Geriausi patefonai – ( Papildyta 2021m.)

Patefonų Sąrašas – kokį patefoną pirkti 2021 m.

Šiandien patefonai išgyvena renesansą.

Ar norite pradėti klausytis muzikos iš vinilo plokštelių, bet nežinote, kuris patefonas jam tinkamiausias?

Mes surinkome pilną įvairių prekės ženklų patefonų asortimentą, įskaitant pagrindinius gamintojus, tokius kaip „Technics“, „Yamaha“, „Denon“ ir „Sony“, kad padėtų mūsų skaitytojams rasti modelius, kurie užtikrins tobulą garso kokybę ir pasiūlys visas papildomas galimybes.

Peržiūrėkite šiuos rodomus patefonus!

Geriausių patefonai aprašymas

1. „Audio-Technica“ AT-LP60XUSB juoda

 „Audio-Technica AT-LP60XUSB“ juoda

 

„Audio-Technica AT-LP60XUSB“ patefonas yra visiškai automatinis modelis, kurį papildomai galima prijungti prie kompiuterio, pavyzdžiui, norint konvertuoti analoginius įrašus į failus.

„Audio-Technica“ yra prekės ženklas, kuris daugiau nei 50 metų specializuojasi fono kasečių gamyboje. Šiuo metu jo pasiūlyme taip pat yra gerų patefonų, kurie papildomai pasižymi prieinamomis kainomis.

Pateiktas modelis sukurtas remiantis stabilia diržo pavaros sistema, suteikiančia natūralų garso efektą. Jis turi aukštos klasės plokštę iš aliuminio. Dėl dviejų skaitymo greičių naudojimo galite klausytis LP ir EP. Tai taip pat leidžia lengvai prisijungti prie bet kurio įėjimo, nes jame yra išankstinis stiprintuvas. Skaitmeninės USB išvesties dėka jis leidžia tiesiogiai prijungti įrenginį prie kompiuterio, kad būtų galima išplėšti įrašus iš vinilinių plokštelių.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

2. „Technics SL-1500C“ juoda

 Technics SL-1500C juoda

 

„Patefonas„ Technics SL 1500C “yra modelis, kuris naudoja daugybę modernių technologinių sprendimų, kad užtikrintų krištolo skaidrumą. Šiame įrenginyje yra tiesioginė pavara su bešerdžiu varikliu, kurio svirtis pasižymi išskirtiniu jautrumu.

„Technics“ yra viena iš garsių garso aparatūros gamintojų, kuri, pasak daugelio, taip pat pateikia pačius geriausius patefonus, skirtus reikliausiems vartotojams.

„Technics SL 1500C“ yra patefonas, sukurtas akcentuojant aukščiausią komponentų kokybę, technologijas ir taip garsus. Pažangios „Ortofon 2M Red“ kasetės dėka galite gauti tikslią garso kokybę, kuri patenkins kiekvieną muzikos mylėtoją. Pateiktame patefone taip pat naudojamas įmontuotas korekcinis išankstinis stiprintuvas, todėl jį galima lengvai prijungti prie įvairių tipų išorinių įrenginių. Dėmesio nusipelno ir minimalistinis šio prekės ženklo modelio dizainas.

 • Pavaros tipas: tiesioginis
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

3. „Sony PS-LX300USB“

 „Sony PS-LX300USB“

 

Jei nežinote, kurį patefoną rinktis, šis „Sony“ siūlomas modelis yra pasiūlymas, kurį verta apsvarstyti. PS-LX300USB modelis yra modernus patefonas, kuriame yra įmontuotas išankstinis stiprintuvas ir USB išvestis, todėl jį lengva naudoti kiekvieną dieną. Šiuolaikiniai „Sony“ siūlomi garso sprendimai atneša aukščiausią garso kokybę.

„Sony“ yra garsus prekės ženklas, kuris taip pat specializuojasi garso įrangos gamyboje. Jo asortimente taip pat yra patefonai. Kiekviename patefono reitinge jie yra, nes jie dažnai laikomi vienais geriausių ir nuolat renka teigiamus vartotojų atsiliepimus.

„Sony PS-LX300USB“ patefonas yra modelis su diržo pavara, kuris išsiskiria visiškai automatiniu valdymu, kurio dėka jis apsaugo diskus nuo mechaninių pažeidimų. Jis turi patvarų korpusą su dulkių dangteliu ir turi aukštos kokybės MM elektromagnetinį įdėklą. USB garso išvestis reiškia, kad galite jį prijungti prie kompiuterio, kad įrašus iš diskų paverstumėte skaitmeniniais failais.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

 

4. Plokštelių grotuvas „Onkyo CP-1050“ juoda

 „Onkyo CP-1050“ juodas

 

ONKYO CP-1050 patefonas yra aukštos kokybės garsą teikiantis modelis. Geriausi specialistai dalyvavo kuriant analoginį garso lygį tikrai audiofiline versija.

ONKYO yra japonų įmonė, įkurta 1940 m., Kuri dabar tiekia modernią garso įrangą, įskaitant patefonus.

ONKYO CP-1050 yra geras pigus patefonas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės garso įrangos. Šiame modelyje yra tiesioginė pavara su varikliu be šepetėlių, t. Y. Jame nenaudojami klasikiniai diržai, todėl muzika nėra veikiama jokių trukdžių, pavyzdžiui, dėl vibracijos. Tai visiškai automatinis modelis, kuris siūlo du skaitymo greičius. Jo plokštės pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio – jos garantuoja stabilų sukimąsi. Integruotas išankstinis stiprintuvas ir fono išvestis leidžia lengvai prisijungti prie įvairių tipų įrenginių.

 • Pavaros tipas: tiesioginis
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

 

5. „Yamaha MusicCast VINYL 500“ juoda

 „Yamaha MusicCast VINYL 500“ juoda

 

„MusicCast VINYL 500 Yamaha“ yra pažangus patefonas, kuriame klasika sujungta su šiuolaikiniais sprendimais, įskaitant belaidį ryšį per „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“. Jis taip pat suderinamas su „Yamaha MusicCast“ sistema. Su juo galite gauti išskirtinę garso kokybę.

Jei nežinote, kokį patefoną pirkti, „Yamaha“ yra visas patikrintų pasiūlymų spektras muzikos mėgėjams. Šio gamintojo prietaisai yra aukščiausios kokybės kiekvienoje detalėje, kurią įvertins visi muzikos mylėtojai.

„Yamaha MusicCast VINYL 500“ patefonas yra tradicinis, rankiniu būdu valdomas modelis, aprūpintas diržine pavara ir išankstiniu stiprintuvu. Kita vertus, jis siūlo visas papildomas funkcijas, prijungdamas jį prie kompiuterio ir pasiekdamas įvairiausias programas bei specialius sprendimus, įskaitant „Yamaha MusicCast“ daugiabučio kambario funkciją. Pateiktame modelyje yra garso ir RCA išėjimai.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: rankinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

6. „Hyundai Retro RTCC 513“ PTL

 „Hyundai Retro RTCC 513 RIP“

 

„Hyundai Retro RTCC 513 RIP“ patefonas yra įdomus pasiūlymas, įtrauktas į mūsų patefono sąrašą. Šis modelis išsiskiria efektinga išvaizda – jis sukurtas kaip senas radijas, tačiau jo viduje slepiasi daugybė modernių savybių, kurios išskiria geriausius modelius rinkoje. Jame yra patefonas, radijo imtuvas, CD grotuvas, kasetinis grotuvas ir muzika iš MP3, WMA formatų.

„Hyundai“ yra vienas iš Azijos gamintojų, kuris specializuojasi tiekiant įvairiausią įrangą, įskaitant patefonus. Daugelis vartotojų mano, kad jie yra geri grotuvai, kuriuos taip pat galima įsigyti už mažą patefono kainą.

„Hyundai Retro RTCC 513 RIP“ yra universalus garso įrenginys, kuriuo galima groti vinilo plokšteles ir muziką kitomis formomis – iš radijo, kompaktinių diskų, kasečių ir failų. Šiame modelyje įdiegta RIP funkcija, leidžianti plėšti muziką iš bet kurio šaltinio. Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įdėklo tipas: pjezoelektrinis
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45, 78 (RPM)

 

7. „Denon DP-400“ juoda

 Denon DP-400 juoda

 

Minimalistinis „Denon DP-400“ patefonas, čia yra juodas, išsiskiria pažangiu dizainu ir moderniausių komponentų bei technologijų naudojimu maksimaliai kokybiškai atkuriant vinilo garsą.

„Denon“ yra prekės ženklas, kurio specializacija yra garso įrenginių tiekimas, todėl kiekvienas muzikos mylėtojas tai žino. Daugelio nuomone, ji taip pat gamina geriausius patefonus, kurie taip pat yra mūsų reitinge.

Denon DP-400 patefonas pasižymi tvirta konstrukcija su S formos tonearmu, kad sumažėtų harmoniniai iškraipymai. Tai leidžia pasirinkti vieną iš trijų greičių, be to, juo lengva naudotis. Jis turi diržinę pavarą su plokštele, kurioje yra automatinis jutiklis, kad būtų išvengta greičio pokyčių. Jame taip pat yra įmontuotas fono ekvalaizeris. Pridedamas elektromagnetinis įdėklas, tačiau jį galima pakeisti MC.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45, 78 (RPM)

8. „Technics SL-1200 GREG-S“ sidabras

 „Technics SL-1200 GREG-S“ sidabras

 

„Technics SL-1200GREGS“ yra modelis, derinantis tradicines analogines technologijas su novatoriškomis skaitmeninėmis technologijomis, kad atitiktų kiekvieno vartotojo reikalavimus. Tai modernus patefonas, kurio garsas daro įspūdį grynumu. Jau kelerius metus ją praktiškai pateikia muzikos mėgėjams skirtos patefono reitingai.

„Technics“ specializuojasi daugelio garso aparatūros gamyboje ir pardavime. Jos patefonai taip pat yra labai populiarūs, nes juos renkasi tiek mėgėjai, tiek profesionalai, kurie tikisi maksimalios kokybės.

Pateiktas patefonas yra patobulintas menkiausiomis detalėmis. Jis turi aukštos klasės kūną ir S formos ranką, kuri išsiskiria dideliu jautrumu. Tikslus tiesioginės pavaros variklis neleidžia atsirasti garso iškraipymams. Šis modelis nėra pigus ir yra daugelio muzikos gerbėjų, besiklausančių vinilinių plokštelių, svajonė.

 • Pavaros tipas: tiesioginis
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: automatinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45, 78 (RPM)

9. TEAC TN300 juoda

 TEAC TN300 juoda

 

TEAC TN-300 yra rankinis rankinis grotuvas, siūlantis aukštą garso kokybę ir papildomas funkcijas, įskaitant USB išvestį, leidžiančią įrašinėti tiesiai į kompiuterį.

TEAC patefonai grindžiami aukščiausios kokybės komponentų naudojimu. Pateiktas modelis buvo sukurtas ant masyvios atraminės plokštės ir pažangių komponentų, įskaitant „Audio-Technica MM“ kasetę ir specialios formos lėkštę.

Tai modelis su tradicine diržo pavara ir klasikine ranka, palaikanti du greičius. Jame taip pat yra įmontuotas išankstinis stiprintuvas, todėl jį galima lengvai prijungti prie įvairių įrenginių. Šiame patefone taip pat galite naudoti USB išvestį įrašams perkelti į skaitmeninio failo formatą. Jums tereikia prijungti jį prie kompiuterio ir vinilo kolekciją galite konvertuoti į šiuolaikinį formatą.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: rankinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

10. „Transrotor Dark Star“

 „Transrotor Dark Star“

 

TRANSROTOR DARK STAR
patefonai dažnai minimi kaip geriausi grotuvai, nes jie gali suteikti neprilygstamą garso kokybę. Be to, tai, kas patraukia dėmesį, yra jų originalus dizainas.

Šis patefonas iš karto gali atkreipti dėmesį savo neįprastu dizainu, nes tai yra vienas masiškiausių ir sunkiausių modelių, tačiau savo konstrukcijos dėka pasiekiama išskirtinė garso kokybė. Jis pagamintas iš novatoriškos medžiagos, suteikiančios šiuolaikišką išvaizdą. Ypač pažymėtina galimybė jame sumontuoti dvi rankas ir išlyginti plokštę naudojant sriegines kojas.

„Transrotor Dark Star“ modelis yra patefonas su diržine pavara ir klasikiniu alyvos guoliu. Jis taip pat turi klasikinės formos ranką su MM įdėklu. Šiame modelyje taip pat naudojamas aliuminio plokščių spaustukas. Pateiktas modelis leidžia rankiniu būdu pakeisti sukimosi greitį, jį taip pat lengva naudoti.

 • Pavaros tipas: diržas
 • Įkloto tipas: elektromagnetinis (MM)
 • Valdymas: rankinis
 • Sukimosi greitis: 33 1/3, 45 (RPM)

Kas yra geras patefonas?

Ne kiekvienas rinkoje esantis patefonas gali užtikrinti aukštą garso kokybę, tačiau svarbūs ir kiti klausimai, įskaitant lengvą valdymą, prijungimo galimybes ir papildomas jo siūlomas funkcijas.

Kai norite įsigyti geriausią patefoną, mūsų reitinge pateikiami patikrinti modeliai, sulaukę daug teigiamų vartotojų atsiliepimų!

Perkant gerą patefoną verta atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

 • pavaros tipas – diržinė pavara, kuri yra pagrindinė ir pigiausia pavaros rūšis, taip pat brangesnė tiesioginė pavara,
 • valdymo metodas – dauguma modelių yra valdomi automatiškai, t. y. prietaisas palaiko ranką, tačiau geresnės klasės modeliai dažnai siūlo rankinį valdymą,
 • įdėklo tipas – geriausias pasirinkimas yra modelis su firminiu MM įdėklu – elektromagnetinis,
 • sukimosi greitis – priklausomai nuo leistų diskų, daugumoje modelių atkūrimo greitis yra 33 1/3, 45 ir pasirinktas 78,
 • papildomos funkcijos – šiuolaikiniai modeliai gali pasiūlyti papildomų funkcijų, pavyzdžiui, prisijungti prie kompiuterio, integruoti su garso sistemomis ir programomis.

Kokį patefoną pirkti? Rekomenduojami gamintojai

Garso aparatūros rinkoje yra daug gamintojų, įskaitant „Denon“, „Technics“, „Yamaha“, „Audio-Technica“, „Sony“, „Thorens“, „Hyundai“, „Pioneer“, „Transrotor“.

Nežinote, kurį patefoną pasirinkti? Mūsų 2020 m. Patefono Sąrašas leis jums rasti modelį, kuris iš tikrųjų garantuos aukščiausią garso kokybę. Pasirinkite sau gerą, pigų patefoną!