamos įvairios aromatinės šeimos, jų komponentai ir pagrindinės savybės.

Šeima Komponentai (redaguoti) Charakteristikos
Citrusiniai Apelsinai, bergamotės, citrinos, mandarinai ir greipfrutai Gaivus, trumpalaikis, optimistiškas, džiuginantis
Gėlių Rožės, jazminai, žibuoklės, narcizai, pakalnutės Saldus, ilgalaikis, paprastai moteriškas, intensyvus
Fougere Levandos, miškai, kmynai, bergamotės, ąžuolo samanos Aromatinis, gilus, suteikia energijos ir pasitikėjimo savimi
Kipras Ąžuolo samanos, rockrose-laudanum, pačiuliai ir bergamotės Šilta, sausa ir gili
Woody Santalas, pačiulis, kedras, levanda, pušis, citrusas Elegantiškas, gilus, atkaklus. Jie perteikia šilumą, pasitikėjimą savimi ir ramybę
Rytietiškas Vanilė, rockrose-laudanum ir gyvūnai Intensyvus, ilgalaikis, viliojantis, linksmas. Paprastai naktiniai kvepalai
Odos Deginta mediena, tabakas ir oda Šilta, jausminga, intensyvu

Iš ko gaminami moteriški kvepalai?

Kvepalai turi būdingą kompoziciją, leidžiančią suteikti malonų ir patvarų aromatą ten, kur jie naudojami. Į jo sudėtį įeina aromatinės medžiagos, tirpiklis ir fiksatorius. Nepaisant to, cheminė kvepalų sudėtis yra labai įvairi. Galutinis aromatas ir jo patvarumas priklausys, pavyzdžiui, nuo jo.

Aromatinės esencijos paprastai yra skystos ir organinės lakiosios medžiagos. Jie yra lengvi ir labai įvairios kompozicijos. Tirpikliai leidžia praskiesti esencijas. Dažniausiai naudojamas alkoholis. Fiksatoriai yra nepastovūs junginiai, kurie užkerta kelią garavimui, prailgina trukmę. Jie gali būti gyvūniniai, augaliniai arba sintetiniai.

Woody kvepalai yra elegantiški, gilūs ir šilti. (Šaltinis: Garloon: 56781754 / 123rf.com)

Kaip gaminti kvepalus?

Kvapų gamybai gauti aromatinių esencijų nėra lengva. Priklausomai nuo esmės rūšies ir jos kilmės, bus atliekamas vienas ar kitas procesas. Turi būti išgaunamos daržovių, kuriose yra jų arba kuriose yra produktų joms, esencijos.

Šią procedūrą galima atlikti keliais būdais.

Viena vertus, maceravimas susideda iš daržovių panardinimo į karštą vandenį, kad jos išskirtų kvapą. Išraiškoje vaisiai suspaudžiami, kad surinktų jų eterinį aliejų. Dažniausiai naudojamas distiliavimas, kurio metu esencijos išgaunamos garais. Enfleurage naudoja riebalų medžiagas absorbuoti esencijas.

Kodėl rekomenduojama dėvėti kvepalus?

Žmonės per visą istoriją naudoja kvapiąsias medžiagas, kad pagerintų mūsų kvapą. Laikui bėgant šis paprotys mūsų visuomenėje įsigalėjo iki šių dienų. Šiuo metu kvepalai yra vienas iš pagrindinių kosmetikos gaminių ir yra mūsų dienos dalis.

Yra keletas priežasčių naudoti kvepalus. Pagrindinis…