Nuogas makiažas vs pe makiažas

Kiekvieną dieną tas pats – makiažas. Ar verta vargti ir leisti laiką rytiniam makiažui? Jūs tikriausiai girdėjote apie permanentinį makiažą – tai šiek tiek nuogas makiažas, tačiau jo pranašumas yra permanentinis makiažas. Kurį iš jų turėtumėte pasirinkti?

Joks makiažas netinka visiems, tačiau tiek natūralų, tiek permanentinį makiažą galima padaryti taip, kad nors ir iš esmės nematomas, jis sustiprins jūsų grožį. Tačiau yra didelis skirtumas tarp abiejų makiažo priemonių naudojimo. Kokie jie, ką apie juos sako tendencijos ir kada turėtumėte juos naudoti?

Nuolatinis makiažas – keletas faktų

Vadinamasis permanentinio tipo makiažas yra sprendimas, leisiantis jį dėvėti dieną ir naktį 3-5 metus. Kaip tai atliekama? Nuolatinio makiažo taikymas lyginamas su tatuiravimu, tačiau „dažymui“ naudojami dažai yra ne taip giliai į odą, o tik į epidermį. Dėl šios priežasties po tam tikro laiko jis natūraliai nusidėvi – dėl odos šveitimo. Taip pat galite padaryti makiažą patvaresnį, kai dažai įterpiami giliau į odą, o tada jis išlieka 5 ar daugiau metų.

Kas daro šį makiažą? Kvalifikuotas linergistas. Jei nuspręstumėte pasidaryti permanentinį makiažą, turėtumėte atidžiai rinktis saloną ir nesivadovauti tik procedūros kaina, nes jį įgyvendinant itin svarbūs vizažisto įgūdžiai ir naudojamų produktų kokybė. Linergistas taip pat turėtų turėti meninių sugebėjimų ir kosmetiko bei vizažisto patirties.

Ar nuolatinio makiažo gydymas yra skausmingas? Tai gali būti skirta kai kuriems žmonėms, nors daugumoje operacijų skausmui malšinti naudojami tepalai. Burnos atveju skiriamas dantų anestetikas. Po gydymo vietos, kurios buvo „nudažytos“, bus patinusios, o patepus giliu permanentiniu makiažu, gali susidaryti nuospaudos.

Gydymo trukmė ir poveikis. Padaryti permanentinio tipo makiažą užtrunka nuo 30 iki 60 minučių. Gaivus po gydymo poveikis gali būti šiek tiek per intensyvus, tik po kurio laiko (maždaug po 2 savaičių) spalvos išnyksta iki norimo efekto.

Nuolatinis makiažas – kam? Šio tipo makiažas laikomas patogiu, tačiau jį reikia kruopščiai koreguoti ir apgalvoti, nes negalėsite jo modifikuoti. Štai kodėl rekomenduojama atlikti natūralų permanentinį makiažą, t. Y. Tokį, kuris pabrėžia tik natūralias kerus. Tačiau nuolatos akcentuojamoms akims, antakiams ir lūpoms galėsite šiek tiek vėliau atsikelti ir tinkamą makiažą naudoti tik ypatingomis progomis. Šį sprendimą dažnai naudoja vidutinio amžiaus žmonės, kurie jau turi gerai išvystytą savo išvaizdos viziją ir žino, ko tikisi iš permanentinio makiažo. Spalvos intensyvumo ir atspalvių pasirinkimas čia yra labai svarbus, tačiau, žinoma, priklauso nuo individualaus požiūrio.

Nuogas makiažas – kas tai?

Manoma, kad tokio tipo makiažas yra, tačiau apsimesti, kad taip nėra – tai pabrėš jūsų grožį, tačiau taip, kad poveikis būtų kuo natūralesnis. Tendencijos jį vis labiau giria ir reklamuoja. Tai kasdienio makiažo rūšis, tinkanti visiems – tačiau tai dar nereiškia, kad ją lengva ir greitai galima padengti.

Natūralus makiažas, makiažas be makiažo, nuogas makiažas – Visi šie pavadinimai rodo minimalizmą, ir netgi atrodytų, kad jie skatina išeiti iš namų be tapybos. Niekas negali būti blogiau – priešingai nei atrodo, tokio tipo makiažui reikia naudoti tinkamą kosmetiką. Tačiau jie yra lengvi ir labiausiai tinka jūsų veido, grožio tipui, odos atspalviui ir akių bei plaukų spalvai.

Ar nuogas grimas visiems? Labai lengvas makiažas neatrodys gerai, jei veido spalva bus alyvuogių, akys tamsiai rudos, o odą puošia strazdanos. Tačiau natūralų makiažą galima pritaikyti prie grožio tipo – priklausomai nuo jo, rinkitės pagrindo, maskuotės ir skaistiklio atspalvius. Švelniai pabraukite antakius, taip pat naudodami atitinkamą pieštuko spalvą, kad jie per daug neišsiskirtų. Tiesą sakant, pagrindinis šio tipo makiažo principas yra natūralus – nuogo makiažo erdvėje nėra vietos intensyvioms ir kontrastingoms spalvoms. Jei jums labiau patinka raudoni lūpų dažai ir geltoni šešėliai ant akių vokų, natūralus makiažas tikrai netinka jums. Tačiau tai puikus sprendimas kiekvieną dieną – darbui ir įvairiems susitikimams ar net oficialiems renginiams, kur nėra tikslinga naudoti stiprų makiažą.

Natūralus makiažas reaguoja į šiuolaikines tendencijas. Šio tipo makiažas dabar pradeda būti labai madingas, nors apie jo grąžinimą derėtų tinkamai kalbėti. Neabejotinas jo trūkumas, palyginti su permanentiniu makiažu, kurį taip pat galima padaryti nuogo stiliaus, yra tai, kad jūs turite tai padaryti kiekvieną rytą. Tačiau tinkamai parinkta kosmetika ir galimybė jas tepti leis greitai išmokti tokiu būdu pasidaryti makiažą. Minimalizmas čia yra pagrindinis klausimas.