Oro valymo įrenginių reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Tikrai daugelis žmonių stebisi kokį oro valytuvą pasirinkti. Prietaisas turėtų būti ne tik gerai pritaikytas individualiems poreikiams, bet ir efektyvus bei nebrangus valdyti. Mūsų 2021–2021 m. Sąrašas tikrai palengvins tinkamo modelio pasirinkimą. Pigus ir geras oro valytuvas tai neturi kainuoti daug pinigų. Tačiau priimant sprendimus reikėtų atidžiai atsižvelgti į parametrus. Jie tiesiogiai veikia kasdienio naudojimo patogumą ir laisvę.

Oro valymo įrenginių sąrašas – geriausių oro valytojų TOP 10

Geriausi oro valymo įrenginiai – apžvalgos

1. XIAOMI ORO PURIFIER PRO ORO PURIFIER

geras oro valytuvas

Tai modelis, kuris labai populiarus 2021/2021 m. Tai aukščiausios kokybės versija, garantuojanti didesnį oro pralaidumą. Verta paminėti, kad juos galite išvalyti net per 10 minučių, o tai yra puikus rezultatas. Prietaisas veiks net dideliuose kambariuose (iki 60 m2). Paprastas veiksmas taip pat yra neabejotinas pranašumas. Aprašytas produktas turi praktišką LCD ekraną, kurio dėka galime efektyviai kontroliuoti jo veikimą. Dar vienas pliusas yra tai, kad valymo priemonė orą traukia iš skirtingų krypčių. Todėl įrengimo vieta nėra labai svarbi. Pateiktas prietaisas gali apdoroti net oro kondicionierių, augalų žiedadulkių ar naminių gyvūnėlių plaukų dulkių daleles. Jis turi keletą darbo režimų. Gamintojas pateikia išmaniųjų telefonų programą, kuri palengvins ir malonesnį valdymą. Niekas netrukdo jums sukurti savo įrangos darbo grafiką. Dėl to jis prasidės nurodytu laiku. Šis modelis turi anglies filtrus.

– 780 –

2. SHARP ORO VALYTUVAS KC-930EUW

kokį oro valytuvą pasirinkti

Sukūrėme mes oro valymo įrenginių sąrašas yra tikras malonumas tiems, kuriems sunku priimti galutinį sprendimą dėl pirkimo. Aprašytas modelis yra pigus ir efektyvus tuo pačiu metu. Jame yra anglies filtrai, kuriems būdingas didesnis ilgaamžiškumas. Reikėtų pažymėti, kad jie sugauna beveik visas daleles iki 0,3 mikrometrų. Kitas privalumas yra jutiklis, kuris informuoja apie filtro būklę. Neturime susimąstyti, ar jį reikia valyti ar pakeisti. Tai turi įtakos kasdienio naudojimo patogumui. Šis prietaisas taip pat suteikia išmanųjį darbo režimą – tai įmanoma dėl jutiklio, kuris nustato nemalonių kvapų koncentraciją. Negalime pamiršti apie „Plasmacluster“ technologiją, kuri pašalina visus ore plintančius patogenus. Aš kalbu apie dulkių erkutės, virusai ar pelėsių sporos. Šis modelis taip pat garantuoja oro drėkinimo funkciją.

990 –

3. PHILIPS AC1217 / 50 ORO VALYTUVAS

reitingo oro valytuvas su drėkintuvu

Pateiktas prietaisas skirtas daugeliui žmonių geriausias oro valytuvas. Tai garantuoja aukštą funkcionalumą ir tikslumą. Jame buvo sumontuotas HEPA anglies filtras. Gamintojas tikina, kad aprašytas modelis pašalina iki 99,97% oro teršalų, o tai yra puikus rezultatas. Jis filtruoja labai smulkias daleles, kurių dydis neviršija 0,3 mikrometrų. Tai pigus oro valytuvas Be abejo, tai patikimai tarnaus daugelį metų. Tai daugiausia lemia tai, kad jis buvo pagamintas iš sertifikuotų medžiagų. Tėvai bus patenkinti užrakto funkcija. Be to, yra naktinis budėjimo režimas. Įrenginio nuotolis yra 29 m, todėl jis veiks net dideliuose plotuose. Tai pašalina, be kita ko lakieji organiniai junginiai, bakterijos, plaukai, virusai, dulkės, žiedadulkės, erkės, pelėsių sporos. Tai prietaisas, pirmiausia rekomenduojamas alergiškiems žmonėms ir žmonėms, norintiems mėgautis palankiu mikroklimatu.

970 –

4. „STADLER“ FORMA „VIKTOR“ ORO VALYTUVAS

oro drėkintuvo sąrašas

Mūsų geriausių oro valymo įrenginių sąrašas 2021–2021 m šio modelio negalėjo praleisti. Tai nebrangu, o tai yra didelis privalumas. Jis turi ilgą tarnavimo laiką anglies filtrą, kurio nereikia dažnai valyti ar keisti. Prietaisą galima lengvai pritaikyti pagal jūsų poreikius. Tai garantuoja daugiapakopį valymą, kuris reiškia didesnį efektyvumą. Verta paminėti, kad elektromagnetinis filtras nepraleidžia net mažiausių dalelių. Kitas privalumas yra švaraus oro tiekimo rodiklis – jo dėka galime bet kada patikrinti jo būklę. Įdomu tai, kad pateiktame įrenginyje yra naktimis pritemstantys valdikliai. Taigi nereikia jaudintis, kad jie neigiamai paveiks jūsų miego kokybę. Veikimo režimai yra net penki, o pasirinkimas priklauso nuo to, kiek užterštas oras tam tikroje patalpoje. Naudodamiesi šiuo oro valytuvu, be kitų, galite atsikratyti dulkių dalelės, erkutės, pelėsių sporos ar nemalonus kvapas.

1 035 –

5. SHARP ORO VALYTUVAS FP-F30EUH

kokį oro valytuvą pasirinkti

Jūs neįsivaizduojate, kokį nebrangų ir efektyvų oro valytuvą pasirinkti? Pateiktas prietaisas tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Jame yra HEPA anglies filtras, kurio tarnavimo laikas yra iki 2 metų. Ypatingo dėmesio nusipelno „Plasmacluster“ technologija. Jo dėka galite efektyviai pašalinti mikroorganizmus, virusus, pelėsių sporas, alergenus ir daugelį kitų. Neabejotinas pranašumas yra tai, kad prietaisas teršalus gaudo ne tik iš aplink esančio oro, bet ir iš sunkiai pasiekiamų vietų ar baldų paviršių. Tai teigiamai veikia mikroklimatą tam tikrame interjere. Šiuo oro valytuvu taip pat atsikratysime nemalonių kvapų. Vartotojai taip pat giria oro paruošimo miegui funkciją – tai tiesiogiai reiškia didesnį regeneracijos laipsnį. Siūlomą modelį prižiūrėti yra labai pigu.

670 –

6. XIAOMI MI ORO VALYTUVAS 3H ORO VALYTUVAS

valytojų sąrašas

Daugelio vartotojų teigimu, geriausi oro valymo įrenginiai turi HEPA anglies filtrą. Puikus pavyzdys yra aprašytas modelis, kuriam būdingas padidėjęs efektyvumas. Jo dėka galima pašalinti net labai smulkias nešvarumų daleles. Prietaisas turi ypač tikslius matavimo jutiklius, o tai reiškia efektyvų darbą. Tai gerai veiks ne tik namuose, bet ir viešose vietose, pvz., Biure. Tai modelis, skirtas valyti orą patalpose, kurių plotas ne didesnis kaip 45 m2. Taip pat verta paminėti intuityvų veikimą, kuriam nereikia per daug įgūdžių. Veiksmo tempas taip pat svarbus. Daugumą teršalų galima pašalinti per kelias minutes nuo paleidimo. Tai tikras hitas tiems, kurie ieško įrangos su didesniu našumu. Šiuolaikinės technologijos pirmiausia yra atsakingos už darbo efektyvumą.

630 –

7. FELLOWES AERAMAX DX55 ORO VALYTUVAS

geriausias oro valytuvas

Pateikto modelio negalėjo trūkti mūsų 2021–2021 m. Reitinge. Jis buvo sukurtas atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Jis turi patvarų ir efektyvų anglies filtrą, todėl jo keisti nereikia per dažnai. Papildomas privalumas yra papildoma oro drėkinimo funkcija, kurios dėka palaikyti palankų mikroklimatą bute nebus problemų. Įrenginiai užtikrina gana tylų veikimą, todėl tai nebus pernelyg našta. Niekas netrukdo įjungti nakčiai. Su jo pagalba galite pašalinti ne tik dulkių daleles, bet ir virusus, patogenus ir alergenus. Padidėjęs tikslumo laipsnis yra didelis privalumas. Aprašytas oro valytuvas yra patogus naudoti kasdien – jis turi praktinį indikatorių, kuris informuoja apie pvz. oro užterštumo laipsnis arba filtro nusidėvėjimas. Mes žinome, kada jį reikia išvalyti ar pakeisti.

580 –

8. XIAOMI MI ORO PURIFIER 2S ORO PURIFIER

koks oro valytuvas

Ar jus domina pigus ir patikimas oro valymas? Pateiktas modelis sukurtas remiantis šiuolaikinėmis technologijomis. Jis sugauna net labai mažas daleles iš oro, o tai teigiamai veikia mikroklimatą tam tikrame interjere. Pateiktame įrenginyje yra anglies filtras. Ilgas jo tarnavimo laikas leidžia išvengti poreikio dažnai keisti ir taip sumažinti eksploatacijos išlaidas. Nuotolinio valdymo galimybė taip pat yra didelis privalumas. Tai geriausias pasiūlymas tiems, kurie pirmiausia teikia patogumą. Verta paminėti, kad orą galima kruopščiai išvalyti net per 10 minučių. Dėl aukšto oro slėgio buvo galima padidinti cirkuliaciją. Todėl purvo dalelės pašalinamos net ir iš mažiausių kampelių. Kuo mažesnė patalpa, tuo greičiau bus išvalytas oras. Funkcinė mobilioji programa, be kitų, leidžia darbo grafiko nustatymas.

510 –

9. XIAOMI MI ORO VALYTUVAS 2H ORO VALYTUVAS

oro valymo įrenginių sąrašas

Aptariamas įrenginys skirtas daugeliui vartotojų geriausias oro valytuvas galima įsigyti už ekonomišką kainą. Faktas yra tas, kad tai nekainuoja daugybės pinigų. Jis turi HEPA filtrą, kuris puikiai susidoroja su įvairių rūšių tarša. Gamintojas norėjo, kad prietaisas būtų itin tylus. Tai puikus pasiūlymas tiems, kuriems atsibodo nuolatinis tokio tipo įrangos keliamas triukšmas. Reikėtų pažymėti, kad oro valymas turi daugiapakopį pobūdį, kurio dėka galima sugauti net mažiausias daleles. Taip pat verta paminėti ekonomišką variklį, kuris sumažina sunaudojamos energijos kiekį. Įrangos priežiūros išlaidos yra tinkamo lygio. Privalumas yra ir tai, kad aptariamas modelis turi pažangius temperatūros ir drėgmės jutiklius. Dėl to darbo režimas automatiškai pritaikomas prie aplinkos sąlygų …