Nagų gelių reitingavimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar norite patys sukurti tobulą manikiūrą ir turėti lėkštę be įtrūkimų ar nelygumų? O gal reikia jį stiprinti ir intensyviai maitinti? Reaguodamas į šias situacijas, buvo sukurtas mūsų gerų nagų priauginimo gelių sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, palengvins tinkamo preparato pasirinkimą ir padės patikrinti konkrečias priežiūros vertes. Geriausias statybinis gelis bus lengvai tepamas ir paskirstomas per nagų paviršių.

Nagų gelių sąrašas – geriausių nagų gelių TOP 10

Geriausių nagų gelių aprašymas

1. Elisium Flexy Gel nagų gelis smėlio spalvos 25g

  Elisium Flexy Gel nagų gelis smėlio spalvos 25g

– 34 –

Analizuojant, kokį gelį nagų priauginimui pirkti, taip pat verta patikrinti „Elisium Flexy Gel Beige“. Pagrindiniai šio preparato privalumai yra, pavyzdžiui: apleistų plytelių sutvirtinimas, paprastas pritaikymas, efektyvumas ir daugybė spalvų variantų. Gelis taip pat pasižymi optimalia konsistencija, o dėl savo tankio jis nenuteka nuo odelių. Tai bekvapė versija, todėl klientams nereikia jaudintis dėl intensyvaus aromato skleidimo. „Elisium Flexy Gel Beige“ tinka tiek natūraliems nagams, tiek patarimams. Jį galima lengvai paskirstyti per vienkartinį šabloną. Tai didelis privalumas moterims, neturinčioms daug patirties manikiūro procedūrų srityje. Tačiau dėl išlaidų ar nuolatinio laiko trūkumo jie turi prižiūrėti savo nagus namuose. Produktas gali padėti atsakyti į klausimą, kokį gelį pasirinkti pratęsimui ant formos. Tai yra pasiūlymas, greitai suteikiantis tobulą formą C. Vėliau sukietėjus reikia naudoti UV / LED lempą. Tai produktas, kurį verta rekomenduoti.

2. „Neonail Duo Acrylgel“ gelis kietinantis ir prailginantis nagus Cover Pink 7G

  Neonail Duo Acrylgel gelis nagams kietinti ir pratęsti Cover Pink 7G

29 –

„Neonail Duo Acrylgel Cover Pink“ yra tikrai geras nagų gelis, pasižymintis įdomiomis priežiūros savybėmis. Tai, pavyzdžiui, efektyvumas, optimali konsistencija, greitas sukietėjimas ar nagų plokštelių atstatymo savybės. Ši kosmetika yra gana novatoriška, nes ji yra akrilo ir gelio versijų derinys. Vien naudojimas lempa nesukels nepatogumų ar per didelio karščio. Neonail Duo Acrylgel Cover Pink yra bekvapis ir žymiai sustiprina nagus. Jie tampa atsparūs sąlyčiui su įvairiomis oro sąlygomis, tokiomis kaip saulės spinduliai ar krituliai. Taip pat sumažėja įtrūkimų ir įbrėžimų dažnis dėl galimo mechaninio kontakto. Tai svarbu, nes moterys kasdien susiduria su daugeliu valymo ir priežiūros medžiagų. Gelis užtikrins, kad nagai ilgą laiką nepraras savo patrauklumo. Todėl produktą galima laikyti tikrai geru statybiniu geliu. Tuo labiau, kad jį naudoti yra ekonomiška.

3. Silcare Gel Base One Cover UV gelis nagams DANGTIS 15g

  Silcare Gel Base One Cover UV gelis nagams DANGTIS 15g

13 –

Pigūs nagų geliai taip pat gali būti veiksmingi, tai įrodo „Silcare Gel Base One Cover“. Pagrindiniai kosmetikos privalumai, be kita ko, yra aiškus plokštelės sutvirtinimas, tinkamas tankis, elastingumas ir puikus sukibimas. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad produktas yra vienfazis ir greitai išlyginamas ant paviršiaus. Tai riboja šiam manikiūrui reikalingų veiklų skaičių. Tai svarbu moterims, pradedančioms naudoti gelį. Jie neturi bijoti suklysti, nes tai neiškraipys efekto. „Silcare Gel Base One Cover“ efektyviai pašalins pastebimus spalvos pokyčius, net jei anksčiau naudosite kitą produktą. Sukietėjus dangai specialia lempa, jis neskleidžia nemalonaus kvapo. Pagaliau tai reiškia racionalų kainos ir kokybės santykį. Todėl geri nagų priauginimo geliai taip pat yra aukščiau pateiktas pasiūlymas. Tai rodo visi pateikti esminiai argumentai. Tai neabejotinai verta pirkti.

4. Victoria Vynn bazė nagų priauginimo geliui 15Ml

  Victoria Vynn bazinis gelis nagų priauginimui 15Ml

25 –

„Victoria Vynn Base“ yra gana pigus nagų gelis, kuris turėtų patenkinti daugelio klientų lūkesčius. Jie nurodo kosmetikos privalumus, tokius kaip: bespalvė struktūra, mityba vitaminų ir mineralų dėka, greitas plokštelės ar stiklo pluošto atstatymas. Pastarasis yra specialių kalcio turinčių poliamido pluoštų kompozicija. Jie giliai įsiskverbia į nagų struktūrą, sustiprindami ją iš vidaus. „Victoria Vynn Base“: apsaugo nuo skilimo, imunizuoja odeles ir apsaugo nuo įvairių oro sąlygų. Kalbama apie: intensyvius kritulius, besikeičiančią temperatūrą ir intensyvią saulės šviesą. Kosmetika taip pat yra kondicionierius, gerinantis bendrą plokštelės būklę. Jo naudojimas bus pateisinamas dėl tam tikro aplaidumo rūpinantis ar asmeniškai linkus į žalą. Nors atrodo, kad talpa yra nedidelė, programa iš tikrųjų yra efektyvi. Taigi šią versiją galima laikyti geru nagų geliu ir naudinga priežiūros priemone.

5. „NeoNail Duo Acrylgel“ gelis nagams grūdinti ir prailginti Natural Pink 30g

  „NeoNail Duo Acrylgel“ gelis nagams kietinti ir pratęsti Natural Pink 30g

– 62 –

Svarstant, kokį nagų gelį patikrinti, verta rinktis „NeoNail Duo Acrylgel Natural Pink“. Tokį sprendimą gali nulemti pasirinktos šio kondicionavimo agento savybės. Mes kalbame apie: subtilią, rausvą spalvą, didesnį nei vidutinis stiprumą, lankstumą ar optimalų tankį. Be to, dėvėtojai gali būti tikri, kad stilius nepraras patrauklumo kasdieninėje higienoje ar profesinėje veikloje. „NeoNail Duo Acrylgel Natural Pink“ tiks tiek su natūralia nagų plokštele, tiek su antgaliais. Svarbu tai, kad pati programa nėra pernelyg sudėtinga ir užima daug laiko. Ypač ryte tai bus puiki pagalba, kai reikia vengti vėluoti į darbą ar susitikimą. Gelis yra gana efektyvus ir ekonomiškas, todėl jis turėtų trukti ilgą laiką. Tačiau svarbiausias preparato bruožas yra jo veiksmingumas. Galbūt tai padės lengviau nuspręsti, kurį gelį įsigyti natūraliai nagų plokštelei. Tuo labiau, kad agentu naudojasi ir profesionalūs grožio salonai.

6. IBD French Xtreme Clear Gel Clear nagų gelis 226g

  IBD prancūziškas „Xtreme Clear Gel Clear“ nagų gelis 226g

199 –

Pasak daugelio vartotojų, geriausias nagų gelis yra „IBD French Xtreme Clear Gel Transparent“. Toks vertinimas gaunamas, pavyzdžiui, dėl tam tikrų paties preparato savybių. Tai yra: praktiškas, užsukamas indas, apsaugantis nuo plokštelės blukimo ir pageltimo, blokuojantis ultravioletinių spindulių prasiskverbimą ar patrauklų natūralų poveikį. Reikėtų pažymėti, kad preparatas atitinka net patyrusių manikiūrininkų ar stilistų lūkesčius. Jį galima saugiai rekomenduoti naudoti profesionaliai, bet ir naudoti namuose. Vienkartinis tepimas greitai pasklinda po paviršių, o optimalus tankis apsaugo nuo nuotėkio. IBD French Xtreme Clear Gel Transparent reiškia, kad po to odelių valyti nereikia. Svarbu tai, kad nagai yra apsaugoti nuo atsitiktinių įbrėžimų ir matomų mikroplyšių. Pastarasis gali atsirasti neatsižvelgiant į vykdomą veiklą. Todėl tai tam tikras nurodymas, kokį nagų gelį rekomenduojate. Toks produkto pasirinkimas bus pagrįstas.

7. Elisium FlexyGel gelis kietinant nagus Baltas 25g

  Elisium FlexyGel gelis kietinant nagus Baltas 25g

33 –

Atsakymas į klausimą, kokius nagų gelius pasirinkti, nėra aiškus. Vertingas produktas bus, pavyzdžiui, „Elisium Flexy Gel White“, pasižymintis tam tikromis savybėmis. Tai apims: paprastą ir greitą tepimą, matomų trūkumų išlyginimą, plokštelės maitinimą, taip pat paties gydymo patvarumą. Preparatas yra šiek tiek rausvos spalvos ir bekvapis. Norėdami išgydyti, turite naudoti specialią UV / LED lempą, kuri vis dėlto nesukels jokio šalutinio poveikio. „Elisium Flexy Gel White“ turi optimalų tankį. Viena vertus, tai užtikrina greitą paskirstymą ant plytelių paviršiaus. Kita vertus, tai apsaugo nuo gelio lašėjimo ant odelių. Tai gali būti tikrai erzina, o dar blogiau – prireiks papildomo valymo. Produktą galima saugiai pašalinti tinkamai naudojant acetoną. Tačiau turite būti atsargūs ir laikytis gamintojo nurodymų. Kai kurie klientai netgi laiko tai geriausiu statybiniu geliu. Būtent dėl ​​savo kosmetinių savybių.

8. „Pierre Rene“ nagų baras „New Pierre Rene Base 6G Foundation Gel“

  Nagų baras „Pierre Rene“ Naujasis „Pierre Rene Base 6G Foundation“ gelis

15 –

„Pierre Rene Hybrid Base Coat“ yra pigus nagų priauginimo gelis, suteikiantis pagrindinį kosmetinį efektą. Tai galima gauti dėl: paprasto naudojimo, bekvapio, bespalvės struktūros, optimalaus tankio ir vitaminų kiekio. Preparatas pagamintas iš natūralių ingredientų, kurie garantuoja laukiamą saugumą. Jame nėra: formaldehido, ksileno, tolueno ar kitų kenksmingų junginių. „Pierre Rene“ hibridinis pagrindo sluoksnis yra efektyvus ir suteikia tinkamą sukibimą su nago plokštele. Tai bus geras pagrindas tinkamam lakui, nepaisant pasirinktos spalvos. Šis pasiūlymas netgi gali patekti į rekomenduojamų nagų gelių kategoriją. Būtent dėl ​​to, kad konstrukcijos vizualinis patrauklumas derinamas su atsparumo atsitiktinei žalai įgyti. Tai apima: įbrėžimai, įtrūkimai ar įplyšimai išoriniuose sluoksniuose. Tai taip pat yra kontaktas su kintančiomis oro sąlygomis. Pateiktą gelį tikrai verta rekomenduoti ir kartu su juo įsigyti.

9. „NeoNail Duo Acrylgel“ gelis nagams kietinti ir pratęsti prancūziškai baltas 30g

  NeoNail Duo Acrylgel gelis nagams grūdinti ir pratęsti Prancūzijos baltas 30g

69 –

Pasak daugelio klientų, „NeoNail Duo Acrylgel French White“ yra geriausias gelis nagų priauginimui. Ši nuomonė siejama su tam tikrais pranašumais: atsparumas apnašų pažeidimams, tinkamas tankis, paprastas pritaikymas, paruošimo efektyvumas ir universalus pritaikymas. Priemonė gali būti …