Nešiojamas kompiuteris iki 2 000 2021 PLN> nuomonė

Nešiojamas kompiuteris už 2 000 -

Technologijų pažanga juda į priekį, todėl nenuostabu, kad rinkoje auga kompiuterių, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, skaičius. Be savo išvaizdos, jie skiriasi parametrais, kurie prisideda prie to, kad laikui bėgant nešiojamąjį kompiuterį reikia pakeisti nauju, nes jis pradeda „lėtai vaikščioti“.

Yra daugybė technologinių spąstų, kurie gali suklaidinti potencialų pirkėją, jei kaina yra patraukli. Kaip perskaityti nešiojamojo kompiuterio specifikacijas ir į ką reikia atkreipti ypatingą dėmesį, jei norite, kad jūsų nešiojamas kompiuteris būtų greitas ir funkcionalus? Savo vadove mes atsakome į klausimą: Kaip nusipirkti nešiojamą kompiuterį su gerais parametrais kaina iki 2000 -, kuri tarnaus kelerius metus? Žemiau pateikiame nešiojamųjų kompiuterių iki 2000 – reitingą, kuriame, remiantis nuomonėmis ir parametrais, pateikiami geriausi jų klasės nešiojamieji kompiuteriai.

Nešiojamųjų kompiuterių sąrašas iki 2000 – 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite kompiuterių sąrašas iki 2000 –

Nešiojamas kompiuteris vaikams ir studentams

vaikų nešiojamas kompiuteris mokyklai

Nešiojamas kompiuteris, skirtas vaikų mokyklai, turėtų turėti patvarų korpusą, ypač ekrano vyriai, kurie laikui bėgant susidėvi ir nutrūksta. Nešiojamas kompiuteris su reitingu ultrabook
versijoje lieknas (plonas) gerai gaminti metaliniame korpuse, tada nėra problemų dėl girgždančių plastikinių elementų. Metalinių elementų stipris yra daug didesnis, o tai reiškia didesnį atsparumą mechaniniams korpuso pažeidimams. Plonas nešiojamas kompiuteris jis gerai tinka studijoms ir, kaip žinote, jis turi būti lengvas ir efektyvus tuo pačiu metu. Plonas nešiojamas kompiuteris verčia jį įsimesti į bet kurią kuprinę ar net rankinę, taip pat verta atkreipti dėmesį į užrašų knygelės svorį, kuris patogiam nešiojimui neturėtų viršyti 1,5 kg. Kai kurie rinkoje esantys modeliai sveria mažiau nei kilogramą, o tai neabejotinai turi įtakos delninio kompiuterio patogumui ir mobilumui. Mokykliniame amžiuje to reikia daugialypės terpės nešiojamas kompiuteriskuris yra susijęs su uostų rinkiniu. Mažas nešiojamojo kompiuterio dydis reiškia, kad ant korpuso yra mažiau jungčių, kurių gali prireikti ir vėliau. Verta atkreipti dėmesį į tai, ar nešiojamas kompiuteris turi galimybių jungtis prie doko stoties, net per USB-C jungtį, kuri leidžia išplėsti net mažiausio nešiojamojo kompiuterio funkcionalumą.

nešiojamas kompiuteris 2000 m

Nešiojamas kompiuteris senjorams, funkcionalus ir pigus

Nešiojamas kompiuteris senjorams neturėtų būti neefektyvus ar lėtas. Verta atkreipti dėmesį į ekrano įstrižainę, kad ji būtų šiek tiek didesnė nei standartinė 15,6 ”, o tai tikrai palengvins reitinguojamo nešiojamojo kompiuterio naudojimą be akinių. 17 colių nešiojamas kompiuteris su SSD ir jutiklinė matrica tikrai bus patogi vyresnio amžiaus žmonėms, ekrano principas yra panašus į išmaniųjų telefonų principą. Laikui bėgant, nešiojamajame kompiuteryje saugoma vis mažiau daiktų, saugumui dokumentai ir nuotraukos laikomi debesyse, filmus galima atsisiųsti ir jūs galite mėgautis filmų srautu. Todėl net SSD diskas, kurio talpa 256 GB turėtų pakakti. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti saugomi ne tik debesyje, bet ir dideliame išoriniame diske, kurį galima prijungti prie bet kurio nešiojamojo kompiuterio ir prie daugelio televizorių per populiarią USB jungtį.

Laikykitės taisyklės: Investuokite į našumą, o ne į kiekį.

nešiojamojo kompiuterio jungtys iki 2000 m

Nešiojamąjį kompiuterį galima išplėsti papildomomis erdvėmis debesies ar talpaus išorinio disko pavidalu, geriau atsisakyti talpaus disko didesniam ekranui. Pirkdami internetu, naršydami internete ar naršydami socialinę žiniasklaidą, keturių branduolių procesorius daugiau nei gana. Standartiniam nešiojamojo kompiuterio naudojimui iš reitingo pakanka integruotos vaizdo plokštės, kuri gali būti per silpna grafiškai sudėtingiems žaidimams, tačiau papildomos vaizdo plokštės trūkumas efektyviai sumažina nešiojamojo kompiuterio kainą.

Tai gali būti patogus sprendimas vyresnio amžiaus piliečiams nešiojamas kompiuteris su apšviesta klaviatūrakad galėtumėte naudotis kompiuteriu net vakare, kai nedega šviesos. Tai ypač svarbu tiems, kurie dar neįvaldė jutiklinės klaviatūros.

Kokį nešiojamąjį kompiuterį įsigyti iki 2000 -?

nešiojamas kompiuteris studentui už 2000 -

Kompiuteryje net nereikia turėti daugialypės terpės išvesties prijunkite nešiojamąjį kompiuterį prie televizoriaus per HDMI. Šiuo tikslu pakanka išplėsti daugialypės terpės nešiojamojo kompiuterio funkcionalumą su doko stotimi, kurioje yra daug įvairių rūšių jungčių, įskaitant HDMI. Daugumoje komponentų yra kitaip, o nešiojamąjį kompiuterį galima išplėsti naudojant išorinę vaizdo plokštę arba papildomą nešiojamąjį diską, tačiau atminties ir procesoriaus išoriškai pridėti negalima. Štai kodėl verta rinktis nešiojamas kompiuteris su gerais parametrais reitingą, į kurį dauguma žmonių atkreipia dėmesį į užrašų knygelę. Visų pirma turėtų būti nešiojamas kompiuteris pritaikytas jūsų poreikiams, ačiū iki 2000 galite nusipirkti tobulą užrašų knygutę sau. Norint naršyti internete, naršyti socialiniuose tinkluose ir žiūrėti filmus, nereikia energijos ištroškusio skaičiavimo įrenginio. Keturių branduolių procesorius turėtų galėti visiškai naršyti internete ir žiūrėti filmus 4K formatu ir tuo pačiu leis optimaliai naudoti įkrautą bateriją. Nešiojamojo kompiuterio baterija tai taip pat svarbus aspektas, į kurį būtina atsižvelgti, jei nešiojamąjį kompiuterį dažnai naudojame vietose, kur ribota prieiga prie elektros. Dažniausiai su savimi pasiimti atsarginę bateriją bus sunku. „Powerbank“, galintis įkrauti nešiojamąjį kompiuterį, bus didesnio dydžio ir svorio nei įprastas telefono „powerbank“, todėl geriau, jei nešiojamas kompiuteris turi gerą bateriją ir leidžia kelias valandas be pertraukų dirbti visu įkrovimu. Mogražus nešiojamas kompiuteris su galingu procesoriumi jo reikės palaikyti plačias grafikos programas, vaizdo ar nuotraukų apdorojimą.

Koks turi būti geras pigus nešiojamas kompiuteris?

Nešiojamojo kompiuterio RAM atmintis daugeliu atvejų gali būti išplėsta laikui bėgant, tačiau verta to nedaryti iškart įsigijus nešiojamąjį kompiuterį. Net ir naujausios kartos „Windows“ nešiojamas kompiuteris reikalauja bent jau 4 GB atminties operatyvus. Atminties rezervas leidžia patogiai dirbti ir naudoti nešiojamąjį kompiuterį. Kitas elementas, turintis didžiulę įtaką darbo patogumui, yra diskas, kuriame įdiegta operacinė sistema.

Tradicinis HDD yra sunkus, neefektyvus ir trūksta energijos, todėl gali pasirodyti, kad tai puikus sprendimas nešiojamas kompiuteris su SSD su duomenų talpa 10 kartų greičiau nei klasikinis HDD. Jie suteikia šiek tiek greitesnį duomenų perdavimą M.2 diskaikuris gali suteikti iki 5 kartų greitesnį duomenų mainą nei SSD diskaskuris leidžia perduoti iki 6 GB / s. Disko greitis neturi įtakos duomenų kopijavimui iš disko į „flash“ įrenginį, nes jie paprastai būna daug lėtesni.

Greitas duomenų perdavimas tai būtina sklandžiai keičiantis informacija tarp komponentų, o tai pastebima vartotojui paleidžiant, perjungiant programas ir naršyklę. Masinio saugojimo atveju svarbus elementas yra nešiojamojo kompiuterio atminties kiekis kad vartotojas diske galėtų saugoti dokumentus, vaizdo įrašus, nuotraukas ir daug daugiau.

Palieskite nešiojamąjį kompiuterį

palieskite nešiojamąjį kompiuterį, kad galėtumėte valdyti grafikos programas

Nešiojamas kompiuteris su jutikliniu ekranu taip pat turėtų turėti tinkamą raišką, atsižvelgiant į jo dydį. Dažniausiai galima pastebėti, kad tai yra „Full HD“ – 1980x1080p raiška, mažesniuose sąsiuviniuose būna, kad gamintojas įdiegia matricą, kurios skiriamoji geba yra 1366x768p, o tai, žinoma, kai ekrano dydis yra 13 “, pastebimai nepablogina vaizdo kokybės.

Nešiojamas kompiuteris piešimui
iš reitingo jis tikrai turi aukštą skiriamąją gebą ir geros kokybės bent IPS matricas. Tiesą sakant, tai yra spalvų atkūrimas, kad jos būtų kuo arčiau natūralių. Grafikos programų veikimui jums reikia daug talpyklos (16 GB), bent jau keturių branduolių procesoriaus ir geros vaizdo plokštės, ypač 3D aplinkoje. Papildomas grafinio nešiojamojo kompiuterio pranašumas bus jutiklinė matrica su 360 laipsnių parinktimi, leidžiančia atidaryti nešiojamąjį kompiuterį apverčiant ekraną.

Verslo nešiojamas kompiuteris

Verslo nešiojamas kompiuteris turėtų būti pritaikytas atsižvelgiant į jūsų poreikius, jei dažnai esate kelyje ir negalite visko padaryti savo telefone, pasirinkite reitingą nešiojamas kompiuteris su talpia baterija ir taupantis energiją. Šiuo tikslu turėtumėte pasirinkti nešiojamus kompiuterius su naujausios kartos procesoriais, jie pasižymi didesniu energijos taupymo lygiu ir tuo pačiu neturi įtakos darbo sklandumui. Tinkamam nešiojamam kompiuteriui turėtų pakakti darbo laiko su įkrauta baterija mažiausiai 5 valandastodėl verta pasirinkti reitingavimo modelį, kuriame atsižvelgta į veiklos aspektus.

Verslo nešiojamųjų kompiuterių sąrašas iki 2 000 – 2021 m. Balandžio mėn

Nešiojamas kompiuteris architektui

Pigus ir geras verslo nešiojamas kompiuteris

Palaikymas tokioms programoms kaip: AutoCAD, ArchiCAD, Rhino 3D, Autodesk Revit, ArcGIS / QGIS, Adobe paketas (Photoshop, Illustrator, InDesign), Sketch-up PRO, reikalauja daug greito talpyklos (bent 12 GB – DDR4) , gera matrica (bent IPS) ir greitas M.2 arba SSD diskas. Jei norite būti tikri, galite pasirinkti nešiojamųjų kompiuterių kompiuterį, kurio dizainas bus įvertintas iki 2000 -, o tai leis mėgautis aukščiausios kokybės įranga už šią sumą. Atvaizdavimo programoms reikia mažiausiai aštuonių branduolių procesoriaus ir geros grafikos plokštės skaičiavimo galios, todėl bus gana sunku rasti tinkamą modelį, kurio suma yra iki 2 000 zlotų. Nešiojamas kompiuteris su planšetinio kompiuterio funkcija kaina iki 2000 – su atitinkamais parametrais, leidžiančiais dirbti su sudėtingiausiomis programomis, turi būti vykdoma dalinių aukų kaina. Specializuotas nešiojamas kompiuteris nuo reitingo iki grafikos ar dizaino programų palaikymo, gerai jį derinti su doko stotele, kurios dėka galite išplėsti rankinio nešiojamojo kompiuterio funkcionalumą.

Nešiojamas kompiuteris fotografui

nešiojamas kompiuteris grafikai iki 2000 m

Apdorojamas nešiojamas kompiuteris nuotraukoms iš reitingo, kaip ir dizaino reitingui, reikia įdiegti specializuotą grafikos redagavimo programinę įrangą. Šioms programoms reikalinga didelė talpykla, kai jos naudojamos su fonine interneto naršykle ir operacine sistema, joms reikia mažiausiai 12 GB RAM. Šis atminties kiekis padidina nešiojamojo kompiuterio kainą, tačiau galite naudoti …