Moteriški kvepalai žiemai – rangas

Kuris aromatas buvo pripažintas geriausiu žiemos kvepalu? Susipažinkite su moteriškų kvepalų reitingavimo šaltomis dienomis rezultatais. Čia pateikiama mūsų skaitytojų balsavimo santrauka. Kuris butelis buvo pirmas?

Moteriški kvepalai žiemai

Ačiū visiems už balsavimą „Tagomago“ „Facebook“ puslapyje. Jūs nenuvylėte 🙂 Kas laimėjo geriausių žiemos moterų kvepalų reitingą? Kuris kvapas yra gražiausias? Nustebimas yra gana didelis, nes pirmąją vietą su TOP 10 ex aequo užėmė net 3 kvapiosios medžiagos.

Moteriškų kvepalų sąrašas TOP 3

III vieta: Kenzo džiunglių dramblys

Bronzos medalis skiriamas vadinamiesiems Mažas dramblys. Mums tai patinka dėl šiltos, pikantiškos natos, kuri maloniai šildo kūną žiemos dienomis. Ji pulsuoja teigiama energija ant odos ir netgi „pribloškia“ ją savo svoriu. Vieniems, nepamainomiems, kitiems varginantys kvepalai „Kenzo Jungle Elephant“ visų pirma yra prieskonių kvapas: gvazdikėliai, kardamonas, kmynai ir kmynai.

Kvapas nuo pat pirmos akimirkos yra aštrus ir rytietiškas. Pipiriniai akordai sušvelnina saldžius mango, mandarino ir vanilės aromatus. Taip pat yra gėlių, įskaitant ylang-ylangą, kuris veikia kaip afrodiziakas. Tai neabejotinai gražiausi „Kenzo“ moteriški kvepalai žiemos vakarams.

2 vieta: Calvin Klein Euphoria Deep

Mūsų skaitytojų teigimu, antrąją vietą užima „Deep Euphoria“ – moteriški kvepalai, kuriuos būtina žinoti. Žymiausio „Calvin Klein“ aromato flaneris nuo kitų „Euphoria“ linijos kompozicijų skiriasi aštria, išraiškinga nata. Kaip jis kvepia? Kaip gražios gėlės metalinėje vazoje.

Kompozicijoje rasite didingų ingredientų – juodąją rožę, bijūną, pelargoniją ir jazminų sambaką. Fonas – charizmatiškas muskusas ir išraiškingas pačiulis. Pagrindo dėka tikrai neįmanoma pasakyti, kad „Deep Euphoria“ kvepalai yra nuobodūs. Priedas, suteikiantis metalinį, šiek tiek laboratorinį pobūdį, yra kaskalonas – sintetinis ingredientas, turintis gaivų vandens kvapą. Vakare ant odos gražiai atrodo.

I vieta: Tom Ford Velvet Orchidėja, Thierry Mugler Alien, Thierry Mugler: Angel

Aukso medalis turi būti padalintas į tris kompozicijas, kurios surinko vienodą balsų skaičių:

  • Kalbant apie meistriškumą Tomo Fordo aksominė orchidėja stovi labai aukštame lygyje. Iš šio aromato galite tikėtis turtingo pojūčio. Kvepalai kvepia šilku, įmirkytu romo ir medaus. Juose negalima praleisti ingrediento – juodosios orchidėjos. Išdidūs gėlių bokštai per visą kompoziciją.

Kvepalus sušvelnino zomšos nata. Jie taip pat stebina savo saldumu – tai ne tipiškas, dirbtinis saldumas, o rafinuota vanilės nata. Redaktorių teigimu, „Velvet Orchid“ yra geriausias orchidėjų kvapas pasaulyje. Puikiai tinka šaltai, snieguotai dienai 🙂

  • Dvi „Mugler“ kvapiosios medžiagos užėmė pirmąją vietą mūsų žiemos reitinge pagal gražiausius moteriškus kvepalus. Pirmasis yra Svetimas. Ar reikia jį pristatyti? Kiekvienas parfumeris žino šį legendinį aromatą ir daugelis jų laiko gražiausiais kvepalais žiemai. Ateivis džiugina baltų gėlių genijumi. Kompozicija apsiriboja trimis komponentais – be jazmino, galite pajusti medienos natas ir gintarą. Šilta, saulėta, net karšta. Šie kvepalai yra tiesiog gražūs!

Ar tu tai žinai…

„Alien Mugler Eau de Parfum“ naudoja natūralius jazminų absoliutus, dar vadinamus likimo kvapu. Vienam mililitrui pagaminti reikia apie 8000. gėlės! Išlaidos yra didžiulės, todėl jazminas yra vienas iš brangiausių kvapiųjų medžiagų ingredientų. Kiek tai kainuoja? Apie tai galite perskaityti straipsnyje apie brangiausias kvapų natas.


  • Žymūs kvepalai taip pat nusipelnė aukso medalio Angelas Mugleris. Kvapas revoliuciją sukėlė kvepalų pramonėje 1992 m. Ir, kaip matote, jis džiugina šiandien ir vis dar yra vienas iš geriausių visų laikų kvepalų reitingų.

Priskirti jį vienai šeimai sunku, nes jis susideda iš kelių sluoksnių – vieniems tai pačiulis, kitiems vanilinis ar balzaminis. Išbandydami tai žinote, kad susiduriate su puikia kompozicija. Angelinės suknelės traukinys ilgą laiką seka dėvėtoją – „Mugler’s Angel“ yra vienas geriausių EVER uodegų kvapų.

https://www.youtube.com/watch?v=_cNmcSkypig


Įdomus…

Net trys geriausias kvepia žiemai į TOP 3 turi purpurinius butelius! Mugleris skyrė nemažą biudžetą apsirengti Alieną ametisto spalvos butelyje. Tomo Fordo „Velvet Orchid“ turi šiek tiek gilesnį, slyvų atspalvį. Kita vertus, „Euphoria Deep“ džiugina purpurine spalva – violetinės ir rožinės spalvos deriniu. Violetinė spalva yra ne tik gražiausių žiemai kvepalų spalva, bet ir šių metų spalva. Patikrinkite, kaip ją įpinti į žiemos stilių – „Ultra Violet“ yra madingiausia 2018 metų spalva – naudokite ją makiažui.


9 geriausių žiemai kvepalų sąraše rasite daugiau šaltų dienų kvapų pasiūlymų. Žemiau rasite kvapų pasiūlymų, kurie užėmė kitas reitingo pozicijas. Taip pat patikrinkite gražiausių žiemos vyrų kvapų balsavimo rezultatus: vyrų kvepalų reitingą.