Nešiojamas kompiuteris iki 1 500 2021 PLN> Nuomonė

Nešiojamas kompiuteris iki 1 500 -

Rasti tinkamą nešiojamąjį kompiuterį, be išvaizdos, gali svaigti galva, o tai yra turtingas interjeras ir efektyvumas, kuris laikui bėgant nesumažės iki varginančio darbo lygio. Jums nereikia patarlių derinio, kad galėtumėte valdyti pagrindinius biuro įrankius, atsisakydami jutiklinio ekrano, papildomos vaizdo plokštės ir kitų žaidimų funkcijų, galite nusipirkti nešiojamas kompiuteris iki 1 500 – su gerais parametrais, kurie veikia greitai.

Verta žinoti, už ką statyti renkantis nešiojamąjį kompiuterį darbui ir ką reiškia, kad laikui bėgant kompiuteriui reikia daugiau laiko paleisti paprastas programas ar naršyklę. Nebeieškokite forumo, perskaitykite mūsų vadovą, išsirinkite reitinguojamą nešiojamąjį kompiuterį už gerą kainą. Mes patariame: kokį nešiojamąjį kompiuterį įsigyti už 1 500 zlotų?

Nešiojamųjų kompiuterių sąrašas iki 1 500 – 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite nešiojamųjų kompiuterių sąrašas iki 2000 –

Pigus nešiojamas kompiuteris, skirtas naudoti namuose

Nešiojamas kompiuteris nuotoliniam darbui namuose

Kai ketini pirkti geras pigus nešiojamas kompiuteris iki 1 500 – turite atsižvelgti į tai, kokius parametrus kompiuteris gali turėti šioje kainų kategorijoje. Vienas iš svarbiausių parametrų, liudijančių nešiojamojo kompiuterio veikimą, yra procesorius. Nešiojamųjų kompiuterių modeliai su keliais pagrindiniais skaičiavimo įrenginiais užtikrina sklandesnį valdymą nei vieno branduolio nešiojamas kompiuteris. Nesvarbu kiek kainuoja nešiojamas kompiuteris, kiekviename yra RAM talpykla ir diskas, veikiantis kaip duomenų saugykla. Geriausias nešiojamas kompiuteris iki 1 500 – turėtų būti įdiegta mažiausiai 8 GB RAM ir 128 GB disko. Verta atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo diskas yra įdiegtas pigiame nešiojamajame kompiuteryje. Pigiausi yra mažesnės talpos diskai, pagaminti iš HDD technologijos, tačiau SSD diskai, kurie yra ne tik greitesni, bet ir brangesni, veikia daug geriau. Renkantis kokybę ir greitį, turite atsisakyti ekonomiškumo ar kiekybės. Klasikinis HDD tinka kaip duomenų saugykla, kurioje nėra operacinės sistemos ir programinės įrangos. Nori pirkti nešiojamas kompiuteris pigus
o turint didelį diską, verta rinktis hibridinį sprendimą – SSHD. Geriausias nešiojamas kompiuteris visų pirma, jis turėtų būti pritaikytas prie poreikių, tačiau, nepaisant to, ar tai žaidimų nešiojamas kompiuteris už 1 500 zlotų, ar nešiojamas kompiuteris studentui, ar edukacinis nešiojamas kompiuteris vaikui, jis turėtų veikti sklandžiai. Jei vis dar kyla klausimas, kurį nešiojamąjį kompiuterį pasirinkti iki 1 500 zlotų, patikrinkite modelių sąrašą iš reitingo.

Vaikų nešiojamas kompiuteris, skirtas švietimui

Tam tikrame vystymosi etape žaislo nebepakanka edukacinis nešiojamas kompiuteris vaikuivietoj to, jums reikia galingo nešiojamojo kompiuterio jūsų edukacinei veiklai. Nešiojamas kompiuteris vaikui tai ne tik pramogų vieta, leidžianti žaisti ir naršyti internete, bet ir mokymosi vieta. Daugumoje modelių yra belaidžiai „WiFi“ moduliai, leidžiantys prisijungti prie interneto visur, kur yra „WiFi“ aprėptis. Už bendravimą su mokytoju vaikiškas nešiojamas kompiuteris privalo turėti įmontuotą mikrofoną ir interneto kamerą, išorinė 3,5 mm lizdo ausinių išvestis leidžia prijungti ausines, kurios leis vaikui mokytis netrukdant aplinkai.

Pigus nešiojamas kompiuteris iš reitingo vaikui, jei jis neturi didelio disko, verta įsitikinti, kad jis turi greitą USB 3.0 jungtį, kurios dėka bus galima greitai perkelti duomenis į išorinį diską. Išoriniai diskai yra labai patvarūs, nes jie yra prijungti prie nešiojamojo kompiuterio, kad apsaugotų ar išplėštų kai kuriuos duomenis, nuotraukas ar vaizdo įrašus. Šio sprendimo dėka galite nukopijuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus į nešiojamąjį diską ir su savimi pasiimti tik diską, kuris, prisijungus prie „Smart TV“, leis atkurti daugialypės terpės failus be nešiojamojo kompiuterio. Nešiojamas kompiuteris mergaitei, ar berniukas iš reitingo turėtų turėti „Bluetooth“ funkciją, leidžiančią keistis duomenimis tarp prietaisų be laido, tokių kaip: belaidės ausinės, išmanusis telefonas, belaidis garsiakalbis, išmanusis laikrodis ir kt.

mini nešiojamas piniginė

Mini nešiojamas kompiuteris piniginei

Mažas nešiojamas kompiuteris, esantis mūsų reitinge, gerai veikia kelyje ir yra pakankamai patogus, kad jį būtų galima nunešti į universitetą. Taigi kyla esminis klausimas: geriau apsispręsti 13 colių nešiojamas kompiuteris, ar 12 colių nešiojamas kompiuteris? Nepaisant pasirinkimo, mini nešiojamas kompiuteris turėtų tilpti į vidutinio dydžio rankinę. Kuprinė gali lengvai tilpti į standartinio dydžio nešiojamąjį kompiuterį – 15,6 „, bet ploni nešiojamieji kompiuteriai už 1 500 zlotų Paprastai jie nėra per sunkūs, todėl gerai pasirinkti tinkamą dydį, kuriam nereikės nešiotis papildomo krepšio.

Nešiojamasis kompiuteris studentui vietoj sąsiuvinio

Plonas ir lengvas nešiojamas kompiuteris studentui yra tam tikrų studijų sričių darbo įrankis, ypač kalbant apie IT, dizaino ir būsimus inžinierius. Įvertinta lengvas nešiojamas kompiuteris, skirtas studijoms leidžia jums plačiau naudotis medžiaga ir programine įranga nei telefonu kaskart, kai tik yra po ranka. Patogus nešiojamas kompiuteris leidžia parengti mokomąją medžiagą skaitmenine forma, įrašyti paskaitas ar nufotografuoti lentą užrašams. Sklandžiai veikiančiai specializuotai programinei įrangai gali prireikti skirtingo našumo nešiojamųjų kompiuterių. Nešiojamiesiems nešiojamiesiems kompiuteriams būdingi keli bruožai: tvirtas korpusas, patvari baterija, efektyvūs komponentai, mažas svoris ir matinis ekranas, neleidžiantis atspindėti.

Nešiojamas kompiuteris nuotoliniams ar lauko darbams

Minimalistinė išvaizda reitingavimas nešiojamojo kompiuterio darbui suteikia verslui ir elegantišką išvaizdą, o sumažintą funkcionalumą galima išplėsti per doką. Šis sprendimas apsaugo nuo nuolatinio kištukų jungimo ir atjungimo nuo kelių monitorių, garso, spausdintuvo, išorinės klaviatūros ir pelės. Mažas ekranas 14 colių įstrižainės turėtų pakakti įprastam biuro darbui, juk namuose ar biure galite prijungti didesnį ekraną ir nešiojamąjį kompiuterį iš reitingo prijungti tik prie doko arba prie išplėstinio adapterio.

Nešiojamas kompiuteris 1500 darbams lauko darbams

Nešiojamas kompiuteris biuro darbams jis turėtų būti lengvas, kad galėtumėte lengvai perkelti kompiuterį į konferencijų salę ar verslo susitikimą. Su mažais reitingų sąrašo matmenimis verslo nešiojamas kompiuteris, verta pasidomėti procesoriaus karta, naujesni taupesni energijai, todėl baterija tarnauja ilgiau. SSD ar M.2 diske nėra įmontuoto besisukančio ašmenų ir variklio, todėl tai taip pat energiją taupantis sprendimas. Lengvas nešiojamas kompiuteris biuro darbui turėtų būti vadinamasis salos klaviatūra, kuri leidžia lengviau ir patogiau spausdinti, visa tai dėka didesnio atstumo tarp klavišų. Kaip žinote, klaviatūra gana dažnai naudojama dirbant biure ne tik rengiant dokumentus, bet ir siunčiant el. Laiškus, ieškant internete ir bendraujant su kitais darbuotojais. Verslo nešiojamas kompiuteris
iš reitingo turėtų užtikrinti patogų darbą, todėl jame turi būti įmontuota interneto kamera, kuri yra naudinga vaizdo skambučiams, ypač kai pokalbis yra pradiniame etape. Darbiniame nešiojamajame kompiuteryje turėtų būti didelės spartos USB 3.1 ir HDMI jungtis, kurios gali prireikti ekranui ar projektoriui prijungti.

Matricos kokybė funkcionaliame nešiojamame kompiuteryje

Matinė matrica nešiojamame kompiuteryje už 1 500 zlotų

Matrica yra ekranas, į kurį, neprijungus išorinių vaizdo šaltinių, turėsite nuolat žiūrėti naudodamiesi reitinguojamu nešiojamuoju kompiuteriu. Populiariausias šiuolaikiniai nešiojamieji kompiuteriai yra IPS matricos, užtikrinančios puikų žiūrėjimo kampą, ryškų vaizdo apšvietimą ir gerą spalvų atkūrimą. Daugelis prie kompiuterio dirbančių žmonių ypatingą dėmesį skiria matricos kokybei, nes ji yra atsakinga už akių nuovargį, daug valandų žiūrint į ekraną. Verta, kad matrica būtų matinė, atspindėta šviesa įtemptų regėjimą ir sumažintų matomumą. Renkantis nešiojamąjį kompiuterį iš reitingo su integruota grafika, mainais galite gauti natūralią ekrano skiriamąją gebą mažiausiai FHD, brangesnių nešiojamųjų kompiuterių modelių skiriamoji geba yra iki 4K. Nešiojamame kompiuteryje esančios integruotos vaizdo plokštės pakanka, kad būtų galima valdyti populiarias biuro programas, CRM, ERP, žiūrėti filmus ar grafikos programas be pažangių 3D objektų, kuriems nereikia pateikti.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Kokių firmų nešiojamųjų kompiuterių galite įsigyti Lenkijoje?

„Lenovo“, „HP“, „Dell“, „Acer“, „Asus“, „Microsoft“, „Apple“, „Razer“, MSI, „Samsung“.

Ar turėtumėte kalibruoti akumuliatorių?

Nešiojamojo kompiuterio baterija turėtų būti iškrauta žemiau 50% bent kartą per savaitę, kad padidėtų jos ištvermės efektyvumas. Dažnas akumuliatoriaus išsikrovimas žemiau 30% gali sutrumpinti jo tarnavimo laiką. Išmetimas iki nulio turėtų būti atliekamas kartą ar du per metus.

Ar nešiojamųjų kompiuterių klaviatūra yra standartizuota?

Raktų išdėstymas yra standartizuotas, perkant nešiojamąjį kompiuterį Lenkijoje, nereikia jaudintis dėl nesuprantamų ženklų. Klavišų dydis, atstumas vienas nuo kito, forma, apšvietimas ir kt. Yra gamintojų standartai, kurie gali šiek tiek skirtis.

Nešiojamieji kompiuteriai, kuriuos redaktoriai išskyrė 2021 m