Nardymo įranga: koks yra m

Sveiki atvykę į REVIEWBOX.es! Nardymas yra disciplina, kurią galima praktikuoti su skirtingu atsidavimu. Jie gali tai praktikuoti nuo vaikų iki suaugusiųjų – laisvalaikiu ar profesionaliai. Nepaisant to, mes kalbame apie sveiką veiklą, nors patartina kuo geriau apsirengti, kad gautumėte komfortą ir sumažintumėte riziką.

Rinkoje galite rasti nardymo įrangos ar nepriklausomų priedų, kad po truputį įsigytumėte reikalingos medžiagos. Atsižvelgdami į savo patirties lygį, turėtumėte pagal tai išanalizuoti, ko jums reikia. Mes jums padėsime kiek įmanoma, pateikdami įvairių produktų pavyzdžius arba pateikdami informaciją.

Svarbiausias

 • Nardymo įranga yra būtina norint praktikuoti nardymą. snorkelis net profesionaliausi nardymai.
 • Niekada nepamirškite, už ką planuojate įsigyti įrangą. Gaukite tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius.
 • Pirkimo kriterijuose galite pažvelgti į svarbiausius aspektus, kad pasirinktumėte saugiau.

Geriausia nardymo įranga rinkoje: mūsų rekomendacijos

Mes nežinome jūsų ketinimų ar profilio, kurį turite šioje disciplinoje. Tai reiškia, kad jūs galbūt skaitote, nes jus domina pradžia ir norite sužinoti šiek tiek daugiau apie šiuos produktus. Nepaisant to, mes norime jums pasiūlyti naudingos medžiagos, skirtos nardymo menui realizuoti, seriją. Atkreipkite dėmesį į mūsų rekomendacijas.

Geriausia pigi nardymo įranga: „Cressi Combo Set Perla“

Ši nardymo įranga turi akinius ir vamzdelį, kuriuo kvėpuojama ant paviršiaus. Akiniai pagaminti iš grūdinto stiklo ir su silikoniniu korpusu, taip pat tvirtinimo dirželis.

Komplektas skirtas suaugusiesiems, nors juo naudojamas paviršinis nardymas, nes jame nėra medžiagos giliau ir profesionaliau. Jei tai yra jūsų tikslas, įranga yra labai rekomenduojama dėl jos medžiagų kokybės.

Geriausias nardymo įrankis vaikams: „Aquazon Set Barracuda“

Nardymo įranga, sudaryta iš kaukės, kvėpavimo vamzdelio ir pelekų. Akiniai pagaminti iš grūdinto stiklo, o korpusas ir elastinė juosta – iš aukštos kokybės silikono. Pelekai yra reguliuojami penkių dydžių diapazone, todėl jie užtikrina patogumą ir tam tikrą patvarumą.

Šią įrangą rekomenduojame dėl kokybiškų medžiagų, paprastumo pritaikyti ir dėl to, kad ji skirta vaikams ir paaugliams.

Geriausia nardymo įranga snorkelis: G2RISE SN01

Jei ieškote įrangos nardymui ant paviršiaus ir neturite didesnio apsimetinėjimo nei įdomus, ši galimybė gali būti jums įdomi. Tai kaukė, integruojanti kvėpavimo vamzdelį ir užtikrinanti komfortą, kurio jums negali suteikti įprasti vamzdeliai.

Jie suteikia panoraminį vaizdą, yra atsparūs rūkui, reguliuojami, nepraleidžia skysčių ir garantuoja patogų kvėpavimą. Mes rekomenduojame jį dėl praktiškumo ir kainos ir kokybės santykio.

Geriausia komplektinė nardymo įranga: „Tuxing“

Jei ieškote šiek tiek gilesnio ir profesionalesnio nardymo tipo, ši įranga suteiks jums tai, ko reikia mažiems nardymams. Komplekte yra oro kompresorius, povandeninis bakas, alsuoklis, akvalangių akiniai, sausiklio filtras ir pakaitinis adapteris.

Mes rekomenduojame tai atsižvelgti į medžiagų kokybę, į viską, kas joje yra, ir visiems, norintiems pasinerti giliau. Kaina pateisina jo kokybę.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie akvalangio įrangą

Jei norite pasinerti į vandenį ir apžiūrėti visą jūros kraštovaizdį, svarbu įsigyti medžiagą nardymui. Saugokitės, kad ne viskas tiks jūsų įvairiai veiklai. Tai nėra tas pats snorkelis ar nardymas paviršiuje, nei bandymas šiek tiek gilintis į pasirinktus vandenis. Todėl norime padėti geriau suprasti šiuos priedus.

Nardymo įranga yra būtina viskam, pradedant paviršiniu nardymu ir baigiant profesionalesniais nardymais. (Šaltinis: Galitckaia: 106027677 / 123rf.com)

Kodėl man reikalinga nardymo įranga?

Jis sukurtas taip, kad galėtumėte visiškai saugiai ir patogiai atlikti savo veiklą. Visa tam naudojama medžiaga turėjo būti griežtai kontroliuojama. Tai reiškia, kad jie atliks savo funkciją dėl gamybos medžiagų kokybės. Dabar turite aiškiai pasakyti, ką norite daryti.

Nardymo įranga paviršiui paprastai turi akinius, kvėpavimo vamzdelį ir, pasirinktinai, pelekus. Yra kaukių snorkelis kurie siūlo didesnį vaizdą nei įprasti ir integruoja patį vamzdelį. Jei kalbėsime apie profesionalesnę įrangą, kartu su jų kaina didėja ir priedų skaičius. Vėliau galėsite sužinoti keletą šių dalykėlių.

Kokie nardymo įrangos įsigijimo pranašumai?

Kaip ir kiekvienam rinkoje esančiam gaminiui, įrangai, skirtai nardyti ant paviršiaus, arba įrangai, skirtai giliau nardyti, yra teigiamų ir kai kurių neigiamų taškų. Kadangi nenorime, kad tam tikros svarbios detalės jūsų išvengtų, žinosime jas per paprastą ir praktišką lentelę.

Privalumas

 • Jie suteikia saugumą ir tam tikrą komfortą
 • Yra įvairių tipų nardymo būdų
 • Bet kokia Europos Sąjungos išbandyta įranga yra saugi
 • Išsinuomoti jums nereikės
 • Bendra kokybė paprastai yra tinkama
 • Nardymo įranga pradedama už prieinamą kainą

Trūkumai

 • Profesionali komanda paprastai yra brangi
 • Ilgai panardinamoje įrangoje priežiūra yra didesnė

Kokia nardymo įranga yra rinkoje?

Tikėtina, kad jei pažvelgsite į visus galimus variantus, kils abejonių dėl skirtingų tipų esamos įrangos. Ir tai, kad kiekvienas iš jų yra orientuotas į vieną ar daugiau veiklų. Kuo reiklesnis nardymo tipas, tuo daugiau reikės priedų ir, žinoma, aukštesnės kokybės ir saugumo.

 • Nardymo įranga snorkelis: Jis sukurtas šiam būdui, kuris yra tas pats, kas praktikuoti nardymą paviršiuje. Tam mums reikalingi akiniai, kvėpavimo vamzdelis ir, jei norite komplektuoti komplektaciją, keletas pelekų. Taip pat galite pasirinkti kaukę snorkelis, patogesnė ir išsamesnė tokio pobūdžio veiklai.
 • Nardymo įranga atsitiktiniams nardymams: Šiuo atveju, be akinių ir pelekų, jums reikės hidrokostiumo, liemenės ir deguonies cilindro.
 • Profesionali nardymo įranga: Šių tipų nardymams būtina maksimaliai padidinti visos įrangos kokybę ir netgi pridėti papildomos įrangos, tokios kaip kompiuterio laikrodis, reguliatoriai ir balastai.

Ar turėčiau atlikti kokią nors nardymo įrangos priežiūrą?

Žinoma, svarbu atlikti tam tikras nardymo įrangos priežiūros užduotis. Iš tikrųjų sūrus vanduo yra vienas iš elementų, galinčių pabloginti skirtingus jo priedus. Todėl kiekvieną kartą, kai naudojama įranga, ją reikia nuplauti gėlu vandeniu. Tai taip pat padės išvalyti smėlį, dumblius ar bet kokias dulkių daleles.

Tačiau saugokitės, kad ne tik sūrus vanduo kenkia įrangai. Visi priedai turėtų būti kuo trumpiau saulėje. Tokiu būdu mes išvengiame ankstyvo nusidėvėjimo. Pažangesnėje nardymo įrangoje taip pat gali būti medžiagos, kuri gali šiek tiek oksiduotis. Todėl patartina viską tinkamai išdžiovinti.

Niekada nepamirškite, už ką planuojate įsigyti įrangą. Gaukite tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius.
(Šaltinis: Soloveva: 85055458 / 123rf.com)

Kiek man gali kainuoti nardymo įranga?

Nardymo įrangos vertė priklauso nuo kokybės ir veiklos, kuriai ji skirta. Pagrindinė komanda sutelkė dėmesį snorkelis, saugu ir su tam tikru komfortu, tai gali būti apie 25 eurus. Dabar, jei ieškote profesionalesnės komandos, vertė gali viršyti 1 000 eurų, atsižvelgiant į priedų, esančių komplekte, skaičių.

Pirkimo kriterijai

Tikriausiai vis dar esate abejonių etape, kai turite nuspręsti, kokia akvalanginė įranga jums tinka. Nesijaudinkite, mes pateiksime jums gaires su aspektais, kuriuos laikome svarbiausiais renkantis. Tai svarbu, nes tai nulems pasitenkinimo pirkiniu laipsnį. Akivaizdu, kad paskutinis žodis yra tavo.

Naudingumas

Mes pradedame nuo šio kriterijaus, nes tai yra bet kokio pirkimo pagrindas. Ar jums aišku, ką norite daryti su ieškoma medžiaga? Ar ketinate pradėti, ar turite patirties? Ieškote pradinės komandos ar norite išplėsti jau turimų galimybių galimybes? Mes įsivaizduojame, kad jūs jau galvojote apie tai. Niekas geriau už tave nemoka sutelkti dėmesio.

Dėl realizavimo snorkelis Užteks akinių, snorkelio ir pelekų. Didesnio sudėtingumo nėra. Taip pat yra kaukių su įmontuotu vamzdeliu. Jei norite pasinerti giliau, turėsite išplėsti įrangą hidrokostiumu. Ir, žinoma, bakas, reguliatorius, liemenė, svarmenys ir nardymo kompiuteris.

Bet kokia Europos Sąjungos išbandyta įranga yra saugi. (Šaltinis: Svenas: 96485318 / 123rf.com)

Profesionalesnė įranga

Nors šiame straipsnyje mes sutelkėme dėmesį į įrangą nardymo tipui snorkelis ir kai kuriuos kitus nedidelius panardinimus, mes norime, kad jūs žinotumėte kitus dalykėlius, su kuriais galite sukomplektuoti įrangą. Niekada negali žinoti, kada tau reikės kurio nors iš šių priedų, ir, kadangi jie yra būtini profesionaliai nardymo įrangai, nepakenks aprašyti kelis.

 • Striukė: taip pat žinomas kaip hidrostatinė liemenė arba striukė, galite eiti su pakinktais, laikančiais butelį. Naudodamiesi juo, pagal kokius scenarijus galite nustatyti plūdrumo lygį.
 • Neopreno kostiumas: apsaugokite savo kūną nuo šalčio ir venkite galimų hipotermijų. Yra įvairių storių ir tipų kostiumų, tokių kaip šlapi, pusiau sausi ir sausi.
 • Butelis ar bakas: Jis gali būti pagamintas iš plieno arba aliuminio ir suteikia orui ar dujoms orą. Tai leidžia kurį laiką panirti į giluminę jūrą. Jie parduodami skirtingo pajėgumo.
 • Reguliatorius: Šio prietaiso dėka galėsite kvėpuoti butelio oru esant aplinkos slėgiui.
 • Balastas: Paprastai jie pritvirtinami prie vadinamojo nardymo diržo ar liemenės krepšio. Jie padeda panardinti.
 • Nardymo kompiuteris: Tai laikrodis, kuris realiuoju laiku apskaičiuoja jūsų nardymo parametrus. Taip pat pateikiama tam tikra informacija apie gylį, temperatūrą arba sustabdymo be dekompresijos laiką.
 • Pirštinės: padėti išvengti šilumos nuostolių.
 • Batai: Šie batai atlieka lygiai tą pačią funkciją kaip ir pirštinės, tačiau taip pat padeda išvengti trinties su pelekais.

Kokybė …