Pieno putotojų reitingas –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar tikitės galimybės patys paruošti gardų latte? O gal neįsivaizduojate savo rytinės kavos be subtilaus, pieniško poskonio? Reaguodamas į šias situacijas, buvo sukurtas pieno putotojų sąrašas. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, lengviau pasirinkti tinkamą modelį, taip pat padės patikrinti papildomas funkcijas. Geras pieno putotojas bus lengvai naudojamas ir draugiškas kasdien. Manoma, kad toks pūkuotas viršus pasidaro tikrai greitai.

Pieno putotojų sąrašas – geriausių pieno putojančiųjų TOP 10

Geriausių pieno putų aprašymas

1. „Eldom SI500“

  „Eldom SI500“

109 –

Analizuojant, kokį pieno putojimą rinktis, taip pat verta išbandyti „Eldom SI500“ modelį. Pagrindiniai jo privalumai: ergonomiškas, ąsočio dizainas, ilgaamžiai „Strix“ komponentai, 500 W variklio galia, skaidrus gaubtas, neslystančios kojos ir galimybė šildytis. Paskutinis aspektas yra svarbus, nes jis užtikrina, kad putos temperatūra nesiskirtų nuo gėrimo temperatūros. Viduje indas bus padengtas specialia nelipnia danga, neleidžiančia ingredientams lipti. Tai turi įtakos greitesniam ir daug paprastesniam valymui. „Eldom SI500“ turi subtilią, baltą korpuso spalvų schemą, atitinkančią šiuolaikines virtuvės erdves. Toks interjeras paprastai yra ryškus, o kiekviena įranga gali papildyti dekorą. Be to, šis putplastis nešildo į išorę, todėl jį lengviau laikyti rankose. Informaciją apie atliktą operaciją teikia įmontuota valdymo lempa. Visas pieno putojimo procesas čia užtrunka tik kelias sekundes.

2. „Amica FD3011“

  „Amica FD3011“

125 –

„Amica FD3011“ yra tikrai geras pieno putotojas, turintis specifinių vartotojo pranašumų. Tai, pavyzdžiui, modernus dizainas, praktiškas konstrukcijos profiliavimas, ilgaamžių medžiagų naudojimas, lengvas valdymas ir vienu metu šildymas. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, putos taip pat gali būti vėsesnės. Visą procesą papildomai pagreitina magnetinė maišymo sistema, o dar vienas privalumas yra visiškas putplasčio sukimasis nepakeliant jo nuo stalviršio. Svarbu tai, kad lauke jis nešyla, nes bando sukaupti skleidžiamą šilumą. Dėl to lengviau laikyti rankose, netyčinio nudegimo pavojaus. Be to, verta atkreipti dėmesį tik į putų mygtuką, o šildymui – Heath. Taigi net nepatyrusiems pirkėjams nereikia jaudintis dėl didelio paslaugos sudėtingumo. Jie gali tai spręsti be jokių problemų. „Amica FD3011“ suteikia idealią putplasčio konsistenciją, kuri neviršija puodelio ar puodelio. Todėl tikrai rekomenduotinas putplastis.

3. MPM MKW-03M

  MPM MKW-03M

188 –

Svarstant, kokį pieno putojimą pirkti, taip pat verta patikrinti MPM MKW-03M modelį. Potencialūs vartotojai, be kita ko, įvertins elementų atskyrimą, kad būtų lengviau valyti, karščiui atspari rankena, elegantišką dizainą, 500 ml talpos ir putojimą vos per kelias sekundes. Todėl visas procesas yra nepaprastai įdomus ir jo nereikia ilgai laukti. MPM MKW-03M turi du keičiamus dangčius, o tiesios sienos leidžia tolygiai paskirstyti temperatūrą. Reikėtų pažymėti, kad nerūdijančio plieno korpusas yra visiškai atsparus pažeidimams, deformacijoms ar įbrėžimams. Jis taip pat yra labai elegantiškas, o tai padidina šio putojimo vaizdo vertę. Jo sėdėjimą ant stalviršio stabilizuoja neslystančios kojos, o užmaršiems nereikia jaudintis dėl jo išjungimo. Prietaisas tai padarys automatiškai iškart po putojimo. Žinoma, klientą saugo dvejų metų aptarnavimo garantija. Tačiau šis modelis retai sugenda arba nesugeba. Taigi verta pirkti.

4. „Sencor SMF 2021 / 2021WH“

  „Sencor SMF 2021 / 2021WH“

123 –

Pateiktą pieno putotojų reitingą taip pat pateikia „Sencor SMF 2021 / 2021WH“ modelis. Jis išsiskiria, pavyzdžiui: bendru patogumu, kompaktišku dydžiu, veikimo greičiu, atsparumu daugeliui išorinių veiksnių ir elegantiška linija. Kaip ir daugumoje panašių prietaisų, taip pat yra trys veikimo režimai. Kalbama apie: tik putojimą, putojimą kaitinant ir taip pat kaitinimą neputojant. Šiuo paskutiniu žingsniu išvengiama kitų prietaisų naudojimo, o tai gali sukelti chaosą ryte. „Sencor SMF 2021 / 2021WH“ galia yra 450 W, jis maitinamas iš tinklo. Trumpo kabelio dėka ryšys su pačiu kontaktu yra greitas. Maksimali laukimo trukmė yra 3 minutės, bet paprastai daug mažiau. Tai svarbu, ypač kai kiekviena akimirka yra svarbi ryte. Žinoma, pirkėjui taikoma dvejų metų garantija, užtikrinant profesionalų aptarnavimą gedimo atveju. Be to, specialistai gali suteikti naudingos informacijos, jei kiltų bet kokių abejonių, susijusių su putotojo naudojimu.

5. Tchibo Caffisimo (287326)

  Tchibo Caffisimo (287326)

200 –

Geriausi pieno putotojai pasižymės tomis pačiomis savybėmis, kaip ir „Tchibo Caffisimo“ modelis. Tai, pavyzdžiui, apie greitą valdymą, lengvą atskirų elementų valymą, galimybę konfigūruoti savo nustatymus arba vienu metu šildymą. Tokių putų sukūrimas yra tikras, taip pat dėka šio kapsulinio kavos aparato. Viena iš papildomų funkcijų yra aukščiau nurodytas veiksmas. Svarbu tai, kad visi naudojimo pranašumai yra kompaktiško dizaino. Toks prietaisas neužima daug vietos virtuvėje ir gali būti laikomas mažoje spintelėje arba lentynoje. Tai svarbu, nes jis neriboja judėjimo, norint paruošti valgį visai šeimai. „Tchibo Caffisimo“ automatizuoja net rafinuotų kavos gėrimų ruošimą. Tokiu būdu kiekvieną dieną galite naudoti pageidaujamus darbo režimus. Pirkėjas, be abejo, gali tikėtis visos garantijos apsaugos, ir tokia aptarnavimo apsauga trunka dvejus metus. Todėl rekomenduojamas modelis.

6. „Philips CA6500 / 63“

  „Philips CA6500 / 63“

296 –

Geriausias pieno putotojas didelei vartotojų grupei yra „Philips CA6500 / 63“ modelis. Šis vertinimas pagrįstas specifiniais įrangos pranašumais. Jie yra: minimalistinis, bet patvarus korpusas, 1 baras sukurto slėgio, 120 ml talpos ir nelipni danga. Pastarasis neabejotinai pagreitina ir palengvina valymą, kuriam nereikia naudoti stiprių medžiagų. Be to, verta atkreipti dėmesį į tai, kad pačios putos gali būti šiltos arba šaltos. Putplastis tinka gaminant kitus gėrimus, tokius kaip: karštas šokoladas, kakava ar pieno kokteilis. Todėl jis idealiai tinka ne tik kavos mėgėjams, bet ir kitiems žmonėms. Todėl 2021–2021 m. Reitinge atsižvelgiama į šią įrangą. Gana novatoriškas pobūdis reiškia, kad jis ir toliau turėtų būti populiarus tarp pirkėjų. Jie tikrai įvertins: tik vieno mygtuko naudojimą, galimybę plauti indaplovėje ar belaidėje bazėje. Turite nepamiršti pirkti iš patikimo šaltinio, nes tai garantuoja originalumą.

7. „Bodum“ putotuvas 0,25 l „Chambord“ 1966–16

  „Bodum“ putotojas 0,25 l „Chambord“ 1966–16

165 –

Svarstant, kokį pieno putotoją verta rekomenduoti, taip pat verta įsigyti „Bodum Chambord 1966-16“. Pagrindiniai pateikiamo varianto skiriamieji bruožai yra, pavyzdžiui: 250 ml talpa, klasikinė rankinė forma, plataus funkcionalumo trūkumas arba paprastas valymas. Reikėtų pažymėti, kad atskirų elementų pašalinimas ir plovimas bus tikrai greitas. Šis putplastis pagamintas iš borosilikatinio stiklo ir nerūdijančio plieno, kurie yra atsparūs įvairių rūšių pažeidimams. Tai apima: įbrėžimus, įtrūkimus ar deformacijas. Svarbu tai, kad jį galima įdėti į indaplovę be rankinio valymo. Viduje yra speciali, atstumianti danga, neleidžianti prilipti. „Bodum Chambord“ išvaizda yra klasikinė, todėl jame sunku rasti šiuolaikišką dizainą. Tačiau jis yra universalus ir vizualiniu aspektu, todėl tiks bet kurioje virtuvėje ar valgomajame. Klientą garantuoja garantija, tačiau dizainas yra toks paprastas, kad gedimo rizika yra beveik pašalinta.

8. „Camry CR 4464“ latte

  „Camry CR 4464“ latte

138 –

„Camry CR 4464 Latte“ galima laikyti pigiu pieno putotoju, palyginti su kitais žinomų prekės ženklų modeliais. Tačiau jis turi savo praktinių pranašumų, kurie yra: paprastas valdymas, lengvas valymas, prieiga prie atskirų elementų, apsauga nuo prilipimo ir 500 W galia. Be to, taip pat yra galimybė paruošti pieno putą karštą ar šaltą. Taigi jis gali būti dedamas ne tik į kavą, bet ir į kitus gėrimus bei desertus. Tai gali būti: šokoladas, kakava ar kokteilis. Kitas privalumas yra novatoriška maišytuvo sukama sistema. Tai apsaugo nuo netyčinio strigimo ar netolygaus darbo. „Camry CR 4464 Latte“ turi visiškai plokščią dugną, kad užkampiuose neliktų likučių. Reikėtų pridurti, kad įtaisas tvirtai guli ant stalviršio, pridedant papildomų anti-slydimo elementų. Todėl jis neturėtų nukristi ar nuslysti žemyn net ant labai šlapio pagrindo. Putotoją tikrai verta rekomenduoti, nes jis yra geras kainos ir kokybės santykis.

9. „Frabosk Combat 3“ pieno putotojas

  „Frabosk Combat 3“ pieno putotojas

49 –

Pateikiamame pieno putojimo priemonių reitinge taip pat atsižvelgiama į „Frabosk Combat 3“ modelį, kurio pagrindiniai privalumai: unikalus itališkas dizainas, 300 ml talpa, lankstus plastikinis dangtelis ir aukšti higienos standartai. Paskutinėje srityje verta paminėti vidinę anti-stick dangą. Jo tikslas yra atstumti sunkius nešvarumus ir greitai išdžiovinti karštą turinį. Dėl to lengviau atkurti putotojo švarą. Tokį rankinį modelį galima lengvai laikyti ar pasiimti į kelionę. Tai neužims daug vietos jūsų bagaže. Nenuostabu, kad todėl jis reitinguojamas …