„PetFirst“ šunų draudimo apžvalga

 • Vertė
 • Aprėpčiai
 • Lankstumas

Santrauka

„PetFirst“ šunų draudimas yra geriausias klasėje dėl per daug priežasčių apibendrinti. Taikant tokią politiką, kaip naminių gyvūnėlių veislių / amžiaus apribojimų nėra ir nereikia pradinio egzamino aprėpčiai, jie tikrai yra visų augintinių savininkų draudimo bendrovė. Jie siūlo trumpiausius laukimo laikotarpius pramonėje ir visada rūpinasi jūsų šuns sveikata. Internetinis žalų portalas leidžia lengvai kompensuoti pinigus.

Sužinokite daugiau
Gaukite citatą

Vienas bendras skausmas, kurį jaučiame visose JAV, yra didėjančios sveikatos priežiūros išlaidos – ir ne tik mūsų šeimos žmonėms!

Per pastaruosius kelis dešimtmečius šunys pamažu iš naminio augintinio tapo šeimos nariu iki taško, kuriame daug daugiau dėmesio skiriame jų sveikatai. Mes ne tik skiriame daugiau dėmesio, bet ir esame pasirengę skirti daugiau pinigų gydymui.

2018 m. Augintinių savininkų, kurių amžius nuo 21 iki 37 metų, apklausa parodė, kad naminių gyvūnėlių savininkai, jei reikia, yra pasirengę išleisti 2 000 dolerių savo augintinio gydymui. 10% naminių gyvūnėlių savininkų yra pasirengę išleisti iki 10 000 dolerių!

Aš labai gerai žinau skubios pagalbos šunims kainą. Kai Kartoffeliui įvyko priepuolis, mes jį nuvežėme pas greitosios pagalbos veterinarą nakvynei, kurios kaina viršijo 600 dolerių. Tada, kai jis vėliau patyrė autoimunines reakcijas į fenobarbitalį (vaistus nuo traukulių), jis savaitgalį turėjo apsistoti pas greitosios pagalbos veterinarą. Visa ta kelionė kainavo daugiau nei 3600 dolerių! Tai tikrai buvo brangūs naminių gyvūnėlių nuosavybės metai, kuriuos turėjau sumokėti iš savo kišenės.

Jei būčiau žinojęs apie šunų sveikatos draudimą, kokį siūlo „PetFirst“, būčiau galėjęs sutaupyti daug pinigų. Dėl šios priežasties noriu nuodugniau pažvelgti ir peržiūrėti „PetFirst“ šunų draudimą, norėdamas sužinoti, ar jis gali būti tinkamas jūsų šuniui.

Ką draudžia „PetFirst“ šuns draudimas?

Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti apie draudimo planą, yra tai, už ką tiksliai mokate. „PetFirst“ išsamiai aprašo jų aprėptį šiame puslapyje, o aš apibendrinau visą informaciją, kurią galėčiau susigaudyti žemiau esančioje jų svetainėje.

„PetFirst“ šunų draudimas

 • Nelaimingi atsitikimai
 • Ligos
 • Ligoninės buvimas
 • Chirurgijos
 • Diagnostiniai testai
 • Egzamino mokesčiai
 • Rentgeno spinduliai
 • Ultragarsai
 • Vaistai
 • Alternatyvios terapijos
 • Skubi pagalba

Po 12 mėnesių, kai buvo vykdoma šuns politika, prasidėjo papildoma aprėptis –

 • Tarpslankstelinio disko liga
 • ACL, MCL, PCL ir CCL raiščių problemos

Kitas būdas suprasti, ką draudžia „PetFirst“ draudimo polisas, yra tas politika neapima nieko, kas nėra aiškiai atmesta. Šis PDF dokumentas yra geriausias šaltinis, kuriame pateikiamas visas sąrašas, kas neapima.

Pateiksiu trumpą neįtrauktų medicinos išlaidų santrauką

 • Ankstesnės sąlygos (jei jūs ar jūsų veterinaras žinojo apie būklę prieš aprėptį)
 • Pasirenkamos procedūros (įskaitant nagų kirpimą)
 • Išangės liaukų išraiška
 • Su veisimu susiję klausimai ir išlaidos
 • Naminių gyvūnėlių maistas, vitaminai, papildai ir kt
 • Viliojimas
 • Parazitų / erkių / kirmėlių prevencija, ligos ir gydymas
 • Dantų šalinimas / ortodontija
 • Laiko ir kelionės išlaidos
 • Elgesio lavinimas
 • Įprasta sveikata ir profilaktinė priežiūra
 • Organų transplantacijos

Kiek kainuoja „PetFirst“ šunų draudimas ir kokie yra atskaitymai / ribos?

Šiuo metu „PetFirst“ siūlo tris skirtingus jūsų augintinio skirtingo lygio aprėpties planus. Man labai patinka „PetFirst“ yra tai, kad internetu galite gauti citatą vos per minutę! Tiesiog spustelėkite šią nuorodą, pateikite pagrindinę informaciją apie savo šunį ir gausite citatą. Nėra telefono skambučių, nėra ilgų klausimynų, tiesiog suteikiant jums norimą informaciją.

Peržiūrėjau Pidgy informaciją per jų citatų sistemą ir gavau šias citatas. Polisai svyruoja nuo 39,95 dolerių iki 101,95 dolerių per mėnesį, priklausomai nuo to, koks yra didžiausias metinis išmokėjimas.

Pidgy citata – tavo skirsis

Pigiau „PetFirst“ išmoka daugiausia 2000 dolerių, vidurinė pakopa – iki 5000 dolerių, o už aukščiausią pakopą – iki 10 000 dolerių. Visuose planuose yra 250 dolerių atskaitymas, kuris sumokamas iš jūsų kišenės prieš pradedant aprėptį, tada „PetFirst“ padengs 80% visų tinkamų išlaidų, kol pasieksite maksimalią metinę išmoką.

Jūsų aprėptis ir išmokos gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietos, šunų veislės, amžiaus ir augintinio dydžio. Taip pat galite pritaikyti savo planą savo nuožiūra.

Koreguodami metinę išmoką, išskaitą, kompensavimo procentą ir įprastos priežiūros išmoką, galite sugalvoti išlaidų ir aprėpties derinį, kurio jūs tik ir ieškote. Dar geriau yra tai, kad jums suteikiami šie nauji tarifai, kai jūs koreguosite planą – nelaukiate laiko laukdami ir domėdamiesi, koks bus jūsų pritaikytas tarifas!

Yra keletas kitų draudimo vairuotojų, kuriuos galite pridėti, ir jei apdraustumėte kelis augintinius, galėtumėte gauti maždaug 30% nuolaidą. Jei susiduriate su sudėtinga situacija arba įdomu gauti tam tikrų aprėpčių, tikriausiai būtų geriausia paskambinti jų svetainėje nurodytu telefono numeriu, kad sužinotumėte, kas įmanoma.

Ar galima atsisakyti mano šuns aprėpties?

Jūsų šuniui nebus uždrausta aprėptis, tačiau esamos jūsų šuns sąlygos nebus taikomos. Iš pradžių nereikalingas veterinarinis egzaminas jūsų šuniui padengti.

Kai užsiregistruojate į politiką, kitą dieną prasideda nelaimingų atsitikimų draudimas. Tačiau yra 14 dienų ligos laukimo laikotarpis. Jei liga aptikta tame 14 dienų laikotarpyje, ji bus laikoma jau egzistuojančia ir nebus taikoma.

Nors naminiams gyvūnėliams nebus taikoma amžiaus riba, vyresniems augintiniams bus taikoma brangesnė mėnesinė įmoka, nes jiems paprastai reikia daugiau sveikatos priežiūros paslaugų.

Kaip „PetFirst“ kompensuoja medicinines išlaidas?

„PetFirst“ leidžia lengvai pateikti medicininę pretenziją per internetinį „MyPets“ pretenzijų portalą – nereikia siųsti ar pasirašyti jokių dokumentų (jei reikia, galima siųsti ir el. Paštą). Pirmojo reikalavimo atveju turėsite pateikti mažiausiai 12 mėnesių medicinos istoriją iš veterinarijos gydytojo kabineto, taip pat detalų kvitą iš savo veterinaro apsilankymo.

Čia taip pat verta paminėti, kad visi veterinarijos gydytojai yra aprėpti – nėra tinklų ar panašių dalykų, tai tiesiog turi būti licencijuotas, profesionalus veterinaras, kurį matote.

Savo ieškinį galite sekti ieškinių portale internete ir dauguma pretenzijų atlyginama per 10–14 dienų nuo paraiškos padavimo visos reikalingos informacijos. Paštu gausite čekį, kurio suma padengta.

„PetFirst“ pateikė šį PDF kontrolinį sąrašą, kad pateiktų pretenziją, kad suprastumėte, ką visa tai reiškia.

Paskutinės mintys apie „PetFirst“ šunų draudimą

Mano mintis apie „PetFirst“ draudimą yra ta, kad aš tikiu, kad buvau pasirašęs „Kartoffel“, kai mes jį pirmą kartą gavome! Draudimas jau būtų daug kartų atsipirkęs jo kelionėmis pas skubios pagalbos veterinarą, o dabar šios sąlygos jau egzistuoja ir, deja, negali būti padengtos.

Jei esate tokioje padėtyje, kur jūsų šuniui reikia brangaus gydymo ar operacijos, kuri kainuotų kelis tūkstančius dolerių, ar galėtumėte sau tai leisti? Jei tokios staigios išlaidos jus labai paveiktų, labai rekomenduočiau gauti informaciją iš „PetFirst“. Daugelis naminių gyvūnėlių savininkų patiria šias išlaidas ir yra priversti sunerimti šunį, nes paprasčiausiai to negali sau leisti.

Kalbant apie draudimo poliso detales, „PetFirst“ yra tiesiog geriausias savo klasėje ir sąžiningiausias šunų savininkų atžvilgiu. Galite palyginti juos su kitomis draudimo kompanijomis ir patys įsitikinti, kodėl mes rekomenduojame „PetFirst“.

Gaukite citatą