Nuostabūs kvepalų buteliukai. Da

Kvepalų rinka nuolat auga, o kvepalų butelių skaičius auga. Galime pasirinkti iš ikoninių pasiūlymų, kurie jau buvo redaguoti, ir išbandyti naujas kompozicijas. Per didelis pasirinkimas nepalengvina pasirinkimo. Kaip išsirinkti kvepalus? Neužtenka vien užuosti, reikia ieškoti. Ir yra kas! Peržiūrėkite nuostabių kvepalų butelių apžvalgą.

Nuostabūs kvepalų buteliukai

Šviečia ryškiai kaip deimantas!

Parfumerijoje, kaip ir gyvenime, skaičiuojami pirmieji įspūdžiai. Kvapiųjų puokštė yra vienas dalykas, butelio išvaizda yra kita. Taigi kosmetikos prekės ženklai yra dvigubi ir trigubi, sukuriant vis daugiau originalių butelių ir rafinuotų butelių, į kuriuos jie įdeda savo esencijas. Kvepalų buteliai skirti iliustruoti, kas yra viduje, ir parduoti viziją, susijusią su konkrečiu kvapu. Kvepalai gali įasmeninti prabangą, laisvę, norą ar išsivadavimą. Tik nuo jūsų priklauso, kurį pasirinksite.

Kvepalų buteliukai tarsi meno kūrinys. Butelių dizainerio profesija

Kadaise kvepalai buvo prabangus gėris, o pagrindiniai kvepalų prekės ženklai užsakė menininkams kurti jų butelius. Pavyzdžiui, XX amžiaus pradžioje prie jo dirbo čekų dailininkas Alfredas Mucha. Kvepalų įvaizdžio kūrimas per pakuotę nuėjo dar toliau. Jau daugiau nei 50 metų prancūzų skulptorius Pierre’as Dinandas rūpinasi, kad kvepalų buteliai būtų unikalios išvaizdos ir atspindėtų jų „sielą“.

Jis yra kvepalų butelių dizainerio profesijos pirmtakas. Jo produkcija apima apie 500 kūrinių. Viskas prasidėjo nuo kamščio dizaino, kuris buvo pagamintas iš metalo ir plastiko, o ne iš stiklo. „Dinand“ sukūrė kvepalų buteliukus Clavinui Kleinui (Amžinybė, Obsesija), Moschino (Pigūs ir Šikni) ir rytietiškai Opio autoriui Yvesui Saint Laurentui.

Buteliai, kurie parduodami – kaip patraukti kliento dėmesį?

Čia leidžiami visi sulaikymai, kaip ne kartą įrodė Marcas Jacobsas. Amerikiečių mados dizaineris sukūrė nuostabios išvaizdos moteriškus kvepalus.

Dot uždarė energingą mišinį butelyje, kuris savo spalva primena ladybug. Džiugina ne tik neįprastas kamštis. Panašūs buteliai, be abejo, ramunėlių, paslepia tualetinį vandenį iš „Daisy“ serijos. Žiūrėkite Daisy Marc Jacobs butelius! Šiltu medumi kvepiantis medus yra dar viena Jacobs variacija – butelis primena bitę.

Kaip atrodo vakarėlio kvepalų „Marc Jacobs“ versija? Žinoma, jie yra sankabos krepšio formos! Susipažink su dieviškuoju dekadansu.

Kas gali būti įkvėpimas sukurti nepaprastą kvepalų buteliuką? „Bvlgari“ atveju tai matematinis begalybės simbolis, panašus į apverstą aštuonią figūrą. Italijos prekės ženklas, kuris taip pat gamina išskirtinius papuošalus, šią formą suteikė „Omnia“ kvepalų buteliukui.


Ar tu tai žinai…

Clive Christiano „Imperial Majesty“ yra brangiausi kvepalai pasaulyje. Jų vertė buvo įvertinta 115 tūkst. svarų, arba maždaug 675 tūkst. -. Butelis dekoruotas 18 karatų auksu ir deimantiniu dangteliu.


Kvepalų buteliukas po siurrealizmo vėliava? Kodėl gi ne! Šią viziją įtikina DaliA, pasirašyta garsaus impresionisto – Salvadoro Dali vardu.

Puošnius butelius galite rasti ir „Lolita Lempicka“ kvepaluose. Jei norite pasiekti žvaigždes, Thierry Mugleris teigia, kad vieną iš jų galite nešiotis rankinėje – „Angelo“ butelis yra žvaigždės formos.

Sakalų gamintojai savo dizainu dažnai nurodo brangiuosius akmenis – pavyzdžiui, Paco Rabane’o „Lady Million“.

Kvepalų balkonai, kurie primena moteriškas formas, yra firminis „Jean Paul Gaultier“ ženklas – pavyzdžiui, šiek tiek lengvabūdiškas „Classique Betty Boop Eau Fraiche“ butelis.

Vyriški kvepalai ekstravagantiškuose buteliuose

Jei įdomu, kokius kvepalus rinktis vaikinui, jums pagelbės originalūs buteliukai. Pavyzdžiui, Wanted Azzaro, kurio butelis primena revolverio cilindrą. Medžiu padengtas „He Wood Intense Dsquared“ butelis efektyviai primena medienos aromatą.

O gal turite mėgstamų kvapų, su kuriais susidūrėte dėl ekstravagantiško buteliuko?