„Nokia“ paleidžia geležinkelius

„Nokia“ prekės ženklas bando išplėsti kitą rinkos segmentą, nors vis dar susijęs su „Android“. Gruodžio pradžioje ji išleido pirmąjį 55 colių išmanųjį televizorių su 4K raiškos ekranu ir „Android TV“, o dabar, praėjus pusmečiui, savo pasiūlymą praturtina kitu, šįkart kiek mažesniu, televizoriumi.

„Nokia Smart TV 4K 43 ″“ specifikacija

Naujasis televizorius sukurtas vadovaujantis „Pure Design“ filosofija, pasižymintis paprastu, elegantišku ir tiksliu dizainu, todėl puikiai tinka bet kurioje erdvėje. Gamintojas taip pat atkreipia dėmesį į labai siaurus rėmelius aplink ekraną ir minimalistinį stendą.

Ir jūs turite tai pripažinti „Nokia Smart TV 4K 43“ jis tikrai atrodo patrauklus ir tikrai patiks daugeliui klientų. Ir tai yra pirmas žingsnis jam įsigyjant šį įrenginį.

„Nokia Smart TV 4K Android TV“
„Nokia Smart TV“ (šaltinis: „Flipkart“)

Svarbiausias televizoriaus elementas natūraliai yra jo ekranas (LED). Kaip rodo pavadinimas „Nokia Smart TV 4K 43“, jo įstrižainė yra 43 coliai, 16: 9 formato santykis ir 4K 3840 × 2160 taškų skiriamoji geba. Be to, jam taip pat būdingas statinis 1100: 1 kontrastas, 300 nitų ryškumas ir 60 Hz atnaujinimo dažnis. Remiantis gamintojo deklaracija, ekrane taip pat pateikiama „plati spalvų gama“ ir palaikoma HDR10 formatas. Be to, jo darbą palaiko „Dolby Vision“ ir MEMC technologijos.

„Nokia Smart TV 4K Android TV“
„Nokia Smart TV“ (šaltinis: „Flipkart“)

Už darbą „Nokia Smart TV 4K 43“ jie atitinka keturių branduolių (4x ARM Cortex-A53) 1,0 GHz procesorių su keturių branduolių „ARM Mali-450“ grafika ir 2,25 GB RAM bei „Android 9.0 Pie“ su prieiga prie „Google Play“ parduotuvės. Vartotojai taip pat gaus 16 GB vidinės atminties ir greitą prieigą (naudodami specialius nuotolinio valdymo pulto raktus) į „Google“ padėjėją, „YouTube“ ir „Netflix“.

Gamintojas taip pat įsitikino, kad garsas yra labai aukšto lygio. Du „JBL“ suderinti garsiakalbiai, kurių bendra galia yra 24 W, yra atsakingi už jo emisiją ir aukštos kokybės „Dolby Audio“ bei „DTS TruSurround“ technologijas. Laive „Nokia Smart TV 4K 43“ yra ir tarp kitų trys HDMI jungtys, dvi viso dydžio USB, „WiFi“ ir „Bluetooth 5.0“ modulis. Taip pat televizoriuje buvo įmontuota „Chromecast“.

„Nokia Smart TV 4K 43“ yra koduojamas 43CAUHDN.

„Nokia Smart TV 4K 43 ″ – kaina, prieinamumas

Įrenginio kaina buvo nustatyta 31999 Indijos rupijų (atitinka ~ 1 675 zlotus). Televizorių bus galima įsigyti tik Indijoje, nes iš tikrųjų jis 100% atsakingas už „Flipkart“ platformą – „Nokia“ skolina tik savo logotipą.

Šaltinis: „Flipkart“ (1), (2) per „GizmoChina“