Perkusijos plaktukas: kas yra

Plaktukas yra galingas įrankis, kuriuo galime dirbti bet kurioje sienoje. Mes be vargo galėsime padaryti skylutes ir atlikti sudėtingas užduotis. Šias priemones, atsižvelgiant į modelį, galime naudoti įvairiausioms užduotims atlikti. Nepamirškite pritaikyti koto pagal savo poreikius ir priedus.

Jei jums reikia galingo ir funkcionalaus įrankio, patekote į reikiamą vietą. Šiame straipsnyje rasite geriausių rinkoje plaktukų grąžtų palyginimą. Be to, kad turėtumėte visą informaciją, pridėjome išsamų pirkimo vadovą. Turėdami visą šią informaciją, jums tikrai nepavyks nusipirkti

Svarbiausias

 • Plaktukas plaktukas skiriasi nuo grąžtų savo galia. Nors daugelis grąžtų atlieka plaktuko funkciją, jie neturi tiek jėgos. Smūginiai plaktukai gali atlikti užduotis, kurių negali atlikti grąžtai. Gerai apžvelkite savo poreikius prieš priimdami sprendimą.
 • Perkusiniai plaktukai yra labai galingi įrankiai. Jie naudojami darbui ant atsparių sienų ir medžiagų. Nors jūs taip pat galite juos naudoti skylėms iš medžio ar metalo padaryti, tai nėra jų funkcija.
 • Šio tipo įrankiai yra pavojingi. Niekada nenaudokite jų, jei nesate tikri, kaip tai veikia. Dirbant su jais labai svarbu laikytis visų saugos reikalavimų.

Geriausi plaktukų grąžtai rinkoje – mūsų mėgstamiausi

Čia yra geriausi smūginiai plaktukai, kuriuos rasite rinkoje. Kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes, todėl gerai apžiūrėkite, kad nepadarytumėte klaidų. Tikimės, kad šiame puikių produktų sąraše rasite tinkamiausią jūsų poreikiams ir jūsų biudžetui.

Mūsų įsipareigojimas DeWalt DCH2574M2-QW

Plaktukas „DeWalt DCH254“ yra labai galingas ir universalus įrankis. Tai idealiai tinka darbui prie medžio, keramikos ir betono. Jūs pasieksite puikų visų medžiagų įsiskverbimo lygį. Tai įmanoma dėl elektroninio perkusijos užrakto, kuris leis jums dirbti su subtiliomis medžiagomis, tokiomis kaip keramika.

Tai sunki mašina, kurios svoris viršija 3 kg, nors dėl savo dizaino ji yra patogi. Variklis sumažina vibracijas per specialią perkusijos slopinimo sistemą. Jame yra dvi keičiamos 18 V ličio jonų baterijos ir greitas įkrovimas. Jame yra LED lemputė apšviesti darbo vietą.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasirinkti plaktuką su dideliu galingumu ir puikiu įsiskverbimu į bet kokio tipo medžiagą, tai yra puikus jums. Su LED šviesa ir greitu įkrovimu.

Mūsų įsipareigojimas „Makita HR2470“

Plaktukas „Makita HR2470“ yra labai efektyvus įrankis. Su 780 W varikliu jis pasiekia 1100 apsisukimų per minutę greitį. Jis turi ergonomišką ir kompaktišką dizainą, su neslystančia rankena, kuris leis jums patogiai dirbti. Jis turi gylio ribotuvą, kad būtų lengviau valdyti gręžimą.

Šis lengvas ir kompaktiškas plaktukas idealiai tinka greitai ir be vargo gręžti betoną. Tai taip pat geras pasirinkimas medienai, metalui ar net plastikui. Jis pasiekia iki 4500 smūgių per minutę, o betoną galite apdoroti iki 24 mm antgaliais. Pridedamas PVC dėklas plaktukui ir antgaliams laikyti.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote paprasto plaktuko, lengvo ir betoninio darbui, šis produktas yra idealus jums.

Mūsų įsipareigojimas „Einhell RT-RH 32“

Nepaprastas „Einhell RT-RH 32“ našumas padaro jį vienu geriausių rinkoje. Šis plaktukas gali gręžti, gręžti ir kaltas kietas medžiagas, tokias kaip betonas. Jo galingas 1250 W variklis leidžia pasiekti 800 aps / min greitį ir maždaug 4300 perkusijų per minutę.

Jis turi novatorišką ir ergonomišką dizainą, su papildomu sukibimu, kuris suteikia didesnę atramą ir stabilumą. Be to, ji turi antivibracinę sistemą. Griebtuvas turi SDS Plus sistemą, skirtą antgaliui ir kaltui pakeisti be įrankių. Geriausias dalykas, susijęs su „Einhell“ plaktuku, yra tai, kad jame yra tvirtas korpusas plaktukui laikyti.

Redakcinis vertinimas: Jei pirmiausia ieškote kokybės ir galite atlikti bet kokius gręžimo darbus, tai yra idealus produktas jums. Tai apima labai įvairias savybes.

Mūsų įsipareigojimas „Bosch Professional GBH 2-20D“

Vartotojai mano, kad „Bosch Professional GBH 2-20D“ yra vienas geriausių rinkoje. Tai gana galingas įrankis su 620 W varikliu. Galėsite efektyviai dirbti su betonu, medžiu ir metalu. Nepaisant labai tvirto dizaino, jis yra lengvas ir kompaktiškas, todėl galite dirbti patogiai.

Šis plaktukas siūlo betono gręžimo skersmenį nuo 4 iki 20 mm. Medienoje nuo 3 iki 30 mm ir ant metalo nuo 1,5 iki 13 mm. Tai labai universali įranga, skirta atlikti įvairias užduotis. Tačiau, jei jis šviečia kažkuo, jis yra paslėpta funkcija. Jis turi apsauginę sankabą ir tvirtą nešiojimo dėklą.

Redakcinis vertinimas: Jei tai, ko ieškote, yra galia, geras dizainas ir lengvas, tai yra puikus jūsų plaktukas. Norėdami dirbti optimaliai, galite dirbti ant kelių paviršių.

Mūsų įsipareigojimas „Bosch PBH 2011 RE“

„Bosch“ prekės ženklas turi įvairių žaliųjų įrankių, idealiai tinkančių namų ruošai. „Bosch PBH 2011 RE“ yra puikus plaktukas bet kokiam biudžetui. Tai geriausias kokybės ir kainos santykis. Tai vienas funkcionaliausių modelių. Tvirtas, patvarus ir labai universalus prietaisas, kurio smūgio jėga siekia 1,7 džaulio.

Jis turi gana galingą variklį, turėdamas 550 W, jis siūlo 2300 RPM, pakanka bet kokiam darbui. Jis yra plonas, kompaktiškas ir lengvas, su antivibracine „Softgrip“. Griebtuvas turi SDS Plus, leidžiantį pakeisti antgalį be įrankių. Ji apima „Vario-Lock“ funkciją, skirta kalto padėčiai pasirinkti.

Redakcinis vertinimas: Jei tai, ko ieškote, yra paprastas plaktukas namų ruošai, universalus ir už gerą kainos ir kokybės santykį, šis produktas jums puikiai tiks.

Mūsų įsipareigojimas JUODAS + DEKKERIS KR1102K-QS

„BLACK + DECKER“ prekės ženklas mums siūlo smūginį plaktuką, kurio elektros galia yra 1100 W. Puikiai tinka visoms „pasidaryk pats“ užduotims – dirba dėl plastiko, medžio, metalo ir mūro, dėl savo įspūdingo veiksmo. Jis turi ap13 mm be rakto griebtuvas su automatiniu veleno užraktu. Komplekte yra portfelis, skirtas lengvai transportuoti mašiną.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote geros kokybės plaktuko grąžto, neatsižvelgiant į kainą ir tinkantį bet kokiems „pasidaryk pats“ užduotims atlikti, tai yra idealus produktas jūsų poreikiams.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie plaktukus

Yra daugybė mušamųjų plaktukų modelių, todėl prieš priimdami sprendimą turėtumėte susipažinti su jų savybėmis. Svarbu suprasti, kaip šios priemonės veikia ir kokios jos yra, jei norite ją įsigyti. Čia pateikiamas vartotojų dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės jums gerai įsigyti, sąrašas.

Žmogus su plaktuku ir kitais įrankiais

Plaktukas yra įrankis, skirtas gręžti sienoms ar grindims iš įvairių medžiagų ir kietumo.
(Šaltinis: dmvasilenko77: 98609425 / 123rf.com)

Kas yra plaktukas plaktukas?

Plaktukas plaktukas yra įrankis, naudojamas gręžti didele jėga per tankius ar atsparius paviršius. Plaktukas gali sukelti labai didelę jėgą, todėl objektas gali sulūžti. Šie įrankiai dažnai naudojami mūro medžiagoms, tokioms kaip betonas, akmuo, keramika ir plytos.

Smūginiai plaktukai yra tokie galingi, kad juos galima naudoti labai sunkiems darbams atlikti. Paprastai skaldyti akmenį ar mūrą taip, kad plaktuko antgalis prasiskverbtų į medžiagas.

Šie įrankiai dažnai naudojami statybose ir remontuojant.

Kokie yra pagrindiniai plaktuko grąžto naudojimo būdai?

Smūginiai plaktukai pirmiausia naudojami sunkiųjų mūro ir statybų darbams atlikti. Jie naudojami gręžti, kalti, gręžti ir griauti. Jie yra labai galingi įrankiai, todėl naudojami dirbant ant akmens, akmens, betono, mūro, plytų ar asfalto. Jie naudojami mūre, norint pralaužti ir griauti sienas.

Ar žinojote, kad plaktuko jėga matuojama „smūgiais per minutę“ (IPM)?

Kodėl grąžtas plaktuku yra geriau nei grąžtas?

Plaktuką lengva suklaidinti su grąžtu. Sėjamosios dažnai apima kalimo funkcijas. Sėjamosios neturi tiek galios, kiek plaktukai. Kiekvienas įrankis tinka konkrečiam darbo tipui. Svarbu žinoti skirtumus, todėl sukūrėme šią palyginimo lentelę:
Grąžtai Sukamasis plaktukas
Jie turi savaime užsiblokuojančias galvutes ir greitai keičiamus antgalius. Jie turi SDS Plus ir SDS Max sistemas.
Jie naudoja mažesnio dydžio ir skersmens antgalius. Jie naudoja didesnio skersmens ir dydžio kaltus ir antgalius.
Jie turi tik plaktuko ir grąžto funkcijas. Jie turi kalimo ir griovimo funkcijas, taip pat mušamuosius.
Jie dirba sukdami variklį. Kai kuriuose modeliuose gręžimo funkcija yra plaktuko užrakto funkcija.
Jie atlieka gręžimo, įsukimo ir gręžimo užduotis. Jie veikia per elektropneumatinius smūgius.
Jie turi didesnę aksesuarų įvairovę.

Kodėl patartina įsigyti plaktuko grąžtą?

Plaktuko grąžtai yra labai universalūs ir efektyvūs įrankiai. Naudojant elektropneumatinius smūgius, jie atsitrenkia į medžiagas ir leidžia atlikti kaltus. Plaktukas yra idealus įrankis profesionaliam darbui, naudingas gręžiant dideliu skersmeniu, pateikiamas privalumų ir trūkumų sąrašas:

Privalumas

 • Universalus
 • Galite gręžti didelį skersmenį
 • Gręžimo galimybė be plaktuko
 • Kaltas ir griovimas
 • Jie leidžia atlikti sunkias ir profesionalias užduotis

Trūkumai

 • Brangiau nei grąžtai
 • Sunkus
 • Triukšminga
 • Pavojinga

Kokių plaktukų plaktukų yra?

Plaktuko plaktukai turi du pagrindinius modelius: laidinius ir su akumuliatoriumi. Pradėjome nuo kabelių plaktukų. Tai yra labiausiai paplitę modeliai, kad jie veiktų, juos reikia prijungti prie srovės. Jie yra galingesni nei belaidžiai modeliai, bet ir sunkesni. Negalėsite dirbti be elektros.

Belaidžiai plaktukiniai plaktukai yra retesni. Jie taip pat paprastai yra šiek tiek brangesni. Jie turi kompaktišką ir ergonomišką dizainą, jie nesveria tiek, bet turi mažiau galios. Baterijos paprastai yra ličio jonų ir leidžia laisvai judėti dirbant. Didžioji problema yra jo galia, kažkas, kas yra svarbu šiuose įrankiuose.

Kaip naudotis …